Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@machula Tie stavy poznám aj ja :-)! Asi to bude normálne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ako je to s perlami na svadbe, niekde som čítala, že by nemali byť, ale ja som objavila takúúú kráááááááááásnu bižutééééééériu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam foto... Och, dilema... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@alique krásna bižutéria :-) ja mám tiež perličky, ale také menšie, mne sa totiž perlová bižutéria veľmi páči... vraj sa hovorí, že perly prinášajú slzy (a to všeobecne, nielen na svadbe), ale tak moje aj tak nie sú pravé, sú to len korálky :-D ja by som to neriešila, daj si, čo sa ti páči ;-)
Odpovedať
@alique aj ja som to citala, ze by na svadbe nemali byt perly, ale aj ja mam retiazku aj nausnicky s perlami, to je aj tak iba vymysel. Kazdy bude mat manzelsky zivot taky, aky si ho spravi, a nezalezi to od toho co mal clovek na sebe :) je to nadherne :) bola by skoda si ich nedat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika @lopieta ďakujem, babule... ;-) Aj ja si hovorím, že nezáleží na črepoch, fŕkancoch od polievky a podobných hlúpostach... Budú perličky a hotovo, neodolala som... 8-)
Odpovedať
@alique to je pravda :) hlavne, ze sa lubite a na nejakych perlach vobec nezalezi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta tak tak... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique ja budem mať tiež perly! Dostala som ich pod stromček od drahého. Len smelo do toho :)
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka ;-) No a že nevestine slzy... Však jasné, ja budem plakať celý čas... Mne stačí čítať knihu s dobrým koncom a rumádzgam, nehovorím o pozeraní filmu... Svadbu preplačem... ale budú to slzy šťastia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique správny pohľad, áno slzy, ale šťastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alique aj ja si isto poplačem... dnes som pozerala dvd-cko so svadbou a veru vreckovky to istili... Ale na povery som nikdy nebola.. V máji sa neberte, perly nemaj a neviem čo ešte.. no isto :) Naša svadba, naše pravidlá :)
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka Keby som sa mala riadiť všetkými odporúčaniami, tak sa nevydám... :-N Koľko bolo rečí o tom, akú chybu robím, že spolu bývame, že to dlho nevydrží... Sme spolu takmer 6 rokov a nemám pocit, že by sa niečo pokazilo... neviem si ani len predstaviť, že by sme spolu nebývali.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique my spolu tiež bývame.. to bolo tiež rečí, že "nadivoko"... no bóže :)... zrušili sme všetky tradície... ostalo nám iba staré nové modré a požičané :)
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka a to všetko absolvuješ v jednom podväzku... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique to zas nie... ale podväzok zahŕňa nové a modré... požičané budú hrebienky , nové skoro všetko ... do starého rátam zásnubný prsteň a hotofka :)
Odpovedať
@galganka ja ešte neviem čo budem mať staré :), všetko ostatné mám vybraté, len je tam problém so starým :D
Odpovedať
Profilova fotka
@galganka Ja zasa 4 v 1 - pre toho, kto mi "požičia" podväzok bude starý, pre mňa bude nový a modrý k tomu, takže vsio v jednom... :-D Ale nie, však uvidím, ešte som toto neriešila... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ja som tiež mala.. zvažovala som starú podprsenku, ale keď potom som takúúú kráásnu našla v obchode a žmurkala na mňa... tak mi kolegyne poradili, že veď zásnubný prstienok budem mať a ten už je "starý" :)
Odpovedať
Profilova fotka
opúšťam vás dievčence... pán ženích si nárokuje kašičku na večeru :-D
Odpovedať
@galganka ten prsten mi ani nenapadol :) to je dobrý nápad :), ale ešte sa pokúsim niečo staré získať, možno od kamošiek, ktoré sa už vydali :)
Odpovedať
@galganka dobrú chuť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta no...len ja veľa vydatých kamošiek nemám.. asi zhabem niečo mamine :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nebudem mať ani modré, ani staré :-p
Odpovedať
ani ja :-D :-D :-D
Odpovedať
@alique júúj sú krásne...to sú iba reči s tými slzami :-) ja napr. tiež budem (zháňam) mať perly v bižu, lebo na šatách mám samé perličky :-D ja za také "povery" nie som, nebudem mať ani rozbíjanie tanierov, ani modrý podväzok :-D
Odpovedať
@nimika tak tak ani ja, modré určite nič...možno staré hej ale nie kvôli povere...mám jednú "starú" korzetovú poprsenku, takže nebudem novú kupovať
Odpovedať
@alohim to s tými perličkami je presne ako to, že by ženích nemal vidieť šaty. My tiež na všetky povery kašleme, to, či bude naše manželstvo šťastné rozhodne nezávisí od toho, či budem mať na sebe pely, či Marťasek videl moje šaty, či sa berieme v sobotu alebo čo...takže medzi nami, nad perlami rozmýšľam aj ja, budem mať iba náušničky a chce to niečo jemnučké. @galganka ďakujem za tip s prsteňom, tiež som si lámala hlavu, čo si vziať ako staré. No a pôvodne som chcela modrý podväzok, ale hrooozne sa mi páči ten so zelenou mašličkou, čo mám v albume, tak to asi vyriešim nejakou malou modrou mašličkou na spodnom prádle. Požičané budú šaty a nové...toho je :-D Toto je jediný zvyk, čo chcem dodržať.
Odpovedať
@lindux ani ja na tie povery neverim..tie veci ako modre, stare nemame. :-D :-D Ale v satach ma nevidel...aby mal pekne prekvapko. :-N :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?