Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 vsak to, ze mne sa velmi pacia, citila som sa v nich super - mame svadbu uprostred leta a boli uplne lahunke v porovnani s ostatnymi co mali taketo velke sukne... takze asi sa spolahnem na svoj pocit... a budem dufat, ze ked budem mat urobene vlasky a doplnky k satam tak sa mu pacit budem :)
Odpovedať
@nimika suhlasim s tebou,treba najst dalsie saty a zenichovi neukazovat...a v den svadby bude urcite spokojny s krasnou nevestou:)
Odpovedať
@tinka_14 podla mna su tie prve uzasne, vyber si hlavne take saty, v ktorych sa citis najlepsie a ktore sa ti pacia. V ziadnom pripade neber do uvahy to co ti povedal snubenec, jeho nazor sa na svadbe aj tak zmeni a budes sa mu paci, ci budes vo vreci alebo v nejakych satach. Muzi potrebuju byt doleziti....
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika preberame spolu vsetko, tak preto som mu ukazovala tie saty... uz sa len bojim, ze ine sa mi nebudu pacit, ze ich stale budem porovnavat s tymito... ale pacia sa aj kamoskam, mojej mame, sestre, svokre.... a vidil to len na fotke, s kutocnosti su este ovela krajsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka4 a ako hovorí moja sestra - nech si vyberieš akékoľvek šaty, v deň svadby budú tie najkrajšie, lebo budú tie jediné, ktoré máš a nebudú sa dať so žiadnymi inými porovnať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Dakujem... asi to tak urobim, do svadby aj tak zabudne ake boli :) a na fotke vsetko vyzera inak ako v skutocnosti...
Odpovedať
@tinka_14 samozrejme,ze sa mu budes pacit ;-) vyber si saty,na ktore sa budes tesit,aj ty musis citit prijemne a krasne...ja som svoje saty drahemu ukazala,ale nie na mne,len na modelke...a nastastie od zaciatku sa mu velmi pacili:)
Odpovedať
@tinka_14 ja som svoje tiez neukazala svojmu, chcela som mu ukazat tie, ktore som si nevybrala, ale ani to nechcel vidiet. myslim si, ze je to dobre, lebo by som sa zbytocne znervoznovala ci sa mu pacia alebo nie... a ja som poverciva, takze by som sa mu v nich vobec neukazala :)
Odpovedať
@nimika hej,to je pravda:) ale aj tak to sa neda tak spravit,ze kazdemu sa nase saty budu pacit...kazdemu sa paci nieco ine,ale hlavne je,ze my budeme spokojne:) a potom ta radost z toho dna bude na nas taka viditelna,az budeme tie najkrajsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta ja mam vybrate este dalsie 4 modely, tak si ich chcem ist vsetky este raz vyskusat, odfotit a potom sa rozhodnem....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som môjmu ukázala troje, ktoré nechcem, jedny z nich mi sedeli, ale mne sa nepáčili a ani jemu a keď mi povedal, že mi sedia šaty, ktoré mi teda fakt neboli veľmi dobré, tak som si povedala, že túto záležitosť s ním preberať nebudem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aninocka áno, nikdy nikto nebude mať šaty, ktoré by sa všetkým páčili... veď preto je toľko rozličných štýlov a samotných šiat, každému sa páči niečo iné
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hej dievcata, netreba sa tomu svojmu ukazovat a diskutovat finalne rozhodnutie :-). Ziaden chlap sa v tom nevyzna a nie je dostatocne kriticky ako mama, sestra, ci kamaratka. V ten den D pre neho budes aj tak ta najkrajsia na svete ked budes v bielom. Ziaden sa nebude pozerat, ci nebodaj kritizovat, ze si si mala vziat ine :-) Sami sa rozhodnite, lebo len vy viete ako sa v ktorych citite najpohodlnejsie a najprinceznovskejsie :-D
Odpovedať
@nimika @tinka_14 súhlasím s nimikou. :-) Podľa mňa toto nikdy nebola a ani nebude mužská záležitosť a kebyže ich vidí prvýkrát až na svadbe, tak bude očarený a vôbec by sa nepozastavil nad tým, že "niečo tam nesedí". :-) Lebo teraz má čas a priestor a svadobné šaty mimo svadobný deň až tak bombasticky nevyzerajú. :-D :-D Nič si z toho nerob, je to tvoj Deň, tak si vyber šaty, po ktorých túžiš. x-)
Odpovedať
@tinka_14 a máš pravdu s tým fotom. V reále tie šaty vždy vyzerajú lepšie než potom na fotke. Keď som vtedy došla domov taká naradostená, že aké krásne šaty som našla a hneď to ukázala mame, sama som videla, že na fotke to až tak pekne nevyzeralo a bola som troška sklamaná. :-D :-D Hlavne, že ten dobrý pocit nám dlho zostane v pamäti. :-D
Odpovedať
Ahojte baby! Mám taký problémik, pred týždňom sme si kúpili obrúčky, sme si ich natiahli, môj drahý ju mal, len keď sme niekde išli, ale sú celé doškrabané. Mám silný pocit, že nás ujo zlatník oklamal, a vôbec to nie sú zlaté prstienky. Chcela by som ich reklamovať, ale neviem či mi to ten škaredý ujo uzná. Máte niekto skúsenosti s niečím podobným?? Poraďte, som zúfalá :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
@mezike určite ich reklamujte, veď týždeň nie je dlhá doba na to aby ste ich stihli tak poškriabať. Choďte za ním čo najskôr.
Odpovedať
Veď sa tam zajtra chystáme, ale už som dobre z toho na nervy :-( :-( :-( ! A už od neho chcem len peniaze naspať, nič iné, už mu neverim!
Odpovedať
jéééj baby ja sa tak teším konečne sme si vybrali sálu, to najdôležitejšie :-) :-) :-) :-) , výzdoba asi bude bordová lebo v miestnosti je skoro všetko do bordova, vy si budete ladiť s výzdobou aj všetko ostatné??? myslím kyticu, šaty po polnoci? alebo ako to riešite? :-) :-) :-)
Odpovedať
@mezike a to pri kúpe neboli poškriabané??
Odpovedať
@mezike Júúj moje, to ma mrzí. Viem si predstaviť, ako ste sa na ne tešili. Jasné, že choďte za ním to reklamovať. Veď nie je možné, aby boli v takom stave. :-S A popozeráš si ich niekde inde. Ja som tiež taká, že ak sa sklamem v nejakej službe/obchode, tak už neverím. Veď obchodov je dnes veľa, my si máme z čoho vyberať. Oni len postupne strácajú verných zákazníkov. @luciac Jéééj, no paradička. :-) Ano, ano, zlaď si všetko. Ono to potom pekne ukáže. :-)
Odpovedať
@tinka_14 a tvoj snubenec videl len fotku? Lebo mne sa stalo podobne, vybrala som si nadherne saty, bola som z nich nadsena, ukazala som fotku drahemu a jemu sa nepacili!! Takze sok, ale na druhy den som ho vzala do salonu, saty som si obliekla a uuuz to bolo doma!!! Uz som sa mu pacila ;-)
Odpovedať
@lindux hihi chápem. :-D No viete akí su muži. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ano, videl ich len na fotke - rozmyslala som uz aj nad tym, ze ho tam zoberiem nech ich vidi nazivo...
Odpovedať
@tinka_14 Urobi to fakt vela ;-) Mam vlastnu skusenost ;-)
Odpovedať
@panaacik no ešte kyticu áno ale popolnočky moc nechcem bordové :-) a ty akú ideš mať výzdobu?
Odpovedať
@luciac Nie pri kúpe boli krásne lesklé, po týždni už nie sú ani lesklé, ani krásne, vyzerajú, ako keby sme ich nosili minimálne 25 rokov a to sme ich nenosili ani 5 dní. panaacik jasne, ze si popozerám inde, len aby mi ten starý vrátil peniaze, zatiaľ mi je z toho jedine tak do revu, a naozaj sme sa obidvaja veľmi tešili na ne. Zajtra uvidíme, čo povie ujo 8-(
Odpovedať
@mezike budeme drzat palceky :-) A boli drahe?
Odpovedať
@lindux Ďakujem! Až tak drahé neboli, ale zas pár stovák eur nie je maličkosť :-( ! Porazí ma, ak nám nevráti tie peniaze ]-(
Odpovedať
@mezike uff, no hrozné, že dnes sa takéto veci robia. A potom si všetci hovoria "profesionali". 8-( 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?