Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@simcab mne sa tiez velmi nepaci, ked sa partneri nazyvaju mamina alebo ocko....to je divne, tiez by som bola rada, keby sme zostali pri menach pripadne neznych prezyvkach ;-) @lindux inak co panaacik spominala, tak ked ja pozeram na tvoje fotky, tak sa mi zdas strasne povedoma aj tvoj priatel...nemohla som vas uz niekde vidiet? @panaacik tak co??? pochval sa...kupili ste? :-. a este ste spominali mena, kym som tu nebola...tak ja som teraz Chudá a budem Sádovská :-D
Odpovedať
@machula uff to je tazko povedat, mozno sme sa niekde videli ;-)
Odpovedať
@alique neboj moja, čoskoro to prejde a budeš riadna krásavica. x-) No ja som sa po vysadení tiež troška vyhádzala, ale prešlo to čoskoro a teraz to mám v "norme". Neboj, do svadby času dosť. x-) @lopieta odkiaľ si kupovala poháre? :-) @machula no vidíš, ja som vždy chcela byť chudá. :-. :-D :-D Jéééj ďakujem, boli sme, práve sme došli domov a kúpili. Síce ešte bez košele a kravaty ( lebo ešte neviem zladenie ), ale to podstatné máme. Nie je úplne čierny, taký tmavšie-sivý a pôsobí veľmi decentne a elegantne. ;-) Moc sa mi páči.
Odpovedať
@panaacik pohare som kupovala na psgrafika
Odpovedať
@lopieta No teda, tam nie su drahé tie poháre, lebo väčšinou sa to pohybuje od 30 - 50 eur, čo je podľa mňa príliš. A vy všetky si kupujete poháre alebo napr. i ŠPZtky? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Jojčo ŠPZetky chce a keďže auto, autobus a výzdobu na presúvatka rieši on, nechávam to na neho... :-D
Odpovedať
@alique a poháriky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Tie už máme aj s gravírovaním... :-D
Odpovedať
@alique šikovná. :-) No ja nad tým práve rozmýšľam, najprv som si hovorila, že je to kravina a že na čo, ale teraz sa mi to začína páčiť. Je to taká pamiatka, môžem si ich potom vystaviť do sklenenej skrinky a bude mi to pripomínať. A akuraát hovorím priateľovi, že môžeme ich vyťahovať na každé výročie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik presne tak... ;-)
Odpovedať
:-) @panaacik no a ja som sa za to vzdy hanbila :-D to sa tesim, ze ste nasli oblek podla svojich predstav! dufam, ze aj nam sa podari
Odpovedať
@machula vy idete už teraz niekedy? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dneska som isla s malou dusickou do obchodov, ze na moju malu nohu si biele topanky urcite nekupim - a predsa podarilo sa... :-) a este aj krasny svadobny album.... velmi mi odlahlo, ze v mojom pripade najvacsi problem - topanocky mam vyrieseny...
Odpovedať
@tinka_14 tak to ti gratulujem k topanockam. mas ich aj odfotene?
Odpovedať
Profilova fotka
este ich nemam odfotene, ale urcite ich sem hodim....
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja tiež začínam uvažovať nad pohármi :-D ale nebudem kupovať priamo svadobné, len čisté a opýtam sa koľko stojí gravírovanie, možno bude aj to :-D plus som včera našla krásne ozdoby - kvietky na poháre, ktoré si objednám :-) odkedy mám vybraté šaty, tak chcem riešiť aj takéto maličkosti, ktoré som si myslela, že nebudem potrebovať :-p
Odpovedať
@tinka_14 tak gratulujem moja. :-) Ja mám tie svoje už pekne dlho a tiež som sa toho bála. :-D @nimika no ono je to inak pekne drahá záležitosť. :-D :-D Ale čo už..veď je to náš deň. :-p Dievčatá, už minule som sa to chcela opýtať všetkých - všetky čo ste v tejto témičke, máte už šaty? x-) x-)
Odpovedať
Jááj baby, ešte mám dotaz. :-) Ženích sa doladí k neveste, však? Stále som si myslela, že ku kyticy, ale asi nie. :-D :-D Takže ak mám biele šaty, tak aj jeho kravata, košeľa príp. vesta majú byť biele. A kytica bude vo farbe celkovej výzdoby. Prípadne ženíchove pierko na saku bude vo farbe kytice, však? :-N :-N
Odpovedať
@panaacik ja mam objednane:)tesim sa,aspon toto je vyriesene...a tiez som zozaciatku odmietala pohare,ale akosi som nasla par takych,co sa mi velmi pacia,tak neviem neviem ;-)
Odpovedať
@panaacik ja budem mat biele saty,ale bude na nich stuha,ktora este neviem,ci bude biela alebo zlata...a podla toho budeme ladit draheho,urcite bude biela kosela k tomu bud kravata,alebo ak bude smoking tak motylik a serpa vo farbe mojej stuhy...a kytica s pierkom by podla mna mali ladit,u nas budu biele a farba vyzdoby bielo-smotanova,tak aj s tym to bude ladit:)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja mam taky mensi problem so satymi - vybrala som si nadherne saty - v style ktory sa mi povodne nepacil, ale ked som ich videla na sebe, uplne som sa do nich zalubila... ukazovala som ich svojmu buduce manzelovi, ale jemu sa nepacia.... vsetci ostatni ich vak chvalia, ze su nadherne... tak neviem co mam urobit, bojim sa ze , ked sa mu nepacia teraz tak sa nebudu ani na svadbe a potom budem skalamana...
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 Toto su tie staticky... a mojmu milacikovi sa pacia tie posledne....
Odpovedať
@tinka_14 a ty si si vybrala tie prvé?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 z toho dôvodu som ja svojmu snúbencovi ani šaty neukazovala a neukážem :-) čo sa týka tvojich šiat, tie čo si si vybrala, by sa ani môjmu nepáčili, chlapom sa asi celkovo nepáčia takéto sukne :-| ja mám to šťastie, že ani mne... a tebe sa tie posledné nepáčia?
Odpovedať
@panaacik @nimika mne sa páčia obe. :-) Poviem ti takto, najdôležitejšie je, aby sa tebe páčili. A tvojmu partnerovi by si sa mala páčiť v hocijakých šatách. ;-) ;-) Chápeš.. Mne osobne najviac záleží na korzete, teda vršku šiat a sukňa nech je veľká, potom mi je to jedno. :-D
Odpovedať
@tinka_14 nejak mi to skočilo, i pre teba bol ten príspevok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ano, mne sa pacia viac tie prve... aj ked povodne som vobec nechcela takyto styl
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika pacili sa mi aj tie... ale boli asi az moc jednoduche... najlepsie by bolo nieco medzi tymi dvoma... mam problem hlavne s tym, ze som malinka tak nie kazde sa daju upravit na moju vysku... a pri tom type ako su tie porve by to slo v pohode....
Odpovedať
@tinka_14 mne sa tiez viac pacia tie prve,ja som na velke sukne:)a mas v nich super postavu ;-) mozno zenich este zmeni nazor,ten moj casto po case zisti,ze to,co sa mu predtym nepacilo sa mu zrazu paci:)ale tak ty cely zivot snivas,ake budes mat saty,ked sa budes vydavat:D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 škoda, že si mu ich už ukázala, vôbec by nad tým nerozmýšľal a priamo v deň svadby sa mu určite páčili ;-) chápem, že teraz budeš myslieť len na to, že ty chceš šaty, ktoré sa jemu nepáčia... napadá ma len jedna vec, ak sa dá, vyber si iné, také aby sa páčili hlavne tebe a jemu ich už neukazuj ;-) máloktorí muži týmto veciam rozumejú, môjmu sa páčili šaty, ktoré mi absolútne nesedia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?