Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@lindux Možno môj zmení názor..no uvidíme...na jar, na naše štvrté výročie, čo sme spolu, si chceme prstienky kúpiť;)
Odpovedať
@panaacik ty si zlataaa :-) nabuduce ma zastav a povedz ja som panaacik!!!! :-) :-) @lopieta Ja som Novakova a budem Vitaskova :-D
Odpovedať
@lindux no bohovske. Ja som panaacik, dobreeee. :-D :-D
Odpovedať
@panaacik :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@lindux panacik vojacik. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, ja sa teraz volám Ščasná a budem sa volať Strašiftáková... :-D O ponechaní môjho priezviska, alebo premenovaní drahého nemôže byť ani reči, lebo drahý je na svoje meno hrdý... Dokonca mám "naordinované" aj meno pre drobca - jednoznačne sa nám narodí Jožko Strašifták IV. ... 8-) No a keby som si nechala obe priezviská... To nemôžem tomu drobcovi urobiť, to nie... ;-)
Odpovedať
Dievčatá, dnes sa chystáme skúšať si oblek pre ženícha, vlastne aj kúpiť, ak nájdeme. Tak držte palce!! To zas bude - náš ženích neznáša nakupovanie a prezliekanie sa v shopoch. :-D No mám to ja problémy s ním. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Držím palce... ;-) A u nás je to rovnako, neboj... S tým rozdielom, že moja polovička má na všetko čas a pôjdeme nakupovať na poslednú chvíľu - však nech je adrenalín... 8-)
Odpovedať
@alique Ďakujéééém. x-) No tak to dobre poznáš. :-D :-D Tak vieš, ja by som rada mala takéto vecičky porobené. Ja ten stres a adrenalín nechcem. :-D A vy plánujete klasický čierny??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik myslím, že áno... Nech je to pekne kontrastné... :-D
Odpovedať
@alique ali, budeš ty mať veselý život s menom :-N :-D inak môj drahý tiež chcel Jozefa IV., ale som to rezolútne odmietla.. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab už som si zvykla na tú predstavu a teším sa... ;-) Je to meno človeka, ktorého milujem a nechcem vymýšľať a zbytočne mu ublížiť tým, že by som si nechala svoje... No a s Jožkom som súhlasila, aj keď to meno tiež nemusím, ale keď ja mu neviem povedať nieeeeeeeeeee... :-) ALe na Katarínu (meno jeho mamičky) som už povedala nie... Bude to buď Viky, alebo Betka... Nech sa všetci rozkrájajú... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alique ako mne nieže by sa meno Jozef nepáčilo, ale je to dosť nepraktické mať v jednom dome 3 ľudí, čo sa volajú rovnako..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nie je to až také nepraktické - preberanie doporučenej pošty a tak... ;-)
Odpovedať
@alique ja píšem z vlastnej skúsenosti - brat má meno po otcovi a večný problém :-p hlavne keď už mal brat úver, účet v tej istej banke ako otec, auto poistené v tej istej poisťovni.. prišla upomienka a jeden stresoval, potom sa prišlo na to, že to je pre druhého a pod.. ja som za to, nech sa len každý volá inak :-) napr. môjho skorosvokra volajú Jožko, môjho drahúša Dodko, tak neviem ako by sme volali malého :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Jožino... :-D Môjho drahého všetci volajú Jojo... ;-)
Odpovedať
@alique jooooooooooooj, to sa mne vôbec nepáči :-p :-D môj drahý sa vždy napliešťa, že sa volá Jojo, tak mi to zhnusil nejako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nuž... Kedže drahého aj tak neoslovujem po mene, ale väčšinou "Zlato", neskôr bude "tato", tak to snáď nejako zvládneme... ;-)
Odpovedať
@alique ja dúfam, že sa nebudeme volať maminka a ocko.. som to drahému zakázala :-D neviem, pre mňa je to také divné, však on nebude môj ocino, a aj on má svoju mamu.. a ešte som mu zakázala volať ma moja žena :-D no ale ja si to len tak myslím, že to tak bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-) Mne sa to páči... Ja ho už teraz volám tato občas - napr. keď príde domov z práce a pošlem Bennyho (nášho havka), aby ho privítal, tak mu automaticky poviem: Aha, tato prišiel... :-D A on sa jašííííííí a tešííííííííí... :-D No a Jojo ani teraz o mne nehovorí ako o svojej priateľke alebo snúbenici, povie: Toto je moja Alenka... ;-) No a niekedy ma privíta doma so slovami: Čau, stará... :-D :-D :-D Ale každý to chceme inak, však? 8-)
Odpovedať
@alique a však aj ja vravím, že takto by som to chcela, rsp. nechcela, ale uvidíme ako to všetko bude :-) no ale "stará" by som teda už vôbec nechcela byť :-D :-D .. no ale človek si aj na šibenicu zvykne, všakže?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :-D No myslím, že niektorým veciam sa nevyhneme... :-D
Odpovedať
@alique @simcab my sme si povedali, ze sa budeme volat menami, lebo ked mi povie drahy Lindulka znie to tak inak... :-) ale nakoniec vzdy skoncime pri milacku a zlato :-)
Odpovedať
@lindux my sa takmer vždy prezývkujeme :-) ale aj menami sa voláme, tak dúfam, že to tak aj zostane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( Idem od kožnej... Nesmiem sladké, nesmiem štipľavé, nesmiem sa opaľovať - dostala som lokálne antibiotiká na 12 týždňov - na svadbe budem ako vápenka... :-( :-( :-(
Odpovedať
@alique joj, to nie je dobre. Ale aspon sa tvoje telo precisti a bude vsetko v poriadku. Na svadbe budes krasavica :) Uz nam prisli pohare, su nadherne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique neboj aj bleda porcelanova plet ma svoje krasne caro :) mne osobne sa paci viacej ako opalena a som si ista ze aj tvojeho draheho budes ta najkrajsia na svete :) inak baby obdivujem vas ako uz vela veci vybavujete, skusate obleky a saty a tak..ja okrem casu v kostole a rezervacneho poplatku za salu nemam vobec nic :) iba kopec predstav a obrazkov na kompe hehe...asi by sme sa mali tiez nakopnut...
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta @iukapiuka nejako bolo, nejako bude, ja som bleduľa od prírody, takže som zvyknutá, len na svadbe som chcela byť trolinku kontrastnejšia s tými šatami... Asi teda nebudem - aspoň sa pri opaľovaní nebudem musieť báť nových pieh a nejakého spálenia a šúpania... 8-) Budem taká, aká som... Máte pravdu... ;-)
Odpovedať
@alique nerob si z toho ťažkú hlavu.. hlavne, aby si bola zdravá :-)
Odpovedať
@alique presne hlavne aby si bola zdravá, ale veď do svadby je strašne veľa času, stihneš sa opáliť koľko len chceš :-) :-) no aj my sme nejak pozadu, a vy už máte aj šaty :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?