Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
foto este nemam, hovorila som vcera s fotografom, ktory sa akurat po 10 dnoch vracal z talianska, ze budu tak za 1-2 tyzdne :-( uz sa fakt neviem dockat =-) :-N ja som to teplo v tom strese ani nejak nevnimala, zrejme aj preto, ze geneticky mam vybavu na to pomerne dobre ho znasat. Moj manzel bol na tom o dost horsie :-D ale zvladli sme to :-) v kostole bolo chladno a v sale na hostinu bola klima.
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny a anirda: teším sa na vaše fotky to najjulinka: je mi ľúto, čo sa stalo
Odpovedať
Ahojte akurát sme sa vrátili od svokrovcov, mali včera to mecheche, kedže neboli na svadbe, som bola do druhej hore, teraz sa idem najesť a utekám spať. Tak ma to mrzí, lebo včera mala kamoška z baletu svadbu a ja som sa chcela ísť na ňu veľmi pozrieť a zagratulovať jej, tak jej napíšem IP že ma to mrzí :-( Ale aspoň sa teším na fotečky ;-) Inak už sa neviem dočkať všetkých vašich fotečiek ;-) Keď som bola vracať spodničku do salónu tak som Kajku stretla, tiež bola vrátiť šaty, bola aj s manželom a hovorila že im to dopadlo dobre, tak sa teším ked nám bude rozprávať ako to bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ho osobne nepoznám, ale na foto vizeral sympaťák a asi aj bol... Však inak by mu asi nedali krstiť malého... (On je opát)... Sestra išla dnes už domku a synovec išiel s našimi na týždeň "na veľký výlet" :-D :-D :-D My na našej stabe (doma v byte) už máme skoro všetky priečky postavené po strop... Ešte toľko plno práce a Karol už nemá dovolenku a už ho to prestáva baviť - má toho tak akurát dosť... Najhoršie je, že všade bordel a nie je sa kde ani osprchovať... :-| :-| :-| No ale keď máme toho plné zuby, tak si to predstavujeme hotové :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat fotky o tyzden, fotil nas brano h. a tiez ma vela roboty...uz sa nevie dockat, nikedy mam chut dat sem foto od bratranca, ale neni to az taka kvalita...svadba dopadla super, aj pocasie, az na to ze bratranec nam mal doniest kameru a nedoniesol, doteraz lutujem ze aspon obrad nemam...najhorsie ze mi to povedal 5 min pred obradom...aj ja sa uz tesim na foto...a vsetky svady co som uz pozerala boli veeeeelmi pekne...
Odpovedať
No vitaj! Ked si sa aj pred svadbou nejaky cas nehlasila, tak som sa uz bala, ze ci je vsetko OK, ci nahodou kvoli nejakym blbym formalitam sa Vam to neskomplikovalo... Takze gratulujem Vam! Brano robi krasne fotky, to sa uz velmi tesime! Mali ste ho na cely den, alebo len "pozovanie"+obrad? Ktore si mala nakoniec saty?
Odpovedať
A nedojdes na stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
Na stretko neviem...prepac an ze som neposlala oznamko ale nejak sme nestihali az tyzden pred svadbou sme ich dokoncovali...s fornmalitami nirktori robili problemy mali sme behacky ale napokon vsetko dobre dopadlo... aj ja sa uz neviem dockat fotiek..aj nasich aj vasich
Odpovedať
Profilova fotka
to leishmania: som ťa chcela prísť pozrieť ale nevedeli sme , kedy a kde to máte... :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, tak som sa vrátila z roboty a poviem Vám tolko kôp roboty som už dlho nezažila :-p ale čo sa dá robiť, dnes som sa pri podpisovaní ani raz nepomýlila, len keď som volala jednej babe tak som sa predstavila po starom, lae neva aspoň je sranda :-D
Odpovedať
ja sa predstavujem kadejako - raz moje dievcenske meno, potom zase len manzelove, niekedy spravne obidve, a dokonca aj obidve ale v opacnom poradi - mam na vyber rozne viariacie :-D
Odpovedať
tak to si dobrá, našťastie že ja mám len dve variácie :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mňa dnes asi trafí... Bola som dnes s manželom ( :-D - že s manželom - čudne to znie) na vývozoch tovaru s dodávkou... Pozval ma na palacinky v jednom motoreste... Moc som nechcela... Nebral z auta ani ruksak, len peňaženku do ruky a šli sme papať... Chcel volať sestre, ale potom si rozmyslel, že zavolá neskôr... Dajak sa na to zabudlo... Nastúpili sme do auta... Ešte som skontrolovala, že či vzal peňaženku, keď ju tam len tak vyložil na stôl (a manželom je len chvíľu, ale poznám ho - proste som ho radšej skontrolovala)... Mal ju, tak sme išli... Pred Košicami išiel zavolať sestre a nemá mobil... Ľudkovia on ho tam vyložil tiež na stôl :-. Sakra ja ho nestíham kontrolovať... Peaženku som skontrolovala, ale že aj mobil vyložil ]-( ]-( ]-( Takže hneď kolegovi volal, že ako sa volal ten motorest čo boli spolu asi pred dvoma rokmi na palacinky tam, potom informácie (toto číslo sme trafili na štvrtý pokus ;-) :-D :-D :-D ) a hneď sme volali tam - nechceli sme na mobil, že keď si ho nikto nevšimol, tak nech si ho nevšimnú nesprávni ľudia... Tak mobil je tam... Ale tie nervy... O týždeň tamať ide bráško, tak ho vezme... Nabudúce musím mužíčka skontrolovať od hlavy po päty a aj jeho všetko príslušenstvo, lebo on nie len hlavu zabudne :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee... de steeeee? =-) ada kde mas svadobny album? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pre adu: tá istá otázka čo položil uplnenaj ;-) Máš nové foto v profile a album nič :-( Už sa neviem dočkať ;-) :-N
Odpovedať
Vy netrpezlivci! :-D Este stale nemame fotky od rofa, volala som mu miíinluly piatok, akurat sa vracal z talianska a povedal, ze budu o tyzden-dva, takze najneskor buduci tyzden by sme ich mali mat. :-)
Odpovedať
Ta foto v profile, to je z neprofi fotiek, ktore su dost nepouzitelne - neostre.
Odpovedať
ahojte banda, som tu len na skok, lebo píšem z práce, to stretko zajtra platí? Inak dnes idem konečne na svoju prvú hodinu do autoškoly, normálne sa teším :-D V nedeľu mi švagor požičal auto a že ma ide učiť šoférovať, no poviem Vám že na to že som to nikdy nerobila mi autíčko skapalo len raz, normálne že už mám za sebou svojich prvých 5 kilometrov :-D Tak pekný deň prajem, večer sa ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka:nebuď na drahého zlá, ja som presne taká istá, už sa také niečo stalo aj mne, mali sme vystúpenie a večer lístky do divadla od kamošov a vystupko v centre sa totálne pretiahlo- aj vďaka trápnemu moderátorovi (moderovala aj tuším nočný Celebritycamp, možno aj Big brother, nie som si teraz istá)...a nestíhačky, prezliecť, pobaliť kroj...zobrať tašky.... brali sme si taxi 500 mestrov k Novej scéne a keď sme dobehli, zitila som, že nemám kabelku, v kabelke mobil...komu zavolám z tanečníkov, keď mám všetkých v mobile???? Volala som 30 sek. pred predstavením do tej reštiky, kde sme sa prezliekali, nech mi kabelku odložia.... :-D moja typická príhoda :-D to anairda: no to vieš, že sme zvedaví...včera som Janka celkom kvalitne vytočila :-D to martuska: stretko platí, všetci čo už máte "po" doneste foto pre tých, čo majú "pred" :-)
Odpovedať
Ahojte, tak uz mame doma fotos :-) cez vikend prihodim :-)
Odpovedať
anairda: tak to je super, veľmi sa teším :-) a ste spokojní? Dúfam že áno ;-) All. Chcela by som sa ospravedlniť že som včera neprišla a nikomu som nanepísala, ja som na to stretko úplne zabudla :-( A hlavne že som sa na to v stredu pýtala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: ja som hneď bezaz pýtala, že kde si, veď si sľúbila, že dojdeš... :-D , tak ja mám týždeň pred svadbou a nezabudla som! :-D
Odpovedať
ano, sme spokojni :-) ale nie su az take "rofovske". Vacsina z nich su vyrehotane momentky :-D
Odpovedať
a kto všetko bol na stretku?
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: No cipana - na foto ako modelka - dokonalá... Inak len tak som kukla dajaký album, bez toho žeby som čumela koho je... Pozerám dátum svadby, že 20.júl... A čo nevidím, ten album je tvoj :-D Najočakávanejší svadobný album a skoro som si ani nevšimla, že je tvoj :-D :-N Si iná nevesta... Tým účesom a aj šatami... Perfektná... Do katalógov svadobných šiat by ťa mohli mať za modelku.... ;-) :-D
Odpovedať
Dakujem za gratulaciu. Strasne pomaly mi dnes ide net, akura teraz... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zákon schválnosti.. mne mojasvadba.sk blbla v poslednom čae - proste ju nenatiahlo... teraz v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
krásne fotočky, Adi a že málo "rofovske"....si len príliš kritická...fakt sú krásne.... :-)
Odpovedať
Adrianka, krásne fotečky, presne ako hovorí Julinka, dlhoočakávaný album je na svete a je úplne dokonalý ;-) krásne, tie prachy za Rofa sa fakt oplatí dať :-D dúfam že to Rofo nečíta :-D
Odpovedať
ahoj martuska, strasne krasne dakujeme za pochvalu a balhozelanie. Vies, ja som si to prepocitala a zistila som, ze rofo bol s nami od 09:30 do 01:30, pričom musel prísť a potom sa vrátiť do Trenčína, celý deň macimálny výkion, večer vyzeral taký zničený, že som sa bála, či v pohode dôjde domov, a potom ešte niekoľko hodinová práca za PC... Vychádza mu to tak 1000-1200 SKK na hodinu, čo je dosť, ale sú to poctivo zarobené peniažky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?