Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bybi, vítaam ťa :-) my máme tiež 17.9. takže dobrý výber :-D ale to je fakt blbé s tou matrikou, my budeme mať svadbu v kostole tak snáď s tým nebude žiadny problém.. dúfam že všetkých ktorých chceš budú voľní, držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... No v to aj ja dufam ze budu volni... Hlavne aby sala bola, ked nie zmenime datum :)
Odpovedať
Profilova fotka
chápem, my sme tiež kvoli sále menili dátum :-D
Odpovedať
Ahojte, aj ja som tu nova, pripajam sa k vam, my mame termin svadby 10.9.2011, zatial nemame vybavene skoro nic, len fotografa, kameramana a dj, ktory robi hned aj starejsiho, oni pracuju spolu a prvy volny termin mali az tento, tak sme ho potvrdili, tento tyzden chceme ist na matriku a pozret nejaku salu, ked bude zajednane aj toto, tak uz bude dobre a ostatne veci budeme dotahovat buduci rok. Som z Banoviec nad Bebravou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj luusinda... A u vas ma uz matrika terminy na buduci rok. U nas az v oktobri :-(
Odpovedať
Profilova fotka
musim sa vam pochvalit my sme zajednali nasu prvu vec a to je fotograf a kameraman. Asi sa tu nenajde niekto pobliz TN co by dal tip na hudbu?? :( S mojim drahym vobec nic nemozeme zohnat :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luusinda vítam ťa, to máte náhodou vybavené až až :-D puss super, blahoželám :-D tip na hudbu ti nedám, skús prelistovať diskusie, možno niečo nájdeš.. a chcete skupinu či DJ?
Odpovedať
Profilova fotka
skupinu mne sa nejak ziva hudba paci viac :)
Odpovedať
bybi ahoj, dnes sme boli na matrike a povedali nam, ze to staci zajednat az na zaciatku buduceho roka, sa normalne cudovala, ze co tam robime tak skoro, ked mame svadbu az v septembri buduci rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luusinda, u na ide o to, ze my chceme svadbu na urade a kym nezverejnia terminy na buduci rok, tak nemozme nic ine zajednat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
luus a je jedno aký to je dátum? nieže vám potom povedia že vtedy a vtedy nemožete :-S
Odpovedať
no povedali nam, ze mame prist az v novom roku, ze to uplne staci, chcem svadbu na urade, a tam davaju viac terminov na jeden den, tak dufam, ze nas odbavia, kedy budeme chciet
Odpovedať
Článok sa načítava...
myslim, ze u nas kazdy vikend sobasia, ak je zaujem
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak potom to je jedno :-) aspon mate chvilu pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
minniepha tak tie satky by mali mat tak zacviatkom jari ale neviem ci ich budu mat vsetky z tej kolekcie to asi nie len dufam ze nejake si z tej supoer kolekcie vyberiem aj ja a ked nie tak vyberiem urcite zo starsej ale som z ich salonu nadsena uplne super pristup super cena uplne vsetko super uz aby bola jar 2011 ze si mozem ist skusat satky a aj si nejake konecne vybrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz na to uplne najviac tesim :-) hlavne nech tam maju tie co sa mi pacia :-D ale urcite pojdem aj do presova kuknut, su tam vraj super salony.. inak baby, dneska som spadla zo schodov, ani chodit nemozem :-| :-(
Odpovedať
ahojte! ja sa tiež ku vám pridávam, my máme stanovený dátum na 03.09.2011 (ak všetko dobre dopadne) máme už zajednanú sálu, starejšiu, fotografku, hudbu a s kameramanom mame trosku problem :-( predbežne máme zajednaných 2, len jeden dáva hotove dvd po 7-8 mesiacoch a druhy ma krasnu robotu, len ked som si pozrela zábavu - velmi rozmanané video. a najhorsie na tom je, ze kazdy mi na to povie, musíš sa sama rozhodnut (aj priatel vsetko nechava na mna :-), však chlap...) som vôbec rada, že som ho prehovorila na svadbu :-D však sme spolu ešte "len" 8 rokov =-) dúfam teda, že sa rozhodneme správne pre toho kameramana...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lili, vítam ťa :-) no ja by som asi hľadala kameramana ďalej, pretože 7 mesiacov je príšerne veľa, nerozumiem čo s tým dvd robí :-. a rozmazané zábery tiež teda nic moc... tak skús ešte radšej iných
Odpovedať
ahoje tak my budeme mat svaddu 10.9.2011 tak okrem kameramana,hudby. saly. kameraman je super je z humenneho a vola sa Kisel.Hudba bude zo Sitnice SIGNAL a svadba bude vROH v HUMENNOM KOSTOL MAME TAK NA ŘÉÍÍŠĚÉÍŮLKP-...-LL٧KLKOPÚ)Ú¨§Ů--.5555ŘŘŘŘ54Čřřčř4;-
Odpovedať
ahoje tak my budeme mat svaddu 10.9.2011 tak okrem kameramana,hudby. saly. kameraman je super je z humenneho a vola sa Kisel.Hudba bude zo Sitnice SIGNAL a svadba bude vROH v HUMENNOM KOSTOL MAME TAK NA POLOVICKU VYBAVENY
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pusinocka vytame ta tu baby mam na vas jednu otazocku aj ked to tu nepatri a mozno ma vymazu, rozmyslam ci si kupit sadu na gelove nechty,nasla som jednu na nate za nejakych 52 e, ale neviem ci sa mi to oplati, chodievam na nechtiky ale len na potahovanie gelom ale davam za to 10 e, a chcela by som si to aj sama robit ale bojim sa trosku si daco nepobabrem, ale keby mi to slo tak by som si aspon sama urobila svadobne nechtiky potom, baby poradte prosim
Odpovedať
ahojte kočky :) my plánujeme svadbu na 3.9.2011, tento týžden ideme pozrieť sálu, s dj-om nie je problém, je to známy, tak snád bude mať vtedy voľno :) budeme mať na úrade, resp. v sobášnom paláci v bytči, tak uvidíme, či niečo bude voľné :)
Odpovedať
ivka0077 a preco nie v kostole ked sa smiem spytat
Odpovedať
pretože priateľ nie je pokrstený...a u nás na fare s tým robia problemy....tak sme sa rozhodli pre sobášny palác :) pusinocka664 ty budeš mať v kostole?
Odpovedať
ahojte :) no my to mame na 24.9. aj ked ja som sa este stale stymto datumom nezmierila nakolko som to chcela skor a chcela som aby bolo teplo tak dufam ze aspon trocha bude ...
Odpovedať
gabikased, môj brat mal svadbu 7.10. pred 4 rokmi a počasie mal úžasné....takže človek si to nevie dopredu naplánovať. Môže sa stať, že ľudia ktorí majú svadbu cez leto, budú mať rovnako upršané počasie ako je dnes....:( ale bohužial, nedá sa to ovplyvniť...
Odpovedať
Profilova fotka
gabikased ahoj sme na tom uplne rovnako mame ten isty datum a aj ja mam strach z pocasia. Tesim sa ze konecne niekto ma ten isty datum :)
Odpovedať
hej sme obaja pokrsteny len pracujeme v zahranici takze som zvedava kedy stihneme tie nauky skusime to neako len este musime ist za fararom neako sa dohodnut :-| tak som strasne zvedava :-N
Odpovedať
ahojte, vedeli by ste mi niektorá poradiť nejakého dobrého kameramana z okolia Levíc? (okrem Vilema :-| ) budem vám velmi vdacna :-)
Odpovedať
puss02 no ja uz ten datum ani pocasie neriesim verim tomu ze si to uzijem aj keby mala byt zima a prsat... aj ked povodne sme mali mat iny datum ale bohuzial sme ho museli parkrat zmenit co uz ....hlavne aby sme sa zabavili a boli spokojni :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?