Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čo je metlový tanec?? :-N juuj pozerám si všetky fotky, chvíľu to potrvá :-D ale sme všetky kočky ;-)
Odpovedať
no metlový tanec je taký tanec, kde svadobčania tancujú ale jeden z nich má za partnerku metlu...a ked prestane hrať hudba, musia si všetci vymeniť partnerov , no a niekomu zasa zostane tá metla a musí s nou tancovať :) aspon u nás sa to takto robí :)
Odpovedať
no ved aj ja kukám vaše fotečky... ale fakt sme kočice.... 8-) :-D :-p :) inak, som medzi vami asi jediná blondýna. ... :-D ale dlho už asi nebudem , idem zasa na hnedo.... trochu zmeny nezaškodí....
Odpovedať
Profilova fotka
ivka presne tak, do hneda...musíme predsa ladiť ;-) máš čo robiť, ja mám toľko fotiek, lebo drahý veľa fotí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre baby ideme zahrať karty a spať, tak zajtra pa ;-)
Odpovedať
no veru, je ich teda riadne :) ale ved to nevadi, to je len dobre :) aspon mám čo pozerať....inak, vladka, máš veľmi pekné upravene a husté vlasy :) aj niečo s nimi robíš, myslíš či ich nejak fúkaš, resp. žehlíš, alebo ťa tak príroda obdarila? ;-)
Odpovedať
tak dobrú noc :) :-)
Odpovedať
dobre ranecko damy :-) tak dnes si na vas poriadne posvietim a pozriem si vsetky fotky, ktore mate na FB :-D :-p mam na plane iba oddychovat. posledne 3 dni v praci dali riadne zabrat
Odpovedať
miška aj tebe dobré ráno...... ty nejdeš do práce a to už si tak skoro hore ? ja by som spala aj do 10-tej minimálne :-D ked nemusím...ale takto už riadne makám 8-)
Odpovedať
Ivka, ja som ranné vtáča. robota-nerobota, vždy vstávam pred siedmou
Odpovedať
no to ja som zasa leňoška, rada spím a nerada ráno vstávam, vždy si dám budík min. o 15 minut skor, ako chcem vstať, lebo tých 15 minút sa ešte len tak prevalujem v posteli..... :-D
Odpovedať
ja mám na mobile nastavený taký budík, resp.zvonenie na budenie, že sa toho vždy bojím, keď začne zvoniť. preto vstanem dobrovolne vždy pred zvonením budíka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to je isto taká šoková terapia :D ja neznášam také budíky...... ja som raz taký mala, a ked mi zazvonil, mala som tlak hadam 250 na 180 :-D
Odpovedať
Ahojte baby :-) ...mam fb, tak si vas idem pridat, dufam,ze mozem .... len sa nezlaknite pretoze vyzeram ako decko :D nikdy som nevyzerala,tak aby to prisluchalo mojmu veku a ani polovicka :-D my budeme asi vecne mladi :-N
Odpovedať
radka, no bud rada :) čo by za to niektorí dali, aby vyzeralo stále tak mlado.....:)
Odpovedať
ivka ale nie je to vzdy prijemne :-D ... moja polovicka bude mat 25 a clovek by si myslel,ze mal 19 :-N ..ale aspon ked budeme mat 35 budeme vyzerat na 25 :-D dufam :-D
Odpovedať
no vidíš, že to má nejaké výhody...... :) akurát si pozerám tvoje fotečky na fb a sa tu inak šúlam na tých fotomontážach, čo si tam ako rytier atd :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D keby prišiel šef a by ma tu našiel ako sa tu rehocem, tak by si pomyslel veru..... :-D
Odpovedať
take foto su najlepsie :-D ja som sa tiez nasmiala na tych tvojich " ucesikoch" :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no to je iná kapitola s tými účesmi..... som sa na tom ešte 2 dni smiala, sama na sebe jak trubka :-D ale ked to človek vidí, tak sa musi rehotať..to inak nejde... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak tak :-D :-D ved smiechu nikdy nie je dost :-D
Odpovedať
inak baby budete mat svadbu v kostole ci na radnici?
Odpovedať
ja budem mať na msu, resp. v kaštieli blízko v pb, resp. v sobášnom paláci v bytči, ešte som sa uplne nerozhodla..... lebo je to taká oštara pre svadobčanov chodiť hore dole.....takže najlepšie by to bolo tu na msu, aj ked tie priestory sa mi moc nepáčia....možno keby sa to tam vyzdobilo, by to bolo super ..... ešte poromýšlam....a ty?
Odpovedať
ja by som strasne chcela v takom starom kostoliku v Ziline ten kostolik sa mi paci uz asi od 15 rokov ked sme tam boli zo skoly na exkurziu :-) pridam foto do albumu ... len sa velmi bojim,ze ci budeme moct pretoze ani jeden z nas nezpada pod tu farnost a navyse polovicka nema birmovku ..... viem,ze to zalezi aj od farara, tak dufam,ze bude ustretovy... najradsej by som sa tam isla popytat hned zajtra, ale pride mi to velmi skoro
Odpovedať
myslím, že to vôbec nevadí, ak tvoj drahý nemá birmovku, stačí aby mal krst a prijímanie..... a fakt, všetko záleží od farára, u nás je to také zásadové, že inde ako vo svojej farnosti by ludia nemohli mať svadbu...... ale ked je farár ochotný, neni problem.... ja by som tiež chcela mať v kostole, ale priatel nechce, tak sme sa dohodli na civilnom sobáši....
Odpovedať
ja si myslim tiez,ze by to nemalo vadit... ale ako si aj ty napisala zalezi vsetko od farara...moj priatel tiez nebol moc nadseny z kostola, ale na radnici to tiez nechce mat, takze nakoniec to bude kostol len dufam,ze ten moj "vysnivany" x-)
Odpovedať
no ja by som to strasne chcela mať niekde v kaštieli,u nás jeden máme v hned pri pb, ale bohužial, už tam obrady nebývajú, a ešte jeden kaštiel je v jasenici...to je taká dedina pri pb.....a potom už len sobášny palác v bytči, ale to už je dosť daleko, ale je to tam krásne :) pozri si tento link, na konci sú fotky z tých obradných sieni.... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a bytču isto poznáš, je to tam teraz prerobene ....
Odpovedať
ta Jasenica je velmi pekna ....bytcu poznam velmi dobre, sama som o nej uvazovala len ma odradila ta cesta...ale ani ta obradna sien v PB nie je zla ...ta v ZA sa mi strasne nepaci
Odpovedať
no ved to, že tá cesta je dosť zdlhavá, ísť tam na 20 minut z pb do bytče a potom zasa naspäť....myslíš, že kebyže sa vyzdobí tá obradná sien v pb, že by sa tam dali nejaké kvetinky, resp. mašličky na boky na tie sedačky, že by to bolo ok?
Odpovedať
a ešte jedna vec, musím zavolať na obecný úrad do jasenice, či sa tam vlastne dajú robiť obrady......lebo kedysi sa dali, asi tak pred 2-3 rokmi, len teraz neviem, ako je to....
Odpovedať
to mas pravdu a este nikto ti nezaruci,ze to bude len tych 20 minut lebo sprievod ide trocha pomalsie.... ta obradna sien je podla mna uplna uplne ok.... ako nie je to sobasny palac v Bytci, ale je to tam podla mna pekne spravene... a mas tam ulicku v tej Jasenici to vyzeralo dost malinke ....a este oproti radnici co je v ZA je to uplne super :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?