Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
vladka casu mame veru dost ale ja ked sa na nieco nadchnem tak moc uz nazor nezmenim :-D a navyse v inych salon nebolo nic co by ma zaujalo :-D :-D a ten uces je velmi krasny ja si predstavujem sice iny ale velmi sa mi paci
Odpovedať
Radka, v tom sme rovnaké. aj ja, keď sa pre niečo nadchnem, tak názor už nezmením :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase dost menim nazory... ale dufam, ze tie saticky sa mi nezunuju do svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
lilivka ani my nebudeme mat kameru, len fotografa ktory bude fotit az do rana bieleho :-D
Odpovedať
katka snad nie ... miska :-)
Odpovedať
Katka, tak neostava nic ine, len zavriet saty do skrine na zamok a vytiahnut ich az pred svadbou, aby si ich dovtedy nemala obkukane :-D
Odpovedať
suhlasim s miskou :D ja tiez idem zmazat foto :-D lebo po mesiaci by uz neprisli vobec pekne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked si ich pojdem zobrat, zanesiem ich rovno k nasim na slovensko kam chodim tak raz za dva tyzdne, takze ma to nebude lakat pozerat na ne kazdy den... lebo bola by som toho schopna...a nielen pozerat ale aj skusat kazdy den...
Odpovedať
tak to by bola najvacsia chyba, keby si si ich stale skusala. lebo vo svadobny den sa moze stat, ze saty ti uz nebudu pripadat take uzasne a vynimocne...a ty sa predsa musis citit uzasne a vynimocne...take ziadne skusanie. pekne krasne nech poputuju na slovensko k rodicom :-) alebo k jednej z nas, my ti ich s radostou postrazime :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D vcielka:D:D:D myslim, ze u rodicov im bude najlepsie:D
Odpovedať
preco ja by som sa o ne rada postarala :D hladkala by som ich aby im za tebou nebolo smutno,neboj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
radka, ale oni su velmi narocne, im hladkanie nestaci... potrebuju specialnu starostivost, 24 hodin denne... :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no baby už sme všetky nedočkavé :-D
Odpovedať
nestaci hladkanie??? tak potom potrebuju, aby boli kazde den skusane :-D :-D
Odpovedať
Vladka, ked si predstavim, ze takto o rok to vsetko vypukne, to uz budem inak nervozna...a myslim, ze ty tiez :-p
Odpovedať
sakra,tak to neviem ci by som zvladla :-D mas narocne saty, ale su krasne,tak si to mozu dovolit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zu teraz mavam nocne mory o svadbe... zistim, ze nemam saty, tesne pred obradom sa pozrem do zrkadla a som absolutne neucesana, nenamalovana, meska zenich, chyba kameraman...atd...
Odpovedať
ja bezne bijem v snoch kvetinarku, lebo kytica nie je taka, aku som chcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D varuj predtym svoju kvetinarku..nech vie co ju caka ak sa nebude snazit:D
Odpovedať
dobry napad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa už práveže strašne teším až to vypukne, mám rada taký stres :-) pred stužkovou som sa úplne vyžívala, predpokladám že to bude podobné ;-) juuuuj som si to teraz predstavila, normálne som vzrušená :-D :-D ja som zatiaľ nemala ani jeden sen o svadbe :-o
Odpovedať
neviem preco, ale zajtrajsok beriem ako prelomovy den..."do roka a do dňa" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja, proste že už to ide, mesiace už neznejú tak blbo ako rok a pol :-D
Odpovedať
v nedelu to budu 2 mesiace, co ma priatel poziadal o ruku...akoby to bolo vcera vecer. o 3 tyzdne zasnuby, to uz bude oktober...no strasne rychlo prefrci tento rok a od buduceho roka to pojde priam raketovou rychlostou. telom mi prechadzaju zimomriavky...ale take prijemne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si zas hovorím tak, že teraz budú moje narodky, potom Vianoce, Nový rok, Veľká noc a už treba vybavovať...leto prejde ako vždy rýchlo a ... :-D x-) treba si ale užívať aj toto lebo ten deň prejde určite rýchlo a na čo sa budeme tešiť potom? :-)
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=bDr8Q7... snad to pojde :-) na co sa budem tesit potom? na manzelsky zivot po boku mojho milovaneho a snad aj na potomka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, ale my už žijeme manželským životom :-D :-D :-D :-D tak tá pieseň ma pobavila
Odpovedať
vy ano, ale my este byvame oddelene..
Odpovedať
Profilova fotka
hej tak to úplne chápem :-)
Odpovedať
a co mna zas pobavilo, je predstava vybavovania novych dokladov...v inom meste, kde ani neviem, kde sa vybavuje obciansky...uplna paradicka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?