Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
do ritky, trochu som prepásla radkine šaty, som skúšala davať hesielko na ten link ,ale bohužial :( už to neuvidíííííííííííííííííííííííííííííííííííím :( :-( moma: fakt zaujímavá kombinácia.... :-D ty si slovenka, pritel je turek alebo brit? či ako ? budete mať vlastne medzinárodnú svadbu :) len to dorozumievanie bude ťažšie.... ja mám obavy len z toho, ako sa budem rozrpávať s priatelom mojej kamašky, on je Ír...sa ho opýtam tak max. že kolko je hodín a ako sa má :D :D :-N :-D
Odpovedať
katka, neviem, ako ostatným, ale mne to vôbec nejde pozrieť, stále mi tam píše, že stránka je nedostupná....
Odpovedať
radka, najviac sa mi páčia tie posledné šatky..veľmi ti pristanú také, ktoré majú na prsiach také vykrojene košíky... máš ich naozaj krásne...:) takže u mna vyhrávajú tie posledne :) ;-)
Odpovedať
ANI MNE TO NEJDE :-( :-(
Odpovedať
mne tiez nie ... ivka ..ohladom tych siat som ti poslala :-) IP
Odpovedať
Profilova fotka
to bude asi tym, ze tu babu nemate v priateloch na facebooku, tak neviem ako inak to vymyslet aby ste ich videlii:((
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som dnes bola skúšať šatyyyyy :-D :-D :-hodím ich sem
Odpovedať
Profilova fotka
miniepha a kde si bola skusat satky
Odpovedať
Profilova fotka
tu v prahe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a super to bol pocit vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
perfektný, bola som tak vzrušená že som škriabla do nosa až mi krv tiekla :-D
Odpovedať
vladka supeeeeeeeeeeeeeeer :-) som zvedava na foto ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak foto už sú baby, povedzte čo na to hovoríte :-)
Odpovedať
nooo mne sa najviac na tebe paci cislo 5 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurát pozerám že som vynechala dvojku :-D :-D no ja práve neviem či sa mi viacej páčia 3 alebo 5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa na tebe pacia cislo 5 ;-)
Odpovedať
vladka vsak uvidis... ja som ukzovala par kamaratkam foto zo skusania a vsetkym sa viac pacia tie s tou vyraznou cipkou ak si pamatas ...a hlavne,ze som bola vcera silne presvedcena o tych jednoduchsich tak teraz tiez uz neviem,ze co budem robit :-D ....a inak k tej 3 ak mozem ..mne sa velmi paci strih ked su dole rozsirene, ale ta 3 mi strasne pripomina morsku pannu...teda hlavne ta sukna.... ;-)
Odpovedať
vladka, mne sa zasa na tebe velmi páčia tie 3....je to obrázok č. 82 :) máš ich fakt krásne...ako modelka z katalogu...
Odpovedať
joooj baby tu evkustipku si nevsimajte to je moja svagrina :-D :-D :-D bola u mna na pc :-N :-N a zostala tu prihlasena takze je to moj nazor ale pod inym menom .....
Odpovedať
Profilova fotka
díky baby, mne sa tiež najviac páčia 3ky... proste skúšala som aj klasiku, ale to v žiadnom prípade...a tie ma ´plne dostali, len som ich videla...a s kratším španielskym závojom... x-) radka je to taká morská panna to hej :-D :-D
Odpovedať
vladka s tym zavojom to vyzera velmi pekne :-) ...a vladka len tak medzi recou, nepisala si nahodou,ze mas hrube ruky ? :-D :-) lebo ked kukam tak na tebe nevidim nic hrube ;-) teda mala by si schudnut podla mna na predlakti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mám hrubé, nevidno to tak :-) ale ďakujem :-D inak presne ako som povedala, prúser s veľkosťami, tieto veľkosti sú 32 alebo 34, 36tky mi boli veľkééé =-)
Odpovedať
ja ked som skusala, tak som vobec neriesila velkosti pretoze mi povedali,ze ktore su na mna a ktore nie..samozrejme mi boli dlhe ale daju sa upravit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
radka aj mne sú všetky dlhé, aj to vidno... :-| ale dá sa to urobiť.. mne sa páčili jedny 36 tak mi ich obliekla ale ee..oni to tam mali rozdelené podľa veľkostí, takže stade viem
Odpovedať
:-) ....hlavne,ze sa daju upravit ...a ty si budes zajednavat saty v Prahe ci v Poprade?
Odpovedať
Profilova fotka
no začína to tak vyzerať že v prahe... pojdem aj u nás do slónov ale pochybujem že niečo také bude..skor klasické a tie som sa prewsvedčila že nie, viď fotka 4... a inak sa dajú zajednať aj na týždeň bez navýšenia ceny
Odpovedať
Profilova fotka
salónov :-D
Odpovedať
lebo ja som uvazovala o tom,ze by som isla pozriet do BA lebo tam maju tie saty co mam v albume len ked je to trocha narocne na cestovanie, i ked teraz po dialnici som tam za hodinku a pol, ale ist v pondelok po svadbe kdesi autom zaniest saty :-D uz teraz sa mi nechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a my to máme 600 km :-D :-D ale brat pojde hneď naspat do prahy tak vezme..uvidíme.. ale za pekné šaty to stojí :-) inak čo poviete na vlasy, drdol do boku alebo rozupustené vlny ako na poslednej fotke?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa asi najviac pacia tie klasicke...ale to len preto, ze sa mi strih ala morska panna nepaci vo vseobecnosti. Ja som skor za take sirsie princeznovske saty...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?