Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, tak papriky sa nekonali, dlho som sa zdržala a drahý sa už medzitým najedol takže budú zajtra na večeru.. a zmokla som ako myš mala si pravdu radka :-D
Odpovedať
ja robim zajtra zemlovku. sice ju moc nemusim, lebo sa z nej nenajem, ale zvysok rodiny ju uz pyta...tak ju budu mat. inak som skor "masovy typ" a 'antizeleninovy typ :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj tak to ťa chápem, skoro nejem zeleninu, amximálne mrkva hrášok, karfiol... a maso joj každý deň :-D
Odpovedať
tak ja jem rajciny a uhorky, hrasok, mrkvu iba so zavretymi ocami...este aj plnenu papriku vydlabem :-D suhlasim s teoriou mojho otca, ze "najlepsi zakusok je rezen" :-D
Odpovedať
booooze...ved hrasok je strukovina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme prave prisli z nakupov alkoholu. Natrafili sme na finlandiu 7 dcl za nejakych 350 Sk v prepocte. Kukali sme ju v tecsu a tam stala 490, takze super cena, nie?
Odpovedať
Katka, tak to ste potom dobre kupili. my nakup alkoholu nechavame az po zasnubach
Odpovedať
Katka, a ake druhy alkoholu ste kupovali?
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy budu zasnuby?
Odpovedať
10.oktobra...od nedele za 3 tyzdne
Odpovedať
teda my uz zasnubeni sme, ale chceme urobit zasnuby aj s rodicmi.
Odpovedať
Profilova fotka
ja hrášok aj tak radím k zelenine :-) celkovo mám ale strukoviny strašne rada.. fazuľová polievka, najlepšie na svete :-D budete robiť také oficiálne rodinné zásnuby? baby všetky to robíte? ja nevieme či máme... kým s tým mama nie je zmierená asi by sme si to neužili :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vladka, drahy prisiel s napadom oficialnych rodinnych zasnub, ja som na tom vobec netrvala. ale ma 2 starsie vydate sestry, ktore taketo zasnuby mali, tak to chce aj on. zboznujem strukoviny....mnam mnam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a vieš už aké menu budete mať ?
Odpovedať
Vladka, myslis menu na zasnuby ci na svadbe? { sorry za otazku, ale po 12-hodinovej smene v robote mi to uz fakt nepali }. Na zasnuby chceme robit klasicku slepaciu polievku a mama nieco splietala so zemiakovym salatom a reznami ci kuratom...uz ani neviem, ale nic extra to nebude.... aj tak sa o tom rozhodne asi az 2 dni pred zasnubami :-D ale dala som upiect torticku x-)
Odpovedať
akoze pre mna by uplne stacila aj uz spominana fazulova polievka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som na svadbe :-D :-D
Odpovedať
to by tiez stacilo :-D nemame este ani restiku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani si nad tým nerozmýšľala? ja neviem či klasiku-rolka, slepačia, prsia na prírodno ryža zemiaky alebo niečo iné, zaujímavejšie.. toto je dosť obohraté ale zas netreba riskovať že by niekto nejedol..
Odpovedať
my sme povedali, ze o svadobne menu nech sa postaraju svadobne mamy. aby sa aj ony angazovali a necitili sa odstrcene :-p mne je to v podstate jedno, co budeme jest. pokial tam nebudu morske plody a vegetarianske menu, tak mi je to jedno
Odpovedať
ahojte dievčatá :) dlho som tu nebola a vidím že konverzácia sa riadne rozšírila a pribudli aj nové nevesty.... čítala som tu o téme zásnuby, no my sme ich mali minulý rok, my sme ich nejako neplánovali, resp. ja som o tom ani nevedela, ale priatel ma zobral na 4. výročie do parku v rajeckých tepliciach, tam si klakol a požiadal ma o ruku...bolo to nečakané, ale zároveň romantické a krásne :) potom na druhý den prišiel k nám domov a požiadal o moju ruku aj mojich rodičov a dohodli sme sa, že všetci, teda jeho aj moji rodičia si pôjdeme niekam sadnúť na večeru.... čo sa týka svadobného menu, ešte vôbec neviem, čo to bude, pani ,ktorá to mala na starosti povedala, že stačí, ked prídeme v júni, teda 3 mesiace pred tým.....ale určite to bude len nejaká klasika.....:) nejaké predjedlo, polievka slepačia, a prírodný rezník s ryžou, hranolkami a oblohou :) ozaj, aby som nezabudla, mám novú info :) priatel dostal nakoniec tú prácu ale nie v žiline, ale ešte lepšie tu v pb, tak sa teším, že konečne niečo poriadneho.....
Odpovedať
Profilova fotka
juj Ivka gratlujem priateľovi k práci, to je super :-)
Odpovedať
Ivka, to je super, gratulujem priatelovi :-) tesim sa s vami x-) aj my by sme zasnuby s rodicmi urobili skor, ale nebol na to cas :-D
Odpovedať
ahojte, ivka to je skveleeee :-) ...k tym zasnubam mna moj priatel poziadal minule Vianoce.. najskor mi to prislo trocha smiesne lebo ja sa smejem skoro na vsetkom, ale potom som sa rozplakala.. bolo to krasne zboznujem Vianoce a este k tomu toto, tak to ma fakt dostalo... a co sa tyka tych ,,oficialnych" zasnub neviem ci nieco take robit budeme pretoze hned na druhy den ako ma priatel poziadal, sme sli k nam domov a sme to oznamili mojim rodicom ...(mama sa rozplakala :-D ) a neskor prisli priatelovi rodicia s jeho sestrou a jej rodinou a posedeli sme, pripili sampanskym,pojedli sme a tak :-) (nasi rodicia sa uz poznaju dlhsie a velmi si rozumeju a vzajomne si tykaju, takze nepotrebujeme ich spolocne zoznamit a podobne) navyse to vyzera tak,ze si saty na svadbu pojdu mamy kupovat spolocne :-D
Odpovedať
dakujem kočky, ved aj ja sa vytešujem :) zajtra ide podpísať zmluvu.... :) len nevýhoda bude, že mesiac bude musieť chodiť na školenia do BA, na týždnovky, takže sa budeme výdať len cez víkendy .... bude mi smutno :( lebo sme zvyknutí byť každý den spolu....ale snád to nejako vydržím.... radka, no naši rodičia sú na tom podobne....tiež si rozumeju..minule mi mama hovorila, že sa stretla s priatelovou mamou v obchode a kecali spolu na predajni asi hodinu :-D
Odpovedať
ivka mesiac vydrzis a potom bude dobre :-) .... tak to je super,ze si tiez rozumeju :-) ... mna to velmi tesi ked je vsetko v pohode a ziadne take tie predsudky ich rodina nasa rodina, ale spolu x-)
Odpovedať
zato keď sa stretne moja mama a svokra, tak to je ako stretnutie dcéry a matky. naši rodičia sa tiež už poznajú. paradoxne sa po prvý krát stretli v tescu na nákupe, takže to bola taká "tesco-zoznamka". v júli volal priatel na svoje promocie aj mojich rodičov, takže tam si aj lepšie pokecali. medzi mojimi rodičmi a svokrovcami je 15 ročný rozdiel, svokrovci majú tento rok 60 rokov, moji rodičia 45 rokov. takže svokor si lepšie rozumie s mojim dedom, ktorý už má 65
Odpovedať
Ivka, mesiac ubehne ako voda. ja som sama už 2.týždeň, predtým som bola sama 7 mesiacov, počas ktorých bol priatel na misii v afganistane.
Odpovedať
no dufam že hej.....:) že to rýchlo prejde a potom už budeme len spolu :) chápemt o, že človek sa musí kvôli práci obetovať..... miška, ako si to mohla vydržať tých 7 mesiacov? isto ti bolo moc smutno....ja si neviem predstaviť, že by odišiel len na mesiac, nie ešte tak na takú dlhu dobu..... ale ked to takto krásne zvládaš, tak je to super..a hlavne, že si stále rozumiete a máte sa radi...:) moji a priatelovi rodičia sú približne rovnako starí, môj otec má 65 rokov, mama 57, a priatelovi rodičia majú už tiež po 50-ke....tak je to super.....hlavne moja mama si rozumie s mojoou svokrou....otcovia sú skor také tichšie povahy.... :-D
Odpovedať
nerada spomínam na minulý rok, lebo to bolo fakt na nervy. misia, medzitým som mala štátnice...takže nervy zo všetkých strán, strach o priatela. to bolo ako "skúška ohňom" ... potom hladanie práce. nuž ale zvládli sme to :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?