Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nastastie so svokrovcami vyborny vztah, vzdy zaklopu ked vie, ze sme niekde sami dvaja a hlavne ked sme v jeho izbe... to by som sa asi dost blbo citila keby ma nacapala.
Odpovedať
aj ja mam, chvalabohu, dobry vztah so svokrovcami. ale v ramci dobrych vztahov este nemusia vtrhnut do izby...
Odpovedať
Vladka, mamine povedz o datume cim skor. lebo ked to budes dalej natahovat, sama sa tym budes trapit
Odpovedať
Profilova fotka
ideme v októbri domov, tak jej poviem osobne..radšej ako cez telefón.. ja mám tiež veľmi dobrý vzťah so svokrovcami, a keď sme náhodou u nich doma, a máme intímnu chvíľku, zamykáme sa :-D ale zase oni by tam nevtrhli ani tak, to len kvoli malým súrodencom :-N
Odpovedať
jasne...radej to povedat osobne ako cez telefon my sme sa dnes s drahym bavili o restauraciach. a dal navrh, aby som nieco popozerala aj tu priamo v NR, nielen mimo mesta. tak som pisala maily do 4 restauracii. a z jednej mi uz aj prisla odpoved: len za prenajom saly pytaju 26,55 eur na hodinu :-| :-o ....plus jedlo na osobu...radsej to ani nechcem pocitat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 150 eur časovo neodmedzene, tak neviem, mne sa to zdá ok cena... :-)
Odpovedať
toto by vychadzalo od 16.00 do 4.00 {odratavaju z toho 4 hodiny, kedy sa papa}, cize spolu 8 hodin, cca 212 eur, a to je casovo obmedzene.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm... to si vybrala nejakú luxusnú reštiku :)) kamoška je z Nitry a minule bola niekomu na svadbe, skúsim sa spýtať kde to mali :-)
Odpovedať
a tak teda tuto restiku preskocime :-D idem patrat dalej... :-D ale nakoniec aj tak ostaneme pri tom, co som vybrala povodne
Odpovedať
mi sme platili 100e za zalohu a potom uz iba 15 e na osobu to je v pohode si myslim x-) a za obsluhu neplatime po polnoci mame v cene ;-)
Odpovedať
priam rozpravkova cena :-D
Odpovedať
a to mame vyzdobu v cene babenky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
čaute baby.. ak dovolíte aj ja sa pridávam do klubu septembrových :-D konkrétne by deň "D" mal prísť 3.09.2011 8-) aj ja som už pozerala reštiky - zatiaľ sme nevybrali nič konkrétne (snáď tento týždeň) - no v dvoch sálach zo štyroch nechceli za prenájom priestorov nič - v prípade že, citujem: "menu bude dostatočné." Zajtra by som sa chcela s tým chlapíkom osobne stretnúť, tak som zvedavá ako mi túto podmienku vysvetlí :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lilivka,vítam :-) my budeme mať hostinu vo Flóre pri Smižanoch :-) ale tej podmienke ani ja nechápem, možno keď si objednáš veľa jedla alebo čo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem pekne za privítanie ;) v hoteli Flóra na Čingove?? Tam sa mi tento rok v auguste vydávala sesterka.... je to tam fakt nádherné... a koľko budete mať hostí??
Odpovedať
Profilova fotka
a bola spokojná? budeme mať okolo 50 ľudí, ale ešte nemáme presný zoznam..vy budete koľkí? počula som že metropol je dobrý, ake neviem, nebola som ta... ja som teda nebola osobne ani vo Flóre, tu na fóre som na ńu natrafila a veľmi sa nám pozdávala, tak sme to bookli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete mi poradit kde by som zohnali latkove aorchidei
Odpovedať
Profilova fotka
barbora zadaj do googlu, mne vyhodilo viac e-shopov kde sa to dá
Odpovedať
Profilova fotka
barbora, maju to aj v kverinarstvach a u cinanov.
Odpovedať
Profilova fotka
mimmiepha- myslím, že bola veľmi spokojná aj ona aj hostia - jediná nevýhoda bola tá, že nás tam bolo okolo 100 - a tá sála je na takýto počet maličká... preto sa pýtam, že koľko máte hostí... inak si myslím, že krajšie miesto tu v okolí si si ani vybrať nemohla ;-) nás bude tiež okolo 50-max.60. V metropole som bola, ale tam mi povedali, že to idú teraz prerábať a preto ak budú brať rezervácie, tak jedine po novom roku .... čo sa mi zdá dosť riskantné čakať dovtedy ...
Odpovedať
Ahojte baby :-) ... som tu chvilu nebola a vidim,ze ste rozoberali vselico ....vladka drzim palce aby to mama prijala s usmevom ... k tym cenam ohladom restiky my ratame tych 27 eur na osobu s tym,ze za salu sa neplati nic a nejaka ta vyzdoba je v cene...zaciatkom novembra ideme este dohodnut menu, tak budem vediet presne...na stvrtok som dohodnuta s kamoskou,ze sa poohliadneme po salonoch, tak sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili to som rada, teším sa aj na výzdobu, síce sa platí 50 eur, ale je to nádhera :-) tak jedine ísť smerom Poprad, alebo Levoča, tam je vraj pekný hotel, možem zistiť názov. Lebo nemožeš čakať do nového roka a ešte ti potom povedia že nebudú robiť svadby alebo čo :-| radka ďakujem, už teraz mám z toho stresy, ale bude to musieť konečne pochopiť.. budem potrebovať aj ju, tak nech si to nepokazí ;-) mňa sa kamoška pýtala kedy ideme skúšať saty že sa strašne teší, tak asi pojdem ešte v septembri :-D ale len tak, pretože z prahy si aj tak nebudem požičiavať, ale nech vidím ako mi sedia rozne typy..a nech sa ona poteší :-D
Odpovedať
aj mna sa kamoska furt vypytovala,ze kedy kedy :-D ... idem hlavne pozriet co mi sedi a podobne.. presne ako ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela také netradičnejšie, no neviem čo nájdem...niečo jemné, jednoduchšie, najlepšie s mašlou x-) x-)
Odpovedať
:-) ja zas velmi tuzim po sirokej sukni mam dvoje spolocenske saty ale obe uzke, tak na svojej svadbe chcem mat sirsiu suknu len nie moc zdobene pretoze meriam 157 :-D a bojim,ze budem v nich vyzerat ako sud :-D tak uvidim co mi bude sediet a v com sa budem dobre citit
Odpovedať
Profilova fotka
potom ale hodíš fotečky dobre? :-)
Odpovedať
tu ich nedam lebo nechcem aby ma nahodou niekto videl.. ale vytvorim album na nejakej stranke aby ste mohli vidiet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre :-D idem teraz do obchodu, ale strašne leje...to som zvedavá aká prídem domov :-D idem robiť plnené papriky
Odpovedať
no myslim,ze ako zmoknuta mys :-D ....tak potom dobru chut :-D
Odpovedať
pekny vecer prajem damy :-) aky ste mali den? provokujete ma s tymi satami , nakoniec si aj ja pojdem skusat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?