Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, zahranicne poistenie nemam, ale mam tu europsku karticku poistenca a ked som sa na to pytala v poistovni, tak mi to teta vysvetlila tak, ze ked sa dam osetrit v zahranici, tak ono by to potom poistovna na SK mala uhradit..alebo nejak tak..neviem, som z toho magor..musim vyslat maminu na vyzvedy :-D :-D :-D jaaaj, ze bryndziaky x-) mne mamina hovorila, ze robila bielu fazulovu polivku s loksami..mi normalne sliny tiekli :-D :-D (aj ked ja tu fazulu vzdy vyhazdem :-D :-D ) a co krpci?prezili? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
"Preukaz slúži ako doklad v prípadoch nečakaných zdravotných ťažkostí. Slovenského občana, ktorý ho predloží, v zahraničí ošetria za tých istých podmienok ako domácich. Ak by ho nemal, za ošetrenie by zaplatil plnú sumu." Ze sa plati kolok 100.-Sk a preukaz plati 5 rokov..ale ja si nepamatam, ze by som platila..ja som len vyplnila tusim nejaky formular a oni mi to potom poslali postou..som z toho jelen =-) :-D :-D
Odpovedať
ani ja som nic nevyplnala, teda tiez si nepamatam a mama mi dala tiez tu karticku a mam ju.. ale ja mam aj poistenie, ktore si platim na rok.. krpci v pohode, ten velky bol chudy jak palica, ked som prisla domov, teraz ho tak vykrmujem, aj ked si nezaslusi, lebo mi pojedol vsetky kable ]-( ]-( a co vas? jak sa ma? a uz vies, kedy dojdu vasi?
Odpovedať
Profilova fotka
no, nas sa ma super..mamina mu dava vsetko..a on poslusne spapa :-D :-D *mi hovorila, ze minule boli u babky, sadili zemiaky a krpec ich vyhrabaval..ho ocino nahanal po zahrade :-D :-D :-D :-D * no, ked ma to neprejde, tak pojdem asi v pondelok zubarovi..len neviem ako to poriesime, bo maco ma sukromneho.. =-) *jaj, ale to bude boliet..dufam, ze mi da injekciu a nebudem nic citit..bo uz sa mi stalo, ze mi dal raz moj zubar 2 a nic :-D :-D * no, nasich mam naplanovanych tak v strede/koncom jula..len musim este zistit ako bude mat ocino dovolenku :-. * draheho mas v robote?
Odpovedať
no je v robote, dneska sme ani von nesli a myslim, ze ani zajtra nepojdeme.. chceme si trosku oddychnut a kde budu vasi byvat?
Odpovedať
Profilova fotka
co si sa nevyblaznila ked si bola doma?? :-D :-D no, tak to s byvanim este nemam premyslene..to sa vyriesi :-D :-D :-D * toto je horor..tu neni lekaren, co by mala pohotovost..to akoze keby skapinam, tak sa mam trepat 20km do nemocnice?!toto je system!!! ]-( ]-( my sme si minule kupili taky ten stroj na pukance..to je jaka dobra vec..za minutu mas misu pukancov..rychlejsie ako mikrovlnka x-) x-) *akurat ja som len vonala..zuby nepustia :-D :-D *
Odpovedať
jeej, to ti teda nezavidim mat plnu misu pukancov a nemoct sa ich dotknut :-( ja som bola prave na slovensku u zubarky, vytrpela som si injekciu a uz bolo vsetko ok.. za tu injekciu hnusnu to ale stoji!! utekaj k zubarovi.. a vy s tym byvanim? budete prespavat tam v lokali alebo ste este u svokry? kupili ste ten gauc?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nehovor..to vonia na cely lokal!! ]-( ]-( :-x gauc sme kupili..sa nan tesiiiiim..vyzera super: http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?V... zatial to riesime gaucom..uvidime ako dalej :-D :-D ja uz sa neviem dockat ked macovi rodicia predaju ten barak..idem na zuby..ziadne auto nechcem!!chcem sakonecne poriadne najest :-D :-D * co nove u nas doma??aj si pobehala obchody?? x-)
Odpovedať
jaj, to je roztahovaci, co? doma som ani poriadne nikde nebehala, bola som doma alebo v ba.. ale ked som sa vracala do talianska, tak som isla z TO autobusom cez nitru a som na teba myslela... inac, isla som lietadlom!!!!! a uz aj spavate v lokali? nemate tam zimu?
Odpovedať
Profilova fotka
nespavame..nemame kde..jedine ak na biliarde a to sa mi nezda moc pohodlne :-D :-D :-D*cakame na gaucik..jaj, ale vyzera dobre..ze 190x160 x-) *co sme boli pozerat, tak ostatne boli mensie.by sme boli ako sardinky 8-( * lietadlom??ako, sacok si nepouzila?? :-D*to si sla z blavy do rima alebo priamo na sardiniu?? zimu tu nemame..a keby aj bolo zle, tak si zapneme "klimu" :-)*este rozmyslam, ze by sme kupili sprchovy kut..bo je tu ten spodok, ale nie su tu tie dvere..ale uvidim, vsetko po poriadku :-D*
Odpovedať
no tak myslim, ze ci tam budete spavat, ked vam pride gauc? isla som z ancony na sardiniu, no hroza ten let! sak ja som sa vzdycky tak bala, no a teraz som v lietadle plakala jak male decko, bala som sa hrozne, vsetci sa na mna kukali, ze co sa deje, asi som aj vyplasila polku lietadla, lebo som sa spravala ako hysterka, mozno si aj niektori mysleli, ze placem, lebo viem, ze sa ma lietadlo zrutit :-N :-D a nejaky pan, co sedel vedla mna, ma musel za ruku drzat.. bol zenaty, ale aj tak ma drzal.. a take baby sa so mnou rozpravali, aby ma nejako zabavali, aby som rozpravala a nemyslela na let.. vysla som z lietadla s rozmazanym make-upom, tak si vies predstavit asi ako som tam vyvadzala :-N a co svokricka? v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
jeezis..ale aspon, ze sa tam o teba postarali ;-)*ten pan bol aspon pekny?? :-D :-D ja ked som prvy raz letela, tak som bola zo vsetkeho taka vyhukana, ze az..prve co som v lietadle chytila bol ten prospekt, co sa ma robit, ak sa nieco stane ..a nasla som aj sacok, keby nahodou :-D :-D :-D*uf, ale ten pocit radosti, ked som vyliezla postavila sa na zem..kraaaasa x-) *nasi na mna pozerali ako na zjavenie, bo asi prva veta po pozdrave bola "musim si zapalit" :-D :-D :-D* ono svokricka, ona ti je strasne divne stvorenie..jeden den sa s nou sa uplne v pohode a na dalsi ma ani nepozdravi..ale uz som si zvykla..neriesim to 8-( * ty si nebola teraz niekedy so svokrickou?? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, moja je v nemocnici, ale nepytaj sa ma, co jej je, lebo ani sama neviem :-N :-N viem iba, ze ju operovali proti/ako prevenciu proti nejakej chorobe.. takze vlastne asi ani nic nemala, ale operovali ju, aby to nedostala :-) ale ze je taka nejaka vystrasena v poslednom case.. aj ja som tie prospekty v lietadle studovala, ale teraz nie, to som mala iba tvar v rukach (vlastne iba v jednej, druhu drzal moj hrdina :-D :-D :-D ) a plakala som o zivot!! a tie blbe letusky sa ma ani nespytali, ci nieco nechcem alebo ze preco placem.. nic! ]-( ja som pred odletom vyfajcila asi 10 cigariet za dve hodiny, potom uz ked sme nastupovali do toho autobusu, tak sme este cakali na nejakych poslednych ludi, a bola som taka vystresovana, ze som sa spytala toho sofera, ci si mozem s nim zapalit.. fajcili sme o dusu, ale tam sa tusim ani nesmelo vystupovat z autobusu alebo co, lebo ma tak schovaval :-N a co svagrina? ozaj, a o svokrovi nic nepises, ten je dobry na teba?
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dobre..nic vam nei, ale budeme vas operovat, ak by nahodou..prrrr..to uz co je :-S * no, aspon si sa nenudila v tom lietadle :-D*ja som sa len zaprisahala, ze si tam uz nikdy nedam kokteil..som chcela vanilkovy a debil mi doniesol bananovy..ako keby cokoladovy, orieskovy, kokosovy..ale bananovy!!ja neznasam bananove veci..fuj!! ]-( :-S no, svokor je taky tichucky..on moc toho nenarozprava :-D*len v nedelu..to mam pravidelny "budicek" :-D :-D* jezis, kde ten maco trci..mi isiel po tabletky.. :-(*len som mu povedala, nech zoberie tie najsilnejsie, bo ten trapny voltaren, ci co to bolo mi vobec nezabral :-( :-(* a to teraz je svokor sam??by si mu mala ist navarit, ako dobra nevesta :-D :-D
Odpovedať
nech ti kupi aulin, mne to ucinkuje na vsetko! len neviem, ci to predavaju bez predpisu, mne sa zda, ze ano, ale drahy ma minule presviedcal, ze nie... tak neviem... jako ze budicek? co robi preto, aby vas zobudil? :-D no svokrom by som si teda toho nemala co povedat, on je taky tichy a aj ja.. tak to iba take tie zdvorilostne frazy a potom sa obidvaja modlime, aby niekto prisiel, aby uz nebolo to trapne ticho :-D :-D nekukas tie reality???
Odpovedať
Profilova fotka
ja som teraz do seba napchala nejaku tabletku..zevraj supermega silna..no uvidime..a este mi doniesol volaco, ze tachipirina 1000..dufam, ze aspon jedno z toho zaberie, bo uz mam na male.. :-(*a hladna soooom..som za cely den zjedla hamburger..od radosti, ze mozem jest :-D :-D* no, oni to nerobia naschval, ale kazdu nedelu su proste vsetci doma (stari aj sestra) a tak "taliansky=hlucne" preberaju, co a ako..a potom pride suseda a je to..cisty blazninec 8-( haha, to poznam..ja tiez nemam rada, ked s nimi zostanem sama..mozog pracuje na plne obratky a nic z toho..proste neni o com :-D ja som akurat minule pozerala mojich amici..som sa tesila, ze vypadne marco..vypadla marta..aj tak dobre..cela squadra blu!! ]-( * a s macom sme tak zbezne vecer zacali pozeravat GF..hlavne teraz, jak vypadol ten robrto (tusim, neni som si ista ako sa volal) a ta "doktorka" ma problemy/i..haha..bola hystericka..sranda :-D :-D*to si tu uz bola nie??
Odpovedať
no to som tu uz bola, som to kukala, ja som nemohla.. doktorka a takto vyvadza na verejnosti!!! som zvedava, co z toho bude mat.. ale ten roberto je dobry chrapun.. a z tej bielej squadri kto sa ti paci najviac? ja som si konecne po troch tyzdnoch pozerala vsetky moje reality, tolke novinky, sak som nic nevedela!! a doma sa mi to nechcelo pozerat, to som mala ine starosti.. zabera tabletka?
Odpovedať
Profilova fotka
juu..tabletka nastastie zabrala..nie na 100% ale tych 85%..dobreeee :-D..tak som si hodila jogurt na radiator, nech sa mi zohreje..to aspon nemusim prezuvat :-D :-D* to si videla, co robila, ked jej do tej vily dosla mama??strasna hysterka, ta doktorka :-D*ale popravde podla mna je to blbost..ved kazdy ma narok na sukromny zivot, ci je doktor alebo smetiar!! ]-( *ja v tej vile neznasam tu..neviem ako sa vola..taka strasne skareda, kratkovlasa (cierne vlasy) tusim je slovnka alebo take volaco..proste strasne..che brutta!!..aaaa..zevraj teresa :-D :-D* mne sa ta squadra bianca paci cela..pasqualino dobre spieva(teraz co spieval naposledy to s tymi pa pa pa..uzasne :-D)..susy dobre tancuje, ale nie klasiku..na to by musela zhodit par kil..asi ta roberta sa mi zda najslabsia 8-( * pozeravas amici??
Odpovedať
no pozeravam, videla som to v stredu, ale iba tak zbezne, nejak sa tam uz nehadaju :-D alebo sa mylim? ta teresa je hrozna, ani mne sa nepaci, minuly tyzden sa tam pohadala s jednym, museli ju brat na rukach prec, to bola sranda!!! tiez si myslim, ze je to kazdeho zivot, to co robi, len ona ako doktorka to mohla vediet, ze jej niekto bude robit problemy.. a ta frajerka toho roberta-pekne, ja by som svojho frajera asi zabila, keby ma podviedol v priamom prenose!!!!!!!!!a na tu transexualku/transexuala co hovoris?
Odpovedať
Profilova fotka
boooze, milujem cloveka, co vymyslel jogurt..aspon nezomriem od hladu :-D :-D* ja som ju len zaregistrovala ako o nej neviemkto hovoril, ze nic nerobi, nic sa jej nepaci :-D*mi pride taka pripecena..a strasne skaredaaaa..ja sa na nu nedokazem ani pozerat..strasne volaco..nechapem, ako sa tam vobec dostala..*jaaj, tak ten/ta trans je super..vazne sa mi paci ako ho spravili..to muselo stat prachov :-D :-D*to si videla ako sa strepala, ked ich ten chalan oblieval??tvrdeeee :-D no ale to je take..ked vedela, ze z toho moze mat problem, tak naco do takej show liezla, sak to mohla cakat, ze sa tam volaco take zomelie 8-( * no, v amici sa uz ani tak nehadaju ako ohovaraju..teda teraz uz nie, lebo to vzdy len marco s tou martou..a teraz je tam marco sam..som povedala macovi, ze ked vypadne, tak otvaram flasu sampusu :-D*ja nechapem, co tam ten chlapec robi..podla mna vobec nema hlas..teda ked to porovnam s tym pasqualinom*
Odpovedať
nevidela, a ako sa strepala? bolelo? :-D ja ked som ju uvidela prvykrat, vobec by som nepovedala, ze je to trans, ani podla hlasu, teda ked sa na nu lepsie pozries, vidis, ze je to chlap, ale na prvy pohlad nie... mate este ludi? a ako vam ide lokal?
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiez vobec nepovedala..az ked mi maco povedal..som cumela =-) *no, baby zobrali jedneho chalana a hodili ho do bazena..a potom on zobral flasu a chcel ich obliat, sa schovali na balkone a ked vyliezli, tak na zemi bola voda a ten7ta sa krasne strepala..vyzeralo to nie moc prijemne..podla mne, keby ju nezabrzdi zabradlie, tak skonci na prizemi :-D :-D* no, ludi mame, albanci hraju playstation a taliani poker na pocitacoch :-)*dneska je to ok, ale minuly tyzden bol strasny..cely den 5-6 ludi..o nicom..sme sa s macom nevedeli, co od nudy robit :-D :-D* krpci ti uz spia??
Odpovedať
spia??? myslim, ze sa prave zobudili! velky je vonku, steka neviem na koho, sem-tam sa mi hodi o dvere.. maly steka tiez, asi je nejaky pes vonku, knuci mi tu, pozera na mna, aby som ho pustila von... strasne su smiesni.. dufam, ze coskoro zaspia.. ale tak aj u "nas" bolo v sobotu hrozne malo ludi, to bolo asi tymi sviatkami, dneska bolo asi lepsie, ked sa drahy nevracia ]-( :-D uz mi aj drevo v kozube dohorieva a nechce sa mi ist von pre nove, tak uz by sa aj mohol vratit... a vy mate ake pocasicko? slnko cez den?
Odpovedať
no uz je tu, tak sa lucim.. papa a dobru noc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, tak bru noc..a domani ;-)* ja to vidim tak na hodinku..minimalne :-D* pa*
Odpovedať
dobry den, ako dneska? uz ste v praci?
Odpovedať
dobry vecer! si tu?
Odpovedať
no co je s tebou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciaaaaaaaaaooooo!!..jaj, nervy..vobec mi nesli niektore slov. stranky..ani mail, ani MS..prr..ale nastastie uz vsetko slape ako ma, tak ma tu mas :-D :-D :-D* takze gauc nam uz dorazil..je uplne skvely!!sa s macom hadame, kto si na nom hodi "slofiak" ..hahahaha :-D* maco sa dneska stretol s jednym chlapikom a vyzera to tak, ze sa budeme stahovat s lokalom..uz by aj bolo na case..po pol roku uz je toho na mna dost :-N *ale davam tomu este taky mesiac..kym sa to vsetko dohodne, spravi sa projekt, atd. atd 8-) * no, co , co mas nove??ake mate pocasie??tu je slnko, ale brutal vietor..brrr :-S
Odpovedať
jako ze sa budete stahovat s lokalom? iny priestor? gratulujem ku gaucu, aj mne by sa hodil nejaky pohodlny :-D tu je tiez hrozny vietor, uz 2 dni, aj teplo bolo, ale dneska uz je zima, jake mam nervy.. tusim,ze na slovensku je krajsie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?