Menu Forum

Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 5. júna 2009
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
 kde sme?
11. apr 2008 o 20:40  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 2. augusta 2009
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
    okres Nitra
 sono qua/qui emoticon emoticon *ho chiamato con la mia mamma e sorella emoticon emoticon *

no ako, dneska sa nechystas von?? emoticon

jaaaj, a lokal..ono maco to tak mudro vymyslel, ze skoro vsetko, co tu je, sa da bud preniest (televizori/y, stolicky, automaty, zavesy,...) alebo zmontovat (aspiratore per fumo-neviem ako sa to povie po snasom emoticon , atd)..jaj, dufam, ze sa na tom zacne makat, co najskor..uz chcem mat aj ja volno emoticon emoticon emoticon *

sak si objednaj aj ty gauc..tam maju, ze v ramci talianska..sak sardinia je taliansko, nie?? emoticon emoticon emoticon emoticon
11. apr 2008 o 22:35  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 lenze my mame gauce, az dva.. ale nie pohodlne.. emoticon
dneska som doma, asi aj zajtra, lebo kamoska nejde von, tak asi ani my nepojdeme, este neviem.. ani na jogu uz nechodim, strasne ma uspavala.. chrrr... emoticon ale od pondelka budem chodit do posilnovne, lebo mam zadok jak pomaranc.. uz musim nieco so sebou robit emoticon
ty uz si bola v tom solarku?
a priestor na ten lokal uz mate?
11. apr 2008 o 22:49  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 tak tie 2 predaj na ebay-i a kup si novy..jeden emoticon emoticon emoticon *

mi citas myslienky..pocuvaj, prestahuj sa blizsie emoticon emoticon *bo ja chcem tiez zacat s posilovnou emoticon

v solarku so nebola..neni cas, ale dufam, ze sa to zmeni, ak otvorime nanovo..ono jeden chlapik ma lokal, kde predtym bola sala giochi a chcel to otvorit, ale to by tu uz boli 3, tak sa to nejako dalo dokopy a maco by to s tym chlapikom mal otvorit spolu..takze bude cas na posilku..uz je na case..toto stale vysedavanie, sa mi dobre nabalilo na celom tele emoticon emoticon

ach jaj, tak som sa tesila..na canale 5 je super film a debili hraju playstation..nic nepocujem..va fan..merda emoticon *nepozeras?? emoticon
11. apr 2008 o 23:01  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 jaky film, sak su je tam matrix.. aha, dockaj, uz sa to skoncilo.. donna perfetta- o com to je?
11. apr 2008 o 23:08  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 a vies, ze ani poriadne neviem emoticon emoticon ale hra tam nicole kidman, tak to nemoze byt zle emoticon *

je to tusim o niecom takom, ze sa vyda za nejakeho chlapika a potom ziju v nejakej z tych americkych predmesti a tam su proste vsetky zeny rovnake, vzdy tip top..nieco take..ja si pamatam, ze som to uz davno chcela vidiet, len som vzdy zabudla..starnem emoticon emoticon emoticon

ozaj, ako krpci, nemate klieste??nas krpec ide zajtra "doktorovi"..asi sa na neho jeden pricucol emoticon
11. apr 2008 o 23:12  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 aha, tak to som uz tusim videla, neviem, ci sa to u nas nevola Stanfordske panicky alebo tak nejako...
nasi sa maju fajn, my im davame Frontline proti kliestom, takze by nemali mat, ale nejak velmi to nekontrolujem..
a co si pribrala v taliansku? a nejake kamosky si si tam este nenasla? alebo nestretla si nejake cudzinky?
11. apr 2008 o 23:20  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to bola jaka kravina..ale celkom zabavna emoticon emoticon na nicole kidman nikto nema emoticon emoticon emoticon *hlavne v moulin rouge, videla si??

v taliansku nie.ja sa toho neviem zbavit este ako som zacala chodit s macom.. emoticon *ale popravde teraz ani nemam kedy, takze dufam, ze potom sa to zmeni..uz sa na seba nemozem pozerat emoticon emoticon emoticon *

drahy je este v praci??
12. apr 2008 o 00:58  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no, dneska asi dost neskoro dojde. vy mate este ludi?
inak, svagrina nam doniesla psa, co mali ich rodicia, ze aby sa ten nas velky nenudil, tak uz sme piati emoticon emoticon no hroza!!! traja psy su uz aj na mna vela!!!
nevidela som moulin rouge, nejako ma nebavi muzikal.. ale NK ma tiez rada.. tento film, co davali dneska som uz videla, v tych kratkych vlasoch bola ale hrozna!!! emoticon najkrajsia je, ked je blond..
12. apr 2008 o 01:14  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 jj, blond jej ide emoticon *to ja muzikal milujem..aj vsetky tie "kvazi" muzikalove veci (pomada, hriesny tanec) emoticon emoticon *

dalsi pes??si robis srandu??pocuvaj, sak ty ani babo teraz neplanuj..to by si asi skoncila na psychiatrii emoticon emoticon emoticon *

a vies, ze ani neviem kto tu poriadne je??asi par albancov..a nejaki taliani..ale taky typicky robosi..cerstvo osprchovani a lejuci do seba pivo..neznasam takych chlapov emoticon emoticon *

teraz ti bude drahy chodit neskor nie..zacina "sezona" emoticon *ozaj, on tam ma aj terasu v tej restike??

vado fumare, arrivo subito emoticon emoticon
12. apr 2008 o 01:25  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ok, vai.. a u vas sa nefajci vnutri?
no moj ma terasu, ale ta funguje cely rok, lebo je tak polozakryta a ma tam take lampy, co vyhrievaju.. uz vcera dosiel o 2.30, som zvedava dneska, ked je piatok, o kolkej dojde..
ozaj, kukala si vcera amici? nestastna? emoticon
12. apr 2008 o 01:29  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 fajci, ale to je taka oddelena miestnost - sala fumatori..takze musim precupitat asi 7 metrov emoticon emoticon *to je cely moj denny pohyb emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon *

vcera boli amici??kde som bola??ja som naposledy videla ked vypadla ta suzy.. emoticon *ty jo, ten marco nie a nie vypadnut..dokonca je prvy v tej klasifikacii, ci co to maju!!..ja uz mam odlozene spumante, ked vypadne a on tam je furt emoticon emoticon

akurat vcera sme s macom kukali ten zostrih /vlastne aj dnes emoticon/ z GF jak sa tam hadzali do tej vody emoticon emoticon *inak ta lina nepribrala??sak je jak slon!! emoticon
12. apr 2008 o 01:37  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no myslela som, ze v stredu, ci si pozerala.. emoticon nejake to uz mam domotane
aj mne sa zda, ze lina pribrala.. ale jaka je hystericka furt, lezie nam strasne na nervy.. aj vy to tak sledujete? to moj ked zacne pozerat, tak komentuje vsetkych a ja musim byt ticho emoticon emoticon
ale jak sa hadzali do vody, to som nevidela.. a v pondelok si to pozerala- priamy prenos?
12. apr 2008 o 01:44  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 ani mi nehovor..ja popravde nikdy netusim aky je den emoticon emoticon emoticon *

priame prenosy som este nikdy nestihla emoticon *to nam tu stale frci v lokali canale 5 (kvoli macovym cinskym serialom a mojim simpsonovcom), takze ked zazriem, tak kuknem co nove vo vile emoticon *to dneska davali v tych zostrihoch, sa najprv oblievali a potom sa hadzali do bazenov..ta lina tam bola ako velryba emoticon emoticon emoticon *ale ta sa nejako ma k tomu..uf, ako sa vola..tusim gian filippo, ci ako sa to pise..hrozne meno emoticon emoticon *
a ta teresa bola uplne mimo, podla mna ta chce odtial uz vypadnut emoticon *
kedy byvaju priame prenosy z GF??nech cihnem emoticon
12. apr 2008 o 01:51  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 v pondelok, ale teraz bude v utorok, lebo su tie volby.. my tu mame 4 kanaly, kde davaju v priamom prenose 24 hodin denne vilu, takze ked sa rano zobudim, tak si ich pustim.. ale uz ma to nebavi sa na nich pozerat, dost nudni su.. prave tiez nejake zartiky robia.. niekoho cakaju za dverami toho confessionale (spovednica, ci jak sa to vola po slovensky) a asi mu spravia nejaky zart..
ale vypadol ten trans, to som teda vobec necakala!!! a ta/ten ma frajera poliaka..
boze, ja sa tak nudim, ze kukam mr.beana!! uz som to videla milion krat a uz ma to ani nebavi, ale tak potesi aj mr. bean, ked je nuda.. a som hladna.. ty si co jedla?
12. apr 2008 o 02:00  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 jezis, tie volby su vsade..kazdu sekundu!! emoticon emoticon

24 hodin vila??tak to teda musi byt nuda..ja som tak pozerala vyvolenych..zostrihy su lepsie emoticon emoticon
ja som tiez necakala, ze ta silvia vypadne..taka mi bola sympaticka..ale ten jej frajer..strasne volaco, vyzeral jak psychopat emoticon emoticon emoticon emoticon

mr. bean??to ja mozem emoticon *sak si si mala z domu priniest nejake filmy emoticon

ja som jedla pizzu..asi pred 3 hodinami a stale som prepchata emoticon *zasoby sa uz minuli?? emoticon
12. apr 2008 o 02:04  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 nie, mam este bryndzu,ale komu sa to chce varit a potom upratovat emoticon emoticon ale budem musiet nieco spravit.. mne dneska moj urobil spagety, jaky zlaty, to je jedina vec, ktoru vie spravit emoticon ale aspon som nemusela ja nic robit emoticon
ja som tiez necakala, ze vypadne, ja som ju tipovala na vitazku.. ale podla mna vyhra ten mirko, lebo mu furt tlieskaju, aj ked povie ciao!! ale mne sa velmi nepaci, teda ani ho tam nie je vidiet.. ja som si ho vsimla az po mesiaci emoticon
a jake este filmy si videla? pozeras casto teraz filmy?
12. apr 2008 o 02:19  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 ani nie..teraz cumim na ebay emoticon emoticon *som macovi minule prehrala occhiali da sole, tak som sa hrabala na ebay-i a nasla som mu rovnake a tie som mu vyhrala..nech neni urazeny emoticon emoticon emoticon *

spagety??a to on nevie varit??sak ma restiku emoticon emoticon

ale ved ten mirko vypadol nie??ho vyhodili, ze zahresil ci co..na youtube to je emoticon emoticon *ja si myslim, ze to vyhra ta blondinka, aj ked ju nemam rada, ale je to taka furba emoticon *
12. apr 2008 o 02:27  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 teda nie mirko, ale mario... ja myslim, ze vyhra on alebo gianfilipo.. hlavne nech vypadne ta tereza, ta je dost o nicom.. emoticon
a na tom Joy, Mia, ... ci jak sa volaju tie kanaly, tam chodia nejake dobre filmy?
ja som videla naposledy tie, co boli nominovane na oscara, celkom dobre, hlavne Tato zem nie je pre starych (Non è un paese per vecchi/No country for old men)...
aj to pocut na youtoube jak zahresil ten mirko?
12. apr 2008 o 02:34  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 mario je ten s tymi dlhsimi vlasmi a tetovanim na zapesti?? emoticon *ak hej, tak ten sa mi rata, ten stale v tej spovednici ohovara tu teresu.. emoticon emoticon

no, my sme to joj, mya a steel mali, ale nejako ma to nenadchlo..ako sem tam sa nasiel dobry film, ale nic extra emoticon *hmm, ten film, co s pominas som nevidela..poviem macovi, nech mi ho stiahne emoticon emoticon * ja som naposledy pozerala popolusku..s tym hercom, co hral v grey's anatomy..dereka..celkom dobre..hlavne vevericka emoticon emoticon *a potom ten film s johnym deppom..ach jaj, nespomeniem si ako sa to volalo..blaznivy(sialeny) holic..volaco barbier..to sa mi pacilo, ale bolo to dost brutalne..prrr emoticon *ale bolo to dost zaujimave spracovane, na sposob muzikalu a ja spm mala hovorene slovo po taliansky a spievane to bolo po anglicky..som potrapila svoju hlavicku emoticon emoticon emoticon *

no, je tam pocut "porco dio", ale ze by to bolo na vylucenie.. emoticon emoticon *ja to pouzivam bezne emoticon emoticon *ale zaujimave je, ze porco dio nemozes, ale porca putana a cazzo hej emoticon emoticon
12. apr 2008 o 02:46  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no lebo to je proti bohovi.. porco mozes asi vsetko okrem dio a madona.. ale ze v toscane to bezne pouzivaju, aj co bola ina reality show s talianskymi hviezdami, tam tiez jeden toskansky herec povedal nieco take, tak ho vylucili. sak oni su krestanska krajina, tak sa nemoze.. ale hlavne, ze cazzo, puttana a pod.. normalne davaju v TV..
toho Deppa som si chcela aj ja pozriet, ale hovorim, muzikal nie je pre mna, tak som to hned vypla.. ale kuknem to niekedy..
este mate ludi? moj neviem, kde sa zase trepe!! emoticon emoticon
12. apr 2008 o 02:52  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to vies, mne boh toho moc nehovori, takze mi je to tak fuk emoticon emoticon *ja len nechapem, ze oni normalne v telke povedia porca putana, cazzo..chcem vidiet, ze by to povedali u nas v telke emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

no, mne sa to pacilo..hlavne ako mlel ludi a robil z nich kolaciky emoticon emoticon *

no, jeden hra automat, dalsi automat cez pocitac, potom je tu este jeden albanec a dalsi talian, ale ten neviem co robi emoticon *

sak ho prezvon, kde sa flaka..alebo mu posli mms v spodnom pradle a do pol hodiny bude doma emoticon emoticon emoticon *
12. apr 2008 o 02:59  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no ze este pol hodina, som mu prave volala... som zvedava, aka dlha bude ta polhodinka emoticon emoticon
vy tam tiez mate este veselo, co? o takomto case!! boze, co ti ludia nejdu domov spat alebo niekde na diskoteku!
inak, gianfilipo sa prave sprchuje, teresa si umyva zuby emoticon emoticon
strisciu kukavas?
12. apr 2008 o 03:11  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no, ked je to talianska pol hodina, tak vzdy pocitaj krat dva emoticon emoticon *taliani a cas je kapitola sama o sebe emoticon emoticon *

toto je este v pohode, ale ked tu trcia do piatej..to ma ide roztrhat!!sak ja viem, ze im je to jedno, ale ja rano vstavam, ja si nemozem dovolit spat potom do druhej emoticon emoticon *aaa, pocitacovy odisiel..uz je tu len jeden chlapik..hele, aj ten..haaa..este odtrhnut maca od pocitaca a mozme iiiiiist emoticon emoticon *

mne sa ten gianfilipo nepaci..taky je divny emoticon *

strisciu nepozerava odkedy su tam ti dvaja mladi..strasne sa snazia napodobnovat tych starych co tam boli..to mi vadi, nech to robia podla seba emoticon *aj to som zvedava, ake to budde, ked sa tam vymenia tie "tanecnice"..to z tej striscie zostane uz len nazov emoticon emoticon *

ozaj a ten treti krpec je co za rasu??
12. apr 2008 o 03:20  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 uz dosiel, musim.. papa
12. apr 2008 o 03:54  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no ahoooj, mne ieri sera zamrzol komp..tak som sa nestihla ani rozlucit emoticon *

no ako, naranajkovana?? emoticon

aj u vas tak fuka??tu je teplo, slnko, ale brutal vietor..a co som pozerala meteo, tak to tak ma byt cely vikend emoticon *to si sestra uzije emoticon emoticon emoticon emoticon
12. apr 2008 o 13:52  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no cau.. u nas je teplo, slnko, aj trochu vietor, ale uz nie taky, ako bol vcera a predvcerom.. asi sa to od nas posunulo k vam emoticon
a jakoze sestra si to uzije? co pride za tebou?? emoticon emoticon
12. apr 2008 o 17:46  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 nepride..nevychadza im to s frajerom..idu pozriet jednych znamych niekde pri toscane, ci kde a su tu len na 4 dni, takze by mali fofry..sak dojdu nabuduce emoticon emoticon

ja teraz cakam na pizzu..sme lenivy anic sa nam nechce pripravovat emoticon *

co ty, planujes dneska niekam vyrazit??
12. apr 2008 o 21:09  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 halo, kde sa flakas??co je GF?? emoticon emoticon
12. apr 2008 o 21:58  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 halo? sant'egidio vola francy emoticon *

ci pozeras volby??vsade to je emoticon
14. apr 2008 o 21:16  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš