Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
kde sme?
Odpovedať
Profilova fotka
sono qua/qui :-D :-D *ho chiamato con la mia mamma e sorella :-D :-D * no ako, dneska sa nechystas von?? ;-) jaaaj, a lokal..ono maco to tak mudro vymyslel, ze skoro vsetko, co tu je, sa da bud preniest (televizori/y, stolicky, automaty, zavesy,...) alebo zmontovat (aspiratore per fumo-neviem ako sa to povie po snasom :-D , atd)..jaj, dufam, ze sa na tom zacne makat, co najskor..uz chcem mat aj ja volno :-D :-D :-D * sak si objednaj aj ty gauc..tam maju, ze v ramci talianska..sak sardinia je taliansko, nie?? =-) :-D :-D :-D
Odpovedať
lenze my mame gauce, az dva.. ale nie pohodlne.. :-( dneska som doma, asi aj zajtra, lebo kamoska nejde von, tak asi ani my nepojdeme, este neviem.. ani na jogu uz nechodim, strasne ma uspavala.. chrrr... :-D ale od pondelka budem chodit do posilnovne, lebo mam zadok jak pomaranc.. uz musim nieco so sebou robit :-N ty uz si bola v tom solarku? a priestor na ten lokal uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tie 2 predaj na ebay-i a kup si novy..jeden :-D :-D :-D * mi citas myslienky..pocuvaj, prestahuj sa blizsie :-D :-D *bo ja chcem tiez zacat s posilovnou ]-( v solarku so nebola..neni cas, ale dufam, ze sa to zmeni, ak otvorime nanovo..ono jeden chlapik ma lokal, kde predtym bola sala giochi a chcel to otvorit, ale to by tu uz boli 3, tak sa to nejako dalo dokopy a maco by to s tym chlapikom mal otvorit spolu..takze bude cas na posilku..uz je na case..toto stale vysedavanie, sa mi dobre nabalilo na celom tele ]-( ]-( ach jaj, tak som sa tesila..na canale 5 je super film a debili hraju playstation..nic nepocujem..va fan..merda ]-( *nepozeras?? :-D
Odpovedať
jaky film, sak su je tam matrix.. aha, dockaj, uz sa to skoncilo.. donna perfetta- o com to je?
Odpovedať
Profilova fotka
a vies, ze ani poriadne neviem :-D :-D ale hra tam nicole kidman, tak to nemoze byt zle x-) * je to tusim o niecom takom, ze sa vyda za nejakeho chlapika a potom ziju v nejakej z tych americkych predmesti a tam su proste vsetky zeny rovnake, vzdy tip top..nieco take..ja si pamatam, ze som to uz davno chcela vidiet, len som vzdy zabudla..starnem :-D :-D :-D ozaj, ako krpci, nemate klieste??nas krpec ide zajtra "doktorovi"..asi sa na neho jeden pricucol ]-(
Odpovedať
aha, tak to som uz tusim videla, neviem, ci sa to u nas nevola Stanfordske panicky alebo tak nejako... nasi sa maju fajn, my im davame Frontline proti kliestom, takze by nemali mat, ale nejak velmi to nekontrolujem.. a co si pribrala v taliansku? a nejake kamosky si si tam este nenasla? alebo nestretla si nejake cudzinky?
Odpovedať
Profilova fotka
to bola jaka kravina..ale celkom zabavna :-D :-D na nicole kidman nikto nema :-D :-D :-D *hlavne v moulin rouge, videla si?? v taliansku nie.ja sa toho neviem zbavit este ako som zacala chodit s macom.. ]-( *ale popravde teraz ani nemam kedy, takze dufam, ze potom sa to zmeni..uz sa na seba nemozem pozerat :-D :-D :-D * drahy je este v praci??
Odpovedať
no, dneska asi dost neskoro dojde. vy mate este ludi? inak, svagrina nam doniesla psa, co mali ich rodicia, ze aby sa ten nas velky nenudil, tak uz sme piati :-D :-D no hroza!!! traja psy su uz aj na mna vela!!! nevidela som moulin rouge, nejako ma nebavi muzikal.. ale NK ma tiez rada.. tento film, co davali dneska som uz videla, v tych kratkych vlasoch bola ale hrozna!!! :-S najkrajsia je, ked je blond..
Odpovedať
Profilova fotka
jj, blond jej ide :-) *to ja muzikal milujem..aj vsetky tie "kvazi" muzikalove veci (pomada, hriesny tanec) x-) x-) * dalsi pes??si robis srandu??pocuvaj, sak ty ani babo teraz neplanuj..to by si asi skoncila na psychiatrii :-D :-D :-D * a vies, ze ani neviem kto tu poriadne je??asi par albancov..a nejaki taliani..ale taky typicky robosi..cerstvo osprchovani a lejuci do seba pivo..neznasam takych chlapov :-S :-S * teraz ti bude drahy chodit neskor nie..zacina "sezona" :-D *ozaj, on tam ma aj terasu v tej restike?? vado fumare, arrivo subito :-D :-D
Odpovedať
ok, vai.. a u vas sa nefajci vnutri? no moj ma terasu, ale ta funguje cely rok, lebo je tak polozakryta a ma tam take lampy, co vyhrievaju.. uz vcera dosiel o 2.30, som zvedava dneska, ked je piatok, o kolkej dojde.. ozaj, kukala si vcera amici? nestastna? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fajci, ale to je taka oddelena miestnost - sala fumatori..takze musim precupitat asi 7 metrov :-D :-D *to je cely moj denny pohyb :-D :-D :-D :-D :-D * vcera boli amici??kde som bola??ja som naposledy videla ked vypadla ta suzy.. =-) *ty jo, ten marco nie a nie vypadnut..dokonca je prvy v tej klasifikacii, ci co to maju!!..ja uz mam odlozene spumante, ked vypadne a on tam je furt ]-( ]-( akurat vcera sme s macom kukali ten zostrih /vlastne aj dnes :-D/ z GF jak sa tam hadzali do tej vody :-D :-D *inak ta lina nepribrala??sak je jak slon!! =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no myslela som, ze v stredu, ci si pozerala.. :-N nejake to uz mam domotane aj mne sa zda, ze lina pribrala.. ale jaka je hystericka furt, lezie nam strasne na nervy.. aj vy to tak sledujete? to moj ked zacne pozerat, tak komentuje vsetkych a ja musim byt ticho :-D :-D ale jak sa hadzali do vody, to som nevidela.. a v pondelok si to pozerala- priamy prenos?
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor..ja popravde nikdy netusim aky je den :-D :-D :-D * priame prenosy som este nikdy nestihla :-N *to nam tu stale frci v lokali canale 5 (kvoli macovym cinskym serialom a mojim simpsonovcom), takze ked zazriem, tak kuknem co nove vo vile :-D *to dneska davali v tych zostrihoch, sa najprv oblievali a potom sa hadzali do bazenov..ta lina tam bola ako velryba :-D :-D :-D *ale ta sa nejako ma k tomu..uf, ako sa vola..tusim gian filippo, ci ako sa to pise..hrozne meno :-D :-D * a ta teresa bola uplne mimo, podla mna ta chce odtial uz vypadnut :-| * kedy byvaju priame prenosy z GF??nech cihnem 8-)
Odpovedať
v pondelok, ale teraz bude v utorok, lebo su tie volby.. my tu mame 4 kanaly, kde davaju v priamom prenose 24 hodin denne vilu, takze ked sa rano zobudim, tak si ich pustim.. ale uz ma to nebavi sa na nich pozerat, dost nudni su.. prave tiez nejake zartiky robia.. niekoho cakaju za dverami toho confessionale (spovednica, ci jak sa to vola po slovensky) a asi mu spravia nejaky zart.. ale vypadol ten trans, to som teda vobec necakala!!! a ta/ten ma frajera poliaka.. boze, ja sa tak nudim, ze kukam mr.beana!! uz som to videla milion krat a uz ma to ani nebavi, ale tak potesi aj mr. bean, ked je nuda.. a som hladna.. ty si co jedla?
Odpovedať
Profilova fotka
jezis, tie volby su vsade..kazdu sekundu!! ]-( ]-( 24 hodin vila??tak to teda musi byt nuda..ja som tak pozerala vyvolenych..zostrihy su lepsie :-D :-D ja som tiez necakala, ze ta silvia vypadne..taka mi bola sympaticka..ale ten jej frajer..strasne volaco, vyzeral jak psychopat :-D :-D :-D :-D mr. bean??to ja mozem :-D *sak si si mala z domu priniest nejake filmy ;-) ja som jedla pizzu..asi pred 3 hodinami a stale som prepchata :-D *zasoby sa uz minuli?? :-D
Odpovedať
nie, mam este bryndzu,ale komu sa to chce varit a potom upratovat :-N :-D ale budem musiet nieco spravit.. mne dneska moj urobil spagety, jaky zlaty, to je jedina vec, ktoru vie spravit :-D ale aspon som nemusela ja nic robit :-D ja som tiez necakala, ze vypadne, ja som ju tipovala na vitazku.. ale podla mna vyhra ten mirko, lebo mu furt tlieskaju, aj ked povie ciao!! ale mne sa velmi nepaci, teda ani ho tam nie je vidiet.. ja som si ho vsimla az po mesiaci :-D a jake este filmy si videla? pozeras casto teraz filmy?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie..teraz cumim na ebay :-D :-D *som macovi minule prehrala occhiali da sole, tak som sa hrabala na ebay-i a nasla som mu rovnake a tie som mu vyhrala..nech neni urazeny :-D :-D :-D * spagety??a to on nevie varit??sak ma restiku =-) =-) ale ved ten mirko vypadol nie??ho vyhodili, ze zahresil ci co..na youtube to je :-D :-D *ja si myslim, ze to vyhra ta blondinka, aj ked ju nemam rada, ale je to taka furba ]-( *
Odpovedať
teda nie mirko, ale mario... ja myslim, ze vyhra on alebo gianfilipo.. hlavne nech vypadne ta tereza, ta je dost o nicom.. :-S a na tom Joy, Mia, ... ci jak sa volaju tie kanaly, tam chodia nejake dobre filmy? ja som videla naposledy tie, co boli nominovane na oscara, celkom dobre, hlavne Tato zem nie je pre starych (Non è un paese per vecchi/No country for old men)... aj to pocut na youtoube jak zahresil ten mirko?
Odpovedať
Profilova fotka
mario je ten s tymi dlhsimi vlasmi a tetovanim na zapesti?? =-) *ak hej, tak ten sa mi rata, ten stale v tej spovednici ohovara tu teresu.. :-D :-D no, my sme to joj, mya a steel mali, ale nejako ma to nenadchlo..ako sem tam sa nasiel dobry film, ale nic extra :-| *hmm, ten film, co s pominas som nevidela..poviem macovi, nech mi ho stiahne :-D :-D * ja som naposledy pozerala popolusku..s tym hercom, co hral v grey's anatomy..dereka..celkom dobre..hlavne vevericka :-D :-D *a potom ten film s johnym deppom..ach jaj, nespomeniem si ako sa to volalo..blaznivy(sialeny) holic..volaco barbier..to sa mi pacilo, ale bolo to dost brutalne..prrr :-D *ale bolo to dost zaujimave spracovane, na sposob muzikalu a ja spm mala hovorene slovo po taliansky a spievane to bolo po anglicky..som potrapila svoju hlavicku :-D :-D :-D * no, je tam pocut "porco dio", ale ze by to bolo na vylucenie.. =-) :-N *ja to pouzivam bezne :-D :-D *ale zaujimave je, ze porco dio nemozes, ale porca putana a cazzo hej :-D :-D
Odpovedať
no lebo to je proti bohovi.. porco mozes asi vsetko okrem dio a madona.. ale ze v toscane to bezne pouzivaju, aj co bola ina reality show s talianskymi hviezdami, tam tiez jeden toskansky herec povedal nieco take, tak ho vylucili. sak oni su krestanska krajina, tak sa nemoze.. ale hlavne, ze cazzo, puttana a pod.. normalne davaju v TV.. toho Deppa som si chcela aj ja pozriet, ale hovorim, muzikal nie je pre mna, tak som to hned vypla.. ale kuknem to niekedy.. este mate ludi? moj neviem, kde sa zase trepe!! ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to vies, mne boh toho moc nehovori, takze mi je to tak fuk :-D :-D *ja len nechapem, ze oni normalne v telke povedia porca putana, cazzo..chcem vidiet, ze by to povedali u nas v telke :-D :-D :-D :-D :-D :-D no, mne sa to pacilo..hlavne ako mlel ludi a robil z nich kolaciky :-D :-D * no, jeden hra automat, dalsi automat cez pocitac, potom je tu este jeden albanec a dalsi talian, ale ten neviem co robi :-D * sak ho prezvon, kde sa flaka..alebo mu posli mms v spodnom pradle a do pol hodiny bude doma :-D :-D :-D *
Odpovedať
no ze este pol hodina, som mu prave volala... som zvedava, aka dlha bude ta polhodinka ]-( :-D vy tam tiez mate este veselo, co? o takomto case!! boze, co ti ludia nejdu domov spat alebo niekde na diskoteku! inak, gianfilipo sa prave sprchuje, teresa si umyva zuby :-D :-D strisciu kukavas?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ked je to talianska pol hodina, tak vzdy pocitaj krat dva :-D :-D *taliani a cas je kapitola sama o sebe :-D :-D * toto je este v pohode, ale ked tu trcia do piatej..to ma ide roztrhat!!sak ja viem, ze im je to jedno, ale ja rano vstavam, ja si nemozem dovolit spat potom do druhej ]-( ]-( *aaa, pocitacovy odisiel..uz je tu len jeden chlapik..hele, aj ten..haaa..este odtrhnut maca od pocitaca a mozme iiiiiist :-D :-D * mne sa ten gianfilipo nepaci..taky je divny :-S * strisciu nepozerava odkedy su tam ti dvaja mladi..strasne sa snazia napodobnovat tych starych co tam boli..to mi vadi, nech to robia podla seba :-) *aj to som zvedava, ake to budde, ked sa tam vymenia tie "tanecnice"..to z tej striscie zostane uz len nazov :-D :-D * ozaj a ten treti krpec je co za rasu??
Odpovedať
uz dosiel, musim.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoooj, mne ieri sera zamrzol komp..tak som sa nestihla ani rozlucit :-N * no ako, naranajkovana?? :-) aj u vas tak fuka??tu je teplo, slnko, ale brutal vietor..a co som pozerala meteo, tak to tak ma byt cely vikend :-| *to si sestra uzije :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
no cau.. u nas je teplo, slnko, aj trochu vietor, ale uz nie taky, ako bol vcera a predvcerom.. asi sa to od nas posunulo k vam :-) a jakoze sestra si to uzije? co pride za tebou?? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nepride..nevychadza im to s frajerom..idu pozriet jednych znamych niekde pri toscane, ci kde a su tu len na 4 dni, takze by mali fofry..sak dojdu nabuduce :-D :-D ja teraz cakam na pizzu..sme lenivy anic sa nam nechce pripravovat :-D * co ty, planujes dneska niekam vyrazit??
Odpovedať
Profilova fotka
halo, kde sa flakas??co je GF?? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo? sant'egidio vola francy =-) * ci pozeras volby??vsade to je ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?