Menu Forum

Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

13. sep 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 2. augusta 2009
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
Registrovala sa 20. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1134 príspevkov a 2 albumy.
    okres Nitra
 som sa rozpisala emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
16. mar 2008 o 21:45  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 5. júna 2009
fotoportrét
fotoportrét
francy
Registrovala sa 21. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 2336 príspevkov a 3 albumy.
 a co bola taka skareda ta dcera, ze jej mama musi frajera hladat?? emoticon emoticon
16. mar 2008 o 21:59  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no, co som "zahliadla", tak skareda nebola..taka "talianska"..cierna s ciernymi vlasmi/y..ale uz sa na tom rehocem aj ja..maminka jej musi dohadzovat chlapov..nestela by sooooom emoticon emoticon emoticon emoticon *to je vacsie zufalstvo ako inzerat emoticon emoticon emoticon *

ozaj a co tie vlasy??nasla si niekoho??
16. mar 2008 o 22:02  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ale nie, lebo som nakoniec domov cestovala s malo peniazmi, nemal drahy hotovost, tak ziadne vlasy sa zatial nekonaju.. ale posle neskor emoticon
prave napisal, ze mi to neskor vysvetli, ze preco nepisal... emoticon emoticon
inak, super, ze uz mate vahu a toastovac- to je dolezite emoticon emoticon a je zariadeny ten byt?
16. mar 2008 o 22:05  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 tak ti mal dat kreditku emoticon emoticon emoticon emoticon

toastovac je dolezity..my sme sialnci na hrianky emoticon emoticon emoticon *a vahu som si kupila, na pripadne "pecenie"..uvidime, co z toho bude emoticon emoticon emoticon *
no, v tom byte je zariadena kupelka, kuchyna a su tam matrace na spanie..ale tie matrace mi nevadia..moja segra spi na matracoch uz asi 2 roky emoticon emoticon emoticon *jedine tu pracku musime kupit..teda myslim..ja som to pochopila tak, ze k tej kuchyni patri aj chladnicka emoticon *zajtra budem mudrejsia emoticon emoticon *

ja tento tyzden cakam na veci z ebay-u..uz nech mi doooojdu emoticon *budem si musiet dat nejaky limit..napr, ze 50euro/mesacne..inak sa neustrazim emoticon emoticon emoticon *

ake mame doma pocasie??
16. mar 2008 o 22:11  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ale prsi tu stale.. zamracene emoticon chyta ma tu depresia emoticon aj z klavesnice, lebo mam inak z a y ako v taliansku a stale sa mi to myli emoticon emoticon
u "nas" je jake pocasie?
16. mar 2008 o 22:13  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 a co si si objednala zase z ebay-u??? ty si sialena!!! emoticon emoticon emoticon
16. mar 2008 o 22:14  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no, u "nas" bolo cez den slnko a teraz je tma..srandujeeem emoticon emoticon emoticon *cez den bolo v pohode, ale vecer este stale zima..ja mam na sebe macov sveter emoticon *jemu je zima akurat ked je chory..nechapem, ja som taka zmrzlina emoticon *

jaj, ale tesim sa na ten byt..hlavne na sprchu..u maca, ked som vysla zo sprchy, tak sa zo mna normalne parilo, aku tam mali zimu emoticon emoticon *dufam, ze tu to tak nebude emoticon emoticon emoticon *

aj si bola niekde vonku cez vikend??
16. mar 2008 o 22:17  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 jeezis, bola som a bola som strasne zla emoticon emoticon emoticon v piatok som sa tak stala emoticon emoticon , skoro som sa pobila s vyhadzovacom emoticon emoticon ,ale zabavila som sa emoticon emoticon vcera som bola tiez, ale to uz tak decentne.. zlata vec sa mi stala- stretla som takeho chalana, ktory chodil so mnou na strednu, je ale o rok starsi a rozpraval mi, ako bol do mna zalubeny, ze sa neodvazil nikdy ma oslovit emoticon zlatucke... tak mi sprijemnil vecer aj komplimentami emoticon
ale dneska som znicena emoticon

a co si si objednala z internetu?
16. mar 2008 o 22:27  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to hej, to vzdy potesi taketo "stretnutia" emoticon emoticon *jaj, aj ja sa chcem uz opit..tu a to neda, tu nic nemaju..z limoncela sa asi neopijem emoticon emoticon *ja som taka ceresnova a to tu nemaju emoticon *a co si take pila, ze si sa chcela bit s vyhadzovacom?? emoticon emoticon

sak nic nove, cakam na tie veci, co mi maju dojst..tie plavky a top emoticon *a prave som silno nasrana, bo som si vydrazila tasku a ta krava tam ma len prevod z uctu na ucet!!! ja by som to zakazala..ked su medzinarodny, tak nech maju pay pal alebo nech idu do p**ele!!!take mam nervy..a este k tomu je to nemka a vie len nemecky..zadubenci!! emoticon emoticon emoticon *toto je posledna vec, co z nemecka kupujem..vzdy mam s nimi len problemy!! emoticon
16. mar 2008 o 22:38  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ten top som ale nevidela emoticon hod link a prestan uz ebay-ovat emoticon emoticon
16. mar 2008 o 22:41  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 zase na ebay-i?????? emoticon emoticon emoticon
16. mar 2008 o 23:11  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 jaj, pockaj, pohladam emoticon *

sme s macom skusali, ci sa to neda zaplatit..a neda..a sak tiez krava, vie len po nemecky..tak sme patrali ako sa povie, ze nech nam posle udaje ohladne banky..tam ma len prevodom na ucet, ale udaje ti neposle..si to mam vycucat?!?! emoticon emoticon

tu je: /sice neviem, kam ho budem nosit, ale ked mne sa tak pacil emoticon

http://cgi.ebay.it/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=380002217353&_trksid=p3984.cWON.m313.lVI#ebayphotohosting
16. mar 2008 o 23:14  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 dobreeee emoticon oni su niektori hrozni s tymto ebay-om.. ja som raz kupovala topanky od jedneho predajcu, ale jedny v jeden den a druhe na druhy den.. a on mi ich poslal oddelene!!! pekny debil!!
inak, som strasne dostipana, neviem od coho, a strasne velke stipance!! jak keby som v nejakych tropickych krajinach emoticon
ozaj, ty si mala jaku veceru a obed? chyta ma hlad, asi zabehnem do chladnicky emoticon
16. mar 2008 o 23:24  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 ako ja mam so vsetkymi uplne super skusenosti len vzdy s nemcami su problemi/y..nechapem..strasne pripeceny narod..ked to nevedia, nech nepredavaju emoticon

haha, komare?? emoticon

no, ja som dneska poriadne nic nejedla, bo ma boli zub a este k tomu mam chytene kutiky ust, takze nemozem ani poriadne otvorit usta emoticon stara dneska robila take tie cestoviny..je to ako nase rezance, len je to dlhe..eviem ako sa to vola..s nejakou rajcinovo-masovou omackou..strasne je to dobre..akurat, ze ja som nevedela ani poriadne otvorit usta, aby som si mohla dat do ust vidlicku..takze nic moc..akurat 2 croassanti som nejako prezula emoticon emoticon emoticon *

jaj, ti zavidim..ja ked si predstavim nasu chladnicku doma emoticon emoticon tie dobroty emoticon emoticon
16. mar 2008 o 23:44  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no ani mi nehovor!! tolko jedla a mne nechuti jest! pockaj, jak si budem nadavat, ked sa vratim do talianska emoticon emoticon
a ty vies po anglicky?
16. mar 2008 o 23:51  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 to ti len po vikende nechuti, pockaj, nech sa ti spamata zaludok emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

no, vedela som..ale uz som vacsinu zabudla alebo som to schomolila pri mojej konverzacii s macom emoticon emoticon *viac rozumiem ako viem zo seba vypotit emoticon *

ale ja to nechapem, to v nemecku alebo aj tu v taliansku sa neucia cudzi jazyk na skolach?! tvoj drahy vie nejaky iny jazyk okrem talianciny??
16. mar 2008 o 23:57  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 teda pomylila som sa- chcela som sa ta opytat, ci vies po nemecky? drahy vie anglicky trochu, ale ja sa stale smejem na ich vyslovnosti, ta je fakt hrozna! emoticon emoticon
17. mar 2008 o 00:00  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 no, maco ma celkom dobru vyslovnost, ale pocula som aj "pravu" taliansku anglictinu..strasne..sak len reklamu ked si pozries a je tam nejake anglicke slovo..strasne emoticon emoticon emoticon *

po nemecky viem akurat tak hallo a danke, to je vsetko..mne sa ten jazyk strasne nepaci..brr emoticon *

si teraz uzivas co?? ziadny krb a aj tak je teplo a staci otocit kohutikom a tepla voda ide a ide emoticon emoticon
17. mar 2008 o 00:07  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ani mi nehovor! radiatory na plne, sprcha 2 hodiny!!! emoticon emoticon
ani mne sa nepaci nemcina, ale musela som sa ju naucit (teda iba tie super zaklady), lebo som yila v rakusku asi 5 mesiacov a nic ine som nerobila, iba cumela do telky a ucila sa nemcinu emoticon
a co v telke jake su novinky? sak zmeskam kopu mojich programov emoticon emoticon emoticon
17. mar 2008 o 00:14  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 nikdy som si nemyslela, ze mi bude chybat tepla voda..ako jedlo, rodina, kamosi, to som cakala, ale ze tepla voda, tak to by ma ani vo sne nenapadlo emoticon emoticon emoticon

ja som na nemcinu doslova alergicka..sa mi nepaaaci emoticon *

fuha, tak ja som telku nevidela ani nepamatam..strisciu som nevidela uz dobre 3-4 dni a amici som minuel videla len kusok..zase vyhrali ti modri..tak som sa nstvala, ze som vypla telku a isla som radsej spat!! emoticon *mne tam ten marco, ci ako sa vola, tak lezie na nervy..ved on vobec nema hlas..ti taliani nepocuju?!ta squadra blu je cela nemozna..nechapem ako mozu stale vyhravat emoticon

ved s eekou nepises??nech ti napise, co sa deje v GF emoticon emoticon emoticon
17. mar 2008 o 00:19  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 ale ta sem vobec nechodi.. som si pozerala na nete to uomini e donne, boze, super cast som presvihla!! strasne romanticka cast ze bola a ja som to nevidela emoticon emoticon tak mam nervy emoticon
a grande fratello je zajtra, tak dufam, ze to budu davat na nete, alebo aspon nejake ukazky, sak ma trafi slak emoticon emoticon emoticon
ozaj, starej ste uz oznamili, ze sa stahujete?
17. mar 2008 o 00:26  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 esteze to davaju na nete emoticon *ja som tak akurat odisla nejeke 3 tyzdne predtym, ako koncili vyvoleni v cesku..akurat oni mali take blbe zostrihy, ze si sa nic nedozvedela emoticon *

ja som minuel cumela na ordinaciu v ruzovej zahrade emoticon emoticon *ale to vzdy v utorok mam 7 sro a vo stvrtok mafstory.. emoticon emoticon *

stara nevie..maco jej nechce nic povedat, kym to nebude na milion percent..nech neskolabuje emoticon emoticon *ale akurat tu minule bola macova sestra..sa chce toto leto vydavat a jej frajera mam im chce kupit byt..tak doniesla nejake prospekty.. emoticon

ja ked uz, tak si postavim dom..ved dat 160tis. za dom alebo byt..radsej dom..teda aspo na slovensku to tak je..tu neviem emoticon
17. mar 2008 o 00:33  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 no jasne, ja by som tiez radsej dom, ale tu by som sa asi nedoplatila emoticon v nasom meste stoji v centre byt okolo 300,000 euro, to je uz pekna suma, a este ked si to tak zoberies, mesto je velke ako topolcany- ibaze sem chodia turisti, preto je to take drahe emoticon
mafstory som aj ja dneska kukala, celkom dobre emoticon teraz chodi na markize Elan je Elan, to nepozeravas?
17. mar 2008 o 00:40  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 som videla len kusok..som chcela vidiet, ze co to je, ale mi to pripada strasne nudne..to natahuju a ten rozboril..ja ho moc nemusim..strasne afektovany emoticon *
ja som mafsory nemusela, ale odkedy tam dosiel ten peter sklar /ali/, tak je to super..aj teraz ta pipina..predtym ju hral ten adamec, teraz je to lepsie..rehocem sa jak diva..hlavne ked povedia, ze "som SILNO nasrany"..nie velmi ale silno emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon *

tu stoji byt tusim ako 160,000..aj novostavby kupis tak nejako..ale toto je zapadakovo emoticon emoticon *

ja by som si postavila dom a dala tam solarne panely a podobne blbosti.."zdierala" by som prirodu ako by sa len dalo emoticon *ved taketo domy ta stoja smiesny peniaz..teplo mas zo slnka, takze kurit moc nemusis, drevo je lacnejsie ako plyn, takze si das krb a spravis prieduchy..treba setrit, kde sa da emoticon emoticon emoticon *

panelak a take nepozeravas??
17. mar 2008 o 00:48  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 este som to nevidela, sak som len od piatku doma a to som bola vacsinou vonku emoticon emoticon ale neboj, vsetko to okukam emoticon
boze, ja idem rano doktorovi, chcem ist na prehliadku celeho tela, taaaak sa bojim, aby mi nieco nenasli!!!! ty nechodievas na taketo preventivne prehliadky?
17. mar 2008 o 00:52  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 ja som videla asi 2 casti toho panelaku a minule som kukla jednu cast tych priateliek, ci ako sa to vola..no strasne volaco, sak sa to neda pozerat emoticon *jedine moja ordinacia emoticon emoticon emoticon emoticon

no, nebola som ani nepamatam..mozno mi aj prisiel nejaky listok domov, ale tak co uz..nebudem sa kvoli tomu trepat domov emoticon *sak ked mam umriet, tak umriem..a podla toho, co som pocula a citala o lekaroch, tak mi nepomozu emoticon emoticon emoticon *

ozaj, ty si spominala, ze tvoj drahy nosi kontaktne..nevies, kolko o tu asi tak stoji??lebo trepat sa kvoli tomu na slovensko sa mi nechce emoticon
17. mar 2008 o 00:58  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 on plati 50 euro denne na 3 mesiace- pockaj 90 ich tam je, takze na 45 dni vlastne.. ty mas denne ci mesacne, ci jake?
17. mar 2008 o 01:10  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
dashenka
    okres Nitra
 ja mam na rok, tusim ma to vyjde 2400..ono normalne sa kupuje na pol roka za 1200 a mas tam 2 pary, ale kedze ja mam na kazde oko inu dioptriu, tak si musim kupit 2 rozlicne balenia a vydrzi mi to rok emoticon *

jezis, mame tu takych dvoch magorov..nech uz idu prec, ja chcem ist spat emoticon *

ty kedy ides zajtra na to vysetrenie??
17. mar 2008 o 01:13  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
francy
fotoportrét
fotoportrét
francy
 rano, okolo 7,00. ani mi nehovor, som naucena na uplne iny rezim, sa aj zblaznim zajtra emoticon emoticon
cinankovia chodia stale?
17. mar 2008 o 01:20  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš