Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
ja viem, ja viem...som hlupa ze sa tym vobec zaoberam :-) cloveka to mrzi... tiez sa tesim na skusku siat...bude to super!!! ako princezna sa tam budem promenadovat v tych satach... s tym obrusom ja osobne nepomozem :-( tieto klasicke veci ani neviem kde by som kupila, nieto este zhanat taku raritu ako je veeeelky obrus :-)
Odpovedať
margetakuska: práve takto som to myslela. Ja som pôvodne chcela júl, ale nakoniec vyhral október. Termín vyberala moja polovička, v sobotu svadba a v nedeľu oslavujeme narodeniny už manžela ;-) Tak verím, že to dopadne zaujímavo :-) balli: držím palce, nech to dopadne akokoľvek, je dobré, keď máš oporu zo strany priateľa. Teda budúceho manžela a že ste na to dvaja. :-N
Odpovedať
my sme dali svadbu na piatok aby sme mali v sobotu a nedelu pokoj a uzivali si...jeden den asi este spravime posvadobne mecheche u nasich doma a bude :-)
Odpovedať
question: budete mat niektora tie baloniky stastia??? da sa to pouzit aj ked bude prsat? asi nie, co? ako to funguje? ja som to nikdy ani len nevidela nazivo, neviem si to predstavit ako to zapalime a nie je to moc narocne kym to pustime??? zase nie ze sa svadba zmeni na technicke dielne...
Odpovedať
tak som vas docitala :-) balli :-D reagujes uplne normalne ako kazdy, ved vsetkych by to skrelo a chceli by sme im aj oci vyskriabat :-p ono casom sa to zmeni neboj, nemyslim ich ale tvoj postoj...ja som si takeho tiez vela presla a teraz, keby mne zavolali ako tebe, strasne by som sa zacala smiat, lebo je to podla mna az tragicky smiesne a nehnevaj sa ale oni asi nemaju PROBLEM nijaky seriozny v zivote...su mi akurat k smiechu :-D tiez boli casi ked som z takychto situacii isla prasknut od jedu ze co si to kto dovoluje ale casom...nuz, vykasles sa na to a bude to lepsie uvidis a ak sa im na tie ich komentare zacnes smiat ( smiat uprimne, tak ze uz ta to nebude vediet rozculit ani sa ta to dotknut ) uvidis aki budu zurivi :-D ono niektory ludia, cim viac ta zranuju a vidia ze ti to neni jedno, bohuzial tym viac ich to "bavi" robit 8-( baloniky stastia som aj ja rozmyslala, nuz zatial neviem..ale neviem ako to funguje ani som to nevidela...
Odpovedať
a baby ja ruky trenovat - schudnut z nich nemusim, lebo denno denne zdviham asi tak 100x svojho 13 kiloveho syna a poviem vam, je to dobry treninng :-D ci chcem ci nechcem, musim :-D
Odpovedať
Ahoj Lucianka2 , my tiez mame svadbu v sobotu a v nedelu ma uz moj manzel narodky, rozmyslala si nad nejakym prekvapenim pren k narodkam na svadbe? Ja ano, ale nic ma nenapada... Viem ze by som ho chcela prekvapit pred redovym, tesne po polnoci....Dufam, ze dovtedy na nieco pridem....
Odpovedať
janulienka121: jasné, napadla mi táto možnosť, a páči sa mi... Ale na druhej strane nie a nie napadnúť mi niečo originálne... Neviem... Viem čo chce dostať, ale dať mu kvalitný holiaci strojček v deň svadby a narodenín sa mi zdá málo a neoriginálne... :-D Takže neviem. Snáď mi niečo ešte napadne. Týmto výzva pre ostatných... MÁTE NEJAKÝ NÁPAD? ;-) :-D
Odpovedať
fuuuha....ja ma problem drahemu vymysliet darcek aj ked to zrovna nie je spojene so svadbou :-) a to chcete odovzdavat ten darcek pred vsetkymi? lebo ak hej tak holiaci strojcek vhodny nie je... alebo to spravte proste v sukromi a bude :-)
Odpovedať
balli: veď práve. ;-) Keby mi niečo skvelé napadlo, tak to dám pred všetkými, ale ak ma do októbra nič originálne nenapadne, tak mu kúpim to čo chce + niečo čo si pýta a mu chýba. A keďže od októbra pôjdeme bývať do svojho, peniažkou nebude nazvyš a darčekom bude asi niečo praktické, čo sa zíde... ;-)
Odpovedať
tak k ej prakticnosti sa priklanam :-) hlavne ked budete byvat spolu tak to len uvidis co vsetko bude chybat :-) my ked sme zacali byvat spolu tak som myslela ze par veci nam chyba...no urcite - doteraz som nanervy ze nemam to a ono a najviac toho chyba v kuchyni, vzdy ked varim nieco nove tak pridem na to ze mi chyba nejake naradie :-)
Odpovedať
no, veď toho sa obávam aj ja ;-) No veď čo už, svokrovci sú hneď vedľa, niečo požičiam od nich, prípadne skočím k naším o pár metrov ďalej ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale jasne :-) a hlavne sa budes cudovat ked zistis, ze vela veci sa da riesit alternativne (aj ked uznavam ze nie az tak pohodlne) :-)
Odpovedať
no mna toho dnes napada - v kostole dovoli farar napriklad slacikove kvarteto keby som chcela? mne sa totiz ta organova hudba vobec nepaci :-(((((((
Odpovedať
balli: myslíš na úvodnú alebo záverečnú pieseň? Tak to by mal, a čo sa týka obradu neviem. My budeme mať gréckokatolícky obrad, takže z orgánu strach nemám... :-)
Odpovedať
oboje...my asi nechceme svadobny pochod, ale nech sa hra cokolvek, tak nechcem ten kostolny organ...musim sa ho spytat, snad nezabudnem....to slacikove kvarteto je sice strasne drahe, ale asi to chcem...kamoska to mala a povedala ze to bolo najkrajsie co si vedela na obrade predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby tak čo sa týka toho darčeka môjho drahého sesternica mala svadbu a jej už manžel mal tiež narodeniny..a vymyslela to dosť originálne teda aspoň mne sa to páčilo ešte som to nikdy nevidela takže som bola z toho mimo :-D no ale k veci... tak keď sa blížila polnoc tak zhasli svetla a začalo sa odpočítavať 10,9,8,7,6,5.....a z rohu prišla nevesta z obrovskou tortou a s 23 sviečkami (jej muž mal vtedy 23. narodeniny)a začali spievať happy birthay :-D mne sa to páčilo ale ak chcete ešte niečo originálnejšie tak skúste sa dať do veľkej krabice s mašľou a keď to odbalí tak z tej krabice vyskočíte s mašlou na hlave :-D :-D :-D ja som to tak urobila keď môj drahý odchádzal na Haiti... keď mal rozlúčkovú párty :-D :-D :-D :-D :-D no a aj ja by som chcela niečo originálne na svadbe.. teda aj niečo tradičné teda svadobný pochop by som chcela a potom by som chcela aby nám spieval mládežnícky zbor...a to sláčikové kvarteto musí povoliť... keď dovolí mládežnícky zbor tak musí aj kvarteto :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
margetakuska: ďakujem super nápady obidve, nechám si ich prejsť hlavou, a možno niečo prešpekulujem... :-) Ináč, taká praktická otázka - kde si zohnala veľkú krabicu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je lucianka veľmi zaujimavá príhoda :-D :-D :-D :-D môj priateľ nevedel, že na tú rozlúčku prídem pretože ja bývam o dosť ďaleko ako on ale nakoniec ma zavolali, že budem darček... a tak sme s kamoškami, čo boli so mnou vbehli do obchodu a kamoška sa spýtala predavačky: nemáte prosím vás takú veeeeeľku krabicu, aspoň takú veľku aby sa tam ONA (ukázala na mňa) zmestila?predavačka si ma premerala pohľadom a doniesla nám krabicu :-D :-D :-D :-D bola som v nej síce skrčena ale vmestila som sa.... :-D :-D :-D v každom obchode majú veľké krabice, len sa treba strápniť tak ako my :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Tak to si ma potešila ;-) Od čoho bola tá krabica? :-D
Odpovedať
baby rieisl niekto uz obrucky ? nam vyrabaju - v strede matne po okrajoch leskle, to matne je zlte zlato to leskle je biele, ale tu som citala ze sa to matne po chvili osucha tak fasa 8-( no co uz, tak si to dame opravit potom |-|
Odpovedať
pupava - zalezi na tom ze ako je to spravene. Su dva druhy matneho. Jedno je akoby gravirovane, prakticky vyrezane do toho zlata a druhy sposob je, ze je to akoby posypane zlatymi pilinami a to sa casom osucha... rozdiel ale nepoznat, mozno iba to ze to gravirovane je drahsie, tak si to over :-) margetakuska: to je super napad s tou krabicou aj tornou aj vsetkym :) skoda ze my vtedy narodky nemame :-) hehe
Odpovedať
no uz mame zaplatenu zalohu cize to je jedno - tento tyzden by mali byt, slak to uz traf 8-(
Odpovedať
neboj, urcite budu kraaaasne :-) inak vsimli ste si ze uz je tu april? ved teraz bol iba jul a sme sa zasnubili a zrazu uz je dalsi rok april!!! ta svadba pride velmi rychlo!!!
Odpovedať
balli a po maji je uz letoooo a to prejde bleskovo ! uf a uz to potom je tu :-D
Odpovedať
tesim sa, tesim sa, tesim sa...straaaasne :-) sice sa netesim po svadbe ked sa budem musiet zacat venovat statniciam, ale zas po statniciach uz chceme ist na svadobnu cestuuu, takze vsetko ma svoje pozitiva :-)
Odpovedať
na statnice teraz kasli :-D boze statnice co to je, to uz bolo davno, jaka stara sa citim :-D
Odpovedať
no sak ja som tiez stara ochechula, zajtra mam 26 - len ja som po strednej este isla na skuky do USA, potom ked som sa vratila tak bol oktober a musela som cakat rok na prijimacky a este aj robim pravo externe a na komenskeho, takze 6 rokov a nie 5...no sa mi to celkom aj natiahlo :-) ale tesim ked bude potom a budem sa venovat iba sebe, mojmu manzelovi, rodine, praci....SUPER!
Odpovedať
no mne uz je 29 :-D zachvilu tusim aj budem po zaruke :-N ale naaaahodou, vzdy som si myslela ze po 30 to bude naj obdobie a je tak, clovek je ako tak zaisteny, kariera rozbehnuta ( s malo materskou pauzou :-p ) a dietko mi uz bude mat 3 roky ked mne bude 30, tak a mozem sa potom uz len zabavat :-D pekna utopicka predstava :-D :-D :-p 8-)
Odpovedať
baby to sú predstavy... A so štátnicami nerobte fóry... Mňa čakajú o necelé 2 mesiace... Dúfam, že to zvládnem... Nechcem ísť znova v septembri, lebo to bude tesne pre svadbou... :-S :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?