Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
pupav, lenze ja som malicka...mam iba 158 cm ]-( a kazde kilo navyse velmi na mne "vynikne..." mne skor mama s otcom stale hovorili, ze mam chudnut, ze mam velky zadok. 8-(
Odpovedať
no ja mam 165 zase nie az o tolko viac ako ty nie ? takze poznam...mne teda ide vsetko do zadku a stehien 8-( presne viem ako sa citis, lebo mne staci kilo naviac a uz to citim aj na obleceni no des...vzdy som zavidela, ze preco nemam nejakch 175 to bola moja vysnena vyska
Odpovedať
ani mi nevrav s tou vyskou... ja mam od mala take komplexy... ;-( ked som bola mala, tak som si vzdy vecer priala, aby som sa rano zobudila vysoka... :-D az pri mojej laske som sa trosku z tej mojej psychaciny pozberala... 8-) laska vylieci vela veci, aj komplexy... ;-)
Odpovedať
tak ja som zase nemala komplexy, co mi nedali na vyske dali na drzosti hovori moj tata :-D takze sice mala alebo bolo ma vidno vsade :-D len ta postava...vsetko na nej vidno, a aj pri normalnej vahe mam pocit ze vyzeram ako s kilami navyse 8-( pomahaju vysoke topanky, ale zase teraz na materskej sa to nosit neda a tym padom si furt pripadam ako tucko ]-(
Odpovedať
ja to mam s vahou cudne, ked som mala 75 tak som vyzerala ako na 65...nikdy mi nikto neveril vahu a ked sa kukam na fotky tak je pravda ze nezavadzali, ze som naozaj neyvzerala na 75...mojim snom je 68 kilov...aaaaach, chyba mi este vela do toho...ale zvladnem to!!! hlavne ked si predstavim ze ked ostanem tehotna tak priberiem chtiac-nechtiac, aj keby som si davala pozor, s 10 kilami pocitam... prosim vas taka som vytocena, poradte!!! priatelovej sestre sa narodil syn a oni nejsu zobrati, ziju u jeho mamy, uplni loosri su to a furt na nas nieco maju...vsetko co spravime je zle, stale si umelo hladaju na nas chyby a teraz toto - moj drahy je taky vtipalek a na facebooku komentoval maleho fotky ako "chudatko, co ste mu tam dali za hmyz?" ked bol na deke s lienkami napriklad...lebo ved kazdy mu tam pisal ze tutuli mutuli aky je krasny a bla bla bla...tradine pre deti tak proste mal iny koment ako ostatny a nasli sme si v maily asi pol stranovy monolog o tom ze musime byt strasne zavistlivy ked nevieme na maleho povedat nic pekne ze aky je zlatunky milunky a bla bla bla...a pritom ked sme u nich naaaahodou (lebo oni bud nemaju cas alebo spia) tak iba ospevujeme malinkeho aky je prekrasny a teraz toto...ze zavidiet!!! preboha ved si mozeme spravit vlastne, len nechceme este...a ze aky sme zlovestny a ziarlivy a zavistlivy a neprajny a neviem co... tak mi povedzte ci mam na takyto primitivuzmus aj reagovat alebo co...ja uz som zufala...a to ten jej prije...ny frajer...ona je ticho ako vzdy :-( hlupana...a este to aj napisali a to s nimi priatel pred chvilou bol a lucili sa s tym ze "mas nieco v maile, ptoom si to precitaj!!!" ani do oci to nevedeli povedat!!!!
Odpovedať
balli :-D prepac, ale mna to rozosmialo...ja mam dieta, ale to prehnane tutu mutu futu ake je to dietko kraaasne, sorry nie kazde je...niektore vyzeraju ako maly mimozemstania bez urazky ! no ale k veci...viem si predstavit ze ake mas nervy a najradsej by si odpisala, ale no...je to dost velky primitivizmus a moj nazor je ze sa neoplati...oni to nikdy nepochopia, myslim ze nikdy vam nedaju za pravdu ak sa stale chovaju ako pises...obavam sa ze reagovat na to je zbytocne mrhanie energie...resp. mozno by som odpisala len nieco v zmysle, ze je jasne ze to tak nemyslel a ze vas velmi mrzi ked si take nieco myslia - vies jednou vetou a odfajcit ich, ze oni su hlupaci, ale slucne :-D
Odpovedať
balli, suhlasim s pupav, vybodnut sa na to a zachovat si dostojnost. oni, ked su tupi, to aj tak nepochopia... ach jaj. :-|
Odpovedať
wooow, pupava dakujem!!! tymto ich dostaneme :-) teda nie ze by sme bojovali, ale je strasne sklucujuce ked si tvoja rodina mysli o tebe iba to najhorsie a pritom ty sa ides rozdat pre druhych... do vecera vychladnem a bud neodpiseme alebo napiseme to co si napisala ty... hlavne ze oni sa urazia aj na to ked povieme ze maju pekne auto a oni to hned zoberu sarkasticky ze to sme urcite tak nemysleli...vrrrrrrr...
Odpovedať
niekedy to je s rodinou hrozne... a pritom by to mali byt najblizsi ludia a mali by ta podrzat a byt oporou... :-|
Odpovedať
no ved to...clovek znesie vela, ale od rodiny to najviac boli...
Odpovedať
Ahojte nevestičky! Pripájam sa, náš dátum je 9. 10. 2010! Všetko vybavené, okrem šiat, ale to o nejaké 3 týždne vybavíme... :) Takže už len nech to rýchle zbehne! Veľa trpezlivosti v prípravách prajem. :)
Odpovedať
lucinka si šikovná :) ja teraz na všetko kašlem (samozrejme len do termínu na skúšanie šiat). robím seminárky do školy a teda to ma plne zamestáva, ak nerátam ešte normálnu platenú prácu :-D ad to chudnutie a kila :-S ja som sa rozhodla, že sa budem vydávať ako 58kilová (už som upustila od 54) takže 16kilová cesta predo mnou :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte :-) my ties mame svadbu 9.10 , mame tak povediac vsetko len nie saty a pozvanky :-( kedy si mam podla vas ist vyberat saty? kupovali si niektora z vas? ked tak dajte tip , budem vam vdacna:-) co sa tyka oznameni , na kolko to asi vyjde? ja som chcela robit sama , ale nemam na to vlohy :-(
Odpovedať
esina. ja idem šaty skúšať budúci týždeň, ale počítam s tým, že si dám šaty ušiť. ono záleži od lokality... dakde stačí polroka pred svadbou, niekde treba viac... čo sa týka oznamiek, ja počítam tak 25korun za kus, bude nám ich robiť pravdepodobne jeden typek z grafického štúdia... resp. námet mám, len to treba trochu upraviť. ale že by som to robila úplne sama, do toho sa mi ani nechce...
Odpovedať
bambulena, to máš ale záväzok :-) 16kg je fuška... No ja 58 mám :-) chudnúť sa nechystám, aj keď spevniť niektoré tie partie by bodlo ;-) Ale so zaneprázdnením Ťa chápem... Ja mám štátnice predodvermi, termín odovzdania záverečnej práce klope na dvere a ja namiesto finišovania surfujem na mojasvadba.sk a nepíšem... :-|
Odpovedať
balli, ja mám takú naturu, že by som asi neodpovedala... Na sprostosti nezvyknem plytvať energiou... A nech si myslia čo chcú, tvár sa, že sa nič nestalo... Ale verím, že to bolí ;-(
Odpovedať
lucianka... ta to dobré povzbudenie :-D :-D :-D robím si srandu... ja som si toho vedomá a nejak extra to hrotiť nebudem, keď pojde tak pojde, keď ne tak... posuniem svadbu :-D :-D
Odpovedať
esina tak to ti teda zavidim ze uz mas skoro vsetko ja mam toho pred sebou este moc. pozvanky mas cas aj dva tri masiace pred terminom. a saty tazko povedat ja som chcela ist az v juli ked budem mat po statniciach ale vsetci vravia ze mam ist skor aspon v maji :-)
Odpovedať
balli daj potom vediet ako to dopadlo ;-) reklamka nie niekedy, ale mne sa zda ze dost casto je to s rodinou otras... 8-( neviem ci vytahovat temu svokry alebo je to rovno zbytocne :-D baby cooo, ze uz mame vsetko ? fu tak to my ani nahodou :-p ale saty uz mam :-D
Odpovedať
diky za podporu baby :-) lucianka, bezne by som tak spravila aj ja, ale takto sme reagovali posledneho 3.5 roka a oni si z nas spravili boxovaci pytel, teraz sme im odpisali ale ak by aj napisali spat tak uz urcite nebudeme reagovat...nereagovli sme zbrklo, pekne sme sa za trapne komenty co oni povazovali za nevhodne ospravedlnili, ale dali sme aj najavo ze nechapeme ze take kraviny riesia a ze sme ich nikdy neurazli tak nechapeme preco to oni robia nam... uff...konec fakt... fuj....som prave dopila pol litra matoveho caju...a dala by som si sladke...idem kukat ruzovu zahradu a potom nas idem zbalit na lyzovacku tak snad to prejde kym pojdem spat :-) chudnutiu zdar pre tie co chudnete ;-)som s vami...mne este tiez treba 16 kilov...8 uz je dole...
Odpovedať
balli tak super lyzovacku zelame :-)
Odpovedať
neda mi nezareagovat. Riesit veci cez maily ci sms povazujem za hlupe a trapne. Je to sice jednoduchcie, ale clovek sa tymto schovava a ako keby ani neocakaval spatnu vazbu, proste si chce svoje povedat teda napisat a bodka. Strasne ma to vedelo rozculit, ale mam teraz taky postoj, ze zavolam a poviem, co si myslim o takomto pismenkovani a koncim bodka. Okrem toho cez pismenka ludia nemusia pochopit co je zart.. balli: neber to tak, ze sa tamtych zastavam, to nie, len si myslim, ze by ste sa mohli dohodnut, ze si vypisovat nebudete a budete veci riesit z oci do oci alebo vobec. To je moja rada. A prijemnu lyzovacku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja prave naopak uprednostnujem pisanie,lebo taketo situacie vznikaju najcastejsie s ludmi ktori maju bud nizke iq,alb ziadne :-D a pri rozhovore ta bud nepustia k slovu,alebo ta nenechaju dohovorit ]-( inak popisali ste riadne,hned na zaciatku ma zaujalo riesenie deti-ja som si zajednala super kamosku-byv spoluziacku ktoru deti miluju-je ucitelkou v MS,takze to s detmy vie. bude sa im cely cas venovat takze si na nu zvyknu a bude potom pri nich aj ked budu spat.teda pri tich nasich dvoch urcite a ak bude este niekto chciet tak to prekecneme ;-) saty si tiez idem skusat v maji,ale potrebujem schudnut aspom 10kil :-| ,este sa mi nepodarilo ani jedno 8-( a tiez to nemozem prehnat-lebo mam ten isty problem ze postavicka by bola super ale do tvare ako podvyzivena :-S jáj a este k tej limuzine-my sme si uz davnejsie zajednali aj keby sme z posledneho skriabali :-D -ale len a len koli nasim malim drobcom,teda hlavne koli tomu starsiemu-to je totizto jeho velky sen,tak sme sa rozhodli-nech si aj oni uziju ten "nas"den ;-) :-) -bude to take prekvapko,uz sa tesim na tu radost v jeho krasnuckych okaloch :-) :-) :-) aj ked mojim snom vzdy bolo ist kabrioletom a sama si soferovat x-)-aj by to bolo lacnejsie,ale co nespravime pre nase deti ;-) idem este pocvicit,lebo ste ma namaskrtili na to chudnutie-musim zamakavat ]-(
Odpovedať
Ahojky, tak ja sa k pridavam k tym co chudnu, aj ja potrebujem este aspon 5 kg dole, ale z toho mojho zadku a bokov nechce ubudat...dufam ze nejak okabatim.... :-p
Odpovedať
ja chcem mat hlavne pekne ruky... ale mame v rodine jaksi tucne ruky. segra napr. raz isla vo vlaku a stahovala okno, tak typek co sedel v kupe zahlasil, ze s tou rukou by nechcel dostat :-D :-D a inak sa mi vsetko zbiera na bruchu. take pneumatiky, ze fuuuj
Odpovedať
Caute baby :-) bambulena - ja mam tiez silne ruky...mam to po oboch rodicoch, nenavyberam si :-( takze na nich pracujem, aby som zozadu vyzerala pekne, chrbat a ruky lebo ved ostatne bude skrite a chcem mat vlasy do uzla vzadu, takze chrbat a ruky budu odhalene... Inak diky za nazor na tu moju dilemu. Suhlasim s lin ze je lepsie si veci povedat do oci ale suhlasim aj s lelien ze ludia co su tupi ako tago taky rozhovor nepochopia...my sme sa im vcera slusne ospravedlnili a slusne sme poziadali aby nas viac takto hrubo neurazali, naco uplne nasrati volali, boli sme na phone asi hodinu a nas uplne zhodili a udupali do zeme, proste si nepripustili ani len tu najmensiu chybucku, vobec si nepriznali ze Ok, boli to silne slova, mal som ti to radsej povedat inak ked sa mi to nepacilo a vytiahli veci este z pred sto rokov, povedali ze moj drahy je pod papucov a vsetko co hovori mu nasepkavam ja a davam mu rozumy, povedali ze ak sa nas ten ich mail o tom aky sme zavistlivi, neprajni a hlupi dotkol tak to svedci o tom ze sami sa za takych povazujeme...no chapete to? a my ze preco umelo vytvaraju hadky a oni na to ze "to patri k zivotu, asi este nie ste vyspeli ked ste to nepochopili"...tak to bola sila... a vobec sme to skoncili s tym ze my nemame chut ani cas riesit nejake trapne komenty na facebooku a ci sa pocuvaju ze kvoli comu sa do krvi hadame a oni cely nasupeny este aj zautocili na nasu svadbu a to uz bolo na mna moc, nespala som celu noc, snivalo sa mi ze si moja svagrina chcela obliect saty od cloveka co lezal na ulici a nemal hlavu - no taky strasny sen asi svedci o tom ako to na mna posobi.... teraz ako ich poznam bude 2 mesiace ticho lebo budu akoze urazeny, potom zavolaju drahemu ze "to ta ani nezaujima ako maly vyrasta?", kajo sa z toho posklada lebo on je taky ze by sa rozdal pre druhych, ale co ja? ja uz k nejdem....nemozem tam ist po tom co som si vcera vypocula co si o mne myslia :-( je mi uplne na vracanie ako mam z toho stiahnuty zaludok...hlavne sa mi chce plakat lebo ja taka za aku ma povazuju nie som :-(((
Odpovedať
bambulena, svadbu nepresúvaj, máme ten najkrajší termín v októbri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bali kasli na nich,neboj niesi sama-podobne riesi minimalne kazda druha rodina :-S aj u nas to je podobne,ja sa skriepit nebudem,ja mam nato taku fintu-ze vzdy to zapecatim tym ze kazdy mame svoj nazor na rozne situacie-a je nemozne aby sme vsetci zdielali rovnaky ja mam 3svagrinky-uplne neskutocne 8-( ;-) ,ale ked sa stretneme vzdy si s nimy pokecam ako by sme boli "naj kamosky",pritom viem ze maju namna podobny nazor ako na teba a este aj tie reci a klamstva do oci |-| :-S -no preglham a zahryznem si do jazyka PRAVIDELNE :-N jasne ze ma to mrzi,ale uz neverim ze by sa s niektorou dalo "normalne ludsky" vychadzat,tak to takto aspom falsujeme :-S,a pravdupovediac len tie ich a nase krasne deticky nas spajaju a v neposlednom rade je to vsetko len pre pokoj v rodine :-x 8-) nerob si z toho hlavu ;-) vyries to svojsky a vsetko bude OK - hlavne ze ten tvoj je normalny ;-) to je dolezite 8-)
Odpovedať
lelien, viem ze nie som jedina s tymto problemom a este viem ze su aj milion krat horsie veci ako toto :-) nejako to uz prekusnem... Diky guys za pomoc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucianka2: máš pravdu október je ten najkrajší mesiac na svadbu :-D a aj keby nebol tak proste je!!!! lebo sa vydávame MY! :-D uf baby sa ale rozpisujete.. ja asi nebudem chodiť do školy aby som to všetko stíhala čítať... aj teraz idem tak som zvedavá čo budem mať čítať večer :-D ja som bola šaty skúšať v piatok: bolo to super.. fakt príjemné baby a super prístup.. a nádherné šaty.. normálne mám dilemu, či si ich dať šiť alebo si požičať.. uf.. :-D to je ťažké rozhodovanie... baby a neviete, kde by som mohla zohnať veeeeeeeeeľký červený obrus na veeeeeeľky stôl??? som pochodila celé mesto a nikde ho nemajú ... ja neviem čo robiť ]-( balli: chápem že ťa to trápi ale mám ten pocit, že sa ti neoplati nad tým pozastavovať.. kašli na to.. tupým to nevysvetlíš :-S :-S ja budem mať takú susedu... uf....stále len hundrala a hundrala dokonca mi chcela prebrať môjho drahého a pritom je už vydatá... až nakoniec mi to začalo byť jedno chcela som jej všetko vykričať ale som to nechala tak .... a teraz sa už aj normálne porozprávame :-x ale len odtiaľ potiaľ :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?