Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
ja poznam jeden velmi dobry salon v stupave. je to zvonku take male a nenapadne ale ponukaju tam sluzby na skvelej urovni - kadernicka, manikura, pedikura, make-up, masaz . keby som sa vydavala v Ba, tak tam travim v den D ! cele dopoludnie x-) (a zacala by som masazou) (inak som z Ba, ale svadba bude v Levoci a nic tam nepoznáááám :-S , takze tiez neviem ako tuto zalezitost vyriesim )
Odpovedať
Profilova fotka
baby v tomto sa zhodujeme to bude este zaujimave :-) pupava BA a okolie tam mas este aj celkom dobry vyber :-) ja som z okresu senice :) a neviem neviem co s tym budem robit..lebo ked som sa davala strihat vzdy tak to bolo v BA kedze tam aj studujem .... :-) ale v svadobny den si to neviem predstavit ten zhon plus ist do BA.. a naspat..a vsetko aby bolo tip top ;-) bude to zaujimave ;-)
Odpovedať
no bude to zaujimave... bola som u mojej kozmeticky aj, myslela som ze ju necham nech ma nalici na svadbu, tak som jej povedala po cisteni pleti nech mi spravi denny make-up nech vidim ako lici, no ale poviem vam tak sa namalujem aj ja 8-( takze k nej sa mi teda nechce...to uz sa mozem sama :-D preto chcem opacit dakoho co mi spravi vlasy aj make up, aby som nemusela behat sem a tam
Odpovedať
pupava: ja asi poriesim kamoskinho kadernika, on je z tomasova, ale robi aj v BA, neviem ale v ktorom salone, skusim zistit, jej robi nenormalne vlasy takze cez leto pojdem k nemu na skusku, snad nieco vykuzli. Mam z toho strach, lebo mne nikdy ziadny kadernik nespravil vlasy tak ako by som si to predstavovala pritom mam reklamne vlasy, dlhe, rovne, tvarne...takze neviem ci som narocna alebo som fakt nenatrafila na "toho praveho" a to som skusila aj lacnejsich aj drahsich...hruuuza!!! na nechty mam babu co robi najkrajsie na svete akrylove... co sa tyka make-upu som zufala uz uplne, lebo mna tiez v zivote nenamalovali tak aby som sa cilila dobre :-( a vzdy iba jeden styl, pri kutiku oka bledsie a islo to do tmavsieho a mne sa taky make-up vobec nehodi...tak neviem este ze co...ten kadernik je aj vizazista, tak skusim jeho podla jedneho make-upu co mam na obrazku aked to nebude "ono" tak sa namalujem sama...no problem :-) ja zase riesim kvety v BA - neviem kde...hlavne aby vydrzali a boli cerstve a pekne uviazane, aj ked na kytici mi az tak extra nezalezi, ale zase nejaku mitrhu nechcem mat...
Odpovedať
no ja kvety moc neriesim, mne sa totiz paci take obycajne, chcem mat gerbery asi cyklamenove, ziadne zelene nic tam, len niekolko ( neviem 6-7 ??? ) zviazat dokopy - okruhlu kyticku...niektore kocky maju taku kyticku aj v almube priprav mozno ste videli no a ja som sa na to len tak pre zaujimavost pytala v kvetinarsve v auparku, mali tam farbu ako chcem...ze to netreba ani objednavat ( mozno pre istotu aby mali tu farbu co chcem ), no a ze cena bude len cena kvetu x pocet kvietkov co je minimum kedze jedna gerbera stoji tak 1,5 eur
Odpovedať
Ahojte, zase meskam, Vy uz riesite ucesy, vizaž, kvety a ja som nad tym este ani pravdupovediac nerozmyslala. Pre fotografa, som sa uz rozhodla aj termin mam rezervovany . A co vyzdobu uz mate vyriesenu, ja sa neviem teraz zase rozhodnut ci zive kvety alebo umele na hlavny stol, alebo ako vlastne.Len viem, ze nechcem velmi precackane....
Odpovedať
čo sa týka výzdoby, budem si robiť sama. kúpim si také maličké plechové kvetináče a na každý stôl dám jeden. zloženie kvetov v kvetináčoch ešte neviem :-D a na hlavnom stole to bude tak ako na ostatných, akurát tam možno dám tie kvetináče dva :-D ale žiadne kvetinárske obrovské výtvory.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) priznam sa rozmyslala som nad vyzdobou..ale mam z toho v hlave taky mensi zmatok :-( vobec si neviem stanovit v akej farbe sa to ponesie..:) mate to uz stanovene?? podla mna je to dost dolezite rozhodnutie, lepsie sa potom robi vyzdoba ked clovek vie v akej farbe to bude.... miestnost je takej oranzovej farby...takze musim rozmyslat aj nad tym aby to sedelo aj k tej oranzovej...rozmyslala som nad zelenkavou, zltou, alebo bordovou..:) vobec neviem :-|
Odpovedať
mne sa od začiatku páči zelená, priateľovi v kombinácii s červenou :) sála je ladená do zelena, takže ideálny stav.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) pekna kombinacia zelena s cervenou..:) na internete som videla par peknych fotiek co sa niesli v tomto duchu :)
Odpovedať
my mame salu tmavo hnedu s vanilkovu a aj stoly a prestieranie bude bielo-vanilkove a aby som to trochu ozivila, tak sme kupili umele kaly - zelena stopka dlha krasna, budu 3ks vo vaze a kvet nemaju uplne biely ale tiez taky do vanilkova trochu, a tym to je vybavene...a kvety asi tiez kaly, ale zelene, aj ked drahy chce cervene ruze, ale mne sa to az tak nepaci...nech je to vsetko v jednom asi...a tortu budeme mat tiez vanilkovej farby s tmavo hnedou v kombinacii...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby... tak mňa ide česať moja naj kamoška je vyučená kaderníčka, už pomaličky chodím na skúšku účesu, už som bola dvakrát a oba sa mi páčili, som si stiahla z netu a ona podľa toho spravila, ešte som sa nerozhodla ešte máme aj tak čas, a vždy keď idem ku nej na kávičku, tak dajaký vyskúšame je to sranda :-D čo sa týka make-upu tak moja sesternica je zas kozmetička.. akurát maturuje nemá až takú prax to je pravda ale vždy ma maľovala na plesy a bola som s ňou vždy spokojná takže ostávam pri nej :-D čo sa týka výzdoby aj ja si idem robiť výzdobu sama.. bude toho asi dosť ale žiadne prachy zbytočne vyhodiť nechcem... takže naša farba je červeno žltá a už máme servítky, látku na stoly červenú žltú ešte doobjednám, objednané balóny, sviečky pôjdem kupovať po veľkej noci ozdobím červenou stuhou, pierka budú tiež červeno žlté-samovýroba, kvety tiež červeno žlté ale neviem ešte aké, asi gerbery alebo niečo také jednoduché... ikebanu budem riešiť s mojou tetou - aranžérkou takže žiaden problém :-D samé rodinkárstvo, že ??? :-D aspoň ušetrím...
Odpovedať
Článok sa načítava...
margetakuska, ty sa mas. ;-) ja sa desim skusky ucesu, vobec neviem aky chcem, ziaden sa mi nepaci, zatial som nenasla tej naj naj naj... ;-(
Odpovedať
reklamka ja somna to rovnako s ucesom...tie netusim ze co :-| a ked sa mi nieco aj paci tak na druhy den uz nie 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak vám môžem poradiť, skúste to nechať na kaderníčku... skúste jeden účes taký, ktorý by ona učesala a potom ak sa vám nebude páčiť, skúste dajaký iný z netu, nemusí sa vám páčiť na tej babe,na vás bude vyzerať inak...ale zase za skúšku účesu sa tiež platí, že??? ako dobre že tej mojej kamoške platiť nemusím x-) aspoň nie peniazmi :-N
Odpovedať
no ved asi tak to spravim. len kadernicky sa stale pytaju na predstavu, ako to chcem atd... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak to už je len na tebe, či chceš mať všetko vypnuté alebo len z časti alebo nič..stačí keď im iba toto povieš a oni to už dako zrobia.. len toto si treba ujasniť... a je to x-) lahko sa mi to hovorí že? :-N
Odpovedať
ja som na tom tiez zle s ucesmi, mam vybrate dva, ale oba maju holy chrbat a ja ho mam niekedy taky skaredy a ked budem mat stresy tak urcite akurat pred svadbou :-( ale snad to solarko spravi...no uvidime... a ja nosim stale rozpustene dlllllhhhheeee vlasy a teda by som chcela na svadbu nejaky hladky uzol iba vzadu...to bude snad prvy krat co ja pojdem na verejnost inak ako s rozpustenymi vlasmi :-) hehe ja mam inak svagrinu (draheho segru) dokonca profi maskerku - robila v telke, rozne fotenia do casopisov, modne prehliaky a musim uznat, ze maluje super. Ale kedze nie sme na tom co sa tyka vztahov moc dobre tak sa jej nespytam a hlavne on je segra, takze nemozem ju ani otravovat a druha vec ze by som ju mohla poziadatci by mi nedohodila nejaku svoju kamosku z branze, ale kedze viem co pytaju tak radsej sa ani nepytam...no co uz, ked som hlava skopova tak mam smolu, musim vizaz reisit nejako po svojej linii :-)
Odpovedať
ja mam predstvavy vselijake :-D jo margetakuska ja to s kadernickou tak urobim, asi nieco vycesane skusim a potom nieco lezernejsie, mozno rozpustene mozno natocene a trochu zacesane no neviem =-)
Odpovedať
ono to podla mna zalezi aj od siat - strasne komplikovane saty a k tomu komplikovany uces podla mna neni nic moc...treba brat ohlad aj na saty si myslim...
Odpovedať
ja praveze nechcem komplikovane...som v niektorych veciach strasne konzervativna :-D saty mam co ja viem, polokomplikovane :-D to uz staci aj :-p
Odpovedať
to mame ale problemy :-) hehe som zvedava ako budeme vsetky vyzerat - potom sa tesim na fotky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
profesionálna vizáž nie je vždy taká super... kamoška čo sa vydávala minulý rok tak si objednala profesionálnu kozmetičku a tá ju namaľovala tak blbo že až... bola totálne tmavá ako mulatka :-D normálne kamoška kvôli tomu plakala ale potom sme to upravili a bolo... takže tak... najlepšie je namaľovanie také aké sme zvyknuté, pretože potom sa môžeme cítiť ako strašidlo alebo maska na maškárny ples :-N ja mám rada len jemné farby aby som bola pekne ale jemne namaľovaná....
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som zvedavá na fotky.. a tak strašne nenormálne sa teším na tu svadbu že až.. aj vy? :-D dúfam, že nie som sama.. ja sa už nemôžem dočkať.. a to máme pred sebou ešte celé leto uffff :-D teraz už stresujeme čo budeme robiť mesiac pred svadbou... dúfam, že mi nevypadajú vlasy od nervou :-D to by bol jednoduchý účes čo??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja som sa dala na skusku namalovat mojej kozmeticke co je profesionalka a zdalo sa mi to pramaaaaaalo !!! 8-( takze k nej nejdem...uz mam kontakt od kamosky...lebo problem je a fotografiami, ine je maku-up nazivo ine ked chce mat clovek aj pekne fotky, tam treba trochu vyraznejsie...lebo take foto ake som niektore videla ze som smejdila ci to dievca ma vobec nejake ocne tiene alebo ci jej zabudli dat maskaru tak to neee 8-( ale predovsetkym samo ide o pocit, ja rozhodne bez skusky sa nedam od nikoho malovat, ze sup az na svadobny den...lebo aj take baby poznam, to ja by som eee =-)
Odpovedať
mna tiez par krat malovala vizazistka a nic moc...take co mi nesvedcalo, bola som uplne ina, mala som na seba tonu make-upu aj tienov a pritom som vyzerala ako uplne slabulinko namalovana. Na svadbe sice nechcem mat uplne cierne oci, ale zase musim byt trochu vyrazna...takze ja skusim vyzazistu, ale ked nie tak sa namalujem sama, vobec v tom nevidim ziadny extra problem :-) keby som to vedela tak sa aj cesem sama lebo s kadernikmi tiez nemam dobre skusenosti... ja sa tiez strasne tesim na tu svadbu!!! stresujem aj, ale hlavne sa tesim...a pritom este 6 mesiacov!!! to je na zblaznenie...teraz sa s vela vecami neda hybat - napriklad mame par ludi z prahy co su strasne pracovne vytazeni a nevieme na sto percent ci pridu, dalej kto vsetko zoberie aj deti, dalej kto pride autom a komu bude treba rozvoz...to bude najhorsie zorganizovat aby boli spokojni a zbytocne im nejaky odvoz nekazil dojem zo svadby no a trochu mi robi starost aj zasadaci poriadok...uff.
Odpovedať
no kedze my mame malu svadbu najblizsia rpdina toto neriesim ;-) kazdy sa doveze svojim autom, kazdy sa dopravi domov svojim autom, sadnut nech si sadnu kam len chcu a deti si beru vsetci, hlavne my toho naseho :-D este sme sa aj bavili, ze uvidime v oktobri, ale ak sa nam nepodari pozicat od niekoho znameho nejake drahe nadupane auto tak co, pojdeme v nasom forde kombiku, ved je uuuplne novy a azurovo modry :-D a moj buduci manzel bude soferovat a vzadu si bude viest mna a svojho syna :-D a co ? ja maleho k nikomu nedam, je nas, je to najlepsie, najkrajsie a najuzastnejsie co nas stretlo a rodina ma byt pokope nech sa deje co deje :-D
Odpovedať
jasne pupava, mas uplnu pravdu, v tomto suhlasim... ja som trochu jesitak, niekedy chcem mat vsetko to najlepsie, najuzasnejsie, hlavne ked je niekde niekto "komu to chcem ukazat", takze tiez by som chcela cierneho chryslera 300C na svadbu, ale pozicovne je strasne drahe, kamos ze by nam to vybavil ako dar, ale zase to radsej nech nam da 50 eur na dom co chceme stavat a kluuudne pojdem v otcovom forde alebo poprosim sefa ci by mi nepozical svoje auticko co je bud BMW alebo audina...so what? takze vzdy si zvazim co je pre mna najdolezitejsie a vzdy dojdem k zaveru ze to, aby sme boli stastni, aby sme postavili domcek a aby nase deti mali uplne spokojny a krasny domov a aby sme vsetci boli zdravi a ci budem chodti na starom pole, fabii alebo inej rachotine mi je jedno... :-)
Odpovedať
no inak ako davat nejakych x sto eur za limuzinu, ja v tom uprimne nevidim zmysel =-) ak je to niekoho sen oukej, ale mne to teda prijdu vyhodene peniaze...vedela by som ich lepsie zuzitkovat :-D
Odpovedať
no limuzinu by som nechcela - taku tu dlhu, ale ten chrysler, v takej standardnej dlzke je nenormalny...keby som mala prachy tak idem do toho...uvidime na com sa dohodneme nakoniec :-) ale tiez by som to radsej dala bud do pozemku, domu, dovolenky...lebo ked pridu deti tak predpokladam ze z casoveho, romantickeho a financneho hladiska sa dostaneme akurat tak autom do chorvatska :-) hehe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?