Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
pekne povedané, že po záruke :-D taže v 30tke do dôchodku? :-D ;-)
Odpovedať
ja som mala svojho porodnika, nedam na neho dopustit, hentoho co mala ona by som niekam najradsej nakopla jak sa choval ]-( to je skoda reci.... ale mame objednane obrucky :-D trochu bol boj, najprv sme sa tam nepohodli, potom sli na kafe, rozobrali ktore a vratili sa ich objednat a baba na mna cumela ze co to mam za chude prsty ze prvy krat za historiu objednavaju velkost obrucky 48 :-N ja ze no co uz, detska velkost :-D
Odpovedať
gratulujem k obrúčkam, resp. zatiaľ k objednávke :) s tými rozvodmi... tiež dúfam, že sa nedostanem "do klubu".
Odpovedať
obcas mam pocit ze rozvod je nova moda, resp sa stal takou beznou vecou ako kupit si cerstve rozky :-|
Odpovedať
ahojky bambulena, to aj ja som na tom rovnako, ked pridem domov k mame, a stretneme sa stara parta, tak vsetky kamosky v mojom veku su vydate a uz niektore aj rozvedene, a ja stale slobodna...A najhorsie je to ze obcas rozmyslam ci sa oplati vydavat,lebo sa hovori ze po svadbe sa vsetko zmeni to mi tvrdi aj kamos co sa zenil v 2008 a v 2009 sa rozviedol.Dufam ze sa mi to nestane, ze za 6 rokov spoluzitia s priatelom sa dobre pozname. :-)
Odpovedať
baby celkom pekne saty a maju vypredaj ak by niekoho zaujalo nieco http://www.pietro-filipi.com/c-900100...
Odpovedať
Profilova fotka
no dobry vecer,babinec ved hodinu som vas len citala =-) :-N teda uz ma oci bolia :-D a to som chcela tolko popisat :-N prebrali ste tolke temy,ze ked sa chcem ku kazdej vyjadrit tak zapisem par dobrych stran :-D :-D ale zacnem so satamy-ja som spominala ze si davam usit-a to presne v tom salone v hurbanove-ta baba co to robi je perfektna a mam s nou len dobre skusenosti-urcite odporucam 8-)
Odpovedať
och, ja na šaty ešte radšej nemyslím. som si pozerala tému Nevesty XL a XXL a pozerala fotky a si hovorím, či ja tam náhodou tiež nepatrím :-| navyše som sa včera tak pozerala na seba v zrkadle, resp. na moju krcnu chrbticu... hrôza, mám tam strašný hrb od hrania na akordeóne, sa mi tam asi naviazal tuk, heh. sestra vravela, že sa to dá rozmasírovať, ale teda... všade len peniaze na všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
a k tym rodinnym stahom :-D :-D :-D jaj,tak ja sa z otcom nebavim,teda nerodinkujem-nasi su rozvedeny-ale vsetkym trom surodencom bol na svadbach inak k narodkam mi pise sms aj na vianoce,tak so slusnosti odpisem-ako hociktoremu cudziemu cloveku ;-) takze za svadobnym stolom budeme my dvaja,nasi dvaja syncekovia ;-) a "svokovci" a mamina s jej "uzasnym" priatelom-ktoreho by som najradsej zabila-taky je super 8-( -takze sa snazim oto aby sa s nim mamina do oktobre rozisla ;-) :-D a dalsia rodinna eksn :-| takze mojej svaginej svagrina ;-) si naschval vymyslela spravit svadbu presne v nas termin :-S ,takze maju teraz problem ci ist bratovi jednemu alebo druhemu na svadbu :-S a to ked som sa s nou v lete stretla tak som jej to schvalne povedala-kedze sme rodinne prepojeny nech sa taketo nieco nahodou nestane ]-( ]-( ]-( -zabila by som ju!!!
Odpovedať
bambulena s vahou sme na tom kazda nejako...ja len tie prsty mam take abnormalne chude :-D inak sa mi tukove bunky radi zhlucuju na zadku a stehnach :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ako tak citam uz mi to pisanie moc nejde :-D ,asi potrebujem uz oddych ;-) lebo dalsie oslavy zanamy-a moja dieta je zas v prdely :-x :-N -takze odzajtra nejem asi nic az do oktorba ;-) :-D zajtra musime ist zajednat farara-dufam ze bude suhlasit :-) a potom mame ist aj na matriku?naco a s cim?
Odpovedať
lelien vytaj do klubu fantastickych rodinnych vztahov :-D tusim by sme mohli vyhlasit sutaz o "najlepsieho" rodinneho prislusnika :-p co sa tyka tych papierov moc neporadim, mame zajednany kostol, ale matriku sme neriesili, mame tie papiere doma, myslim ze najneskor to treba odovzdat par tyzdnov pred obradom tak si hovorim ze casu dost :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bambulena: no neboj nic, ja tiez nemam nejaku idel vahu, neviem, ci s tym este stihnem nieco urobit, ale ked som skusala saty od svagrinej, ktora ma uplne inu postavu a normalnejsie rozmery, tak mi super sedeli a to boli saty, co by som si ja asi tazko vybrala, ale v tom momente ma nejak ocarili. Ked si teda vyberes oki saty, tak bude vsetko super, hlavne nech sa dobre v nich citis a pacia sa ti. Videla som uz aj kopu chudych bab, na ktorych saty len viseli alebo mali asi o cislo mensie a aj ked boli chude nieco im tam predsa len vytrcalo :-) este mame predsa cas trochu to napravit a na druhej strane ako moja znama povedala, ja budem na svadbe ta najkrajsia, ci sa to niekomu paci alebo nie ;-) janulienka121: no a co vsetko sa to teda zmeni po svadbe? My uz spolu skoro 2 roky byvame a zatial sme sa dohodli len na zmene priezviska :-) Ja tiez teda dufam, ze uz sme si na dost veci zvykli a nepostihne nas nic podobne ako rozvod
Odpovedať
ani ja si nemyslim ze svadbou by sa nieco zhorsilo alebo zlepsilo, skor to beriem ako formalne vyjadrenie toho ze skutocne chceme byt spolu navzdy..a nie len na skusku a ked sa nezadari tak rozvod =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bola plodna sutaz :-D -nechcela by som vyhrat :-p :-D ;-) :-N katharrina-mas pravdu-po svadbe sa zmeni len priezvisko ;-) -aj u nas 8-) ;-) my budeme mat v oktobri 7vyrocie,z toho 5rokov spolu zijeme,mame spolu 2deti a prezili sme aj poriadnu krizu-tak sme uz prezili vsetko co by nas mohlo rozdelit a nerozdelilo-teraz sa berieme z lasky a ta je z roka na rok silnejsia ;-) -svadbou to chceme oslavit a spojit sa aj uradne aj pred panom bohom ;-)
Odpovedať
jasne, že s tou váhou niečo spravíme. dnes som bola hodku vo fitku, potom som vlačila asi 20min zo zastavky domov asi 6 kilovy nakup :-D zajtra squash. akurat by to chcelo jak lelien napísala - nejesť nič až do októbra :-S mno ale lelien k tej švagrinej švagrinej :-) to je riadna róza toto... neviem si predstaviť, že by som tak dakomu naschvál robila.
Odpovedať
Profilova fotka
rozvod nehrozi :-p ,a vlastne sem ani nepatri ;-) ,moja milacik by lespiu zenu nenasiel :-D ,a ja mam doma to co ;-) som si "prevychovala" ;-) :-D takze idealneho muza 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je svinucha-lebo jedinacik nevie co zosebou,jej "muz"ma jedineho brata-ktoreho samozrejme chce na svadbe a aj za svedka a moj "muz" ma jedinu sestru ktoru chce na svadbe a aj za svedka :-| ,no akoze maju co riesit-teraz sa jej prosikaju ci nemoze zmenit ten termin-ale ona v ziadnom pripade-ze jej nevadi ked k nim nepridu 8-( teraz ma stve ze aj ja vyzeram ako taka neustupciva tava kedze nechcem ani ja zmenit termin :-S
Odpovedať
toto ja nikdy nepochopim, toto robenie naschvalov 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm,ani ja sakra ]-(
Odpovedať
podla mna to su naozaj ludia, na ktorych ked pozries tak podvedome citis ze je to zly clovek ]-( nech urobis co urobis, nech sa snazis s nimi mat dobre vztahy, aj tak to nejde 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
svata pravda :-| ale co uz,vselijaky sme 8-( ;-) teraz treba mysliet pozitivne :-) ,verim ze pridu k nam 8-) :-D jaj mna stve ze musim schudnut a leniva som :-S a ja by som si chcela uz saty vybrat,aj ked nemam s kym :-N ,no neviem koho si zoberiem,sestra moze iba cez vikend a svagrina je daleko :-| ,mamina nebyva nadsena ked ju vlacim po obchodoch :-N a kamosky su natom ako segra :-( a s mojou polovickou by to bolo blbe :-N :-N :-N asi zoberiem druhu svagrinu-ktorej neverim-ale moze ma nafotit a supnem to sem-vam verim 8-) :-p ,ci? blbost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla na "svokru" :-D -ta ma "SUPER" vkus :-p a je tiez daleko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem spat,lebo som hladna :-D ,a aspom sem uz nebudem vypisovat voloviny :-S ;-) brú noc :-)
Odpovedať
neeee supni supni, poradime radi :-) popripade aj keby nik s tebou nesiel, nech ta nafotia kocky v salone a aj ked budes sama na seba na fotkach kukat, tiez je to iny pohlad a da sa aj tak vyberat ja mam saty vybrane, daju sa este o velkost ci dve zmensit takze som v kludeee, lebo ked konecne schudnem tu jednu velkost co si slubujem uz od vianoc bude to raj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja odkedy si hovorim ze schudnut-tak som 6kil pribrala 8-( ,asi budem radsej ticho,pojdem si vybrat saty,dam si ich usit a potom ked schudnem tak mi ich zuzia ;-) :-D a ja budem lepsie spavat-od radosti aj schudnem :-D :-D :-D
Odpovedať
no nic, idem ja spat, idem do jamy levovej ako hovorim, lebo nas syn sa posledne dni furt v noci budil, hadam co to pospim :-S
Odpovedať
Profilova fotka
krasny dnicek vsetkym prajem,dufam ze vsetci mate tak pekne teplucko ako my tak my sme si pekne odsedeli dneska katolicku omsu a potom sme sa zoznamili s nasim dedinskym fararom ;-) ,je to velky humorista-takze sranda bude :-D vobec mu nerobilo problem ze ludko je evanjelik a aj jeden s nasich synatorov ;-) -este sa zasmial ze ako sme si to rozdelili :-D jaj tak tesim sa,mame pokrok ;-) 8-)
Odpovedať
lelien super, gratulujem ! :) to je hned dobra nalada od rana, ked je taky pohodovy farar ;-) baby narazila som na strasne peknu bizuteriu, ale je to polska stranka, asi sa to neda kupit niekde tu alebo objednat...ale nadherne http://bialamagia.pl/butik/index.php
Odpovedať
Profilova fotka
lelien: takze gratulujem k super prevychovanemu nastavajucemu, nedas nejake rady, keby nieco bolo treba nahodou aj u nas pozmenit ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?