Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
balli v kľude :) obručky sme ani náááhodou ešte neriešili, iba som nejaké obzerala na nete a našla som nejaké čierne, tak z tých je môj nastávajúci úplne hotový :))) pôvodne bol plán, že zájdeme do zlatníctva, kde mi kupoval zásnubny, ale teda už neviem :)) oblek tiež ešte nič... to najskôr v auguste. ja chcem, aby sme mu dali ušit, prinajhoršom mama ušije :) ale kamarát si dával niekde na SK šiť obleky a nádherne a za dobrú cenu (musím pozisťovať). no len drahý vymýšľa, že na čo mu budú dva obleky (ako jeden má ale nie vhodný na svadbu). šitie šiat budem tiež riešiť až v lete si myslím... jedine čo plánujem, príde ku mne sestra, tak pôjdeme nakúpiť veci na výzdobu. ja sa momentálne z predsvadobných príprav venujem iba chudnutiu :-D
Odpovedať
k tým obrúčkam ma ešte napadlo... kamoška sa vydávala v júli a 2 týzdne pred jej svadbou sa ma pýtala, že či nepoznám v humennom nejaké dobré zlatníctvo, že ešte nemajú obrúčky :-D a zohnala a pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby ani ja nerieším ešte obrúčky chceme si dať urobiť u jedného pána čo robí nádherné a celkom lacné obrúčky ale ešte sme sa poriadne nerozhodli.. veď máme ešte čas a aj oblek má ešte čas asi niekedy v lete budeme zháňať asi v poľsku takže pohoda... na takéto veci je ešte dosť času si myslím... to sa postupne dotvorí cez leto x-)
Odpovedať
baby :-D casu jak maku na vsetko, u nas je to vsak tak, oblek sme nahodou nasli ked sme sli drahemu kupovat koselu ci co, uz nepamatam...niekedy minuly tyzden a mali super krasny novu kolekciu tmavo hnedy a ten moj mal podmienku ze chce taky aby ho potom mohol nosit do roboty - on to dost vyuzije...pacil sa nam obom na prvy pohlad, tak sme to hned vyriesili :-) a obrucky tak isto, len sme sem tam kukli do vykladu, ked sme sli niekde okolo a potom sme sli okolo zlatnictva kde sme kupovali uz asi 3 sperky, tak ze podme kuknut ake maju obrucky a tam sa nam pacili, tak cez vikend ideme juknut a vybrat definitivne...cize vsetko nahoda, ziaden plan ;-) a viete, my to mame komplikovanejsie vzhladom na naseho syna, my sa prisposobujeme jemu, nie on nam :-p takze ak nieco vidime co sa nam paci tak to hned vyriesime aby sme to mali z krku...aj ked sme obzerali obrucky v tom zlatnictve, tak som ho musela uplatit a davat mu kukuricne chrumky aby aspon 5 minut vydrzal na jednom mieste 8-( inak neobsedi ani sekundu, som zvedava co vyvedie v kostole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pupava tak to máte teda šivé striebro toľko radostí :-D :-D :-D :-D jasné najlepšie je nič neplánovať ono to príde samo... len niečomu treba dopomôcť :-p svadba s malým bábätkom je vždy sranda uf a ešte k tomu keď je vaše tak to budete mať pestré :-N ;-) ale aspoň budete mať o to silnejšie zážitky a možno si dačo bude pamätať aj malý :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bre ranko :-) z obrucok moc nestresujem, to viem ze kupime ked sa nam nejake extra zapacia lebo z toho co som videla si zatial neviem moc vybrat a hlavne take ktore budeme moct nosit kazdy den a nebude mi to vadit, musi to byt nieco krasne, ale normalne nositene...ja by som prijala aj s vela kamienkami ale mam skusenosti ze to vsetko casom vypadne a co potom? pupava a aky stary je vas syn? mozno si to aj pisala ale nejako som to nezaregistrovala... no a baby poviem vam ze na 99.9 % som si uz vybrala svadobne satyyy...som v tranze lebo mne sa vobec nic nepacilo, ku vsetkemu som mala nejake pripomienky a furt to nebolo ono...este teda ten plan ist skusat do prahy saty plati, to nerusim, sak neoberiem sa o ten zazitok promenadovat sa v satach, ale je takmer iste ze si necham usit model od very wang :-) tymto chcem aj podakovat margetakuske za kontakt na ten salon v hurbanove, vcera mi odpisali ze by to vedeli spravit tak do 250 eur...skoro som na zadok spadla :-) to nie je co riesit...
Odpovedať
balli: a je v tom zarátany aj materiál? to asi ne, však?
Odpovedať
tak to neviem, aj keby ten material stal presne tu istu sumu, este stale sa to oplati :-)))
Odpovedať
jj to je jasne, to len tak pre info :) a ktore si si vybrala? som si hneď zadala do vyhľadávača vera wang a zistila som, že už som sa na tie stránky pozerala :)
Odpovedať
dufam, ze nebude vadit ked neprezradim :-) nie je to tym ze by som sa bala ze by niekto kopiroval alebo z ineho cudneho dovodu, ale vcera som sa nahle rozhodla ze co sa tyka siat tak o nich bude vediet iba mamina a najlepsia kamoska ako kriticke oci a inak to bude pre vsetkych prekvapko do kostola a pre vsetkych tu az po svadbe ked sem hodim par fotiek :-))) Ozaj, prave mi odpisali s toho salonu ze v tej cene 230 eur (ja to zaokruhlujem nahor na 250 - 300), ze material uz je v cene!!!! no neber taku moznost...
Odpovedať
balli, tak to je fakt super. ;-) tesime sa s tebou.
Odpovedať
ad neprezradenie - nič sa nedeje, snáď bude potom svadobný album :) a teda cena za ušitie aj material... waaaw
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale ešte mi neda :) tie šaty potom nechávaš v salóne, alebo ti ostanu?
Odpovedať
no ta cena je zatial s tym ze mi ostanu. ak ich dam naozaj sit a nezmenim nazor tak dalej neviem co s tym...na jednej strane by som si ich nechala, na druhej strane naco? mozno predat alebo sa fakt dohodnut so salonom ze ich tam necham... tie co som si vybrala su fakt nadcasove, myslim, ze dlhodobe ten styl nepodlieha modnym trendom...
Odpovedať
Profilova fotka
balli tak to je suuuuuuuuupeeeer fakt vieš čo ja som normálne ešte zvažovala ale už teraz nemám o čom idem im napísať tiaž :-D :-D :-D ja som potrebovala nejaký začiatočný impulz a tu ho mám že 250 eur ty brďo tak neni o čom :-N :-N skúsim sa ich spýtať či by bola možnosť nechať v tom salóne a uvidíme... my už máme obručky vybrané len komu ich dať robiť.. už sme rozmýšľali ale hľadáme viac možnosti a potom si vyberieme podľa ceny šak to má ešte čas....
Odpovedať
no to ale aby sme zacali rychlo riesit tie saty....ked dostanu tolko ponuk tak rovno to mozu zavriet a iba sit cele dni a noci :-) moc sa tesim na ne a ked budem v nich pred zrkladlom...supis!
Odpovedať
pozerám do linkov čo si ukladám ako zaujímavé k svadbe a pozerám, že už tam ten salón z Hurbanova dávno mám :D A teda balli máš pravdu, vyzerá to tak, že kríza nekríza, ich sa týkať nebude :D
Odpovedať
ale co som s nimi zatial po maily komunikovala tak sa zdaju byt velmi mili a ochotni :-) a tie pozicovne uz vazne nevedia co si zapytat....poznam baby ktore teda idu jedine po znacke a daju za saty cokolvek, a tie nech idu do original salonov a mne to nijako nevadi a kto chce nieco special alebo lacnejsie nech ide po stope sitia siat :-)
Odpovedať
kebyže mamka na to mala tie správne šijacie stroje, tak vôbec nič neriešim a šije mi ich ona. len škoda, že sa rozhodla, že nemá na to dobrý stroj :D
Odpovedať
mozno je stroj dobry len casu malo :-) mne mamina tiez sijavala veci ked som bola mensia a par ich usila aj ked som ju poprosila, ale potom uz nemala cas, a viem ze jedny jednoduche saty jej dost trvali (ja ako nesicka si to vzdy predstavujem strasne jednoducho...), neviem si predstavit kolko by jej trvali svadobne saty....celozivotne by som jej musiela ruky nohy bozkavat...
Odpovedať
nedostatkom času to nebude. mamka príde domov z práce tak o 15-16tej a čo... už ani po deti netreba ísť do škôlky, ani variť není komu, bordel doma nikto nerobí... všetky deti sme už dávno z domu preč, takže mama je v podstate celý týždeň sama, otec totiž opatruje dedka a má prácu tam na dedine, takže sú spolu len cez víkend. aj ušiť ušije celkom rýchlo, veď šije dobrých 40 rokov a nie ako radová šička :)
Odpovedať
caute baby tak citam ze dobre spravy so satami ! tag gratulujem balli :-) tak to budes mat lacnejsie jak ja pozicanie 8-( no co uz, ja uz mam rezervovane :-| inak to nase zive striebro ma dnes prave 16 mesiacov a podozrievame ho ze si niekde tajne dobija baterky kolko ma energie ako zajacik duracelko :-D dnes po obednom spanku od pol 1, najprv som s nim bola behat po lese a hrali sme sa s jednym dievcatkom, potom plavat v senci sme boli, potom tu behal po byte ako keby cely den oddychoval a pri zaspavani v postielke velka zabava, skakat v postielke a hadzat von dudle 8-( a plno energie a my energia v minuse :-| no baby vsak aj vas to caka :-D
Odpovedať
pupav_a: snáď sa zadarí, ale ja chcem tak až o 3 roky, na 30tku :-D stačia mi občas návštevy, napr. minule u sesterky, tá ma dvojročné dvojčatá - strávili sme s nimi štyria asi 6 hodín, prišla som domov, dala si paralen a čaj a ľahla mrtvá. frajer má 3 ročnú neter, v kuse by dakde behala... no ako hovorím, zatiaľ stačia požičané deti :-D
Odpovedať
:-D tak to hej, to je najlepsia antikoncepcia :-p no mne bude nabuduci rok 30 a maly bude mat 3 a kazdy vecer si hovorime obaja, ze este ze ho mame tak "skor" lebo ze kde by sme uz potom na neho brali energiu ked uz teraz nemame :-D ale inak, ked som rodila, co som mala 27 v porodnici na mna kukali ze jaka som stara 8-( dobre nie...
Odpovedať
zase tu len ja zavislacim =-) tak my ideme dnes obcumnut tie obrucky, ci vyberieme alebo nie, lebo sme si zaobstarali ze s nami pojde kamarat a zabavi zatial maleho aby sme mali aspon chvilu cas sa v klude na to pozriet :-N chudak dedo je chory, tak sme museli inprovizovat s pestunkou :-D hadam kym vecer pridem sem zase, aspon daco natukate, co nove :-)
Odpovedať
ja som dnes celé doobeda behala po meste, trochu po nákupoch, bo drahý ide na mesiac na služobku, tak som bola nakúpiť aspoň nové ponožky :-D :-D no a že si v pôrodnici bola ako 27ročná stará, tak to je dobré.. i keď jak kde asi. v prahe na mňa isto pozerať nebudu, tu to je celkom normál. ale zase pravda, že čo sme boli u babky kamošky, tak ja jediná zatiaľ ani len nevydatá, zvyšok už aj rozvedený a s deťmi...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulena: no tak to som rada, ze tu teda nie som sama, co bude "stara" v porodnici, ja to tu vo Viedni moc nepocitujem, prave ze vsetci este povedia, ze som "mlada" :-) na deti, ale ked som na SK, tak ma uspokojuje len to, ze z mojich kamosiek su len 2 vydate, ak samozrejem neratam mladsiu segru a este mladsiu svagrinu, kazda ma uz po 1 dietati :-) takze uz v rodine pocut sem tam pripomienku, ze najstarsia a nic, ale to je v norme este, nasi su fajn a som vazne rada, ze nemame take problemy ako tu niektore opisuju. Este tyzden makam a ide sa na SK, strasne sa tesiiiiiiiiiiiiiim, idem konecne vyberat saty ;-)
Odpovedať
občas mám chvíľky v práci, že mi už lezie všetko na nervy a vtedy si hovorím, že materská by bola super :-D ale zatiaľ si stále stojíme za plánom, že najprv nejaký domček až potom deti.
Odpovedať
no ja som z BA, rodila som v Ruzinove takze asi tak 8-( a baba co ma k nej dali na izbu, mala 34, na tu porodnik kukal dobre ze neni uz "po zaruke" :-S no nebudem to ani komentovat...
Odpovedať
a bambulena to ze "zvysok uz aj rozvedeny" dufam ze nam hrozit nebude :-D take by som nerada stihla v hocijakej etape zivota :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?