Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
myslim ze tema rodinne vztahy bude velmi plodna... cloveku sa niekedy tak ulavi ze nie je jediny co sa trapi a riesi tieto veci... bambulena chapem ta, je to cudne a clovek ani nevie ako na to zareagovat... pupava - minimalne vies ako to boli a svojim detom to nikdy nespravis...tieto krkavcie matky velmi nerozumiem...asi by som nikdy nemohla byt tak nestastna aby som si povedala ze opustim svoje deti nech to stoji co to stoji a budem stastna niekde inde s niekym inym :-( ozik, budete nejako aj predstavovat rodicov? my planujem niekedy behom aprila - mame aj ja aj drahy narodky tak ich asi nazenieme do restiky. Draheho rodicia su rozvedeni a otec ma psychicke problemy tak jeho nie, ale aspon mamu ktora asi rok zije s nejakym chudobnym bezdomovskym privandrovalcom co zit cely zivot v australii a tvari sa ze vsetko videl a vsetko zazil a pritom tvrdi ze nema ani na kus chleba a iba nedavno priznala ze tvoria par....no mna islo rovno hodit o zem lebo sa sprava ako pubertacka a dava mu svoj majetok (nie ze by som bola chtiva po jej majetku ale detom cely zivot nic nedala a mozno by si niekedy v dalekej buducnosti aj zasluzili keby mali nieco po nej) a tak dufam, ze ho nedotrepe so sebou. Ja jej vztah respektujem ale zase nebudem platit jeho zradlo ked sami setrime a on ma pritom vo svete dve deti co ho nechcu vidiet...nech mu oni platia...
Odpovedať
tieto rodinne vztahy...bohuzial, clovek si rodinu nevybera a ked lepsie niekoho spoznas, zistis ze kazdy ma prinajmensom aspon "zaujimavy" vztah v rodine, alebo aspon jedneho clena :-S balli mas pravdu, viem ze ja by som sa k svojmi synovi tak nikdy nezachovala ]-( ale na druhej strane, nas tato je ukazkovy :-D tatko na pohladanie, prve aj posledne pre nas spravi, tak co, jeden rodic sa vynimocne nevydaril a druhy vynimocne vydaril :-) berime to z tej pozitivnej strany, mohli by sme mat oboch rodicov krkavcich a to by bol des...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vidím, že nie som sama čo má takéto problémy.. ja vlastne ani problémy nemám.. ja som si s mojou mamou rozumela perfektne narozdiel od teba balli pred 18 boli sme ako naj kamošky.. potom som sa dala dokopy so snúbencom a akosi sa všetky vzťahy zhoršili.. ešte študujem ale mama akokeby si myslela, že zarábam, stačí že môj priateľ zarába a nech on na mňa platí, ale veď ešte nie sme svoji...strašne sa obula v práci a na nás už v podstate nemá čas... och no nechápem a vlastne sa kazia vzťahy aj s naj kamoškou, ktorá si hľadá za mňa náhradu keď sa vydám, pretože sa sťahujem zo žiliny na oravu a to ona si musí hľadať nejakú inú kamošku. 8-( najskôr tvrdila, že mi so všetkým pomôže ale nakoniec ide tesne pred svadbou na 4 mesiace na brigádu do anglicka takže som na to ostala sama.... nevadí.... my sme to s predstavovaním urobili už 28.februára.. 25. decembra sme sa zasnúbili neoficiálne a vo februári sme to urobili oficiálne v kostole a pozvali sme števkovu rodinu ku nám... keďže števko už nemá rodičov tak prišli len brat so ženou a babka a krstný... no v tomto je to trochu lepšie, že celú svadbu organizujem ja so števkom nikto nám do toho nekecá, pretože on už rodičov nemá a ostatným je to jedno a moja rodina je najradšej keď o svadbe nehovorím a mama tá si organizuje sama takže nech potom nie je prekvapená, keď my už budeme mať dačo zajednané a ona tiež :-p ako mama je fajn mám ju hrozne rada a ona sa prispôsobí ale mám hrozne nerada keď vidím, že niekam ide na silu aby som nebola urazená.....
Odpovedať
pozivate na svadbu aj rodinnych prislusnikov s ktorymi "nevychadzate" ? mozno ste to aj pisali, ze som si nevsimla...myslite ze bude kvoli tomu aj "dusno" na svadbe, chystate sa to aj riesit nejakym dohovorom predtym ? ze ved je to vas den a podobne
Odpovedať
Profilova fotka
pupav_a no ja ich pozývať idem a nech už oni uznajú či je vhodné prísť tam, alebo nie... teda ak je to v tvojom prípade blízka rodina ak je vzdialenejšia tak by som ich nepozývala
Odpovedať
moja je to najblizsia, moja matka, ale rok sme uz bez kontaktu, naposledy na bratovej svadbe sme sa videli kde vyrobila neskutocnu scenu a este tam dotiahla aj svojho priatela, pritom ju moj brat VYSLOVNE niekolkokrat poziadal aby ho tam netahala !!!! takze, ja si toto odpustim, nepotrebujem si skazit takyto den ]-( lebo...vidim to ako dnes, moj brat tesne pred obradom, ako tam sedi, nastvaty do prasknutia, ja ze co sa deje =-) a on ze ona ho sem dosiahla, aj ked som to nechcel, na moju svadbu ! 8-( no hroza to bola...nemienim to riskovat
Odpovedať
u nás z rodiny to je našťastie tak, že vychádzame so všetkými úplne v pohode, jediný problém je priateľov otec - mamka - frajer. čo sa ale v podstate vyrieši tým, že otec na 99% podľa mňa nepríde. čo je blbé, že ani jeden nechceme, aby mamkin frajer sedel za hlavným stolom spolu s nami... ale pozerám, že to sú úplne trapňácke problémy...
Odpovedať
Profilova fotka
v tomto prípade by som ju asi nepozývala..... keď nie ste v kontakte... a nechodí za tebou....na čo.... aj keď mi je to dosť ľúto naozaj že to takto medzi vami dopadlo, ale to asi nemá zmysel... keď sa nestretnete ani na vianoce ani na narodeniny .. asi by som jej poslala len svadobné oznámenie bez pozvania k svadobnému stolu.....ale je to na tebe
Odpovedať
ale sa nám to tu rozbehlo, stačí riešiť vzťahy akéhokoľvek druhu a diskusia sa rozrastie jedna radosť :-D
Odpovedať
bambulena a to si predstav, ze moja matka povedala na svadobnej hostine uz zene mojho brata nasledovne : moj brat hovori : tuto kravatu si necham bokom, nech mam spomienku na svadbu a uz ju nikdy neobleciem ( nemal francuzsku ale specialnu taku sviatocnu co si kupil ) a moja matka na to hovori mojmu bratovi a jeho uz zene : no nevies, mozno ju este druhy krat obleces, len ju moc nezakladaj, mozno ju budes potrebpvat .... 8-( asi 10 minut po obrate ]-( teda....tak ja by som sa neudrzala a inak jej vynadala...ona si myslela ze je super vtipna, mne to vtipne na ich mieste nepripadalo !!! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bambulena:vzťahy sú vďačná téma a myslím, že aj veľmi potrebná na to aby sa to všetko vyriešilo... každý sem-tam potrebuje poradiť... no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pupav_a: no tak v tomto prípade by som ju isto nepozývala... uf ... ty brďo... to bolo dosť nevkusné...
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby ja mam maleho hore, akurat vstal tak padam, len ze aby ste vedeli ze som nezdrhla len tak ;-)
Odpovedať
tak ja nastastie nemam az take problemy. jedine co, ze mamu vzhladom na dost velky vekovy rozdiel beriem fakt ako mamu (s jej staromodnymi a zastaralymi nazormi), preto sa s nou nemozem o vsetkom a ani nechcem o vsetkom moznom rozpravat, lebo by ma nechapala. to ma trochu mrzi. ale zase na take intimne debaty mam kamosky a tak... inak mam super surodencov, aj drahy ma super sestry a rodicov... teda aspon pred svadbou vyzera byt vsetko super. :-D
Odpovedať
pupav_a - mno... niektorí ľudia proste majú nulové empatické cítenie. nechápem, že to tomu človeku nedojde, že sa niečo v istý čas proste nepatrí. len stále rozmýšľam, či to tí ľudia robia schválne, alebo im to naozaj jednoducho nedojde.
Odpovedať
no plany poplach, mlady muz sa rozhodol zase zaspat :-p reklamka myslis ze svadbou zhodia masky a ukazu skutocne tvare :-D hadam nie
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka tak to je super... medzi mnou a mojou mamou je 18 ročný rozdiel čiže vyzeralo by to tak že by sme si mali dosť dobre rozumieť ale už môžem povedať, že opak je pravdou... no ale my sme si s mamou hovorili úúúúúúúúplne všetko ale jaksi sa to teraz horší ale dúfam, že nie nadlho, dúfam že sa to o chvíľu upraví... ja jediné čo neriešim s priateľom sú svadobné šaty... takže ja mám na takéto debaty števka ale, niekedy mu jedno čo hovorím a čo chcem mať na svadbe a to mne celkom vyhovuje :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
margetakuska :-D to je chlapom zvasca jedno, ako ten moj hovoril, povedz cas a miesto kam mam prist ostatne mi je jedno :-D samozrejme ze to bol len zart, take jednoduche to nie je, musi sa zucastovat minimalne na starostilosti o naseho syna ked ja pojdem na make up a kadernicke, to on tak zo srandy uz dlho hovori :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pupava ja som aj celkom rada pretože nemám rada ak mi niekto protirečí :-D :-D :-D a on to vie, preto ak chce ostať žiť musí s tým súhlasiť :-D :-D :-D ale zas jemu to jedno kvôli tomu, že jeho čačky mačky nezaujímajú... jemu je jedno ako to tam bude vyzerať, čo budem mať na sebe, kto príde a tak... hlavne že tam budem ja .........to mi povedal v jednej veľmi romantickej chvíli :-N takže odvtedy si ja organizujem on sa pozerá a pritakáva a všetko ok 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no ten moj aj vie ake budem mat saty...teda ked som dosla domov, zistila som ze su to tie iste co mojej kamaraty co sa vydavala minule leto ( skusala som a skusala saty, stale nic co by sa mi extra hodilo a potom by baba v salone navrhla vyskusat uplne iny typ ako som si ja vyberala a ked som ich mala na sebe ze waaaw to su oni ! ani som nevedela ako sa volaju, zaplatila zalohu a doma na nete kukam ze ktore to su podla mena na rezervacnom listku a ze no do kelu, tie iste co mala kamoska :-p )...tak som volala priatelovi, ze co mam robit, on ze pohoda, aj tak kopec bab ma tie iste saty, len zhodou okolnosti sa nepoznaju a vy dve hej a ja hovorim, ze no tak vies ake budem mat a on ze co ? si myslis ze si to pamatam ? nemam ani paru ktore to su a jak vyzeraju :-D chlapi...a to tyzden dozadu kukal ich fotky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no to je normálne... jasné chlapi veď ten môj ani nevie čo som mala oblečené včera ale to aké som mala nohavičky tak to si pamätá :-D :-D :-D :-D to je v poho aspoň sa nemusíš trápiť a veď v dnešnom svete je to aj tak jedno či ťa vidí pred svadbou v svad.šatách alebo nie... môj si ale vyslovene želal aby som mu nehovorila a ani neukazovala šaty aké budem mať chce sa nechať prekvapiť :-D :-D :-D aj tak večer zabudne aké som vlastne mala oblečené... bude jedine vedieť, že boli biele :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ale pokial sa jedna o nich to uz maju iny nazor :-p hovorim tomu mojmu, ze podla vzorky farbymojich siat - kremova, ze si musi vybrat kravatu a este som ani nedopovedala a uz som pocula z dialky ako sa blizi a hovori ze "coooooo to hadam pojdes so mnou, ja to sam kupovat a vyberat nebudem! este by som daco pokaslal" :-D tak som sa zacala smiat ze nie, nemyslela som ze mas ist sam, len som ti chcela ukazat tu vzorku farby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D hej to isté mi povedal aj ten môj milovaný :-N vravel: dúfam, že oblek pôjdeš vyberať so mnou, hádam nechceš aby som vyzeral ako strašiak do maku... ale jemu to je v podstate jedno on by si obliekol aj oblek čo má doma a mal ho asi na všetkých plesoch čo sme boli x-) x-) sú proste zlatí.. taký niekedy nevkusný 8-( :-D :-D :-D :-D ale zlatý
Odpovedať
nevkusny to hej 8-( toho mojho, ked som mu vymenila cely satnik, hned ho kazdy zacal chvalit jak je dobre obleceny :-p nuz, za kazdym dobre vyzerajucim muzom stoji zena :-D cest vynimkam aj tie su :-) aj s obruckami..furt pocuvam, jemu je to jedno..a ked mu ukazem daco tak povie oukej, nevybrala si nic hnusneho tak moze byt 8-( ja ze fasaaaaa....ved nemusime mat rovnake, vyber si aku len chces a ja si vyberem co sa mne paci...a zase pocujem, ale mne je to jedno, vyber ty a hotovo...ach jaj ]-( ale je s nimi aj sranda, aspon v zlatnicvach posobia tak srandovne ked si skusaju obrucky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme ešte skúšať obrúčky neboli... tak to má asi porazí.. ja strašne nemám rada keď pred predávačkami vraví: veď miláčik mne je to jedno ako ty povieš... vtedy sa cítim fakt dosť blbo.. akokeby si nevedel povedať svoj názor :-D :-D ale zas keď sa mu niečo naozaj neľúbi tak to dá riadne najavo.. normálne mu nemôžem dohovoriť čo som začala lebo on melie len svoje:no isto, to isto, jasne, nie v žiadnom prípade, to si vyhoď z hlavy :-N :-N :-N :-N aj tak ma nakoniec poslúchne :-x x-) ten môj si zas neoblečie hoc čo... má svojský štýl a v tomto mu dotoho nesmiem hovoriť nič... proste ja som si už zvykla.. to mne nevadí...zatiaľ :-D :-D
Odpovedať
tak ten moj to nastastie nepovie pred predavackami, az potom, ked vyhlasim pekne boli nie ? on povie ze neboli hnusne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by ma naštvalo asi viac :-N čo ja viem.. tak sa mal asi vyjadriť tam nie =-)
Odpovedať
jaaaaaj, muzi, no hroza. s nimi zle, bez nich horsie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to máš pravdu... takže ty si vravela, že máš šaty a už aj obrúčky aj oblek? fíha ste nejaký šikovný mi nič z toho ešte nemáme.....
Odpovedať
caute...praca nepockala... este k teme rodina - ja neplanujem pozvat stryka s jeho manzelkou a ich dvoma detmi, bohuzial si to u mna posrali, pozvem ich iba ak sa sa zmenili vztahy aj medzi nami, ale to pochybujem, mam tam rezervu ale uvidime... my nebudeme nejako riesit extra prstene, ja mam podmienku ze musia vyjst do 10.000 korun, viac nie, nedame ani robit, urcite vyberieme nejake krasne v zlatnictve... oblek tiez pomaly riesime, mame latku len teda so sitim este cakame...neviem ci chce drahy chudnut alebo nie ale zase ved to sa lahko zuzi keby naaahodou. Ved jemu staci 5 kg a to mu bude iba v bruchu vidiet, nie na ramenach. a saty teda asi usit moje...vsetko v stadiu riesenia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?