Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
jj tady to jede 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj všichni jedou jen my nic nemáme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ještě je čas. My už jen oblek, cukroví a papírování ale to koncem června.
Odpovedať
Profilova fotka
holky neznáte nějakou básničku na rozlučku se svobodou?
Odpovedať
Ahoj Holky, tak my jsi jdeme pro prstýnky ve čtvrtek. Tedy jdeme jen na zkušenou, protože přítel zhubl 30kg kvůli svatbě tak si ho musí zkusit, aby mu nebyl velký. Měli by nás vyjít do 4.000Kč, máme je od známé a ta nám je nechá jen na materiál, a dokonce tam budu mít i 3 brilianty. Jeden jsem měla svůj a tak jsem si tam nechala jestě dva dát.:-) Jinak fotografa sháníme jak můžeme, ale všichni jsou tak drahý...to je děs...přemýšlím, že si ho necháme objednat jen na obřad a hostinu a večer vždy někdo nafotí...měli jsme jednu kamarádku, ale ta bohužel odlétá pryč tak vůbec nevím co stím. Silvisia: tak jak jsi dopadla u státnic. Já mám od oponenta za diplomku 1 a od vedoucího 2. Jinak já to mám 21.6.a mám 2 týdny a zdá se mi, že neumím nic a musím se opravdu už do toho hodně dát jinak nevím... ;-)
Odpovedať
ahojte kocky, ako vidim, nie som sama, co riesi svadbu, skolu a pracu dokopy :-) ja nemam sice statnice, len skuskove, ale tiez da zabrat ;-) dufam, ze sa mozem pridat do debaty a zdielat s vami novinky a pocity ako som sem pisala pred nejakym casom, s pripravami som zacala az v maji, ale tie "hlavne" veci su uz takmer doriesene :-) uvediem aj ceny, ak by si nejaka buduca nevesta chcela spravit obraz, ako sa to asi moze pohybovat...zajednany mam kostol, hostinu, autobus (3000 SKK), kapelu (5000 SKK), fotografa (5000 SKK), kameramana, co nas tiez spravi nejake fotky gratis (5000 SKK), saty + doplnky pre nevestu a vyzdoby na auta (8000 SKK), oznamka - samovyroba, zajednanu kadernicku+licenie (1000 SKK). Myslim, ze som celkom spokojna. Tento tyzden ideme vybrat prstienky - jeden nas bude stat cca okolo 4000 SKK a kupit dajake pohare, co nas oslovia. Potom ich dam vypieskovat a vygravirovat jednej pani, co berie tak cca do 200 SKK za kus. A ak bude cas, mozno skocime vybrat aj oblek (uz by sa snad patrilo :-S ) ten bude vychadzat tak cca 2500-3000 SKK. pomaly ma uz zacina chytat stres kvoli vyzdobe, no snad to stihnem v juli.. teda dufam.. myslite, ze sa to da?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak se taky přidávám do Skupiny. Hlásím, že my budeme mít svatbu 9.8.08 v Ústí nad Labem. Obřad bude v Řehlovicích, ale zbytek budeme mít na Severní Terase. tAk to snad vyjde. Jen nevím jak budu čilá nevěsta, když den předem 8.8.08 se žení kamarád a my mu jdeme na svatbu... A to mám doma ještě 8měsíční dítě... auuu. To zas budem vypadat. Asi bude hlídat babička už od pátku... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Smidovad super, já na ně kouknu každej den a jsou hezčí a hezčí :D valentova: vítej :) nějak to tu ztichlo. No a budeš to mít teda nabité, ale určo to zvládneš a moc si to užiješ. My budeme v pátek ubytovávat slováky, půjdeme s nima do hospody a pak spát, jen se asi moc nevyspím, když se na něco těším tak vždy nemůžu usnout a ráno v už jsem na nohách :) No a snad malej tu hodinu v kostele zvládne, byly jsme na slovensku na svatbě v sobotu a byl vzorovej , tichej, seděl :) ostatní děti šli většinou ven protože zlobily, jenže to byl malej s náma, takto když bude koukat z povzdálí to bude asi řev :)
Odpovedať
ahojte nevesticky.. tak sa po dlhsej odmlke ozyvam s ooooobrovskou radostou vam oznamujem ze takto 2 tyz dozadu som spravila statnice a uz som Mgr. prekladatelstva a tlmocnictva 8-) smidovad straaaasne moc ti drzim palce, vydrz, prajem vela sily..pochopi len ten kto zazil inak zacinam dobiehat zameskane a je toho fakt ze dost.. po mesiaci volna v robote sa pomaly zacinam zaclenovat do pracovneho procesu + vsetko co som odkladala na "potom" no ale stiham celkom, aj ked vo stvrtok ideme do londyna na 4 dni ako darcek to mam od draheho k promociam a potom 29. 6. letime na korfu na dofcu a taaaak sa vytesujeme.. kupili sme novy fotak tak uz sa tesim - som totiz nadseny fotograf-neprofesional :-p no a potom uz mam mesiac pred na planovanie este pred korfu by sme chceli obist rodinu a pozyvat - zostava dufat ze oznamka budu hotove - inak mame vsetko take zakladne - este snad oblecenie - neviete mi poradit kde sa da kupit oblek pre 7 rocneho grazlika? inak ma mata zasadaci poriadok - riesit ten nechce s tym a henten s tamtym sa mi moc nechce - hlavne ked budeme mat 75 ludi + 25 po 22,00 no nic prajem pekny zvysok tyzdna potom sa zase ozvem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvisia tak my budeme půjčovat oblek na skoro 2 letého kluka. No stojí to 600,- a mají jakoukoli barvu, střih, košile, kravaty a motýlky :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem vložila svoje upravené fotky .. :) jinak svatební zatim nejsou žádné nové
Odpovedať
Ahoj nevěsty, jsem další která se k Vám přidává, protože máme svatbu 9.8.2008
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja tiez:-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi tu nikod není z Orlové, že? Nemám totiž fotografa a jsem úplně z toho marná :-( Neporadíte?
Odpovedať
Ahoj také máme svatbu 9.8.08 a rozhodli jsme se tak minulý týden, takže máme na přípravu necelé dva měsíce. Nějak mě nevzrušujou ty detaily holubičky, srdíčka apod. chceme si to užít s lidma, které máme rádi a ne na efekt... Taky jsem na to neměla čas, státnice apod :o))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak naštěstí se nám podařilo zamluvit fotografku. Jsem spokojená. Udělá nám fotky při obřadě a poté v přírodě. Jinak bude plno momentek :-) V příštím týdnu by nám němly přijít svatební oznámení. Mě ještě schází si koupit svatební spodní prádlo a nějakou pěknou noční košilku. Koncem června půjde zamluvit menu, začátkem července uděláme objednávku koláčů, cukroví, svatebního dortu a dalších cukrovinek. Já si domluvím termín na zkoušku účesu, líčení a úpravu nehtu a bude to. Snad to vše klapne. :-) Moooc se už na den D těším. A jak se na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás je dost blbá nálada..no ne blbá ale smutná, takže svatba šla na druhou kolej a snad to dopadne vše dobře. Jen nevím co zařídit abysme pak měli opravdu všechno, ale snad budeme brzy doma. Zatím už týden ležíme na pokoji v nemocnici :( Prďolku pokloval kohout a bohužel ho klovl do oka, takže je po operaci a čekáme. Očko se zatím hezky hojí, ale jestli uvidí nebo zustane slepý, zatím čekáme na zprávu a modlíme se za dobrou zprávu, zatím nevidí nic, tak kouká jen jedním očkem, musí pořád ležet, už týden neseděl ani nestál chudátko. Tak občas když bude spát tak nakouknu jak vám to jde. Mějte se hezky Martina a Daneček.
Odpovedať
Profilova fotka
jsme v brně. už nás asi pustí a malej uvidí skoro normálně, jsem štastná. Jenže kluk vedle dostal neštovice a chodil za malým, takže to vycházá že budeme mít neštovice na svatbu i svat. cestu, tak ted nevíme jestli svatbu zrušit :( nebo pozvat jen ty co uz neštovice meli...ach jo a taky chci ted otehotnet a nevim jestli to neni nejak nebezpečny...to je smůly naráz fakt :(
Odpovedať
Ahoj nicollka: je mi líto, že vás před svatbou přepadlo takové neštěstí..budu vám držet všechny palečka, aby vám to vše vyšlo neštovice se dostavili dříve nebo spíše vůbec a už jsi konečně byla šťastná. :-) My jsme v pondělí vyřídilo pro ženicha oblek a je nádherný a ani nebyl drahý. Košile, sako, kalhoty, motýlka a kravata pro svědka...2.600Kč. Dali nám 50% slevu...jsem ztoho nadšená...
Odpovedať
Profilova fotka
8-) Čau holky tak já už mám téměř všechno, zbývá doladit pár detailů a vypadá to že bych se mohla v dát heheheh.Teda dělám ještě na svatebních novinách, uvidím jestli budou, snad to zmáknu. Nicollka: kurnik to je pech před svatbou, tak přeju ať to nějak dobře dopadne a svatba bude...... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak se nám to holky čím dál tím víc blíží, což? Já si teď dala týden oddych na dovolené, ale jen jsem se vrátila, zase mě popadlo takové to šílenství, že neustále něco chybí... ]-( Pořád se strašně bojím, že na něco zapomenu :-| Chtěla jsem si udělat seznam všeho, co je potřeba, včetně detailů a doplňků, ale zjistila jsem, že jsem nějaká vygumovaná nebo co?!? :-D Jak jste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Nás tento týden čeká navštívit restauraci, kde budeme mít hostinu a domluvit menu. Dále musíme udělat objednávku koláčků, cukroví, dortu a rolád. Také musíme dořešit alkohol. Budeme kupovat bílé a červené víno, myslivce a vodku. Vůbec netuším, kolik tohot vypijí 50 lidí. V restauraci nám budou čepovat pivo a nealko. No a to je asi vše, co nás ještě čeká. Doufám, že to vše klapne :-)
Odpovedať
tu soooooooooom..... 8.8.08 v kostole, potom klasicka svadba s rodicmi, babkami, tetami... 9.8.08 hotel, 80 kamaratov, 2 DJ´s, cimbalovka, pecene prasata, grilovanie,jeleni gulas, zurka do nedele
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky tak jsme doma. Včera jsem objednala cukroví. Ještě víno, oblek ženichovi, ozdoby na auta, kytky, mamkce něco na sebe :) a dál už nic moc nevím ... Ještě nemám odesláno všechno oznámení, tak se na to zítra musím vrhnout. Včera jsme byli na matrice vyplnit papíry, tak ty odevzdáme cca za 14 dní a snad je to vše, protože jak se znám, tak bude něco chybět :(
Odpovedať
Profilova fotka
nicollka: hlavně zbytečně nestresovat. Já se musím přiznat, že si to zařizování užívám. Čloěvk, dkyž si to rozvrhne, tak to jde lépe. Moc se těším na den D. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže už máme meničku vybráno, sladkosti objednané. Teď se jen dolaďují maličkosti :-)
Odpovedať
Ahoj Holky, já taky pořád šílím co nemáme a máme...vůbec nevím jestli si opradu udělat seznam a odškrtávat. Zítra jdu na kukandu k fotografovi tak snad to bude vše ok a budeme ho konečně mít. :-))) objednaného. jinak nám chybí ještě nějaké doplnky na svatbení stůl a zítra jdu ještě kupovat boty...tak uvidíme jestli nějaké seženu...ale urči si něco vyberu...příští pondělí jdu na poslední zkoušku šatů...tak už se těším jak si je zase zkusím...trošičku mě nasrali v salonu, když jsem tam volala, že si je chci přijít vyzkoušet a když jsem jim řekla, velikost šatů tak se slečna začala smát což i myslím, že je pěkně neprofesionální...jsem trošku přitěle, normálně mám velikost 46 a ve svatebním salonumy nebyli...šijíto na hubenoury já to beru a jedniný velké které měli jsou 52 a musejí mi je upravit...nechápu proč je to tak k smíchu, asi je naštvaná, že já se vdávám a ona ne...nebo nevím... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
smidovad to si tak neber. Tak já pořád váhám jakou kytku, jestli převislou, nebo jen kulatou...chjo Ted jsem našla na MMB krásné šatičky pro družičku a konečně vestu pro našeho prcka, protože všude v půjčovnách tak malé nemají, jen obleky..tak objednám vestičku, jen musime domluvit barvu. Papíry jsou vyplněné a nachystané pro faráře, ve čtvrtek jdeme na přípravu a pak už jen čekat. V sobotu mám rozlučku a ráno je tu nevěsta ;) tak snad to vyjde a půjdeme se mrknout i s prdolkou. Jinak fakt už nevím co mi chybí..:(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D my už máme všechno,zkouška líčení a účesu proběhla.....teď už se jenom těším hihi :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já budu mít zkoušku líčení, 3 dny před svatbou. Účes týden před svatbou :) Teď musím ještě sehnat ozdoby na auto a vlastně ještě nějaký hezký prádýlko :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?