Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Tož já taky se budu 9.8.2008 vdávat. Obřad a hostinu máme v Orlové. Ještě sháníme fotografa. jinak máme skoro vše zajištěno. Musíme ještě vymyslet svatební oznámení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No oznámení jsem vymyslela už asi 5 různých, ale přítelovi se vždycky něco nelíbilo tak to nechám na něm.
Odpovedať
Ahojte baby je tu niekto? :-) nicollka máte zlaté oznamká..
Odpovedať
Profilova fotka
právě ještě nemáme, přítelovi se nic nelíbí a mě se to tak líbí :( tak asi pujde někam objednat ... já nechci obyč objednané, chtěla jsem mit takové, ale když on nechce tak at si hukne , už jsem přistoupila na to že nebude svatba na zámku ale v kostele...a ted oznámka, no jeste to musime domluvit jak dojede
Odpovedať
skús sa pozriet na stránku svadbainak aj my máme odtial,sú super rýchly a my sme chceli vlastný námet na pozvánku ku svad.stolu a vyhoveli vo všetkom :-) páčili sa dokonca aj našim babkám aj ked sú dost netradičné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No já chtěla abysme tam byli my dva a malej ... a on právě tam nechce být na tom oznámku...
Odpovedať
a keď tam dáte len maličkého bez vašich fotiek to by bol kompromis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no počkám jak dojede z práce, jestli dojede na víkend, nebo v pondělí nevím...tak už to musíme vyřešit, buď objedná nebo přistoupí na moje příní :)
Odpovedať
treba ho ukecať :-) ako ja môjho na obrúčky,boli síce najdrahšie v zlatníctve ale keď som sa tak strašne z nich tešila tak nakoniec povolil a bol rád že už nemusí ísť do ďalšieho zlatníctva A kde budete mať svadbu ak môžem vedieť?
Odpovedať
Profilova fotka
V kostele u nás ve slavkově u brna. Já chtěla mít svatbu na zámku, pořád jsem o tom básnila...no a bude v kostele. Teď chodíme na přípravy, který mi moc neříkají, ale musím to ustát, chodí se 4x.
Odpovedať
No to máte dobré s tými prípravami my máme ísť až 7 krát a ešte sme neboli ani na jednej ;-) a ani sa mi tam nechce ísť...
Odpovedať
Profilova fotka
tak včera jsem mluvila s drahým, dnes konečně přijede jen do neděle, půjdeme mrknout na prstýnky a ? Schválil mi nakonec to oznámko :D jupiiiiiii řek že je mu to vlastně jedno :D Mám doma běhací pás tak jsem si dala 30 min a snad do toho léta trošku tu hroznou postavu ... no taky po mimču... zpevním a snad i něco shodím.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no super,tak budeš mať oznamko aké chceš! :-) tak pekné prstienky vyberte,no to aj ja by som chcela zhodit aspoň 5 kg,sa odhodlávam každý deń ísť na korčule len som večer unavená a skončím pri telke s pukancami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
]-( holky začínám stresovat...sposusta věcí ještě chybí, ozdoba na auto není vymyšlená, prstýnky taky ještě nemáme grrrr.....je třeba začít makat :-))
Odpovedať
Ahojček,no to máš v pohode neviem ako v čechách ale nám prstene urobia do 3 týždňov a ozdoba na auto-skús pozrieť na nete,nám chýba ešte frajerov oblek,ten chce ísť vyberať na budúci mesiac :-(
Odpovedať
Ahojte holky, silvisia: tak asi jak na to můžu být. Ted jsem pomalu 2 týdny nespala, protože jsem dodělávala diplomku. Mám už jí taky odevzdanou. A spadl ze mě jeden velký kámen. Ted se připravuji na státnice a termín ještě nemám,a le počítám tak v půli juni. je to hrozný a vůbec mě to nebaví. Oznámení už jsme vyřešili a i už částečně rozdali. Báli jsme se to nechat až na juli. Když já jsem ted mimo...odvolávám všechny akce a tak...začínám se hrozně bát a hlavně do státnic musím zvládnout ještě jednu zkoušku kterou mám 27.5, ale naštěstí je to předmět který mám u státnic takže se to neučím nadarmo. Zařídili jsme ještě prstýnky které budou na začátku juli. jinak nic nové. jo koupila jsem ještě nějakou výzdobu na svatební stůl. Holky, mám problém. Když jsem rozdávali oznámení tak jsme na obálky napsali všech jména i rodičům a nepsali jsme jim máma a táta. A představ te si to, že tchýně je uražená, že je pozvaná ke svatebnímu stolu jako Ivana a ne jako máma. Chápete to? já jsem ztoho tak naštvané, že řeší takovou pí...., že nevím... tak pa
Odpovedať
ahoj smidovad,to vážne kvôli takej hlúposti na nahnevala...ju to prejde...no ja si teraz robím menovky na stôl a radšej tam teda dám mamina nech majú obe radosť..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky tka já nevím co ještě všechno zařídit. Prstýnky jsme konečně včera vybrali, budou do měsíce, všude chtěli tak 15-25tisíc za to co se nám líbilo nakonec jsme dojeli do líšně a máme je za 8tis oba a taky moc pěkný přesně ty kde za ně chtěli ty hrozné sumy. Ještě přítelovi oblek, malýmu a družičce..ale to až v červenci nakonci. Zkouška účesu a líčení taky někdy tak dva týdny před svatbou. tak ještě hodím do albíčka oznámko. :)
Odpovedať
ahojte nevesty.. tak vidim ze uz sa to tu pekne rozrastlo.. ach tak vam zavidim ze mate vsetko pekne pozariadovane.. co do prstienkov tak my mame uz hotove doma a stali myslim 13000 tis v primosse.. ak tam nahodou budete kupovat, zaregistrujte sa predtym na nete a mate 10% zlavu.. inak my (to znamena ja) sme s tymi oznamkami nic neporiesili kedze sa ucim nemam cas a ani chut to riesit..no a uz sa zacinaju ludia aj pytat co by sme chceli, tak som sa rozhodla, ze najlepsie asi bude urobit nejaky zoznam darov a dam to na net.. smidovad: no zdielam tvoje pocity.. ja uz niekedy mam pocit, ze nic ine ako skola neexistuje.. a mam to uz 27.5 (idem az druhy den ako som si myslela) a to je uz presne za TYZDEN. no a ked ti poviem, ze som niekde v polovici otazok a to sa uz 3 tyzden intenzivne ucim.. tak to hovori za vsetko.. proste to je vsetko tak obsiahle, ze nikto nestiha a vieme podla dennych, ze tam chcu naozaj vsetko pocut (z 12 dennych 7 vyletelo!!! - co mi moc nepomaha pozitivne mysliet) no ale vcera som dostala posudok aj od skolitelky aj od oponenta a za JEDNA! tak aspon tak..vsak som ju pisala fakt ze 3 mesiace..(co moze byt nakoniec kamen urazu - lebo sa nestiham teraz ucit) tak idem sa dalej ucit, noc este cela predomnou baby tak na mna v utorok myslite a ked to spravim tak sa ma tu uz potom nezbavite... :-D
Odpovedať
silvisia tak držím palčeky na státnice... nicollka tak to ste dobre kúpili obrúčky-super cena nám chýba ešte oblek a naše nešťastné koláče,kvôli ktorým sa stále s mamou hádam a bude to.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak máme již objednané i snubní prstýnky. Začátkem června je budeme možná mít. Vybrali jsme si z Retofy. Jsou úžasné. budu zvědavá, na kolik nás nakonec výjdou. Maximálně to bude 13.000 Kč.
Odpovedať
Profilova fotka
No super, já si jdu pro prstýnky za měsíc, tak jsem moc ráda a budou do osmičky což je taky super :) 7.6. jedeme na slovensko na svatbu a nevím zase co na sebe, chjo
Odpovedať
Profilova fotka
Počasí je hrozné fakt :( Nějak trpím depkou...a kde je kdo?
Odpovedať
Ahoj nicollka,nemáš rada teplo?ja by som bola najradšej nech je stále takéto počasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no já miluju teplo a sluníčko, ale když pořád jen prší, je zamračeno...to mi dělá jen zle
Odpovedať
no ja som myslela že aj v čechách je pekné počasie u nás je teplúčko :-) a pozerala som oznamko ,peknučké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak 30.5.2008 si jedem pro prstýnky. Vyjdou nás na 12.150 Kč. moc se na ně těším. Musíme ještě vytvořit svatební oznámení a domluvit fotografa. Pak už budu klidnější. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andysz super :) nás vyšli prstýnky na 7900,- už jsem vložila fotečku :) mooooc se mi líbý...tak ještě oblek a boty přítelovi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem ve vankovce v deichmanovi koupila svatební botky, konečně jedny béžový se zlatým :) dala jsem do albíčka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky vy teda jedete, my toho moc zatím nemáme :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?