Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Taky jsem čekala, že nás tu s tímhle datem bude víc =-) Tak já už mám zamluvené a zaplacené šaty, dorty, koláčky a podobné dobrůtky, už nám přišly svatební oznámení a pozvánky ke stolu, pozvánky na párty nám vyrobí přesně podle návrhu přítelův stejc, restaurace a jídlo dohodnuté, "myslivna" na párty zamluvena - oběd budeme mít jinde než oslavu, svatební vína a bublifuky jsou už taky doma, jo a bižu jsem si už taky koupila. Včera jsme konečně mohli odškrtnout další bod příprav: snubáky ;-) Vybírali jsme dlouho, ale myslím, že nakonec ty správné :-D Byli jsme z nich včera celý den nadšení, už se nemůžu dočkat, až si je půjdeme za měsíc vyzvednout ;-) Bohužel zatím nemáme zamluvenou muziku. Sice už muzikanta vybraného máme, ale je to jediná starost, kterou jsem nastávajícímu dala na svá bedra a taky to podle toho vypadá x-) No a samozřejmě místo obřadu, to jsme měli vybrané a zamluvené - a zaplacené :-N - jako první.
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) hmmm hmmmm no já mám ještě rozjednané nějaké fotografy, uvidím pro koho se rozhodnu během 14ti dnů. Jinak profi natočení obřadu jsem odmítla, dát za todle 3 tácy se mi nechce.Prachy vrazím do výzdovy a zajištění venkovního obřadu.Jen nevím pro co se rozhodnout jestli housle samotné nebo housle+zpěv nebo reprodukovaná hudba......co myslíte? 8-) Na prstýnky jdeme příští týden.Řeším celkem výzdobu na mé auto.Pojedem na hostinu 200 km tak živé květiny by mi asi vítr zničil, umělé moc nechci....panenku neeeee....hm tak nevím.Našla jsem na netu takové klásné srdce z břečťanu, šoupnu ho do alba.To se mi moc líbí.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografa, teda vlastně fotografku už zamluvenou máme, všichni na ni pěli chválu, tak doufám, že to bude v pohodě. Oba se neradi fotíme, tak potřebujeme někoho, kdo nás donutí se uvolnit :-N Taky jsme nechtěli profi natočení, to jsme ty peníze radši vrazili do lepšího fotografa, natočí to někdo z přítelový rodiny, už je o to rvačka :-D Každopádně být tebou, nevěsto2008, zvolila bych jen housle. Zažila jsem všechny možnosti a samotné housle mi vháněly slzy do očí a naháněly husí kůži x-) Fakt úžasný... My máme varhany, protože to máme v klášteře - ne církevní, normální obřad, ale prostě ty varhany se k té atmosféře hodí asi nejvíc... Taky nám to doporučila matrikářka, že je to přirozenější ;-) Ale jinak je to samozřejmě na tobě, všechno je hezký, stejně to asi moc vnímat nikdo nebude, budou všichni mimo a dojatí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) Joooo díky za tip.Tak asi zkusím ty housle.... :-D Jsem zvědavá právě že já si myslím že to určitě budu vnímat tu hudbu a tak ale všichni říkají že ne tak jsem zvědavá hahahaha.Budu informovat jak jsem dopadla. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hojte tak ani ja som zatial velmi s pripravami nepostupila. Hlavne ze moj drahy ma oblek, topanky, vybavene svadobne auto a ja???? Okrem topanok nic. Saty sa nejako neviem rozhodnut. Ale tento tyzden ideme objednat obrucky aj menu, verim ze zozenieme aj pekne pohare. A oznamko, boze tiez este nemam a pritom sa to nezadrzatelne blizi........ale TESIM SA!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ano ja mam datum 9.8. 2008 v Bratislave ;o)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje augustovky :-) hlasim sa aj ja do Vasho "klubu" 9.augusta :-) Svadba bude na Orave hoci uz 8 rokov zijeme v BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesta2009: určitě informuj... Jsem zvědavá, jaké z toho budeš mít dojmy :-D Hele, ty kamarádi, kteří měli samotné housle, tak se domluvili s tím, co jim na ně hrál a on jim k tomu přizval ještě jednu holčinu, která do toho zpívala, no a právě podle toho se rozhodli jen pro samotné housle, že se zpěvem je to taky hezký, ale samotné housle že je braly víc, tak by bylo dobrý si taky poslechnout obě varianty ;-) jestli teda máte tu možnost :-) Ale myslím, že nezkazíš ničím nic, obě varianty jsou fakt úžasný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-) dík za info....Ještě sháním ty nálepky nebo co to je na auto: ženich, nevěsta :-)) Nevíte kde se to shání? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jestli chceš, písnu ti do IP webovou adresu, kde jsem to viděla...
Odpovedať
Profilova fotka
jo prosím pěkně...........DĚKUJI 8-) 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
máš to v IP, ju? Snad je to to, co jsi myslela... :-N ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, prave som narazila na toto forum a zlakla sa buducich tyzdnov, ked som zistila, ze vys te tu uz zivo debatovali od decmbrz a ja sa pre termin rohodla len minuly tyzden :-. dufam, ze stiham, kedze zatial mam len kostol, salu, saty...
Odpovedať
Ahojte holky, tak uz "jen" 3 mesíce a 6 dní a jsou z nás vdané paní :-) Nase prípravy jsou zatím v této fázi: 1) zarezervovaný termín na radnici (09.08.2008 – ve 14h – Radnice města Retz) 2) zarezervovaný termín v kostele (09.08.2008 – v 15h - Radniční kaple města Retz) 3) zarezervovaná restaurace 4) koupeny Svatební šaty značky San Patrick (v Andělském svatebním studiu v Praze) 5) koupený závoj (z bazaru na mojasvadba.sk) 6) koupená svatební kabelka (na svatebním veletrhu v Praze) 7) podvazky (1.jsem vyhrála na "Dlouhé noci nevěsty" ve Vídni a 2.dostala ke svatebním šatům) 8) koupeny figurky na svatební dort (z bazaru na beremese.cz) 9) koupený servírovací příbor na svatební dort (v obchodě Lidl na Kladně) 10) koupeny tácky pod svatební koláčky (v obchodě Orna na Kladně) 11) koupeny ubrousky ke svatebním koláčkům (v obchodě Orna na Kladně) 12) koupen kufřík na svatební přáníčka a peněžní dary (v obchodě Orna na Kladně) 13) koupená dekorační svíčka „svatební pár“ (v obchodě Mastnak ve Vídni) 14) zajištěný fotograf 15) zajištěné hudební duo na hostinu 16) zajištěné auto pro nevěstu a ženicha (Tatra 75 - rok výroby 1936) 17) pro nevěstu vyřízené Vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství 18) vyřízený překlad rodného listu a vysvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství 19) přihlášení k civilnímu obřadu 20) přihlášení k církevnímu obřadu @zahara: nenech se od nás nijak znepokojit - já napríklad plánuji uz déle, protoze budeme mít na svatbe lidicky ze 4 státu a svatební obrad máme 80km od místa bydliste a hostinu jeste o dalsích 20km dál a krom toho jsme oba dost zamestnaní, tak abychom alespon trosku unikli extrém-stresu ;-)
Odpovedať
to lucinda: dik za upokojenie :-) len jedna otazka - to treba mat aj cirkevny aj civilny obrad?? sak my mame len kostol zajednany! ja viem, ze asi sprosta otazka, ale na svadbe som bola naposledy, ked som mala osem a teraz som "prva nevesta" medzi kamaratkami
Odpovedať
ahoj zahara, netreba mať aj aj, keď ste sa rozhodli pre kostol a boli sa s farárom dohodnúť, na matrike potom len nahlásite termín...inak vitaj medzi augustovými nevestami...neboj, stíhaš...a hlavne závisí od toho koľko ľudí budete mať...to podstatné máš, tak len s chuťou do ďalších príprav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Letí to letí holky co..........?Já už mám návrh oznámení ( v albu ), dohodnutou matriku, hospodu, fotografa, šaty, svědky a to je asi zatím všechno......prstýnky zatím nemůžu najít žádné pěkné...Teď se chystám na nákup dekorací na stůl :-D
Odpovedať
to nany - dakujem za vysvetlenie, som uz skoro infarktovala, ked som myslela, ze zasa dajake pravidlo, o ktorom neviem :-)
Odpovedať
ahojte.. po velmi dlhej dobe sa ozyvam.. diplomovka uspesne odovzdana (ci aj bude uspesna to fakt netusim) a teraz uz druhy tyzden drvim na statnice, ktore mam 26. maja... svadobne pripravy ma tym padom oblukom obchadzaju, neviem kedy mam zit a fungujem uz len s vidinou, ze za tri tyzdne bude koniec... dieta moje ma uz skoro ani nepozna aj ked evidentne on s tym ma najmensi problem, pretoze si kazdy vikend zorganizuje niektorych zo starych rodicou (uplne najradsej chodi k buducim svokrovcom) a tak mu vzdy v piatok len nabalime veci a v nedelu vybalim a periem a zehlim.. inak, ze uz je asi najvyssi cas zacat riesit oznamka a uz aj mame navrhy ale papier si musim zohnet, lebo ta babena ma len taky co sa mi nepaci.. no a ako som to mala vsetko popremyslane a naplanovane, tak tak si teraz myslim, ze to vsetko budem zariadovat az v juli.. pretoze v juni ideme do londyna a potom na konci mesiaca na korfu na dovolenku kedy sa hned vratim a idem mat statnice (dufam :-D ) ale to uz su samozrejme take tie prijemne starosti a straaaaaaasne sa na to uz tesim.. smidovad: ako si na tom ty so skolou? tiez si tu uz davno nebola...
Odpovedať
to silvisia: držím palce, máš toho veľa, ale isto zvládneš...a myslela si asi promócie, po návrate z dovolenky ;-)
Odpovedať
to zahara: ...nemáš za čo...tiež len zbieram svadobné informácie a snažím sa zorientovať :-)
Odpovedať
nany ano ano samozrejme promocie :-D uz mi z tych statnic fakt sibe..
Odpovedať
poznám, pred pár rokmi som to zažila...ale po štátniciach takááááá úľava :-) ...stojí to za ten pocit radosti...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím že máte všechno připravené. Mně přítel požádal o ruku ve čtvrtek 1.5.2008, dnes jsem si zarezervovala termín v Brandýse nad Labem (Kaple) na sobotu 9.8. ve 14 hod., jsme pátí v pořadí, mám se stavit na matriku a domluvit si podrobnosti. To je asi všechno, co máme. Nemáme kde na hostinu, nic :-(
Odpovedať
Ahojte baby,my sme mali mat svadbu až budúci rok 20.6. ale potom ani neviem ako nás to napadlo,sme to dali na 9.8.2008 a to sme sa rozhodli pred 2 týždnami a už máme šaty,kostol,sálu,fotografa,cukrárku,výzdobu,už len obrúčky a nejaké maličkosti...ale to stíhame v pohode...
Odpovedať
ahojte.. vidim ze sa to tu pekne rozbieha.. janka si sikula o tom niet pochyb... ja osobne si myslim, ze najviac toho bude pocas 2 tyzdnov pred svadbou.. inak mame vsetko v podstate take co ma byt vybavene...teda okrem oznameni.. kedy idete ozaj davat oznamka?
Odpovedať
Janka, vy jste teda rychlíci - fakt super a klobouk dolu ;-) Silvisia, my momentálne vybíráme oznámení jak diví - chteli bychom je rozdávat koncem kvetna/zacátkem cervna. Ale posílali jsme uz e-mailem Save The Date Cards, takze hosté jiz priblizne vedí co a jak je ceká ;-)
Odpovedať
nám už sa oznámenia robia, chvíľku to trvalo, lebo som chcela podľa návrhu z netu, ale vyzerá že každú chvíľu budú...posielať budeme tak začiatkom júna, hádam to stačí
Odpovedať
no my budeme mat oznamká koncom budúceho týždna a tiež ich budeme dávat začiatkom júna...už len rozmýšlam na čo som zabudla :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky tak se nám to krátí :) Nám ještě chybí prstýnky, přítelovi oblek, a papírování to až v červnu. Tak snad na nic nezapomeneme. O víkend pojedeme na slovensko chtěli jsme vzít oznámka, ale zatím nejsou, třeba něco vymyslím během týdne, nebo si tam uděláme ještě jeden výlet zase za měsíc.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?