Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katika, ja mam rovnaky problem, neviem, co so sebou. ako som uz pisala, moja kadernicka je v nemocnici, tak ma ide cesat uplne ina a neviem, co chcem. ta prva, by urcite vymyslela nieco super. mne sa velmi nepacia tie klasicke ucesy neviest, mne by sa to ani nehodilo. asi by som skor brala take tie "windy" ucesy, no ved uvidime.. takze ty to chces nechat na kadernicku?
Odpovedať
aha a kde zoženiem takú truhličku? x-) Ano mám dlhé a kučeravé vlasy :-) aj to je dovod, prečo sa mi nič nepáči, lebo z mojich vlasov bude ťažké niečo vykúzliť.. petatu, no ano, ale dohodla som sa s nou, že prinesiem nejaké obrázky, čo sa mi páči.. ale každopádne to bude niečo velmi jenoduché, žiadne spustené ruričky a podobne :-) našla som jeden obrázok Beyonce a to sa mi velmi páči - stráááááášne jenoduché a k tomu také dlhočizné náušnice.. počkajte dám link :-)
Odpovedať
toto je tá Beyonce - http://images.google.sk/imgres?imgurl...
Odpovedať
alebo ešte - http://hairstylesfashion.blogspot.com...
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeeer ;-)
Odpovedať
ale asi málo svadobné, čo?
Odpovedať
Profilova fotka
baby k tomu ilkovi, on vie super predpovedať počasie, len som počula že nie vždy sa mu podarí trafiť do štátu :-) inak ja sa ani tak nebojim aj keby bolo škarede počko... bo moja fotografka ma ubezpečila že má super priestory na fotenie aj v interiery... takže velmi neriešim ale samozrejme by bolo najsamlepšie keby bolo tak do 25 stupnov, zas velice teplo nechcem bo to nie dobre... a mysleli ste aj na zákusky - ked bude teplo kde ich uskladníte? inak dakujem za pochvalu za kapríka... ja sa chystam dnes robiť marcipanove ružičky na svadobne tortičky... už to odkladam najmenej 2 týždne ale dnes to už musim zmaknut...
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby dobre dlho som tu nebola... najnovsie nevesty pekne vytam :D inak nezavidim vam to s tymi kadernickami...brr... hmm pocasie? no ako pise kristy... do 25, jemnulinky vanok tak nech je fajne proste... juj dufam ze to vide... jaj baby mam sklz... hehe ale nebudem sa stale stazovat... inak vcera som si bola pre kontaktne cocky... bolo to fajn... vcelku.,..ale ked som si ich chcela dnes nasadit tak ani za svet ;) hehheno co uz... barak mame stale v neporiadku este sa len robi 1. stierka takze to potrva...mam taky silny dojem ze nieco zo svadobnych priprav nestihneme... fuuuuuuuuu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
vsimla som si ako to riesite s obcerstvenim... mam otazku... mate niektora odobierku? teda akoze neviem ako to vyriesit... povodne som chcela mat odobierku len o rodicoch doma... ale potom ze pri tom by mala byt najblizsia rodina a to je hned 20 ludi takze to budeme musiet asi urobit v sale... kolkoo to asi trva? co mi hovorila kamoska tak cca 20 minut ani to nie... a naskytuje sa dalsia otazka,... ktoru ste tu uz riesili... kedy& dat obcerstvenie - kolace a nejake to tekute... pri odobierke alebo po omsi pri gratulacke?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzuz a kristi, suhlasim s tymi 25 stupnami! ale co uz, pocasie neovplyvnime a Ilko je Ilko , :-N skor verim tomu na jojke.. robime svadbu v septembri preto, aby kolace netiekli, tak poradila buduca svokra =-) kristi, vela stastia pri peceni, urcite budes mat vsetko krasne!! zuzuz, ja odobierku budem mat doma, mame rodinny doma, ale aj tak mamina stresuje, ze kam vsetkych usadi. no co uz, mladi budu musiet byt aj na stojaka, dufam, ze to pochopia. mne starejsi povedal, ze odobierka trva max. 15 min. ja nechcem mat tu tradicku odobierku, kde sa klaka a bozkavaju sa ruky rodicom. chcem, aby sa starejsi podakoval za nas a my tak jednou vetou. mamca hovori, ze treba pozvat svadobcanou skor, pohostit ich... no, fakt neviem, ako to vyriesime. po omsi ponukame gratulantov kolacmi a alkoholom, tod vse. robime tiez mensiu prestavbu domu, dufam, ze vsetko stihneme :-N a co sa tyka sosoviek, tiez som si ich dala predpisat, mam ich doma mesiac, su fajn! uz mi trva len par sekund, kym ich do vlozim do oci. neboj, naucis sa to rychlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby takže my to biudeme mať takto... občerstvenie pre hosti buyde pred odobierkou- v mieste konania hostiny, bude tam zvlašť prestretý stôl , no bude to len pre hostí z mojej strany, bo u drahého to robia v piatok - tam maju taký zvyk... a po tom ako sa svadobčania občerstvia tak starý rodičia s krstnými idu k nám domov a tam pridu aj peťkovi a bude odobierka... ostatní hostia ostávaju v kulturáku a potom sa všetci presunieme do kostola... odobierka trvá tak cca 15-20 min.. viac to určite nie je...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a ešte som chela k tým šošovkam ja ich nemožem mať, tak zostávam pri okuliaroch...ale mne to nevadi ved na mna su už aj tak všetci zvyknutí že mam žgulky :-) nosim ich od decka... tak to ani neriešim ale mate fajn že si možete dať kontaktné šošovky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halo baby, takto o 3 týždne už budeme vydaté to panie :-) alebo žeby :-( xix
Odpovedať
Profilova fotka
kristi a to preco nemozesmat kontaktne? to je krute... akoze aj ja ich mam od ... od deviatej triedy na zakladke tusim ale kedze mam hrube hnede ramy tak som si povedala ze bud sosovky alebo budem slepa... vyhrali sosovky :) ale nemam z toho dobry dojem...vcera pohodka cely den ale dnes som si ich ani za svet nevedela nasadit :( brr... dufam ze sa to naucim k tej odobierke... no chcela som sa opytat este jednu vec... aj vy sa tak "hadate" s mamou alebo len ja mam taku sekeru? koli svadne sa nam uz aj tak nastrbeny vztah pomaly rozpada... som z toho nejaka divna cely den... lebo ona to plati a bude to podla nej... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam vsetkeho po krk... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no takto šošovky nemožem lebo mam velice citlive oči a nedostala by som ich a navyše mam ich aj tak trochu komplikovane takže vyroba jednej by ma vyšla asi tak na 3 litríky a to je dosť husté... tak preto zostávam pri okuliaroch ale ja si z toho ťažku hlavu nerobim, kupila som si nový ramik volam ho že svadobny a budem jedna nevesta v okuliaroch... no a vzťah s maminou, no tak občas sa aj my pochytíme ale to len preto že maj maminka neskutočne rada upratuje, čo ja teda veru nemusim, a svadbu má ako perfektnu zámienku na to aby mohla behať s handričkami a rôznymi čistiacimi prostriedkami... ale čo sa týka svadby ako takej tak cele planovanie necháva viac menej na mna ale aj keby nie tak v tomto mame rovnaký názor a v podstate všetko spolu prekonzultujeme... zuzik a čo je hlavnou príčinou hadok... ?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm,.. tak to mas dost blbe s tymi sosovkami... akoze aj ja mam vsakovake cylindre a rozdielne dioptrie ale akosi ma to nevyde az tak draho si mylsim... ale ved uvidim mozno budem este 2.9 zhanat nejaky jemny ramik na svadbu ;) a tu tvoju mutti ti tak trochu zavidim.,.. ta moja sa chova ako by to bola jej svadba a ona rozhoduje o vsetkom...a ked sa chcem s nou o niecom poradit povie svoj nazor a mna uz nepocuva... ach jaj... mam taky dojem ze si konpenzuje to ze jej svadbu riadila babka.... dufam ze to neni dedicne a ja ze taka nebudem... ak hej rovno ma zastrelte :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja no tak to je bee... ale nejako to vydrž a ber si z toho len to pekne, ved budeš so svojim drahým, ostatne si skus brať len tak vlažne a skus sa netrapiť... pri tejto situácii asi nič ine nepomože... baby tak sa vytešujem zohnala som mp3 takých pekných svadobných gospelových pesničiek čo som zháňala na dvd...
Odpovedať
Profilova fotka
juj kristy dakujem... inak akoze aky gospel si zohnala? my sme rozmyslali nad RUBIKOM... (neviem ci to tu vobec nektora poznate - polsky manik do hudby ale genialnu ju ma) mohla by si dat typ?
Odpovedať
Profilova fotka
no zohnala som si od Zboru sv jakuba, od jocara a od jerichoove trúby pesničky s názvom svadobná... a su že uplne super... paradne texty maju a chcela by som to dať na dvd ked nam budu gratulovať... bo v kostole nam spieva zbor...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm nam tu svadobnu z jerichovych budu spievat...dufam :) a este sme nasli par... vies ktora sa mne desne paci? je to sice z rozpravky ale to neva... vola sa ve snu se vdavam... http://www.youtube.com/watch?v=SQzZeD... brchovi to urobili ako zaverecne video s prestrihom do malej morskej panny... krasne to bolo :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem na koniec videjka od petry janu už nejsem volna... a volkade ešte musim strčiť našu najsamoblubenejšiu pesničku od georga bensona nothings gonna change my love for you to je akože uplne že perfektná pesnička má nádherný text a aj melodiu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkyyy. zas som zameškala pár strán :o). to počasie chem aj ja pekne, len nech slniečko svieti a hned budem spokojnejšia :-D . s problemom oči som to riešila radikalne ako sa len dalo. aj aja som nosila okliare, ale pred dvoma rokmi som si ich nechala operovať, a teraz je to uuuplne susususususuper bez nich. určite doporučujem. aj ked do svadby to teda nestihate no. som tiež nemohla šošovky pre tie cilindre a otočenu os či čo 8-( odobierku som povedala že zrušim, že ja plač doma nechcem :-D . sa nedam namalovať, aby mi to mohlo potom všetko stiecť do servitky :-D . tak že len sa zideme u nas, tí najhlavnejší, poprajú nam všetko naj...., pripijeme si, a šup ho do kostola :-D . a poriešene. ja to chcem mať take vesele, a nie počuvať ako rodiačia stracaju dceru, a syna, akoby sme sa už nikdy nemali vidieť =-) . tak asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
achojte, no veru, aj ja som par stran premeskala :))) hmmm, no co sa odobierky tyka, tak bude taka...striedmejsia...urcite tam nebudu tie slova o strate syna/dcery, tiez mi to pride mierne infantilne :-D ale akurat sa vratila Jankova mama z prace /robi mimo SR/ a hned ze ziadne obcerstvenie pre ich hosti nebude, ze nech pridu rovno do kostola...co ma trosku zamrzelo, bo sme uz rozdali oznamka s kartickou, kde je napisane, ze nech pridu k nim na dom, kde bude obcerstvenicko, comu sa aj potesili, len 2-3 rodiny povedali, ze ci to nie je zbytocne - su totizto z tej istej dediny... sme to mali tak poriesene, ze by sa tam vsetci stretli, rozdali by sa pierka, frcli by si daco a dali par chlebickov a islo by sa autobusom po mna... a teraz vlastne pridu do kostola po vlastnej osy...co ich vlastne aj nuti ist autom a pierka neviem...asi ich tam bude nahanat nejaka dievcina z jankovej rodiny a rozdavat ich...a ani si nefrcnu, a najest - no ze sa maju najest doma, citujem jankovu mamu...a tak...a ze mna to nema trapit, ze to je ich rodina... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, tak to je fakt divne trošku no. my doma sice nejake velke občerstvenie tiež nechystame. ale už len z toho dôvodu, že od nas je vela ludi dosť z daleka, že z čiech, lučenca, Košíc a tak, tak im musiem niečo prichystať no. a ja unas z našej strany sa budu všetci schádzať. akurat z rudovej strany sa budu schadzať na tom hoteli kde bude potom aj hostina. a po mna pridu už len najbližši od nich. tak že čoto bude prichystane no. a možno skus cez Janka nech s nou porozprava, že aspon čoto že by sa patrilo. a ak nie, tak si to fakt neber k srdcu, je to jej rodina, a ked ich nepohosti, tak len na nu budu reči, nie na teba ;-) inak ja som spravila už na kostone dvere vyzdobu ,tak idem dať do albumu. už len mašle na lavice mi treba, ale to je detail :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, no krasne to budete mat...a to je co za latku? nejaky saten, abo co? no je to divne....a nechcem, aby na niekoho mali reci, chcem, aby boli vsetcia len spokojni, nist viac :-D a vlastne po mna by tiez sla ta najblizsia rodina, ostatni by nasadli do busu a sli do kostola...bolo by to take kompaktne :))) teraz sa ich rodina bude schadzat tak vsakovako rozhadzane....a ja mam rada poriadok /okrem mojej izby :-D / a ozaaaaaaaaaaj, v piatok som mala tu rozlucku a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeer :-D 8-) x-) dokonca som v ten den sla aj na skusku make-upu a vsetkym sa pacilo, takze faaaajn :) a masle na lavice som uspesne dokoncila, ted pekne visia v skrini a zaberaju kopec miesta :-D na branu nebudem nist vymyslat, len sa ozdobi zabradlie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to mam vlastne na vchodove dvere, nie na bránu no. a ta látka je šatovka. ale je taka fajna jemnučka. nooo vidiš rozlučka. ani neviem či budem robiť. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, pozeram ze ste prebrali kopec tem. Ja som mala v piatok rozlučku so slobodou, fajn sme sa bavili.. popili zatancovali. V sobotu sme mali poučenie na naše potešenie posledne:) Farara sme totalne zdeptali tak bol rad že sme odišli a uz ani dalsie nechcel robit:) v nedelu v At studiu zaniesli sme nejake foto z detstva a tak.. no vacsina veci vybavena chvala bohu..
Odpovedať
Profilova fotka
spraaaaaaaaaav, teda povedz kamoske, nech daco zorganizuje, bolo to fajneeeee :))) ani som necakala taku ucast, ale ked sa povie rozlucka so slobodou, to sa chce ist hned kazdej kamoske, spoluziacke, kolegynke.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidim ešte , no :-D . nauka už aj nam asi budem končiť. už mam spravene všetky naležitosti, čo k svadbe potrebujem, boli sme už aj v kostole na vysušanie, teda poukazoval, kde budeme stať, čo bude hovoriť a take no. a na fotky a pesničky pre kameramana sa chystam tiež tento tyžden si na to sadnuť konečne.
Odpovedať
Profilova fotka
sranda, aj ja sa akurat hram s fotkami, chceme spravit na videoprojektor do saly daku prezentaciu a ta by sa hned dala aj ako uvod na DVD :) a chcela som robit aj menovky, ale to s takym lepidlom, ze musim ist na balkon, bo to moc smrdka, ale neda sa mi, bo sa nam tam akurat hniezdia osy a nie a nie ich odtial dostat, potvory :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?