Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to ja sa toho bat nemusim... kosela kvalitna drahy netancuje tak velmi...vlastne si odbije 2-3 tance a bude rad ze je rad... :) takze ide bez... :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zasa pre istotu 3 kosele aby sa mohol prezliect, ale tiez to nie je nejaky parketovy lev, tancovat bude len preto ze mi slubil ale urcite tomu moc neda:)
Odpovedať
Profilova fotka
disco, inspirovala sa ma, bude bez tielka a tiez mu zoberiem viac koseli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby. no ja chcem hlavne pochvaliť zuzuz, lebo je kráásne našminkovana. tiež je to take akurat, anin ie sile, ale pekne to vidno.. ta prva foto čo bola aj s časťou učesu, je perfišna - pekna nevesta budeš ;-) inka k tym našim "tanečnikom" , moj tiež nieje extra tanečník, ale vraj bude tancovať celu noc, tak som zvedava :-) . ved to by som mu nedarovala, aby na vlastnej svadbe nechal svoju nevestu len tak si vymienať medzi ostatnými hosťami. a okrem toho naši by mu nedovolili sedieť, vždy by ho niekto vytiahol tancovať, tak vlastne ani nemá na výber :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, zuzuzkaaaa, no kraaasna budes ;-) hm hmmm, no Janko bude mat asi len jednu koselu...bo si ju daval sit a asi predsalen si kupi viac tielok a bude prepotievat tie :-D a co sa jeho tanecnych schopnosti tyka, tak on tvrdi, ze nevie tancovat....ale podla mna vie, dokonca chceme nacvicit valcik normalne ze do kolecka sa tocit, no som zvedava, ako to dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj a to som este scela, ta pistol....tak to je takaaaaaaaaa dobra vec, zacnem s nou lepit asi aj postove znamky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D aj znamky? dobreee, že sme sa skôr neozvali, že :o) . ja som prave dokončila vankušik a z vyzdoby mi ostava už len mašle na lavice, ale je ich 16 a treba všetky obrubiť na stroji, tak to sa mi nejak nechce. asi mamina ma dalši tyžden volno, tak ju posadim za stroja, a ši mamka, ked chceš žeby bolo pekne :-D :-D . juuj a ešte tie pohare mi hlavu lamu. som bola dnes pozriem v jednom sklenarstve, a to stoji 15 eur jeden, to nejke drahe toto sa mi zda, na to aby som z nich potom len prach utierala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby tak my to tu mame tanečníkov, ten moj zas tvrdí že mu to ide až po 3 deci vinečka... a ja som mu povedala že ženích nemože vela piť, že ako by to vypadalo keby mal ženích juchu naladu,....ale už sa dohaduju s mojim braškom "akože" mne za chrbtom že mu tie 3 deci donesie na záchod... ;-) tak sa smejem... no aj my sme začali silno nacvičovať valčik, ale nie ten štrausou bo to mooooc zložitý... našla som taký fajny mali sme ho aj na stužkovej ako uvodný...no začali sme ešte pred tým ako peťko šiel na ukrajinu a od vtedy sme sa k tomu nedostali a teraz akosi nemáme čas... ale však hadam ho dokopem dajako k tomu...ked sme to cvičili tak sa to celkom dalo zvládnuť dokonca sme sa aj tak primerane točili... :-) sasi my mame tiež košelu šitú na mieru takže bude prepotievať tiež tielka...lepšie ako by mal byť v mokrej košeli takto vyzlečie tielko da suchučke a može trsať celý čas... inak my tiež budeme musieť tancovať stale bo naša starejšia je názoru že ked netancuje nevesta so ženichom tak ani ostatní sa tak nezabávaju... takže mame sa na čo tešiť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jajka ja som kupila take že oba stali 15 eur... no take jednoduche ale stači... ešte som tam lakom na nechty( nič ine som nenašla) napisala naše mená a datum svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
noja tiež uvažujem že len taky obyčajny čisty kupim a nejak ich vyzdobim, možno aj ten vzor sŕdc tam dam čo som použila na oznámenia . uvidim no, ešte pojdeme kuknuť do velkoskladu skla a tam možno aj lacnejšie budu.
Odpovedať
Profilova fotka
No caute damy, vidim, ze chystate vo velkom...ja som si dnes bola dat urobit nechty, aby som sa potom nenahanala a cez vikend ma caka velke upratovanie...vsetko je uz nachystane, len clovek co nam zabezpecuje auto sa neozyva, tak dufam, ze niekam nezduchol aj s nasimi peniazmi..:( Inak stres zatial ziadny, akurat som chora a mam obrovksu modrinu na ruke, lebo som sa udrela..tak dufam, ze sa mi to strati..ako by moj tato povedal, dovtedy sa vydas:)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no ja este dokoncujem tu vyzdobu na auto...no som si pekne zavarila, asi to budem musiet ist sama nazdobit :-D trosku zlozitejsie a neviem, komu zodpovednemu bych to zverila spravit... :-N mno, nejak to poriesime...a aj taku obriu maslisko uz mam hotovu, ta pojde dozadu na auto :))) pohare..no ja som len ozdobila take klasicke, co sme dokonca dostali od niekoho, takze s tym som sa naozaj moc netoto...a vyhodit tolko eur za pohare, ktore potom nevyuzijeme....joj, radsej ich dam do dacoho ineho :) mno, my si ideme este dnes trosku potocit do rytmu valcika...mame strausa...ale tancovat budeme len pri tom cistom rytme, nejak to zostrihame :))) kristi, vy mate aky valcik? ja som vlastne ani nehladala iny....a este sme rozmyslali, ze nacvicime daku choreografiu na nejaku rychlejsiu pesnicku, dost casto sa s tym stretavam tu na MS...ale sak, nech je sranda aj u nas, no :))) zuzka ahooooj, no teba som tu uz dlho nevidela :) to uz dnes mas hotove nechty na svadbu? jeeej, tak to ja bych ich dovtedy este 5x znicila :-D modrinu si natieraj heparoidom a zmizne, potvorka :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no len gelovky mi urobila a este raz tam pojdem v stredu pred svadbou a nalakuje mi ich.nech su peknee...este sa upravuju moje popolnocne saticky, lebo boli moc velke, ale aj to bude asi zajtra dokoncene:) takze natieram modrinu a liecim chorobu:))))) vyzdobu uz mam hovotu a ozehlenu, takze len to upratovanie ma caka, hadam si tie drapky neponicim:))))
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu zuzi si odvazna... ja som si dala az tyzden pred svadbou... aj to sa budem vyhybat vsetkej robote ;-) co sa tyka toho nestastneho valcika... ja osm rada ze osm jozka donutila trafit sa to rytmu a ako tak ho pocut... aj tak to ostane pri "medvedku daj labku" :( ale co mozem byt rada ze aspon na to sa dal.. hmm... sak si to vynahradime na inych zanroch...dufam... :) a pohare? nie je nic jednoduchsie! nasla som tu na MS krasnu insiraciio... ani neviem ci ju nahodou nemam v albume... velmi sa mi to paci... praobycajne pohare na vino omotane sisalom (niekto to vola anlielske vlasy - mne to pripomina slamu alebo co) a pripevnene spominanou sikovnou pistolkou... pomedzi to nalepene sem tam perlicky... dolu na stopku mozno napisem meno a datum... inak dakujem moc za ohlasi na moju omietku... ale vravim toto NIE SU dobre foto... po prve je to neskoro a po druhe na tych fotkach uz mam za sebou behanie po nakupoch v meste takze to uz dobre nevyzera... tuzobne cakam na foto od Jarky kt. ma cesala ta spravila uchvatne foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej tie pohare su 25 foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa spýtať, kedy budete tancovať ten vylčík. u nas take neni. to budete mať ako vaš prvy manželsky tanec? a ak nie, tak aku piesen udete mať na prvy manželsky tanec. inak pohare už mám. sme boli v tom velkosklade, a tiež sice stali dosť, ale tak... čo už no. sme dali 20 eur za obe a nie 15 za jeden. tak aspon o trochu lepšie :-N . hodim ich ochvilku do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj janka tie su krasne... dobre si vybrala :) aj ten vankusik... sikulka si ;-) my tanec? u nas taky zvyk ze po vecery je prvy mladomanzelsky na asi strausov valcik... potom nejake tanecne kola a do kruhu a tak... a po cepeni po polnoci prvy manzelsky tanec asi tiez nejaky rezkejsi valcik abo nejaku polku... bohuzial s tanecnymi schopnostami mojej polovicky si viac vyberat nemozem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ten valčík je taky že uplne sa naň dobre tancuje a to aj s mojim expertom... takže ak by ste ho chceli napište ip s mailom a ja vam ho pošlem, nazov vobec neviem bo to som mala uložene ako uvodny valčik... na cd s hudbou zo stužkovej... ale ozaj sa nan dobre tancuje na ten štrausov to nešlo bo tam boli chvilu rýchle tempá a potom sme chvilu nevedeli či tam vobec dačo hraju... tak sme zavolili toto... a my to budeme mať ako prvý novomanželský tanec... jani krasnučke poháriky...
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak co davate rodicom a (hlavne) svedkom ako darceky? rodicov uz mam ale svedkov neviem neivem...:)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my davame len maminkam kvetinky a planujem im dat potom spraviť tu foto knihu s takym pekným venovanim a podakovanim...a svedkom asi nič, teda ja som bola svedok a nič som nedostala akože navyše, len taký kvietok... to sa aj dava že niečo naviac? bo ja sa nechystam...
Odpovedať
Profilova fotka
no k tomu valčíku, tak u nas nieje taký zvyk, že uvodny musi byť valčík. my budeme mať od Elánu - Hodina nehy, to je taka naša srdcovka :-) . a k tym darčekom? no mysleli sme že rodičom dame kvietky, ale sme tak domysleli nakoniec, že vlastne oni cely čas budu držať aj tak kvety pre nás, tak zbytočne im dve kytice :-N . a iank nikomu žiadne darčeky nedávame. ved už len to že ich pohostíme bude darom, nie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, jankaaa, no pjeknunkeeeee x-) a vies, ze mas dnes meniny? :-D tak ti prajem vsetko najsamkrajsie :) rodicom tiez dame asi daky kvietok....a kedy im to budete davat? po odobierke, ci az dakedy na hostine? mne sestra chysta taku prezentaciu a rozmyslam, ze im teda podakujeme a dame kvietok prave po nej... ale ziadne verejne dakovacky, ja radsej osobne a od srdca, nemusi kazdy pocut, co im hovorim :-N zuzuz, ty co mas nachystane pre rodicov? :) svedkom neplanujem nic, to je skor taky americky zvyk, ci nie? a na tanec si ideme strausov valcik zostrihat a tancovat budeme len vtedy, ked to tam ma ten spravny rytmus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeem sasi. no a my ak nakoniec budeme davať kvietok, tak to bude vtedy, ked po mna pridu domov. take tie dlhe reči odoierkove som zrušila, tak že vtedy ked by sme si pripijali ,tak asi vtedy by som ich dala, ked sa rozhodneme a dohodneme teda, že ich budeme davať
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja zelam Janke vsetko najlepsie.. my budeme mat prvu pesnicku od La Bouche falling in love lebo to je na niečo na ten styl ako sme sa zoznamili.. a specialne rodicom a svedkom nedavame ziadne dary, vsetci dostanu take balicky zabalene v organze previazane zlatou stuzkou v ktorych su take malicke cukriky..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej disco, ja osm si akurat vyhladala tu pesničku a pustila, a take zimomriavky mi naskočili, že až :-D :-D . paráááááda, to budete mať nádherné, krásne. waw :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani krasne meninky prajem....
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez pripajam a janke prajem vsetko najlepsie k meninkam.... sasi tu na MS som nasla nieco pekne... a obom rodinam sa to hodi...jednoducho sme dali napisat na vazy (z ikei - ale nikomu ani muk! ;-) ) podakovanie... perfektne sa to hodi bo u nas sa jedna vaza akurat rozbila a u svokrovcov nie je vaz nikdy dost... a mate pravdu svedkom asi nec nedame ved mozu byt radi ze tam budu :) akurat rozmyslam aj ja nad tymi organzovimi balikmi... mam dost maslovej organzy a neviem co s nou takze tak bachnem nejake sukriky abude pokoj :) ideme vybavit kecinky tak drzte prstiky :)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak ja som si bola objednať kyticu. tak bude taka podobna na ten štyl, ako mam v albume písané, že večšie ruže budu biele a menšie budu červené a bude z nej aj take niečo visieť ako mam tam na konci v albume. no velmi sa tešim z nej. cena sice riadna |-| , ale tak zas ruže no, čo by som chcela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, zuzuz, nikomu to nepoviem :-D :-D a hej, videla som take, velmi pekne, rodicia budu dojatiiiii ;) kvecinky? jeeej... :) a riesite aj kvety do kostola? to bude asi tiez drahy spas...taka ikebanisko k oltaru...:-N jani a aku mas tu cenu? ja mam tiez ruze a vyjde to vraj do 50e...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja mam kyticku a tiez by mala vyjst do 50 euro...takze pohoda..a mam zajednanu aj ikebanui do kostola do nejakych 20 euro nech ju urobia maximum..Dohodli sme sa na bielych gerberach a bielych hrebickoch a nieco zelene s maslou do toho... dnes som inak bola este raz na fare a oznamili mi, ze pred nami o tretej je tam este jedna svadba..takze mam dalsie starosti ako urobim vyzdobu, ked tam je pred nami niekto iny...v nedelu musim ist do kostola a dohodnut sa so sestrickou, ze ako to urobime..tie masle tam chcem mat, stalo ma vela casu kym som ich urobila..a uz su aj ozehlene..dokelu, som si dnes poplakala kvoli tomu a nakricala doma na vsetkych, aj ked za nic nemohli..ale ulavilo sa mi celkom..:)))))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?