Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauteeeeee, no veru, zosvadobnieva sa nam :-p dnes som si zajednala kozmeticku...a objednala sa na skusku make-upu, tento piatok, bo mam hned aj rozlucku so slobodooooooou :))) musi byt takto skoro, inak sa neda...ale neva, aspon budem mat kopec casu na revitalizaciu :))) a este aj kvetinarstvo som navstivila, kyticka bude z ruzi taka bordovomaslova...klasika x-) janko musel vratit koselu...ze na mieru usita a bola mu mala...no chapete tomu? :-D ja sa lisim, u nas sa este neupratuje :))))))
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, jani, pjeknucko si nasminkovana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka jaka penka nevesta z teba bude... naozaj take nenasilne jemne... velmi pekne ta urobila :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby no ja som sa prave vratila z nakupov, maminke sme boli vyberať topanočky, no zajtra musime zas, bo nemali jej čislo... uf baby asi si budem musieť spisať ozaj ten zoznam čo všetko mi ešte treba urobiť, lebo ked ma to len tak hocikedy napadne tak mam pocit že toho je ešte vela a ked to budem vidieť na papieriku napisane tak hadam toho nebude až tak vela...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, včera som dokončila zasadací poriadok. Robila som ho týždeň, a aj tak sa v piatok musím s maminou dohodnúť či to tak môže byť, lebo jedna strana bude dlhšia ako tá druhá, nakoľko pochádzam z väčšej rodiny a nechcem ich miešať keďže sa nepoznajú, viem aké to je sama som sedela pri cudzích ľuďoch a oveľa radšej by som bola kedy som si mohla aj s niekým pokecať koho poznám, lebo sme tam len tak sedeli. Takže aj z tejto skúsenosti radšej známych k sebe posadiť. Dnes som volala do kaderníctva a povedala mi, že kaderníčka,ktorá ma češe je v nemocnici a nevedia kedy príde, ja len dúfam, že žiadne zháňanie novej nebude realizované . A to som sa chcela len objednať na skúšku účesu a neviem či aj líčenie mám dať aj skúšobné alebo nie, lebo ja sa maľujem len na nejakú slávnosť a to je vše. Vy idete na skúšku líčenia, čo mate objednanú vizážistku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne mam skusku licenia... tiez som taky typ ako ty hedka ze omietka na ksichtik len velmi vynimocne...takze chcem predist tomu aby to bolo silne a neprirodzene... a skuska ucesu samozrejme tiez bude... uz sa tesim zajtra to idem vybavit
Odpovedať
Profilova fotka
kristi ta ryba sto bodová, užasná:)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeejda, fakt perfisnaaaaaaa :))) a vyzera to tak, ze predsalen pojde uuuplne ze cela familia...a este aj viac, ako bolo v plane, takze supeeeeeeer... :-D ale nas bude :)))) hedka, to je nahoda, aj moja kadernicka je teraz v nemocnici, ale o par dni ju pustia =-) licenie mam zajtra, ja si oci malujem casto, takze skusime daco odvaznejsie...ale s mierou :-N skuska licenia by mala byt, nie vzdy to je OK hned na prvykrat, ako ta vizazistka namaluje...
Odpovedať
Profilova fotka
a zaspievajme si!!! Už len 22 dní, prosím nezabudni, že sa blíži deň keď zazvoní zvon a tam stáť bude on na prahu Už len 22 dní, tak nezabudni, že sa kráti, plynie ako voda neviem kto mi dodá odvahu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 5. septembrove :)! tak, aj ja to mam za par, vdaka sasettke mi doslo, ze uz len za 22 dni :-) a ta pesnicka, hned mam lepsiu naladu :-D kocky a co pocasie? nejak sa nam ochladilo, prsi.. alebo to neriesite??? asi idem najst nejaku temu s dazdom pocas svadobneho dna. nevolal uz nahodou niekto z vas Ilkovi :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
petatu, ahooooj, no som rada, ze som ti vylepsila naladicku :))) a to pocasicko, Ilkovi som este nevolala...ale teda...nech sa teraz vyprsi, aj ochladne, ale o 3 tyzdne poprosim ukazkove pocasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este tu citam, za su vase kadernicky v nemocnici :-o !? lebo aj moja je v nemocnici!!! striha a cese ma uz dlhe roky, je fakt sikovna a okrem toho sme kamaratky. kolegyna mi odporucila inu, pre istotu som sa k nej objednala, neviem ako cese, ale vraj je sikovna. skusku mam bud. stvrtok a pre istotu som si vytlacila par ucesov. no uvidime =-) kocky, co vam este chyba? mne sa dokoncuje zasadaci poriadok, stale nemam stuhy na auta, pierko pre druzbu, nejaku tu ozdobu na vchodove dvere a staaaale sme sa s mamcou nedohodli, ze ake a akym sposobm zabezpecime obcerstvenie pre hosti (pred odobierkou). Co budete ponukat Vy??? Rozhodujeme sa medzi oblozenymi misami a salatom s reznami. Mozno vyhra to druhe, pretoze mam obrad v kostole pod omsou - cize hodinu, aby kvoli hladu svadobcania nestratili naladu ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja momentálne riešim zasadací poriadok no to je fuška:( kam ste usadili foto/video DJ? k hostom alebo niekde vedla?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, zasadaci som uz trosku zacala...a je jasne, ze hudbu a spol. dam vlastne uplne mimo svadobcanov, pretoze pre nich neostane miesto :))) ale ved budu hned vedla, takze pohodka :-) my mame kruhove stoly, takze o to to je tazsie...spravit take akuratne skupinky....treba trosku pospekulovat a myslim, ze to dopadne ok... pohostenie pred obradom /aj pocta sa tomu vravi, hehe/ - tu riesime v restike hned tu vedla nas, spravia nam tam gulas, budu kolaciky, slane pecivko...vinecko, tvrde...ale s mierou, aby im nebolo az moc do smiechu :)) kebyze mame dom a robime taketo pohostinecko tam, asi by sme mali hlavne oblozene misy...i ked ani ten rezen so salatom nie je zle riesenie :))) a co este chyba? menovky, ozdoba na auta, chcela by som spravit taku truhlicku na obalky a pozdravy...a neviem, co este.... :-N
Odpovedať
Ahojte kočky.. aj my máme svadbu 5.9 :-) a tiež poprosím pekné počko, nech je teraz odomna aj treskúca zima, ale v ten den by bodlo pekné počasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, s tou restikou si to super vymyslela ;-) tiez som nad niecim takym rozmyslala, ale to by zase bolo 15 min. tam a spat, ono sa to nezda, ale kazda minuta je draha, najma ked sa fotime pred obradom. tiez mame okruhle stoly, nastastie sa vsetci svadobcania poznaju, sme z jednej dediny :-) , takze zo zasadacim problem nebol. plus som spravila 2 podlhovaste, 12 ludi - organizacny tim, 16 ludi - pubertaci (vek od 17 do 25 rokov) :-D sasettka, ake pozdravy, co to vlastne je???
Odpovedať
Profilova fotka
taketo cosi mam na mysli http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no kebyze ta restika nie je naozaj takto blizucko, tiez neviem, akoby sme to vymysleli...do nasho bytiku sa vela ludi nevojde :-N u nas sa rodiny nepoznaju, ale my dvaja pozname vsetkych a vieme, ze nejaki ludia si budu urcite rozumiet, tak ich posadime k sebe :) asi aj my budeme musiet nejaky podlhovasty stol, mame privela deti od 7 do 15 rokov...a nechcem, aby sedeli pri rodicoch, tak asi spravime jeden spolocny stolisko len pre nich :))) katika, ahooooooooooj, no budeme musiet ist Ilkovi, nech to pocasie za nas vybavi :)))
Odpovedať
sasettka, nemyslíš, že rodičia budú chcieť deti pri sebe? Lebo aj ja to teraz riešim a neviem čo s detmi :-N
Odpovedať
kočky pozerám, že niektoré z vás plánujú svdbu už dobre dlho.. my sa nechytáme.. my sme sa rozhodli pred dvomi týždnami :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak, tie mensie, 1-3 rocne nechavam pri nich, ale potom mame od 7....a to su rodicia radi, ze sa ich zbavia a budu na ne davat pozor tie starsie decka :))) a vraj k cokoladovej fontane pride aj nejaka slecna, co sa bude starat o deti, tak to som naozaj zvedava :))) no a my sme sa rozhodli uz daaaaavno, ale okolnosti nas prinutili dat si svadbu az na tento termin :-N
Odpovedať
Profilova fotka
katika pred dvomi tyzdnami :-) ? mali by tu vyhlasit sutaz o najrychlejsiu organizatorku svadby, vyhrala by si :-D ale je to super, fandim ti! takze co si stihla vybavit? sasettka, jeeeeej, to je super napad! toto ma ani nenapadlo a to tu lobzujem po albumoch od septembra 2008 :-N s tymi detmi, podla mna zalezi na veku, ak su trochu starsie, aspon okolo tych 6-7 rokov, tak by som ich dala mimo, vsak nech si aj rodicia oddychnu :-) a deckam sa to tiez bude viac ratat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
petatu, tak to tu lobzujeme tusim rovnako dlho :-D zaregistrovana som sice dlhsie, ale saliet som zacala az po zasnubach :-D
Odpovedať
petatu no hej :-D a pred týždnom sa rozhodlo o termíne 5.9.. inak mala byť 22.8 na narodeninky mojho malého x-) no vybavili sme - priestory, šaty, aj popolnočky, oblek, kvety, torty, obrad mimo obradnej sály a mimo nášho mesta - bude v nedalekej dedine v penzione. Máme kapelu - dve teda - jednu cimbalovku a druhú takú čo vie všetko. Jáj a oznamká už rozdávame tiež, takže aj to. NO a neviem čo ešte. :-) takže sme na tom celkom dobre :-)
Odpovedať
my tam budeme mať velmi vela dvojročných detí - kedže aj my máme dvojročného syna, ale tým nedáme ani stoličky, pretože ani jedno z nich neobsedíí.. aj moj malý bude sedieť na mne a na babkách :-) aaa potom tam budú sestrine vo veku 3, 4 a 5 rokov a potom už len také nad 6 :-) no uvidím, ale majú tam aj detský kútik, tak budú aj tym.. a vonku je bazén a šmýkalky a podobne, takže ak bude kráááásne (prosííííím pán Ilko, zariadte), tak to bude nádhera :-) Len ma mrzí a trápi jedna vec - priatelova babka skolabovala pred tromi dnami, oživili ju, žije, ale je na tom dosť zle. Jednak ju velmi lutujem a jednak sa bojím, že ak by náááhodou... tak by to velmi pokazilo svadbu. Aj ked bude tam veľa známych a moja rodina, ktorý sa zabávať iste budú :-)
Odpovedať
jáj a chceme tancovačku vonku, preto zháname taký party stan, aby sa tam dalo existovať, keby pršalo :-) a vlastne aj na obrad ho treba :-)
Odpovedať
baby to čo za truhlička na pozdravy? To je na čo? nezvyknú sa pozdravy písať aj do takej svadobnej knihy???
Odpovedať
Profilova fotka
:-D a to som leniva spravit si album z priprav :-N tak uz hadam len finale a svadobny album. alebo mozno este cez vikend si album z priprav spravim...totiz, ja mam album z priprav, ale sukromny, doma v notebooku, stihla by som aj dnes, nemam tu sefina, joj ale notebook nemam.. katika, si rychla ako sip! :-D a co obrucky? co sa toho pocasia tyka, tak si pamatam, ze zaciatok septembra 2008 bol teply a slnecny, ale 2007 bolo chladno!
Odpovedať
peta obrúčky sa robia a budú o týžden asi :-) mne sa tiež nechce robiť album z príprav.. ani nemám čas.. som rada, že krpec hajá a ja mám chvilku.. aj to musím isť upratať, lebo tu je ako v tanku :-p
Odpovedať
s čím mám ja najväčší problém je účes :-p neviem si vybrať nič, lebo nič sa mi nepáči :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta truhlicka, to je skor na blahozelania a take tie pohladnice a aj obalocky s peniazkami x-) nam to tam hostia supnu a nemusia nas s tym zatazovat :-D uces? hmmm, no mne sa naopak paci tolko ucesov :-D mas dlhe abo kratke vlasy? ale ako vidim na fotke, tak dlhsie a tusim aj brcinky, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?