Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyy, tak uz aj my mame obrucockyyyyy, juchuchuuuuuu :-D dnes idem doriesit vsetky podrobnosti ohladne zakuskov a toriet a pozvat dalsiu rodinku na svadbu....ked sa mi chce, robim masle do kostola...a mam v plane potom sa pustit na menovky...budu take zvlastnejsie, xixi x-) a rodinka mi robi trosku problemy...ze nepojdu, bo tam bude ten atd... zboznujem taketo rodinne vztahy :-|
Odpovedať
ahojky sasi..tak to aj u nas su take rodinne vztahy ..takze to asi v kazdej rodine je nieco..ale ja som im povedala ze sa idu zabavit a nie hadat ...a inak mate velmi pekne obrucky...
Odpovedať
Profilova fotka
no maruska, tamtym ani kebyze anjelskym hlasom hovorim, je im to jedno....hrach na stenu, proste su tvrdohlavi a konec.... :-( stve ma to, myslela som si, ze aspon na jeden den zabudnu, ze sa neznasaju :))) a dakujem, stale si ich obzeram...ako daka uchylacka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No caute kocky..tak sa nam to uz naozaj blizi...sa tesim nenormalne, ze to uz bude zachvilku..Ja uz rozdavam posledne oznamenia tento a buduci tyzden a buduci musim obehat vsetkych dodavatelov, aby na mna nezabudli nahodou:o) ... u nas doma sa maluje, upratuje, chysta..a vsetci su samozrejme nervozni..okrem mna, ja radsej vzdy utecem, lebo by tu nervozitu preniesli aj na mna:)))
Odpovedať
Profilova fotka
sasi, tak tie mašle su jake fajneee. ja som dnes kúpila materiál na výzdou dverí na kostole a aj na mašle do kostola. ked som sa dozvedela že taku obyčajnu smiešnu vyzdobu tam v dedine požičiava jedna zderačka za 4000 sk, tak som sa zasmiala a vravim, že ja netaku spravim a požičiam aj za 30 eur :-D . ale buduca svokra vravi, že ju asi dame do daru na faru a nech maju svoju. a nie tam zdierať ludi na smiešnych starych mašliach :-D . inak tie fotky na vinetach su perfišne. to vas fotil ten fotograf čo ja na svadbe bude?
Odpovedať
Profilova fotka
inak tie obručky mate čo su na obr. 10? ked hej, tak su kraasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaaaaa, vsetko naj k dnesnym meninam ;) a aj pre zuzuz to samoska plati :)))) janka, ee, tie nase su dakde v strede....obr. 36 je to ;-) vyzdoba za 4000??? zdieracka jedna.... aj ja inak rozmyslam, ze ich potom podarujem, sak ma to dokopy stalo dakych 17eur plus praca...uvidim, aky na mna budu na fare dobri a podla toho sa rozhodnem :))))))))))) nervozita este nie je, skor chaos :)))
Odpovedať
Profilova fotka
a tie vinetky, hej, to nas fotil ten nas fotograf :))) hento ma bavilo, este rozmyslam, ze aj na konak spravim take nejake, bo berieme domaci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mna material stál 40 eur, ale aj tak super. lebo o mesiac a pol po nas ma svadbu Rudov brat a zas by potreboval výzdobu. tak zas hentej 4000 ? to uuuurčite :-p . a idem kuk tie obručky, bo som ich vtedy nevidela
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, aj tie su fajneee. a to mate jeden z žlteho a druhy z bieleho zlata? inak ja idem zajtra ku kozmetičke nech ma namaluje, tak som zedava čo zo mna spraví :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, ja este rozmyslam, ze bych to potom vycapila tu do bazaru a daka nevesticka si to odkupi....no uvidim este :) a aku planujes vyzdobu lavic v kostole? tiez tak po zem? obrucky...no kazdemu sa paci ine zlato, takze kompromis :-D ale musi sa nechat, ze ta zlta na jeho ruke vyzera fajnovucko...a ja som len na biele zlato....no tak sme si dali kazdu inu...a sme spokojni :-N no som zvedava, ako ta zmaluje, daj potom fotky :))))
Odpovedať
Profilova fotka
sasetka pekne dakujem ze si si spomunula :) zuuzzu tiez vsetko naj ;) co sa ozdoby tyka 4000 je trosku moc... a ak su to este taake tie stare stuhy...no dakumem pekne,... hehe to je odvaha... my budeme mat asi vyzdobu pozicanu ale to este neni iste...aj tak potrebujeme len na 8 lavic takze aj keby ot neklaplo tak to spravim zea 2 dni aj to je vela :) jo inak zuuzzu mame taky isty problem...tiez sa u nas schyluje k malovke... fuuu zajtra zaciname ramovat izbu... jaaaj to zazs bude... hmm uz sa "tesim"
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sasi take som už tiež videla že mali z rozneho zlata obručky. ale ich farba vobec neni podstatna ;-) inak Zuzkám aj ja všetko najlepšie k meninám prajem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelam zuzkám sasi obrucky krasne a co si to este nakupila na vyzdobu bublifuky a to dalsie je co?alebo to je len obrazok?
Odpovedať
Profilova fotka
cau disko, tam to je kniha hosti, mi to tam ta predavacka tak nechutne zacala vychvalovat, ze aky to ma uspech na svadbach, ze som to nakoniec kupila...no som zvedava :))) a este konfety....to sa urcite dakde pouzije :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som take niečo ako male konfekty chcela dať do košička na redovy, neviem či mate aj vy take. viete ked budem rozhadzovať tie dukáty, tak že aj take kenfetky s tym by lietali,ale potom ma napadlo že na stoloch budu sviečky, tak som sa kus zlakla aby tam niečo nechytilo, tak neviem či tak spravim. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka a to tie dukatiky normalne ze hadzes po hostoch? a oni to chytaju, alebo co? :) alebo cim viac hosti trafis, tym lepsie pre teba? :-D a tak ked budes mat tie sviecky naozaj po celom stole, tiez by som rozmyslala...ale ak ich mas v nejakej vzdialenosti, tak to budes hadzat dakam mimo nich a malo by to byt ok...ci? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
u vas take nieje? ked sa začina redovy, tak nevestu vedú dve ženy, tzv. svatky, a prejdú sa pomedzi stoly, kde ja rozhadzujem z toho košíčku čo mam v albume dukáty, alebo cukríky a tak. akože ja im hodím peniaze, tak oni mi potom po odtancovaní tiež dajú peniaze, ale už skutočné. a čím viac tym lepšie :-D . a tie svatky potom pri stole nalivaju pálenku tomu kto somnou tancoval a druhá dáva kus torty. ale take aj vy máte, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to je tak, ze tiez nevestu /bud v satach, alebo v kroji/ vedu mlade dievcence /tiez bud normal v satach, abo v krojoch/, vacsinou so zapalenymi svieckami, posadia ju na stolicku, daco pospievaju, potom pride zenich s mladymi chlapmi, tiez mozno daco pospievaju a zenich si sadne vedla nevesty, potom sa pytaju nevesty, ci vienok snat, abo hlavku stat...a tam mu daju dole pierko, neveste zavoj/vienok, daju jej zasteru, zenichovi dakedy varechu, aj si vacsinou mladomanzelia pripiju /to ich aj zdvihnu na stolickach/ a potom zacne ten tanec vencekovy, redovy a inak sa nazyvajuci :-D a tam byva tiez zvykom, ze si kazdy moze co to vypit, ked si zatancuje....ale malo sa s tym stretavam :-N hlavne vtedy, ked si na tom zacepceni daju naozaj zalezat a neodflaknu to :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, no tak sa pridavam k prianiu všetkého dobreho našim zuzkam... inak sledujem že asi každa mame doma podobne problemy typu malovanie silne upratovanie a podobne skrašlovanie našich príbytkov... uf ale je to makačka... mna včera kvarili silne horučky bo mi ťahali nerv zo zubu a akosi sa to mojmu telu nepáčilo... tak som bojovala a dnes už makam ako šrob... no u nas je to tak s tým tancom, že pride starejši/v našom pripade starejšia s 3 družičkami a ženich im dava 3 hadanky, a ak jednu uhadnu možu odniesť nevestu od stola, samozrejme uhádnu až tu poslednu...a potom nevesta prejde cez stôl akože simbolicky zo strany nevesty na stranu ženy a potom ide začepenie, a tten tanček ide až v tedy ked sa nevesta prezlečie do popolnočnych , strajši vodi svadobčanov k nej , každy mu musi dať nejake to evričko a až potom može isť tancovať a na samý záver pride ženich a da starejšiemu do klobuka platobnu kartu alebo celu penaženku... a tým to konči...
Odpovedať
Profilova fotka
hééj? tak to potom u nas je to celkom iné. ja musím tancovať na taku pesničku kd sa spieva kto so mnou prave tancuje a tak vlastne prestriedam skoro všetkych hostí, a tí potom dajú peniažky pomocníčkovi, ktorí stojí pri svatkách s tým mojim košíčkom, z ktorého som predtým hádzala tie grošiky. a žiadne čepčenie, alebo spievanie. to sa bojím že by u nas nikto nechcel spievať :-D
Odpovedať
Ahojte kocky:-)Tak uz aj my mame obrucky doma:-)Su nadherneee, jednoduche ale naaadherne:-) Trosku sa zacinam obavat ci to vsetko postiham :-( nemame este ani vyzdobu dojednanu, menovky, pohare, kyticu...:-( Najhorsie je to ze zdobit miestnost budeme moct az v sobotu doobedu a teda sa budem musiet plne spolahnut na niekoho kto to bude robit..:-( Ma to "trosku" mrzi lebo sa bojim ako to bude vyzerat..A hlavne dojednat vyzdobu mam ist az na dalsi tyzden lebo kompetentni su na dovolenke ci kde:-( Tak mam z toho trosku stress..Zacina sa nam to fakt zhustovat aj s bytikom, doniesli nam uz spotrebice, dver montuju tak tam musim byt a nemozem vybavovat ine veci..Ale snad to postihame..Drahemu musime este koselu a kravatu kupit ale dufam ze s tym nebude problem..Inac vsetko NAJ Zuzkam k vcerajsim meninam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to u nas je to bez tychto tychto dukatikov cukrikov a inych -ikov :) u nas normal cepenie a vienkovy tanec... inak to s tou platobnou kartou/penazenkou sa mi pac ;-) to asi zrealizujeme :)i
Odpovedať
Profilova fotka
inak zacali sme riesit zasadaci poriadok... ze des a hruza... rozdelit to na jeho a moju stranu, starych pokope... svedkov co najblizsie k mladomanzelom... aaaaaaaaaaaaaaaaa... ze tretia svetova... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak o bytiky mi tiež ani nehovorte. my sice ešte niesme tak daleko že treba spotrebiče, ale robi sa kupelka a robi nam to buduci švagrik, tak tiež stale tam sa niečo rieši. popri tom aj okna chceme meniť, tiež svojpomocne. už su doma, len makať. vlastne mame pokupene vela veci, len makať treba. ALE KEDYYY??? inak aj my sme sa kus pohli, konečne máme svadobnú košelu, a aj popolnočnú, a ženichove topánky. to bol ale problém s jednymi topankami. ach jo =-) a zuzi, ten zasadaci bude aj u nas hroza. najprv sme chceli pomiešať naše rodiny, lebo sa viacery už poznajú. ale teraz už by sme niekoho z nich museli separovať zas na iny stol, nebodaj na druhu stranu, tak to konec čisty. v tom vidim len jedno riešenie, že všetkych na jednu stranu a na druhu nič :-D . pozvanky sa začinaju pomaly míňať, tak už začnem tak normálne aj ja sa asi trápiť so zasadacim. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja stale čakám kým mi príde balik s orezávatkami aby som mohla spraviť menovky a menu a potom budeme riešiť zasadací poriadok.. Už to mám mesiac objednané, pred 2týždnami mi napisali že mi to pošlú do 10dní že sú dovolenky ale ešte stále mi nič neprišlo, už som im písala ďalší email ale ani mi neodpisali:(
Odpovedať
Profilova fotka
juj, neprijemne. prave preto som si nič neobjednavala, lebo ja mam vždy take štastie, že sa niečo im pokazi, alen mne to zkazia, alebo sa to niekde stratí. no, ale to mne, tak že nemaj strach ;-) . ono je pravda že teraz medzi tymi dovolenkami na všetko kašlu a je im jedno že ty to potrebuješ a čakaš na to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no k zasadaciemu poriadku, my sme ho už tiež začali riešiť a tiež je to des... variant 1 bol jedna rodina na jednu stranu druhá na druhu... ale nakoniec sme to rozdelili tak že sme urobili jeden velký stol s mladými na jednej strane a druhý stol so staršími na druhej strane a budu pekne pomiešaní... a nechcem počuť žiadne take veci že jedno miesto je čestnejšie a druhe menejčestnejšie, všetky miesta su rovnocenne a hotovo...ešte aby som riešila take veci že aby sa nahodou ten neurazil že sedí trošku dalej od hlavného stola... už problem bolo rozmiestniť to tak aby bol približne každý spokojny... aj ked si myslim že ešte sa tam budu dajake upravy robiť... baby ešte je toho tak vela a ja mam pocit že asi to nestihnem všetko obehať... tolko stretnuytí ešte treba vybaviť že sa mi až hlava točí ked si to predstavujem... a ešte či všetko treba urobiť... uffff....u draheho dnes začínaju stierkovať, aj ociček tam ide na arbajt...
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi mame podobne... nasa buduca zimmer je rozbombardovana a vyzera to tu ako po vybuchu... a to sme vypratali len polovicu!!! najhorsie je ze vsetci moji dodavatelia mi povedali ze all staci vybavovat 2 tyzdne pred svadbou... hmm a ja sa potom mozem zblaznit nie? :-S okrem toho sa bude menit cela farebna kombinacia svadby, hl. druzicka a svedok v jednej osobe mi odisla do norska a to nehovorim o tom ze pierka, ozdoba v kostol a auto ze 0 bodov... hmm... co mi este chyba? heheh ale co sak nejak bolo nejak bude nie? juj ale pochvalim sa... dnes som si bola obzriet optiky a kontaktne sosovky... takze budem mat cca 2 tyzdne na to aby som si zvykla na sosovky.... a mozno pri nich aj ostanem kto vie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja plne suhlasim s kristi. aj ja som tak chcela dať že starych na jednu a mladych na druhu stranu. neviem či teraz škoda alebo naštastie , že som v škole nemala kombinatoriku. teraz by sa mi ale zišla :-D . juj a bola som dnes u kozmetičky, tak ma namalovala. idem hodiť foto do albumu. chcela som take jemne, tak mam. ešte uvidim čo pošekulujem ked to už bude na ostro :-D . cela som take do ružova, a ono to teraz vyzera skor ako hneda, tak neviem no :-N .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?