Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi8584: sak si tam daj tu vodotlač ako mas na podbradnickoch, vsetky sme zvedave:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby no tak som ho tam pridala, teda cely postup ako ho vyrabam, že by ste videli ako sa dá niečo skomplikovať... ale nechám ho tam len chvílu... bo necem aby mi ho kopčili... tak kuk a dajte vedieť že či sa páči...
Odpovedať
Profilova fotka
kristi: oznamko je super, fakt sa ti podarilo, krasa :)
Odpovedať
Profilova fotka
jej a ty ešte nespinkaš, ja som myslela že už tu nikoho niet... že to len ja som taka nočna mora... ;-) dakujem... no je s tým roboty... včera mi až palec trpol od strihania...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojko Kristi, ozaj krasne oznamko, tie okraje su suprove..si sa poriadne namakala, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, je suproveee, kika ;-) ja uz bych si na take strihanie netrufla, musim setrit ruku, uz ju mam dostatocne presilenu z inych veci :))) fakt peknucke, rodina si to bude urcite vazit, ze si sa takto snazila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi klobuk dole... dlho som tu nebola ale teda pozeram...si anozaj sikulka... heheh nemam slov... parada :) ;-) inak baby najnovsie novinky :) vsera sme boli "obliect" moje zlatko... pani mojii je na zjedenie... :) heheh iank akoze tetuska mila a to sme isli len kuknut gombiky manzetove... :) jej a uz mam aj mizu bizu a dsamorzky... teraz su na rade pierka... fuu nikde neni zohnat zlata stuzka... ze lne vianocny tovar...ze dovi dopo :D
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá dááááákuuuuujééééém za pochvali... jaj čo to bolo kombinácii kym som skončila pri tomto ved nakoniec ste mi aj vy pomohli s finálnym výberom...
Odpovedať
Profilova fotka
kristi8584: a vizitky si este nerobila? :) že by som sa inšpirovala:) ja som sice nejake vytvorila v powerpointe ale ked to vytlacim tak sa mi to moc nepaci..tak som rozmyslala ze to budem vystrihovat veselymi noznickami ale vyzera to miestami ako otrhane, ten tvrdy papier to nechce poriadne strihat:( Tak uz vymyslam ze tam spravim nejaku maslicku z organzy alebo take cosi..
Odpovedať
Profilova fotka
disko myslíš menovky? hej aj tie mam už navrhnute... a to akými nožničkami si strihala...? bo mne praveže výkres lepšie strihajú ako obyčajný kancelár....
Odpovedať
Profilova fotka
mne teda nie, mam take ako ty tie druhe z prava dole..
Odpovedať
Profilova fotka
a mne tie dobre strihaju, dokonca aj pasku mi prestrihli...ale peťkovi sa nepáčili, inak to boli moje naj , tie som chcela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmm ja mam tiez take ale nemaju kto vie aku kvalitku... nestruhaju dobre a ni kancelar ani vyres... bude to asi tym kde a za kolko si to kupila... blbe je ze sa nedaj nabrusit...
Odpovedať
Profilova fotka
mne kancelarsky strihaju dobre ale ten vykres nie:(
Odpovedať
Profilova fotka
no...baby...tusim by to chcelo ine noznicky :-D ja som to radsej nechala vsetko rovne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hmm hej to bude asi naj :D no ved uvidim..teraz riesim skorej zaltu stuzku na pierka :D
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, babyyyy, tak mam po tej stretavke po 5 rokoch...no perfisne bolo, dokonca aj tancovat sme sli a prisla som domov o pol siestej :-D :-D to sa mi nestalo uz peknych par rokov :))) vsetko super, len ma sklamali vo vinarni u jozefa....skoda, no...ale vecer nam to nepokazilo :))) inak tento tyzden mame na plane ist do restiky zajednat vsetko, co sa len da a urcite uz vybrat tie obrucky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no sasetka tak som rada že to dobre dopadlo... no ja som u drahého a so švagrinkou sme riešili naše oznamka,tak a mamich už viac ako 2/3 hotove, parádička....
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, fajne ;-) a kolko vlastne dokopy tych oznameni robis?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, mate nejaky harmonogram svadobneho dna.. ze o kolkej uces, make-up a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, uz som nad tym premyslala...a vyzera to zatial asi tak, ze kadernicka od pol 8 do pol 10 - potom licenie od pol 10 do pol 11...a do 11 chcem byt cela hotova :-D a ist na fotenie... chcem na fotenie co najviac casu, sak tie fotky by mali byt fakt kvalitne, bez stresu, ze uz musime ist...a taaak :))) tak na ne vyhradzujem 3 hodiny...i ked sa to aj tak skrati, kym sa dakam dopravime atd... a aj si myslim, ze na tom foteni si najviac uzijeme samych seba...tak nech to je co najdlhsie :))... potom sobas a na hostine by sme sa mali viac venovat hostom, ako samym sebe :)))) tak zatial tak....
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, tak aj ja som konečne vytvorila nejake to oznamenie. zatial je to len prvy prototyp :-D , ale tak nejak budem pokračovať. možno ešte zmenim to, že tie naše mená dám na tú prednú stranu, a zaplnim aspon tn priestor. prstienok som si tiež vyhliadla, už len isť ich objednať. a prave sme nejak dokoumali ten čas pred sobašom, že asi aj my sa pojdeme fotiť ešte pred sobašom,aby sme nemuseli potom nechavať čakať hosti na nas.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no sasi tak ja to mam tak nejako pvelice že velice podobne ako ty, do 11-ej všetky kozmeticke a ine vizažovské upravy:-) a potom fotenie- cca 2 hodky, o jednej sa stretne naša rodina v mieste konania hostiny a pohosti sa... ja sa za tial budem asi ešte fotiť, kym sa najedia ja pridem a potom sa presunu k nam domov rodičia a krstni a pride drahý s rodinou ma vypýtať, starejšia spraví odobierku a hor sa do chrámu... na to davam tak cca 1,5 hodky bo aj gratulacie ... a na 16:30 mame naplanovaný prvý chod...ked bude hesky tak z kostola pojdeme pešo do kulturáku no ak bude beee tak sa presunieme autíčkami...nemame to daleko od kostola... no a potom už len silna veselica hadam...tak asi tak a čo sa týka tých oznamiek tak ich potrebujem cca 100 + 10 rezerva...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj janka a zabudla som podotknuť taku doležitu vec, že maš perfišne oznamko...tiež nie vobec náročné- že ???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka to oznamenie je vazne uzasné, vy ste take sikovne baby :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeem, no fakt neni "vobec naročneeee" :-D . mi asi drbne kym ich spravim. inač to stači jedno do rodiny ktora spolu býva, že. nemusi byť osobitne pre napr. babku a a osobitne pre dedka, ked su spolu. že ked planujeme dokopy tak 70 hosti, tak ich nemusim spraviť 70, že. pre nehosti spravim take jednoduchšie možno. ešte uvidim ako sa mi bude chcieť. tak ako to sasetka poriešila. jaaj a ja som tiež zabudla na tvoje oznamka kuknuť, ale už som to napravila, a ty si si tiež riadne makla. a to už maš všetky? či ešte fajne zamakaš. ja si asi najprv potlačim tie biele papiere a budem striham a strihať do zblaznenia tie srdiečka. a potom to už len budem lepiť. lebo to mam na samolepkovom papiery. a disco, tiež dakujeem :o)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, no veru to mame podobne :)))) my volame hosti na 13:30...na svadobny gulas, hehe :)))) ale zato mame sobas o pol hodku neskor, ako vy...takze tusim mame podobne zmyslanie o vyuziti casu :)))) ale veceru...teda prvy chod dame asi az na 18nul nul...my ideme dalej na hostinu... janka, kuaaaaaaasneeee ;-) a hej, ja pre rodinu, co bude aj 60 - 70 ludi som spravila 31 oznamiek, uplne to staci, do rodiny jedno a je to :)))
Odpovedať
ako baby,fakt klobuk dole s tymi oznamkami,ste fakt sikulky ;-) No ja vlasy asi o 7:30, o 9:00 make-up,o 10:00 dojde Petulo s rodicmi(bude pozehnanie od rodicov,chceme to len v ramci najblizsej rodiny),pred jedenastou nas caka jedno fotenie(u znamych v zahrade) o dvanastej presun do BA na fotenie od profesionala.To zacina od pol jednej do pol tretej a o tretej sobas.Kedze mame s celou omsou,ratam,ze bude trvat hodku(dufam,lebo nas pan fararko ma rad dlhe omse).Okolo stvrtej gratulacie,nez sa od tial vymoceme bude aj pat hodin.potom presun do vedlajsej dediny,nejake tie zvyky pred hotelom a o siestej vecera :-) snad to tak vyjde,ako som si naplanovala :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy mate tolko času na fotenie? ja som si tak myslela že hoďka stači. u nas je to tak že sa väčšinou fotia po sobaši, a hostia potom na manželov čakaju. a to už sa nam par krat stalo, že sme na nich čakali aj hodinu a pol, a tomu sa chcem vyvarovať.keby bolo pekne aspon voonku, tak sa prejdu abo čo, ale ked nahodou bude pršať? tak budu stať hodinu nastupeny v hale a preskakovať z nohy na nohu? tak že tiež ratam že by som o 12tej mala natočiť obliekanie u nas doma, potom by sme sa išli fotiť a ženich by potom o 15tej prišiel po mna domov. pridem sice o to že ma po prvy krat uvidi až doma, ale tak poto to nejak zahraje na kameru :-D . Podstatne je aby potom hosita nenadavali že hladny na nas čakaju hodinu a my sa fotime.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby k tým oznamkam, no u nas je to tak že napr. do jednej rodiny davame 3 oznamka, bo tam už maju velke deti a všetci maju frajerov, tak ich treba osobitne pozvať.... to znamená že u nas sa dáva každému paru jedno...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?