Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej jasne...pre istotu si jozko zobral original rodneho listu :)... nastastie :) inak nauka...my sme boli...vlastne aj neboli...na spolocnej nauke sme boli dva krat... a ver mi kristi, nebolo to zabavnejsie... doslova a dopismena sme si to tam odsedeli, nebolo to mne moc prijemne... skor to sukromne s ferom...fararom... ale na moje a myslim ze aj mjojove nestastie je to nas znamy takze nauku tak akosi preletel... takze tak...mali sme s nim az jedno stretko a pootm az po prazdninach...resp. na konci prazdnin a to uz bude take ze generalka pred svadou... takze nic moc... :( ale sak pohoda :) dik za tu matriku... heheh
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som teda vážne zvedavá čo nám na poučeniach budú rozprávať a hlavne ako sa udržíme niečo nepovedať keď budú trieskať sprostosti:)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak budete tam pekne sedkať a zaspávať... sem tam sa vás niečo spýtaju a to je všetko.... babulky včera bola u mna susedka a vyrobila mi prekrásnu ikebanu na hlavný stôl a 3 male na bočne stoly, ešte tri treba , tak som sa z toho vytešovala, su prekrasne... teda mne sa páčia a som jej v´dačná že mi ich urobila, ja som bola taky asistent- ked dačo potrebovala som podala a tak... idem ich pridať do albumu tak potom kuk....
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, vcerajsia nauka....hmmm, vcelku prca, pobavili sme saaaaa :-D to nam cca 60-rocna teta vysvetlovala sexualnu vychovu :-D :-D :-D no ale...kebyze tam mame byt sami samucicki, tak by som sa asi tak nebavila :)))) theeeda, kristi, tie ikebanky su akeee kuaaaasneeeee x-) veruze sa vydarili ;-) mne ju bude robit Jankova krstna, tak som zvedava aj ja :))) ale budu asi zive kvietky....neviem, este som to s nou nekonzultovala :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
sai a to ste mali aj sexuálnu vychovu, bo my sme nič take nemali... to akože nejaky manželský par vam to hovril alebo? my sme mali všetko len s fararkom... dakujem, no to som chcela aj ja, ale na samom začiatku som nechcela nič, potom že žive a teraz to skončilo pri umelých... bo takto to už mam hotove a nemusim sa trapiť že čo a kedy, len to vezmem a dám na stol...mam veľmi šikovnu susedku...
Odpovedať
Profilova fotka
praveze nie manzelsky par, ale priamo ta tetula nam tam rozpravala o tom... bolo to komicke... hlavne islo o to, aby sme si uvedomili, kedy mozme plodit deturence, kedy nie...a taaaak :)))) tie ikebanky su ako ziveeee, proste super, a nemusis sa uz trapit, dobre ste to vymysleli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ešte aj s mopjou svadobnou kytkou budu v sulade, bo budem ju mať s lalii a ruží...
Odpovedať
Profilova fotka
No to kamoska tiez hovorila ze si pozval farar nejaku doktorku a ta jej vysvetlovala ze si ma merat teplotu vo vagine, kontrolovat vytok a pocitat plodne a neplodne dni.. to by som chcela vidiet ze kto to robi:D a chcela by som od nej aby mi ukazala diplom:D
Odpovedať
Profilova fotka
tak taaak, take vselijake reci tam boli :))) take cosi sa robi, ked je problem otehotniet...a nie si kontrolovat ovulaciu hned od zaciatku...ale jej hlavne islo o ten "cisty" sexualny zivot, kedy proste chceme byt spolu, nechceme este deti, tak sa mozme podla toho riadit a nepouzivat veci, ktore cirkev zakazuje, ze aaaaano :))) sak, povedat si povedala...a je na nas, ako sa zariadime :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my sme od takejto prednášky boli ušetrení...
Odpovedať
Profilova fotka
o nic ste neprisli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej ale za to mohla to byť sranda... nie?aby vam dalaka tetula hovorila o tom kedy a ako možete sexikuvať... xixi
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to hej :))) hlavne jeden chlapik z toho mal naozaj srandu, tak stale dake poznamky pokrikoval, sme sa aspon zasmiali :))
Odpovedať
Profilova fotka
nooo teda vy tu mate ale noviniek baby :o) . kristi tie ikebany su fakt nadherne, velmi pekna kombinacia i farieb i kvetov. a to som teda akt netušila, že až do takych podrobnosti a krajnosti su farari schopny zabrdnuť :o) ja že to je pre nich tabu a nie ešte vysvetlovať ako to funguje :o)) sice tn naš so 7 deťmi ma o čom hovoriť :-) , ale vraj nerozprava take.naštastie, lebo my sme tam len sami dvaja, tak nemusel by :-D , to by bola riadna trapošina :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau jani, no nastastie knaz o tom nehovoril, to taka postarsia tetula :-) vas knaz ma 7 deti?? hmmm, ten taketo poucenie, ako my, asi nedostal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Sassi, vidim, ze aj tebe sa teta sexuologicka pacila...my sme sa tam s mojim Jankom zadusali od smiechu a ku koncu bol uz drahy normalne ze zaujaty tym co hovorila..az som sa cudovala:))) ale fakt haluz...nato, ze sme tam boli vsetci hladni a unaveni z roboty, sme to v zdravi prezili:)))) ale raz ozaj stacilo, vsetko to uz davno vieme:)))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzzka :))) no veru, pacila sa prevelice :))) dnes posledna nauka bola super...a este lepsia kvoli tomu, ze som si bola pripit s mojou spoluziackou zo zakladky, co som 5 rokov nevidela, tak mi bolo vsetko smiesne, co fararko povedal, i ked to boli vcelku vazne reci....a konecne aj k veci :)))) ale sak, neevaaaaa :-D inak dnes som bola okuknut svoje saty, ze ako sa maju a taaaaaaak a prisli nove modely, no skoro ma prekotilo, ake kraaaaaaasne....a mozno budem pred svadbou menit, ak dobre sadnu, uvidiiiime x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, čo je s vami? predsvadobná horúčka alebo dovolenky? kristi8584: chcem sa este spytat k tym krabiciam.. máš ich celé obalené krepovým papierom aj zo spodu? Ak hej tak ako si ho nadpájala lebo krepík čo je bežne dostať má rozmery 50x250cm a krabica 55,5x37x9cm.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si objednali obručkyyy, hurááá. sa tešim, lebo tie sa mi na prvy pohlad zapačili. ked budu doma, tak sfotim :o)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no to teda nie, ved na spodok to nie je treba, tam sa ti nikto nebude pozerať...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky :) trooosicku sme akoze pokrocili, ja sa tu bavkam s vyzdobou, Janko sa zahral na caaava, ze on si da svadobnu kosulku usit, bude hotova o 10dni, mne do vybavicky chybaju uz len nausnice....s mamou sme prave zvolili, ktora kyticka je ta prava, nic velkeho, taka chutna akurat do ruky x-) tak mozno nabuduci tyzden pojdem do kvetinarstva na kus reci :)...a co este?...hmmm, jaaj, dopravu uz mame zajednanu, este tvrdy alkohol asi teraz kupime, vraj pojde ich cena hore... =-) Janka, tesim sa z obrucooook a som zvedava ;-) kedy ich budete mat fertig?
Odpovedať
Profilova fotka
noo to som prave nepochopila u nej, lebo mi najprv tvrdila že tak 3 tyždne to može trvať, ale na konci vravela že nech sa v stredu buducu pridem opytať, že už možno budu tam =-) tak ja neviem. asi ja o voze a ona o koze abo čo :-) . inak alkohol nejaky aj my už mame nakupeny. ešte teda nejake vinko, a asi všetko by malo byť z alka. aj za fotografom som bola sa dohodnuť a kus si to upresniť, tak dalšia vec z krku :-) . tento vikend si robime s rudom vyletik do Bratislavy, tak až sa ratime v utorok, tak sa chystame aj na matriku a tak. tak bude dalšia vec z hlavy. je niektora z vas aj z dediny? alebo len z mesta. pytam sa preto, lebo že či mam isť aj na obecny urad ked som z dediny. alebo mi stači len na matriku v okresnom meste.
Odpovedať
ahojky jajuliatko..nie staci ti ist iba do okresneho mesta......
Odpovedať
Profilova fotka
no janka, takto ono by si mala isť na tu matriku v ktorom obvode budete mať sobáš... lebo ak si to budete vybavovať v inej matrike pod ktoru spadá kostol tak čo ja viem to nemože byt aspon naš farči to tak vravel...my mame svadbu u nas tak patrime pod matriku v susednej dedine, ale keby sme chceli mať svadbu v našom farskom kostole, čo je zase iná dedina tak patrime pod inu matriku a to do zlatých moraviec ... je to somarina podla mna ale vraj to tak musi byť...
Odpovedať
Profilova fotka
no baby tak toto uz mame nastiastie za sebou... v piatok sme boli na natrike a zaroven sme kupili organzu... aspon co to :) dnes sme prepadli farkyho konecne to mame z krku... este krstne listy a z tohto ohladu to mame vsetko...dufam :)
Odpovedať
ahojky sasettka...tak ty mas uz aj skusanie ucesu za sebou..a svadobne satky uz mas vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maruskaaaa, s tebou som uz dlho nehodila rec :-D jj, satky uz suuuu, na obr. c. 65...i ked som slintala aj nad 67, to im tam prisli nove modely...takze sa rozhodnem asi az na poslednom skusani pred svadbou :))) ty mas co noveho? saty uz mas doma? su krasne, najkrajsie na svete? :-)
Odpovedať
...no satky mam uz doma ...su nadherne ale este o par centimet.som ich musela skratit lebo som si kupila nizsie topanocky ako som planovala....ale este stale nemame vsetko...moj drahy si prave pred 2 tyzdnami kupil oblek..kedze sme v zahranici a prideme len 2 tyzdne pred svadbou tak som rada ze sme nieco nasli...inak ja este stale nemam satky na prezlecenie...chybaju nam este pohare...vyzdobu mi robi jedna agentura tak aspon o jednu starost menej...
Odpovedať
Profilova fotka
tie saty, co mas v albume na konci, co mate spolocnu foto, tak tie satocky su uuuplne ze kuasnuckeee x-) ved najdes dake, to sa neboj, aj 2 tyzdne pred svadbou ;-) a aj pohare...taka drobnostka, vsetko sa zvladne f pohodke :)))
Odpovedať
..tak to dufam ze to stihnem...a ten ucesik ti fakt pristane...ja chcem taky volny ucesik....a zive kvetinky do vlasov...mate aj velmi pekne oznamka..mas fakt super napady... :-) :-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?