Menu Forum

Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
Registrovala sa 14. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Grinava, okres Pezinok.
  • Svadba bola 5. septembra 2009
    V Pezinku - Grinave, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
Registrovala sa 14. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 94 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Grinava, okres Pezinok.
 hej jasne...pre istotu si jozko zobral original rodneho listu emoticon... nastastie emoticon inak nauka...my sme boli...vlastne aj neboli...na spolocnej nauke sme boli dva krat... a ver mi kristi, nebolo to zabavnejsie... doslova a dopismena sme si to tam odsedeli, nebolo to mne moc prijemne... skor to sukromne s ferom...fararom... ale na moje a myslim ze aj mjojove nestastie je to nas znamy takze nauku tak akosi preletel... takze tak...mali sme s nim az jedno stretko a pootm az po prazdninach...resp. na konci prazdnin a to uz bude take ze generalka pred svadou... takze nic moc... :( ale sak pohoda emoticon dik za tu matriku... heheh
7. júl 2009 o 08:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
Registrovala sa 4. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    V Hlohovci, Stofing, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
Registrovala sa 4. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 3 albumy. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
 No ja som teda vážne zvedavá čo nám na poučeniach budú rozprávať a hlavne ako sa udržíme niečo nepovedať keď budú trieskať sprostostiemoticon
8. júl 2009 o 10:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
Registrovala sa 6. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 424 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
    Machulinciach, okres Zlaté Moravce
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
Registrovala sa 6. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 424 príspevkov. Okres Zlaté Moravce.
 no tak budete tam pekne sedkať a zaspávať... sem tam sa vás niečo spýtaju a to je všetko....

babulky včera bola u mna susedka a vyrobila mi prekrásnu ikebanu na hlavný stôl a 3 male na bočne stoly, ešte tri treba , tak som sa z toho vytešovala, su prekrasne... teda mne sa páčia a som jej v´dačná že mi ich urobila, ja som bola taky asistent- ked dačo potrebovala som podala a tak... idem ich pridať do albumu tak potom kuk....
8. júl 2009 o 11:00  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
Registrovala sa 13. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1189 príspevkov, 4 albumy a 4 inzeráty. Má 42 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
Registrovala sa 13. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1189 príspevkov, 4 albumy a 4 inzeráty. Má 42 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 noooo, vcerajsia nauka....hmmm, vcelku prca, pobavili sme saaaaa emoticon to nam cca 60-rocna teta vysvetlovala sexualnu vychovu emoticon emoticon emoticon no ale...kebyze tam mame byt sami samucicki, tak by som sa asi tak nebavila emoticon)))

theeeda, kristi, tie ikebanky su akeee kuaaaasneeeee emoticon veruze sa vydarili emoticon mne ju bude robit Jankova krstna, tak som zvedava aj ja emoticon)) ale budu asi zive kvietky....neviem, este som to s nou nekonzultovala emoticon))))
8. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 sai a to ste mali aj sexuálnu vychovu, bo my sme nič take nemali... to akože nejaky manželský par vam to hovril alebo? my sme mali všetko len s fararkom...

dakujem, no to som chcela aj ja, ale na samom začiatku som nechcela nič, potom že žive a teraz to skončilo pri umelých... bo takto to už mam hotove a nemusim sa trapiť že čo a kedy, len to vezmem a dám na stol...mam veľmi šikovnu susedku...
8. júl 2009 o 13:11  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 praveze nie manzelsky par, ale priamo ta tetula nam tam rozpravala o tom... bolo to komicke... hlavne islo o to, aby sme si uvedomili, kedy mozme plodit deturence, kedy nie...a taaaak emoticon)))

tie ikebanky su ako ziveeee, proste super, a nemusis sa uz trapit, dobre ste to vymysleli emoticon
8. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 no a ešte aj s mopjou svadobnou kytkou budu v sulade, bo budem ju mať s lalii a ruží...
8. júl 2009 o 13:21  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
 No to kamoska tiez hovorila ze si pozval farar nejaku doktorku a ta jej vysvetlovala ze si ma merat teplotu vo vagine, kontrolovat vytok a pocitat plodne a neplodne dni.. to by som chcela vidiet ze kto to robi:D a chcela by som od nej aby mi ukazala diplom:D
8. júl 2009 o 13:22  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 tak taaak, take vselijake reci tam boli emoticon)) take cosi sa robi, ked je problem otehotniet...a nie si kontrolovat ovulaciu hned od zaciatku...ale jej hlavne islo o ten "cisty" sexualny zivot, kedy proste chceme byt spolu, nechceme este deti, tak sa mozme podla toho riadit a nepouzivat veci, ktore cirkev zakazuje, ze aaaaano emoticon)) sak, povedat si povedala...a je na nas, ako sa zariadime emoticon)))
8. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 no tak my sme od takejto prednášky boli ušetrení...
8. júl 2009 o 13:37  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 o nic ste neprisli emoticon
8. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 hej ale za to mohla to byť sranda... nie?aby vam dalaka tetula hovorila o tom kedy a ako možete sexikuvať... xixi
8. júl 2009 o 13:58  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 to hej emoticon)) hlavne jeden chlapik z toho mal naozaj srandu, tak stale dake poznamky pokrikoval, sme sa aspon zasmiali emoticon)
8. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
Registrovala sa 30. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 322 príspevkov a 3 albumy. Má 20 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
Registrovala sa 30. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 322 príspevkov a 3 albumy. Má 20 priateľov. Okres Michalovce.
 nooo teda vy tu mate ale noviniek baby :o) . kristi tie ikebany su fakt nadherne, velmi pekna kombinacia i farieb i kvetov. a to som teda akt netušila, že až do takych podrobnosti a krajnosti su farari schopny zabrdnuť :o) ja že to je pre nich tabu a nie ešte vysvetlovať ako to funguje :o)) sice tn naš so 7 deťmi ma o čom hovoriť emoticon , ale vraj nerozprava take.naštastie, lebo my sme tam len sami dvaja, tak nemusel by emoticon , to by bola riadna trapošina emoticon emoticon
8. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 cau jani, no nastastie knaz o tom nehovoril, to taka postarsia tetula emoticon
vas knaz ma 7 deti?? hmmm, ten taketo poucenie, ako my, asi nedostal emoticon
8. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
Registrovala sa 17. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 357 príspevkov, 2 albumy a 7 inzerátov. Má 29 priateľov. Trnava, okres Trnava.
    V Trnave, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
zuuzzu (31 r.)
5
Registrovala sa 17. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 357 príspevkov, 2 albumy a 7 inzerátov. Má 29 priateľov. Trnava, okres Trnava.
    V Trnave, okres Trnava
 No Sassi, vidim, ze aj tebe sa teta sexuologicka pacila...my sme sa tam s mojim Jankom zadusali od smiechu a ku koncu bol uz drahy normalne ze zaujaty tym co hovorila..az som sa cudovalaemoticon)) ale fakt haluz...nato, ze sme tam boli vsetci hladni a unaveni z roboty, sme to v zdravi preziliemoticon))) ale raz ozaj stacilo, vsetko to uz davno viemeemoticon))))
8. júl 2009 o 16:01  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 ahoj zuzzka emoticon)) no veru, pacila sa prevelice emoticon)) dnes posledna nauka bola super...a este lepsia kvoli tomu, ze som si bola pripit s mojou spoluziackou zo zakladky, co som 5 rokov nevidela, tak mi bolo vsetko smiesne, co fararko povedal, i ked to boli vcelku vazne reci....a konecne aj k veci emoticon))) ale sak, neevaaaaa emoticon

inak dnes som bola okuknut svoje saty, ze ako sa maju a taaaaaaak a prisli nove modely, no skoro ma prekotilo, ake kraaaaaaasne....a mozno budem pred svadbou menit, ak dobre sadnu, uvidiiiime emoticon
8. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
fotoportrét
fotoportrét
discomaniak
1
 čaute baby, čo je s vami? predsvadobná horúčka alebo dovolenky?
kristi8584: chcem sa este spytat k tym krabiciam.. máš ich celé obalené krepovým papierom aj zo spodu? Ak hej tak ako si ho nadpájala lebo krepík čo je bežne dostať má rozmery 50x250cm a krabica 55,5x37x9cm.
10. júl 2009 o 15:52  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
 my sme si objednali obručkyyy, hurááá. sa tešim, lebo tie sa mi na prvy pohlad zapačili. ked budu doma, tak sfotim :o)
10. júl 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 Ahojky,
no to teda nie, ved na spodok to nie je treba, tam sa ti nikto nebude pozerať...
10. júl 2009 o 18:24  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 caute babulky emoticon
trooosicku sme akoze pokrocili, ja sa tu bavkam s vyzdobou, Janko sa zahral na caaava, ze on si da svadobnu kosulku usit, bude hotova o 10dni, mne do vybavicky chybaju uz len nausnice....s mamou sme prave zvolili, ktora kyticka je ta prava, nic velkeho, taka chutna akurat do ruky emoticon tak mozno nabuduci tyzden pojdem do kvetinarstva na kus reci emoticon...a co este?...hmmm, jaaj, dopravu uz mame zajednanu, este tvrdy alkohol asi teraz kupime, vraj pojde ich cena hore... emoticon

Janka, tesim sa z obrucooook a som zvedava emoticon kedy ich budete mat fertig?
10. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
fotoportrét
fotoportrét
jajuliatko
1
 noo to som prave nepochopila u nej, lebo mi najprv tvrdila že tak 3 tyždne to može trvať, ale na konci vravela že nech sa v stredu buducu pridem opytať, že už možno budu tam emoticon tak ja neviem. asi ja o voze a ona o koze abo čo emoticon .
inak alkohol nejaky aj my už mame nakupeny. ešte teda nejake vinko, a asi všetko by malo byť z alka. aj za fotografom som bola sa dohodnuť a kus si to upresniť, tak dalšia vec z krku emoticon . tento vikend si robime s rudom vyletik do Bratislavy, tak až sa ratime v utorok, tak sa chystame aj na matriku a tak. tak bude dalšia vec z hlavy. je niektora z vas aj z dediny? alebo len z mesta. pytam sa preto, lebo že či mam isť aj na obecny urad ked som z dediny. alebo mi stači len na matriku v okresnom meste.
10. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
Registrovala sa 19. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 347 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Levoča.
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
Registrovala sa 19. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 347 príspevkov a 3 albumy. Má 1 priateľa. Okres Levoča.
    V Levoči, okres Levoča
 ahojky jajuliatko..nie staci ti ist iba do okresneho mesta......
10. júl 2009 o 23:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
fotoportrét
fotoportrét
kristi8584
 no janka, takto ono by si mala isť na tu matriku v ktorom obvode budete mať sobáš... lebo ak si to budete vybavovať v inej matrike pod ktoru spadá kostol tak čo ja viem to nemože byt aspon naš farči to tak vravel...my mame svadbu u nas tak patrime pod matriku v susednej dedine, ale keby sme chceli mať svadbu v našom farskom kostole, čo je zase iná dedina tak patrime pod inu matriku a to do zlatých moraviec ... je to somarina podla mna ale vraj to tak musi byť...
11. júl 2009 o 16:29  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
zuzuz1 (28 r.)
1
 no baby tak toto uz mame nastiastie za sebou... v piatok sme boli na natrike a zaroven sme kupili organzu... aspon co to emoticon dnes sme prepadli farkyho konecne to mame z krku... este krstne listy a z tohto ohladu to mame vsetko...dufam emoticon
12. júl 2009 o 14:24  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
 ahojky sasettka...tak ty mas uz aj skusanie ucesu za sebou..a svadobne satky uz mas vybrate?
13. júl 2009 o 14:41  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 ahoj maruskaaaa, s tebou som uz dlho nehodila rec emoticon
jj, satky uz suuuu, na obr. c. 65...i ked som slintala aj nad 67, to im tam prisli nove modely...takze sa rozhodnem asi az na poslednom skusani pred svadbou emoticon))
ty mas co noveho? saty uz mas doma? su krasne, najkrajsie na svete? emoticon
13. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
 ...no satky mam uz doma ...su nadherne ale este o par centimet.som ich musela skratit lebo som si kupila nizsie topanocky ako som planovala....ale este stale nemame vsetko...moj drahy si prave pred 2 tyzdnami kupil oblek..kedze sme v zahranici a prideme len 2 tyzdne pred svadbou tak som rada ze sme nieco nasli...inak ja este stale nemam satky na prezlecenie...chybaju nam este pohare...vyzdobu mi robi jedna agentura tak aspon o jednu starost menej...
13. júl 2009 o 15:05  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
fotoportrét
fotoportrét
sasettka
5
 tie saty, co mas v albume na konci, co mate spolocnu foto, tak tie satocky su uuuplne ze kuasnuckeee emoticon ved najdes dake, to sa neboj, aj 2 tyzdne pred svadbou emoticon a aj pohare...taka drobnostka, vsetko sa zvladne f pohodke emoticon))
13. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
fotoportrét
fotoportrét
maruska83
1
    V Levoči, okres Levoča
 ..tak to dufam ze to stihnem...a ten ucesik ti fakt pristane...ja chcem taky volny ucesik....a zive kvetinky do vlasov...mate aj velmi pekne oznamka..mas fakt super napady... emoticon emoticon emoticon
13. júl 2009 o 15:33  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš