Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo tak takym čo už su samostatnejši, tak hej, asi bude lepšie dať osobitne
Odpovedať
Profilova fotka
oni ani nemusia byť samostatní, akože že žiju od rodičov preč ale že vraj sa to u nas tak robi tak my to tak urobime, aby sa náhodou niekto neurazil že prečo on nedostal oznamko a pozvanku....
Odpovedať
Profilova fotka
no joo, vyhradzujem na fotenie co najviac casu, sak nech si to uzijeme, sak budeme hviezdy :-D inak mame uz obrucky od dnes zajednane...ale budu az zaciatkom augusta...a to sme museli zaklamat :-N a dat skorsi termin svadby, inak by boli az tyzden pred svadbou a to by som asi psychicky nezvladla :-D inak.... ked nam teta povedala cenu obrucok, nam obom len padla sanka...a som sa musela spytat, ze ci to za jednu??? :)))) a ze nie, ze obe....ze waw.... =-) btw.aj mne je luto, ze ma neuvidi prvykrat az doma pri odobierke...aaaaaaaale sak...dako to zahrame :-D a tak tak, treba si vazit hosti a nenechavat ich o hlade cakat :-D babo, takze vy sa budete odpytovat od rodicov este pred fotenim?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha sasi, tak to riadne dlho čakate na obručky. ale už aj u nas som take počula. to hlavne ked si z nejakeho katalogu vyberieme, tak vtedy tiež sa čaka strašne dlho.my ak nakoniec vezmeme tie čo sa mi páčia, tak asi tri tyždne budeme čakať. tak aj to je dosť dlho. by som cela hned ich mať :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko: my cakame na obrucky 2 mesiace.. zaciatkom juna sme ich boli objednat a do konca jula by mali byt hotove tak som zvedava ci budu..
Odpovedať
Profilova fotka
uf, tak to je fakt dllho, to je jake hnusne, že už ich mate ale ešte ich nemate =-) :-N najlepšie mať ich doma, že :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, kooonecne sme dake vybrali a este na ne musime tak dlho cakat :))) ale sak, to rychlo ubehne, ved od dnes predsa zacalo letoooooo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no baby my ich už mame dlho doma, ale ved vy viete ake sme s nimi mali my problemy, teda s tou mojou nešťastnou obrúčkou, ktorú vyrobili malu.... museli sme vracať nazad a vyrábali druhu... inak by to ani tak netrvalo dlho, no teraz cez prazdniny si všade beru dovolenky tak to preto tak dlho trvá... mne tak dlho vyrábali snubáčik, namiesto 3 týždnou z toho bolo tuším 7... inak baby už som si bola zajednať kvetinky... a velmi ma potešila kvetinárka... urobí mi kytičku aku chcem...a ešte aj za rozumnu cenu... tak sa tešim...a predstav te si prišla som tam s fotkou že takuto chcem a ona mi povedala že to bolo robené u nich...takže super...
Odpovedať
Profilova fotka
kika, tak to je superne, ze tvoju vysnivanu kyticku robili priamo v tom kvetinarstve :))))) ja pojdem kyticku zajednat....asi az koncom jula, povedali mi, ze uuuplne staci 3-4 tyzdne pred...a ked chcem len ruze, tak aj tyzden pred :))) a ikebanku mi spravi Jankova krstna...a mozno aj kvetinovu vyzdobu do kostola, len to sa este musim nejak spojit s ostatnymi nevestami a nejak sa dohodnut....
Odpovedať
Profilova fotka
kristi a maš ju aj v albume tu svoju kytičku?
Odpovedať
sasi,no u nas je zvykom,ze po foteni pred sobasom je take mensie obcerstvenie a robi sa odobierka pred hostami.ale ja to tak nechcem.tak ked peto pride k nam aj s rodicmi,spravime na kameru tie veci,ako poculi sme ze tu mate dievku na vydaj...,potom pride prezleceny brat v svadobnych satych,moj nastavajuci povie,ze a krajsia by sa nenasla,potom pride druzicka,co je moja sestra,zenich povie,ze to uz je lepsie,ale predsaj ci by sa este jedna nenasla a potom pridem ja.potom si nieco pripijeme,daju nam rodicia pozehnanie a my pojdeme na fotenie a oni sa mozu chystat.svadobny hostia ma uvidia az v kostole
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaaaaaak :) ani ja velmi nechcem odobierku pred vsetkymi, sak si to potom hostia mozu pozriet na videjku :) tie zvyky, akoze falosna nevesta su suprove, sa mi to paci a dokonca sa mi teta suseda hned ponukla, ze mi pojde za tu falosnu nevestu, spravi zo seba ciganku, bude sranda :)))) len my to teda budeme mat az po foteni.... a tiez by som bola rada, kebyze ma co najviac ludi uvidi az v kostole, hadam to vyjde :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo tak u nas to bude tak, že väčšina mojej rodiny a známy z mojej strany ma vlastne uvidia už u nás, lebo sa tu budú schádzať. hostia z rudovej strany ma uvidia až v kostole. teda až na rodičov. aj u nás sa robí ten zvyk s falošnými nevestami, ale mna to zas nejako neuchvátilo, teda u nás sa tomu asi vyhneme. vlastne len prídu pre mna, prejdeme do obývačky, tak si pripijeme, daju nam požehnanie a ideme. teda na kamere to bude možno minutku :-) . už mimo kamery ich kus pohostime a uvidíme podla času ako dlho budeme u nas doma.
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...ja asi fakt budem potrebovat nieco na rozosmiatie pred tou odobierkou, daco odlahcujuce, bo sa asi fakt rozrevem :))) hentake divadielko mi asi pomoze...a nenecham si ujst tetu susedu tak pojasene vyobliekanu :))) zajtra idem na svadbu, juch, tesim....len som nejaka vselijaka...bud ma to uplne polozi alebo vyzdravi :))) a hostina je tam, kde bude mat aj zuuzzu svadbicku, tak to tam omrknem a budem informovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No Sassi, cakam infosku z Pemina..som zvedava..ja idem tiez na svadbicku 25. jula mojej kolegynke..tak sa tesim, ona je teraz taka vystresovana a ja som este zatial v pohode..ale asi na tom budem o dva mesiace podobne ako ona:o
Odpovedať
Profilova fotka
uff...o 2 mesiace budeme mat 2 dni pred svadbooou...no to uz budeme uplne mimo :-D aleboooo....budeme sediet dakde na manikure a uzivat si, ako sa o nas vsetci pekne staraju :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Asi to druhe dufam:)) jooooj, ale uz sa nam to ozaj bliiiizi...tak tu vsetko ubehlo...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som za to druhe :-D . akt nam to nejak strašne rychlo beži.asi rozbehnem manufakturu na oznamka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babýýýýý tak už je to iba za dva mesiace od dnes.... ale nám to nejako ubieha...sasi no ako bolo na svadbe, u nas bola tiež včera, sa mi spolužiačka vydávala... tak som bola kuk.... a už mi babky v kostole vraveli, že najbližšie sa na mna budu takto pozerať....
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte nevesticky, tak toto bol teda vikend...ja uz tomu prestavam rozumiet...ale VZDY, ked idem dakam na svadbu, cosi sa pototo...a vzdy len mne :)))) raz som mala opuchnute nohy, tak som len sedela, druhykrat som sa rano zobudila s anginou, tak som sa zas strasne "bavila"....a teraz...rano sa zobudim do krasneho slnecneho rana, vsetko je ok, tak sa tesim, ze sa konecne na svadbe aj zabavim, no po ceste ku kadernicke mi akoby cosi vletelo do oka, zacalo ma boliet...doma som sa to "cosi" snazila vytiahnut, cistila som si oko vodou, davala visine, vsetko, co sa len dalo, ale oko bolelo stale....isli sme teda do kostola, tam som uz ani riadne nevnimala okolie, oko mi slzilo o 106....bola aspon taka sranda, ze sa pri mne ludia pristavovali a upokojovali slovami, ze neplaaaaaaac, o 2 mesiace to caka aj tebaaaa...:))) po omsi ma uz v oku akoby nejake noze rezali, tak sa nedalo nic robit a sli sme s Jankom na pohotovost...a tam ze zapal spojivky...ci coho to :))) dala mi kvapky a neodporucala mi vratit sa na svadbu, lebo tie bolesti tak rychlo neprejdu...ale sli sme aj tak... a "bavila" som sa znova :))) takze zacinam mat dooost zvlastny pocit, ze ja+svadba=pohroma :-D a zacinam mat obavu, co sa mi postasti na tu moju svadbu...aj tento zapal v oku...vcera to uz bolo znesitelne, ale mna to chytilo prave v ten den, ked som to najmenej potrebovala :-( aaach jaj, inak zuuzzu, co som zachytila z pemina, tak len same dobre veci, dobre jedlo, fajny personal, trooosicku sme sa mackali, ale to sa dalo zvladnut :))) a tancovalo sa vlastne tam pri bare, aj vy to tak budete mat? po polnoci nam dali studene misy a kapustnicku von na terasu, to naozaj dobre padlo :))) a este co som spozorovala bolo, ze stale ktosi otravoval mladomanzelov s organizaciou, mohli si to viac uzit, ak by tam mali daku zodpovednu osobku, co by tieto veci riesila...a taaak... no babule, som sa rozpisala...tak sa priznajte, komu sa to podarilo cele precitat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojko Sasettka marodko :-D , tak tz mas teda stastie.. Ale hadam na vlastnej svadbe sa ti nic take nestane.. my budeme mat len okolo 55 ludi, takze by sme sa mali v pohode zmestit. A organizaciu nechavame na prvych druzbov, takze nas hadam nikto nebude otravovat..inak som bola na skuske siat v Pasarele, bola tam aj krajcirka a ja som tie saty normalne ze skoro nezapla :-S a to mi vsetci hovoria stale, ze ako so schudla..no asi nie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
55? jaaaj, tak to je tazka pohodkaaaa....tam nas bolo namackanych 80-90? neviem, neratala som to :))) hmmm, nezapla? :-( a nemali ich nahodou zuzene po inej neveste, abo take cosi? :) ved nebooooj, este mas 2 mesiace...to sa daaaa ;-) aj planujete dakam si ist oddychnut? leto = dovolenka :) no jo, ja asi 2 tyzdne pred svadbou sa zavriem doma a ani von nevylezem, aby som si dakde nohu nezlomila, alebo co :-D nam dnes zacinaju nauky, juch, takze v stredu mame po nich :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky sasi, tak ty maš ale "štastie" =-) . to snad neni ani možné toto. ja ti budem držať palce nech so sebou nič neporobiš. ja si budem musieť davať pozor na to čo zjem, lebo sa mi tiež zvykne v nepravy čas spraviť herpes z nejakeho jedla čo mi zle sadne. tak to by som tiež nechcela :-S a možno je to preto, aby si sa na tej svojej bavila najlepšie zo všetkých. to by ťa potom mrzelo, keby si sa na cudzej bavila lepšie ako na svojej :-D . tak si si vždy niečo spravila, aby ta tvoja bola na 100% super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky baby, no teda sasi tak to ozaj riadna smola... ale hadam už si si tu smolu vyčerpala... inak čo sa týka toho - zaneprazdnenia mladomanželov, presne pre toto sme si my zajednali starejšiu... aby sme sa nemuseli s ničím trapiť ona sa postara o všetko... o celý chod svadby... ň
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj baby, diky za podporu... :-N ja uz fakt neviem, co za smolu to mam, uz by sa mohla odomna odlepit :)))) pravda janka, to ma nejake skryte opodstatnenie, aby mi nebolo luto....na mojej svadbe predsa musi byt najlepsie :))) ja este neviem presne, koho zaukolujem...ale urcite sa dakto v rodine najde :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty... sasettka, ver tomu ze sa ti nic zle na vlastnej svadbe nestane... baby brdo som bola nedavno... no nedavno v piatok na promocii mojej kamoske... akoze taka promocia ze len zenich tam chybal... fakt ako mala svadba... len ten zenich... :) este aj odobierkove piesne si zaspievali babenky :) dobre bolo a mala som taku generalku pred svadbou :) akoze normal uz som s pracovnymi ulohami skoncila tak sa mozem uz naplno venovat svadbe... jak male dieta sa tesim.... ked uz osm pri tom... neviete mi poradit nejaku dobru galanteriu (textilnu alebo aku - na skuzky) v BA??? bo v PK su "az" dve a aj tak je tam velke nic :( diky moc... :) PS: budem asi jedina nevesta ktora pojde dva dni po svadbe na zapis na VS :) hehehhe
Odpovedať
Profilova fotka
jaj este som chcela baby kedy pojdete (alebo ak ste uz boli tak prosim skusenosti) na matriku?
Odpovedať
Profilova fotka
no sassi to je fakt strasna smola ale neboj tvoja svadba bude suprova:) to ja som mala vcera na kaficku sok, kamoska my povedala ze ten kaplan co som sa s nim dohodla po tyzdni smskovania na termine kedy mame prist ze uz nie je v HC a ze su tam dvaja novi.. No skoro ma natiahlo.. tak sme tam dnes isli lebo vynimocne dnes bol v CR sviatok tak sme este boli na SR a na fare samozrejme nikto o nicom nevedel nikde to nebolo zapisane no sranda.. tak som sa dohodla s tym novym no uvidim snad to fakt vyjde lebo neviem to bude mesiac pred svadbou a prve stretko.. skomplikovane tym ze treba ziadat dispenz pre moju polovicku no som zvedava ako to dopadne..
Odpovedať
Profilova fotka
tak veru baby, nist sa mi nestane a basta! :-N :-D 8-) zuzuz1, na matrike sme boli, to tam vypisete take lajstre, potrebujete k tomu rodne listy, OP...vypisete, podpisete a daju vam tie papiere, s ktorymi pojdete na faru /ak sa berete v kostole :) / tak ale take promocie som veru nezazila, ze odobierkove piesne? a to uz preco spievali? :)))) a ja veru netusim, kedy mame zapis, ale dufam, ze az dakedy zaciatkom oktobra...2 dni po svadbe, hmmm...ale ved dovtedy este nebudes mat vybavene doklady...to nebude robit neplechu? :) disko, tak ty ineeee soky prezivas, no uz len hadam dobre bude...ja som sa inak vratila z prvej nauky, bolo nas tam asi 20 parov =-) som necakala...ale kratke to bolo, tusim samotna prezencia trvala dlhsie ako fararkov monolog :)))
Odpovedať
Profilova fotka
jej sasi tak to ste mali super že 20 parov my sme tam boli samučičký samí... beee to vobec nebola sranda... akože nebolo to strašne ale keby nas tam je viac tak je asi väčšia zábava a j by to bolo živšie... zuzi no presne ako pisala sasetka, len si prosim ťa nedones len vypis z rodneho listu ako to urobil moj drahý lebo ten ti je nanič... ešte že boli tety matrikárky take mile a hned volali na prislušnu matriku aby im nadiktovali potrebne udaje... bo inak by sme sa tam museli trepať znovu.... disco veru veru to su riadne šoky, ked sa na niečo spoliehaš a zrazu bác a nič....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?