Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
oky,beriem ta za slovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, k tym satam z amarelu, ja som si z tejto kolekcie skusala niekolko, ale praveze mi pripadali strasne lahucke, ani som necitila, ze cih mam na sebe...oproti inym v TN, bol to jeden z dovodov, preco som sa nakoniec pre ne rozhodla
Odpovedať
Profilova fotka
noooo...ja sa nad tymi satami rozplyvam aj dnes, hehe...a tiez mi pridu lahucke...a ppetulka, kolko siat si vlastne poskusala dokopy?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, sasettka, ani sa nepytaj...ak som ich nemala na sebe 30, tak ani jedny:-)sialenstvo sialene:-)a bolo ich vela krasnych, fakt by som si vybrala aspon troje:-)po kazdom chode ine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ppetulka :-D :-D :-D no ale nejak nam to tu viazne s komunikaciou...ale sak my sa zas rozkecame, ked bude ten spravny cas, no nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale vsak ja sa sem cez vikend nedostanem, lebo v UK nemam PC, takze len v robote a cez den niekedy nemam cas, ale ja si myslim, ze to postupne, s bliziacim sa terminom, bude horucejsie a horucejsie :-) aby to vydrzal portal potom :-p
Odpovedať
caute baby, tak aj ja sa k vam pridavam.... uz sa tak tesiiiiim... ale ako tu tak citam, uz mate toho tolko povybavovaneho... ze normalne zacinam mat strach....
Odpovedať
Profilova fotka
ppetulka...no sem-tam sa stane, ze to portal nezvladne...hlavne pred takymi vychytenymi terminmi, hehe :-N a co tam v UK vlastne robis? ahoj mary.claire, vitam ta tu medzi nami ;-) a nemas sa coho bat, len si zajednaj nejake tie priestory, fotografa, kameramana...hudbu...asi aj termin na fare, ak chces mat svadbu v kostole...a potom na tom budes cca rovnako, ako my :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj sa, mary.claire, ked sa do toho pustis, pojde to ako po masle...len sa treba rozbehnut :-) ja som v UK na medzinarodnej stazi z EU...ale uz chcem byt domaaaaaaaaaa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
medzinarodna staz? to znie fajn :) a kedy teda ides domooooooooov? :) ja som dnes zmakla 2 skusky naraz, ved co sa budem :-D uff, este vysledok z jednej...a som za vodou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sasettka tak to teda blahoželám... ja som dnes absolvovala návštevu škôlky, kvôli zápisu do 1. ročníka a som tak neskutočne uťahaná že až, soploši dnes dali riadne zabrať- furt boli v sebe...ech to ten záťažový stupeň, vždy ked je vyšší ako 2 tak im neni rady... a dnes bol tuším až 4...
Odpovedať
Profilova fotka
uff, kristi....ja stale dokolecka opakujem, ze ta obdivujem...to musia byt neskutocne nervy starat sa o tych malych susniakov :)))) a dakujem :-N ten vysledok este stale neviem, profak si dava na cas....klasika... ale zacnem cosi riesit teraz aj okolo svadby, ked uz mam viacej toho casu volneho... len este neviem co...poradte :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
klasika profáci majúúúúú casúúúúúúúúúú... no dnes som si veru hovorila že ak mi neprasknu nervy tak neviem... jeden mi ušiel z triedy hadam 4x a som ho musela naháňať po celej škole a dokonca raz mu prišla do rany aj riaditeľka...ale on chudáčik viacmenej za to nemôže- má poruchu správania vyvolanú zlým rodinným prostredím a navyše rodičia ho s najvôčšou pravdepodobnosťou týrajú... no ja som si kupila čipku a modrú mašličku a chystám sa vyrobiť si ten podväzok čo sa dáva pri fotení...a mam už aj vystrihnutý závoj, len ten lem mi musí maminka urobiť a tá mi stále tvrdí že máme čas...tak musím čakať...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, idem niekedy v marci, dufam, este to nemam presne doriesene zo sefom, tak snad nebude robit problemy:-) Inak uz mame zajednany aj kostol a termin u farara, tak som rada:-)uz ma to chyta a zacinam sa tesit:-) A Ty na aku skolu chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, kristi, to mas este o to tazsie...ja by som nevedela, ako sa k takym malym detom vobec spravat... ked viem, ze doma ma peklo :-( ...a v skole je z neho maly cert :-D a dobre tipy...kebyze tu mam nejaky sijaci stroj a viem s nim narabat, dalo by sa :)))) heh, nenapadlo by ma spravit si vlastny podvazok, hmmm....ale navnadila si ma, ze bych mohla pierka skusit porobit...ved tie potom pockaju v krabici, hehe :) ppetulka, to je super, myslim, ze to je dost dolezite...mozes sa aj na oznamka tym padom pustit :)))) a som na architekture ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak uz rozmyslame nad oznamkami... juj, architektura, to je super, to sa mi paci...tiez som mala ist radsej nieco take studovat... :-| A co saty? Uz si sa rozhodla?
Odpovedať
Profilova fotka
je to veru fajn skola, raz tazkaaa...raz do pohodkyyy...teda teraz uz je to f poho, ked som na druhom stupni, uz sme pre profakov "kolegovia" :-D a nie "veci", co chcu zo skoly co najviac vyrazit... :-N a co si nakoniec studovala? saty...mam casuuuuuuuu :-D ideme na svadobny veltrh a potom s kamoskou pochodit po salonoch/aj do Amarel :-) /, mozno na daco narazim...a mozno sa rozhodnem pre tie, co su zatial No. 1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som studovala ludske zdroje v trencine, vsak bolo to celkom zaujimave, ale taketo prakticek veci ma bavia viac:-) a ktore su to tie saty c. 1? Ja sa zblaznim, ale ja nie som si tymi mojimi stale ista... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, ppetulka, ked ta v tych satach, ktore su mimochodom naozaj kraaaasne, tvoj drahy uvidi, sanka mu padne az na zem a o5 sa do teba bachne :-D :-D :-D nevesta je vzdy krasna...v akychkolvek satach...a tych siat je okolo nas naozaj vela krasnych...a je len na tebe, ktore si vyberies...naozaj...niekto ma pocit, ze su to tie prave na 100%, ine este uvazuju, ci dakde nie su este krajsie /tam patris aj ty :))))/...ale nakoniec pride ten den...a ty sa uvidis v satach, namalovana, ucesana...a uz nerozmyslas nad tym, ze mohli byt tie saty aj krajsie, hehe :-N tie "moje saty" ti na chvilku hodim o5 do albumu, oki?
Odpovedať
Profilova fotka
ok, kuknem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz to tam je...ale stale mi chyba take nieco ako stuha cez pas na tych satach, nemozem si pomoct :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved kraaaasne su tie Tvoje...ale si si ich este nezajednala, ze? Ti sadli ako uliate, tusim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak stuhu tam mozes dat, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ee, nie su zajednane, mne tam rovno ta panicka povedala, ze mam prist v aprili, ze mam kopec casu, co sa ich salona tyka...ked som vravela o stuhe, tak len tak prevratila ocami, ze co vymyslam :-D ale v dobrom, ona je znama mojej mamy, takze bola ku mne vo vsetkom uprimna...ale ked si dupnem!! bude aj stuha :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-)tak to je super...ale vyzeras krasne v tych satach...ach jaj, ja zas nebudem spat:-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ty nemas daku fotku, ako v nich vyzeras?
Odpovedať
Profilova fotka
mam, pockaj na chvilku vlozim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
okiiiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz suuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, krasne suuu...a vyzeraju byt lahucke ako vaaaanok...a ten zavoj k nim...aaaaach jaj... x-) a riadne ta stiahli? dobre sa v nich dychalo? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?