Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodicke, boli naozaj ako uliate...ale ja este troska chudnem tu, tak budu hadam musiet ubrat z nich... ;-) Ale boli naozaj lahulinke a vsak ano, su krasne, ja som len akasi ufrflana:-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D frflanda :))) ale treba, aby ti vela dalsich ludi osvedcilo, ze su naozaj krasne...no a ked su na snurovacku, tak ani nebudu musiet uberat, len sa viac stiahnu, nie? tie moje padli uplne ako na mna...ani snurovacku im netreba, hehe...i ked ted po vianociach neviem, ako by sadli :-D ale uz sa obmedzujem, no...ja rada papkam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, o tom papani by som vedela rozpravat... :-D ale vsak chuducka si. Tieto saty maju zapinanie ako na podprsenke, tiez take tri tie somarinky, tak Ti to zapnu podla potreby a na tom je este zips, takze to krasne zakryje. Ale daju sa este zuzit na 34, tak som rada, lebo tu po veceroch nepapam (trpim, ale...) Dnes uz musim koncit, lebo nas sef pustil skor, ale v pondelok som tu zasaaaaa. Tak papa a pekny vikend:-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vikend aj tebe, papapaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... idem sa pochváliť... dnes som bola behať po salónoch a hadajte čo sa stalo- ak hadate že som sa do jedných šiat zamilovala tak hadate správne...ej asi tie jankine nepoužijem... a pojdem si tieto silno zarezervovať...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no a ktore su tie vyvolene?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, mas krasne pohare v albume, odkial su? Mne sa ksoro ziadne nepacia;-( ale tie Tvoje su kraaasnucke:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musím ich zmenšiť foto a potom pridám na chvilu do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, kristi sa buchla do siaaaaaat, lalalalaaaaaaa :))) no som na ne zvedava aj jaaaaa ;-) no a idem pozriet, co to mam za pohare v albume :-D aaaa...aj ja som prave kukala tvoj album, ppetulka, super kytice tam mas... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno, tie pohare...som urcite odtialto z MS odniekial z albumu skopcila :-( aj som pozerala na par strankach tu na nete, bo sa mi marilo, ze som ich dakde aj normalne videla predavat, ale nist...ale dam ti sem linky, mozno sa ti zapacia este nejake ine... alebo si kup take podobne a ciste...a tu spiralku si tam dokresli :))) http://www.pamas.sk/glass/svadobne-oz... http://www.adecco.eu.sk/index.php?mod... http://centrumvalentiny.sk/eshop/inde...
Odpovedať
Profilova fotka
ok, dakujem:-) tie kytice, vsak sa Ondrikl smeje, ze budeme musiet objednat nakladne auto, ked som si tolko kytic vybrala:-)
Odpovedať
Profilova fotka
este nemas horuceho favorita z nich? ja to budem mat tiez tazke...ale hadam, ked uz aj saty budem mat vybrate, tak sa mi bude aj ta kyticka lahsie vyberat :) ale mam silny vztah k ruziam, to sa musi nechat...ale aj tie pivonky vyzeraju uzasne....hmmm... :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja by som chcela taku smotanovu kyticku, len so zelenym..ale zasa vraj trendom je trosku kontrast, teda, ak su blede saty, mala by byt vyrazna kytica...no, tak neviem..ale vsak nakoniec nieco vymyslime:-)Ja aj tak kazdu chvilu nieco menim...Bozinku, ja snad este zmenim vyzdobu den pred svadbou:-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D den pred svadbou? to si budem pravdepodobne okusovat umele nechty :))))) /ktore som v zivote nemala/ nooo, kontrast je fajn...ale potom ked chce nevesta biele pivonky, da si kvoli nim cervene saty? :))) zalezi od vkusu nevestinho, alebo co :))) mne sa inak tiez paci zelenobiela kombinacia...ma to cosi do seba...a ladilo by mi to s ocami :-D ja stale daco vymyslam a menim, som rada, ze nie som jedina :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda nie si, neboj:-)Ja sa stale neviem rozhodnut...a nie som si ista svojimi satami, za ktore som uz zaplatila zaliohu....no kto je na tom horsie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe...ty? :-D ale ved, parkrat sa este vyspis a posnivas si, ako si v tych satkach cacana a prejde ta to :))) aaaaaaaaalebo je tu este druha moznost, ze sa tie saty daju vymenit aj za ine v tom salone, no nie? ak dovtedy pridu nove modely...nikde s tym nerobia problemy...tak asi ani tam nie...a opakujem - v tych satach si vyzerala super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dooobreee :-| jasan, ze sa daju vymenit, ale vsak ja ani neveim, ze ci ich chcem vymenit:-) A Ty si odkial, sasettka?
Odpovedať
Profilova fotka
ty si teda fakt kvitko :-D ja som z Trnavy, neee? :))) a nabuduci tyzden uz sme dohodnute s kamoskou vymiest vsetky saloooony...samoska svadobne...tak sa tes/te/ na fotky 8-) :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved sa tesim...a pojdes aj do toho Trencina?
Odpovedať
Profilova fotka
amarel mam blizsie v piestanoch, tak ak nenajdeme cosi podobne tu v TT a okoli, tak tam asi nabehneme...tej kamaratke - a ved vlastne aj mne - sa velmi paci prave ten styl /ona sa vydava uz v juny, hehe :-) /
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, vidis, vsak som zabudla na tie Piestany:-) ktory styl? tie moje? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no skor take pod prsiami ustrihnute a volne padnute na zem... tie jej uplne skvele pojdu, ona je taky typ...a mne sa zas najviac pacia take podobne ako ty mas, aj take extravagantnejsie, hehe :)) no treba poskusat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved jasen...ja som najskor chcela cipkove...ale vobec sa mi nehodili...a ani take jednoducho strihane, s uzkou suknou...a uz vobec nie biele...to je sranda, ale fakt ot clovek musi vidiet na sebe...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to...aj ja som si na zaciatku vysnivala, ze budem mat obrovskuuuu suknicso, a vleckuuuu 10metrovuuuu /prehanam :-N /...ale ma to hned preslo :-D ved v takych satach sa neda normalne existovat, vazia min. 10kilo...a tie korzety, co su na nich vystuzene ako nepriestrelna vesta, uff...uz nikdy :-D saty musia byt kraaasne a lahuckeee...aby si si v nich ten den dostatocne uzila a citila sa v nich proste perfisne.. biele ti vobec nesli? hmm...
Odpovedať
Profilova fotka
nie, bola som v nich akasi bleda...a pritom ale nie som bleda normalne...raz som bola na takom skoleni, kde sme mali aj vizazistku a ta mi tiez povedala, aby som sa nevydavala v bielych satach...ze so mnou ta farba neladi, prosim pekne:-) ale fakt je, ze sa mi viac pacili jemne smotanove saty...a tie moje mali fakt krasnu farbu...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no ked ti to aj vizazistka povie, tak nie je o com :)))) ale hej, je to tak, ze k niekomu sa vobec biele saty nehodia...a naopak, niekto len v bielych vyzera super... :-N prave som snubencovi povedala, ze chcem mat svadobne fotky na koni...no mala si vidiet tu reakciu :-D :-D :-D ze ci mi uz uplne preskocilo :)))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam:-)Ja chcem na svadbe ohnovu show...a moj frajer sa na mna pozeral, ako keby som nanho hovorila po cinsky:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved co je na tom? ja kone zboznujem, aj chodievam jazdit, ked je prilezitost...a podla mna by tie fotky mohli byt fajne...s takym kraaasnym bielym pejkom :))) fiiiha, ohnova soooou, to sa mi paaaaaaci ;-) inak mali sme v nedelu druhe vyrocie, strasne som sa na veceru napraskala...ach jaj... :))) a to aj ja sa vecer obmedzujem v papkani...ale ved, vyrocie je vyrocie :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ved fotky na konoch su kraaaasne, ja tiez milujem kone a napadlo ma to...ale chceme sa fotit na hrade a v jednom obchode, tak tam by sme kona tazko dostali:-) No a na vyrocie sa treba napapat:-)Inak ja tiez v UK po piatej nejedavam...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no my tu nemame ziaden hrad na fotenie...ale pacia sa mi take nezvycajne fotky .... vidim to na taku prechadzku po meste a budeme hladat nezvycajne zakutia :))) a urcite si sadneme dakam na frtnana na namestie...akoze na uvolnenie :))) a toho kona...no neviem, kam zakomponujeme :-D :-D ale asi by vtedy bolo treba dake povolenie, ze moze ist do mesta... uz po piatej nejes?? uff, tak to je moc...ja po siestej...a o desiatej uz mam problemy :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?