Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak uz mam zasa polku januara..sa nam to kraati. Ake mate novinky, nieco nove vo vybavovani svadby? My sa chystame buducu stredu na matriku podpisat papiere a na faru vybavit dalsie detaily. Chceli sme aj na svadobny vetrh, ale nevyslo to, takze sa chystame Jankovi daky oblek pozriet a zajednat.. takze pomalicky chystame, teraz je trosku viac volneho casu, lebo vacsina veci je rezervovana, takze oddychujeme a v marci aprili to zacne znova :-D ale tesim sa nato, aj nato ako rychlo to ubehne a budeme vydate vsetky :-D Tak Vam zelam krasny dnik, majte sa krasne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pozeram, ze som prisla o vela infor za tu dobu, co som tu nebola...co nove? My uz mame vsetko podstatne, este doladujeme kostol, ale vsetky dolezite veci, nastastie, mame za sebou...bolo to celkom jendoduche, ani som necakal, az na saty, vyskusala som asi 30 a nevedela som sa rozhodnut...ale nakoniec sa to podarilo:-)a vy co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuuzzu, no dlho som ta tu nevidela... :-) my nemame stale nist nove, ani svadobne veci teraz moc neriesim...jedine co ideme na valentinsky vikend do kupelov, tak sa velmi tesim, ako si tam oddychnem...ja a hlavne moj chrbat :-D na veltrh preco nejdete? my sa chystame pokukat, co to bude ... a na matriku pojdeme az dakedy v marci/aprili...ved to neponahla...ci hej? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasettka, tak ake saty si si nakoniec vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ppetulkaaaa...aj ty si tu uz dlhoooooooo nebola ;-) saty este nemam ziadne zajednane :))) ale idem po skuskach s kamaratkou, co ma svadbu v juny, pobehat vsetky salony v okoli...tak bude este svanda...a v tom salone, kde sa mi tie jedny saty naozaj velmi pacili, mi povedali, ze uplne staci v aprili prist...ze ak by dovtedy sa im nieco stalo, alebo nebodaj mne :-D :-D :-D /napr. ted po vianociach neviem neviem, ako bych v nich vyzerala :-D /tak mi f pohodke objednaju nove...a tak... :) a ty ako?
Odpovedať
ahojky sasettka...ako sa mas..?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz som si zajednala, mne zasa povedali, ze uz si zajednavaju aj na oktober a kedze som do marca v Anglicku, nechcela som to radsej odkladat.
Odpovedať
..ja mooze byt uz sme zase spat vo Svajci...doma to bol sami blazinec,vybavovali sme vsetko okolo svadby...ja saty,hudbu kameramana,fotografa,obrucky ale chvala bohu uz mame vsteko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je jasneee....ono to aj psychicky cloveka ukludni, ked uz ma taku dolezitu vec, ako saty, zajednanu...a potom moze dalej uvazovat, co k tomu...a tak :) ale uvedomila som si, ze by tu nemal byt problem zohnat saty aj mesiac pred...ja som zatial v klude... v tom salone pracuje mamina znama...takze sa neznepokojujem, dokonca tam aj siju :-D a ppetulka, mas fotkuuu siat?? ja som straaaaaasne zvedava :))) a maruska ahoooooooj :))) aj tvoje satky chcem vidieeeeeeeeeet :-N aj obruckyyyyyyyy, vsetkoooooooo :))))
Odpovedať
...obrucky som dala teraz do albumu..len budu s bieleho zlata..take uplne jednoduche...a satky som bola skusat u nas v salonoch,no bola to hruza a des...same stare modely..vobec sami nic nepacilo aj ked niektore mi sedeli ale nebolo to ono....tak som sla pozriet aj do Polska a tam som sa nakoniec vybrala....objednaju mi moje ciselko ...no a v tom zhone som vobec nemyslela a zabudla som fotak takze foecky niesu...no musim povedat ze tam mali fakt krasny vyber a aj modely s Pariza...fakt krasa
Odpovedať
Profilova fotka
obrucky su peknuckeee...a ani kamienok nebudes mat? aj ja inak rozmyslam, ze su pekne obrucky, aj ked su uplne rovnake...to ma teraz tak drzi...ale ako sa poznam, tak nazor este parkrat pomenim :)))) a nemas ani nejaku fotecku, kde su podobne satky? aby som mala pribliznu predstavu :-N ale len ked ju mas dakde pri ruke :-D aby si sa kvoli mne moc nezdrziavala :))) len som zvedava, aky styl si si nakoniec vybrala :) a cenovo ta cca na kolko vysli?
Odpovedať
...najdem a potom ju dam do albumu...no nakoniec som si vybrala take satky o ktorych som si myslela ze mi vobec nepojdu kedze som nizsej postavy...skusala som aj uplne uzke ale tie ma este viac znizovali ...a ohladom tych obrucok ,chcela som mat aj ja kamienok ale myslim si ze obrucky by mali byt rovnake,takto nam aj poradili v predajni..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak uz som tam dala podobne satky..len moje su trocha uzssie a nemaju taku velku vlecku a su biele...
Odpovedať
a satky ma vysli priblizne tych 15 tisic ..a k tomu budem mat vsetky doplnky zadarmo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, peknuckeee:))) a teda snehovobiele? jeeeej :))) no som rada, ze uz aj ty mas take penke satky zajednane :) a kedy najblizsie idete nas5 na SR? potom si pojdes po ne, ci ako? no skoda preskoda, ze od nas je Polsko taaaaak dalekoooo....
Odpovedať
...mali by sme ist v maji ..vtedy si mam ist aj pre saty a drahy si musi este oblek kupit lebo teraz sme to akosi nestihli a ja este nieco na prezlecenie.....odnas to nieje az tak daleke...urcite by si si vybrala a poliaci su pred nami v mode o krok vpred..fakt som velmi spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
no nastastie takmer do kazdeho salona pride rocne par novych modelov, inak neviem, co by som robila :-D ja vzdy pozeram len po tych najnovsich a teda aj najmodernejsich modeloch...ale ako som uz pisala, nemam nejake nervy z toho, ze nenajdem nejake peknucke aj tu....a ta cena...je fajn, prijatelna, hehe :))) este k tomu aj tie doplnky ;-) a co vyzdoba? tusim aj tu si este nemala poriesenu...nasla si daco, daku agenturu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja sa vydávam 5.9.2009. Teraz som povybavovala to najdôležitejšie. A neviem,ako pokračovať dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj naninka, tak ta tu vitam ;-) a co je to konkretne...to najdolezitejsie? aj saty uz mas?:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky konečne sa to tu trošičku rozbehlo, všetko čo ste popridávali som kuk a je to krása... inak aj ja sa v blízkej dobe chystám do salonov- ako som už pisala len tak pre radosť...teraz toho máme akosi vela v robote- polrok sa blíži a aj zápisy malích prváčikov... ahojky naninka, vítame ta tu... tak sa pochvál čo už máte?
Odpovedať
ahojte babule,tak naninka aj ja ta tu vitam.vidim,ze mate vela noveho.ja som si zacala vyrabat oznamka a uuz mame aj finalny napad,len sa este rozhodnut pre farbu papiera a v marci zajst na faru a dohodnut si hodinku-hrooozne chcem sobas o strvrtej,tak a potom to uz zacnem len tlacit. :-) co sa tyka obrucok,sme sa rozhodli asi pre klasicke ciste,mozno pol na pol,ze polka matna polka leskla,ale len biele zlato,nechcem ziadne kamienky nic,sa mi pacia fakt take jednoduche.o mesiac a nieco idem domov,sa uz neviem dockat,nech uz konecne poskusam a vyberiem nejake satickyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, normaaaaaaalne skoro vsetky sme tu dnes boli, ako to tak sledujem :-D kristi, no ale potom ta cakaju polrocne prazdninky ;-) a tie salony pojdes obehnut len v ZM, a s kym? babo, jaaaj, tie popolnocne, co mas v albume, sa mi paaaaaacia...brala bych...:)) a oznamka nam ukazes, co si vymyslela? ja ich planujem riesit po skuskach, ked bude spravna konstalacia hviezd a nakopne ma muuuuza :-D
Odpovedať
sasettka,mam vybity fotak,a idem akurat off,bo spolubyvajuci letia domov na neviem ako dlho(inak su spolu 10 rokov a rozchadzaju sa-bohuzial,aj take su pripady),tak ideme troska posediet,ale ak budem mat troska casu,urcite sem to oznamko hodim.inak som bola prekvapena,ako rychlo sme ho zbuchali.kedze prvotny napad nejako nevysiel.inak babule chcem sa spytat,ze kedy zacnete riesit svadobnu cestu.staci marec?myslim zajst do cestovky alebo tak.a viete kam asi pojdete?
Odpovedať
Profilova fotka
sasi máš pravdu... no aj my už máme navrh na oznamká, teda fotrmát, text s efektami to nechám na bráška bo ten je profík, ja mu nakreslím a napíšem(navrhnem) na papierik čo tam chcem a on mi to urobi...a kostol farára matriku, poučenia, obrúčky plánujeme riešiť v marci... jaj polročné, to je nič vtedy ideme akurat trošku poplesať... a na valentínka sa chystáme na predsvadobnú cestu... kedže svadobná tak skoro nebude, lebo cez školský rok to nejde...
Odpovedať
Profilova fotka
10 rokov a koniec?? ajaaaaaaj...to su uz take neprijemne veci toto...ale stavaju sa... :-| tak si chod s nimi trosku posediet, ved oznamko pocka :))) a co sa medovych tyzdnov tyka...uz sme sa o tom bavili...a stale sa nevieme rozhodnut...ale asi uz vo februari nabehneme pozriet dake first minuty...dakam k moruuuuuuuuuuuuuuu...som naposledy bola, ked som mala 12 |-|
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, nepreziju to tyzden bez teba v skole? tak to je naprt :-( ...a co ak si chora? :)...hmm, mne nastasticko zacina skola dakedy zaciatkom oktobra, takze to je fajn.... inak...my uz vieme, kto nas bude oddavat...len on chudacik to este nevie :-D teda uz sme mu v septembri volali, on je cerstvy knaz a dost sa vylakal...povedal, ze dufa, ze si to dovtedy rozmyslime a najdeme si dakoho ineho:)) len my sme si to hoooold nerozmysleli :-N ma ten knaz neskutocnu charizmu.... aj ja sa velmi tesim na valentina...ale to som tu uz vlastne pisala... :-x vy pojdete kam?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem peťko mi to nechcel povedať, vyberal on a vraj to bude prekvapko... no neprežiju to lebo začíname od septembra s projektom, v ktorom som ja tá hlavná... inak aj ten náš knaz to ešte nevie, my chceme zo susednej dediny, kedysi bol na našej fare a ja som bola u neho aj na prvé sv. prijímanie a behal so mnou dokonca aj po pohotovosti ked som bola malá... tak som zvedavá čo povie, ked za ním prideme... to ja nechcem nášho farára, bo to je totalne zaspatý človek, kamošku ked sobášil, tak im zabudol zápisnicu , ani par don nepovedal a museli prist v nedelu ráno podpísať aj so svedkami...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, to je ale mileee...ze ta chce takto prekvapit...to ja bych mohla snivat o takomto niecom s tym mojim :-D velmi malo ma prekvapuje...nevie to :))))))))) ale aj tak ho luuuuuuuubim :-D :-D no dobre teda...ked zacina projekt...tak to je ine...a aky? :-N tak svadobna cesta bude potom v lete, ved sa nic nedeje ;) no theeda, zaspateho knaza by som teda ani ja nechcela...my tu teraz na farnosti mame tiez takych mladych...nemastnych neslanych...ziadne sympatie sa nekonaju...a mne na omsi ako takej dost zalezi...ved to je vlastne ta hlavna udalost celeho dna, no nie?:) a podla mna sa ten "tvoj" knaz velmi potesi, mozno ho to aj dojme, ked ho o to poziadas...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to sa teším, tento kňaz so mnou behal po pohotovosti týžden pred mojim prijimaním lebo ked sme išli z nácviku z kostola tak mi spolužiak pricvikol prst do bráničky a bolo ho treba zašívať- a on so mnou utekal... a asi za mesiac na to ho preložili na inú farnosť... a teraz asi pred rokom ho dali zase do susednej dediny... tak preto by som ho velmi chcela... tento náš je mladý ale tie kázne sa nedajú počuvať- ani hlavu ani pätu nemajú a strašne meškáva, niekedy aj 20minut tak aj preto všetko by som ho nechcela... len teraz neviem či to tento čo ho chceme vynbaví alebo budeme musieť isť za ondrejom my a povedať že chceme svadbu ale jeho nie... to bude blbé...ech...
Odpovedať
Profilova fotka
bude to asi trosku neprijemne, ked za nim budete musiet ist...ale ked mu povies, ze mas na toho druheho knaza take dobre spomienky, tak to hadam pochopi :)))) a myslis, ze si ta bude ten odvedla pamatat?:))) to by bola haluska, kebyze hej...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?