Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem tiez este musiet nad kyticou popremyslat...vacsinou na april maj davaju tulipany a to ja velmi nechcem , peter chce aby som mala cervene ruze nopriznam sa velmi ich nemusim no ak by mali byt tak urcite s freziami a mne sa pacia lalie. včera sme sa len tak pozreli v maxe na obrucky a som sa skoro smiechom zadusila aky ma moj drahy vkus. ked sme popytali obrucky tak nam ukazala slovemsku vyrobu a on ze jemu sa pacia toe vo vykladé a pani hovori ze tie stoja par 60000sk, a toé len pretoé lebo mali v sebe briliant a peter ze jemu sa este viac péacia tieto. a pani na to ze tie stoja kus 60000sk tak sme sa zasmiali ze vkus ma vyberany :-D
Odpovedať
no tak to ma potom fakt dobry vkus:-))my sme boli v maxe a v celku sme sa zhodli a stali okolo 350eur takze je to priatelne..
Odpovedať
Profilova fotka
No asi chce len to najlepšie, nie? ;-) My keď sme boli snubný prsteň kupovať, tak nám ukazovali aj prstene s briliantmi, vraj je to kameň večnej lásky :-D Osobne mi to príde ako vyhodené peniaze, také drahé obrúčky. My sme si povedali, že nepojdeme vyššie ako 350€. No a teraz sme sa konečne na jedných zhodli a stoja "len" 270€. Tak ešte ušetríme :-D
Odpovedať
no tak to ste nasli fakt fajn...ja tiez tie brilianty nemusim ale keby bol jeden kamienok tak by som brala ale ked nebude nic sa nestane..
Odpovedať
Profilova fotka
keterin, ten tvoj má fakt vyberaný vkus :-D Ja som chcela najprv tulipány, ale nakoniec to jednoznačne vyhrali orchidey...no a na výzdobu si niekoho radšej prizvem, aby to bolo tak ako si to ja predstavujem...v hoteli síce robia výzdobu, ale akosi sa do môjho vkusu nestrafili..najprv som si myslela, že to zvladnem sama, ale po zvážení som sa rozhodla tento stres radšej eliminovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jkasne ze ma vyberany vkus ved prave preto si berie mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co budete davat na redovy??? dajte dajake novinky
Odpovedať
ani mi nespominaj ten redovy lebo ja stale neviem..teda viem budem davat tie male flasticky ale neviem co k tomu...
Odpovedať
u nás sa len vyberá do vienka vdakabohu :) takže nemusim ešte žiadne darceky vymýšlat.
Odpovedať
no tak to mas fajn lebo este aj nato treba fantaziu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky :) pridávam sa k vám tiež máme termín svadby 24.4.2010 , prípravy sú v plnom prúde :) vačšinu tých doležitejších vecí už máme rezervonú. Máme miestnost , dj, fotografa, kameramana,pierka ja mám svadobné šaty. A bola som už aj u jednej pani objednať veci na výzdobu. Ja budem dávať ako darček pre hostí čokoládku , neivem či poznáte rumba alebo nugátka , tak sa z toho stiahne ten vrchný obal a dá sa tam nejaký obal s našimi menami a obrázkom , ešte to nemám presne vymyslené a pre deti by som chcela bublifuky:) Chcela som sa spýtať ako to máte s jedlom? Budete mať tri chody ? alebo švédske stoly? Ja sa bojím len toho aby sme sa tam zmestili aj s tymi švédskymi stolami :))
Odpovedať
ano my budeme mat tri chody no nebudeme mat svedske stoly...
Odpovedať
Článok sa načítava...
my budeme mat len dva chody, velku veceru, kedze obrad bude trosku neskor, potom mame krajanie torty skor, asi okolo 8smej a potom az do rana svedske stoly.
Odpovedať
wau zaujimave to by mi nenapadlo ale tak co sa tyka jedla mne je to v celku jedno takze to riesi mamca..
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj sklomyla, vidím, že o jedlo budeme mať postarané rovnako :-) A čo sa toho redového týka, u nás sa to tiež nepraktizuje, takže nemám starosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme chceli dávať buď anjelikov, alebo iné postavičky a hostia to budú mať pripravené už v rámci výzdoby pri menovkách ako poďakovanie...a na redový sa bude dávať klasicky kúsok torty a niečo ostré ;-) no a jedlo...budú klasické tri chody a tiež je mi to v podstate jedno, to riešia svad.rodičia
Odpovedať
no tak to tiez nieje zly napad a budu to mat na pamiatku..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupila ako na ukazku urcite ste to uz videli taký maly kvetinacik v nom je na prizinke pripevneny kvietok so stipcom je to drevene a sluzi to ako stojancek , no a k tomu by sme chceli davat nafotku ale nie svadobnu, teraz by sme sa odfitili a na druhej strane bude kalendar na rok 2010 a nase mena a datum, no neviem, svokra ze vraj tgake detske ale mne sa to paci
Odpovedať
juj ved je to super pamiatka tak co..ja asi nakoniec budem davat tie flasticky a bud cukriky alebo perniky neviem uvidim lebo tie flasticky sa daju ale uz sa im neuleje len sa im daju tie dve veci...
Odpovedať
Ahojte, tak aj ja s k vam pripajam... :) my mame zajednany kostol, salu, mam saty, fotografa a teraz riesime hudbu.. no ako pozeram uz sme toho mali mat ovela viac :))) je tu niekto, kto bude mat svadbu v PN?
Odpovedať
Ahoj, v PN zatial nie, ale na Starej Turej. a ja tiež toho este velmi vela nemám, stále mám pocit že je čas:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ani ja toho veľa nemám, tiež mám pocit, že je ešte dosť času...nápady držím v hlave ;-)
Odpovedať
majo.lenka obdivujem že v hlave, bo mne sa to v hlave hmýri o dušu tak radšej zapisujem, ukladám a zložkujem v PC:)
Odpovedať
Profilova fotka
sklomyla: obrázkov mám v PC aj ja pomerne dosť, ale tie moje variácie zatiaľ nemám zrealizované :-) ty už máš svadobné šaty?
Odpovedať
majo.lenka mám mám, láska na prvý pohlad:))) Magie Sottero- Adelaide. Ale do salonu kde ich mam rezervovane pride este nova kolekcitak a tak ju pojdem pozriet, bo nie je problem saty vymenit. ak by som nasla nieco lepsie, ale pochybujem, bo tieto mi sadli ako ziadne iné:)
Odpovedať
a mate uz popolnocne saty?
Odpovedať
ahojte holky, polnocne saty moc neriesim zatial. Myslim, si, ze je skoda...ich vobec kupovat..zena sa vydava (dufajme, raz za zivot) tak preco si ich neuzit celu noc??? Mozno zmenim nazor...neskor..ale to by museli byt dobre nepohodlne moje svad.saty..inak by som ich mala rada celu noc....:-) pretoze su kraaaaasne. :-)
Odpovedať
tak ja rozmyslam ze i kupim pretoze hned po mojej svaddbe idem na dalsiu tak ich asi vyuzijem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj drobec, prepac ale budem musiet tu sobotu zristi lebo sme sa rozhodli ze pojdeme do polska
Odpovedať
Profilova fotka
Maruska55 aj ja by som bola rada až do rána vo svadobných šatách :-) . Prichystám si pre istotu aj niečo na prezlečenie ale dúfam, že to nebudem musieť využiť :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?