Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem tiež biele šatočky :-) Aj môjmu drahému sa najviac páčia čisto biele, tak nie je o čom. @Majo.Lenka: šatočky idem pozerať do Prievidze do salónu Milady. Kamoška mi vravela, že tam majú celkom dobrý výber, a aj pre nevesty XL. Ak sa bude dať fotiť a nejaké šaty mi budú, tak dám fotky do albumu :-)
Odpovedať
no tak super ja tam mam sice len dve ale co uz rada si pozriem:-))
Odpovedať
biele sú fajn, ale asi po skúšaní 10tich bielych to nebolo stále ono, akonáhle som na seba dala maslové/ivory/light gold :) tak úplna zmena, som veľmi bledá, mám tmavohnedé vlasy a v bielej som vyzerala o ničom, v mojich som sa rozžiarila a bola som to ja :-)
Odpovedať
tak to je potom ine zbytocne by si si davala biele..ved kazdemu sedi nieco ine..
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak...ja som tiež chcela len a len snehobiele, ale keď som začala skúšať...tak tie snehobiele veľmi kričali..no som zvedavá, aké si vyberiem nakoniec ;-)
Odpovedať
majo lenka: v Anglicku....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, taj ja uz mam aj menovky, pomaly sa chystam na vrecuska a potom snad na navleky...
Odpovedať
pocuvaj sak ja este ani neviem ci vsetci pridu a ty uz mas menovky ...jak ti fajne a das ich omrknut:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...keterin si šikulka... o chvíľu budeš mať všetko hotové...potom budeš len oddychovať ;-)
Odpovedať
no no keby som mala tolko casu tak aj by som rada bola taka sikovna...:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial mam len moju stranu lebo svokra sa akosi nevie dopracovat k zoznamu takze este polovicu mi treba a urobila som pre vsetkych , ktorych poz7vame a kto nepride tak jeho problem dostane odomna aspon na pamiatku menovku. skusim dat vecer do albumu... mna to strasne bavi joj jak by som si chcela otvorit salon a vsetko okolo toho robit
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vela casu nemam ale ja to robim skor ako oddych relax po praci v skolke. a to este neviete ze mam 4rocneho syna takze casu vela niet
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak to si potom sikovna:-))waw takeho velkeho?:-))tak mas radosti a starosti.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to hej, svata pravda male deti male starosti velke deti velke starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
prihodila som menovky
Odpovedať
Profilova fotka
to si fakt sikovná, keď stíhaš popri synovi aj tieto prípravy... je pravda, že trošku manuálnej práce nezaškodí, pre relax je to fakt dobré
Odpovedať
Baby a aké veľké budete mať svadby?ja asi 63 ludi max, ale asi neprídu všetci (zdravotne problemy a pod)
Odpovedať
pocuj keterin a tie kvietocky si robila ty na tych menovkach?
Odpovedať
Profilova fotka
nie to som tiez kupila no mozes vyuzit aj tie c sa mi zvysili
Odpovedať
Profilova fotka
sklomyla my sme mali mat povodne cca ale musime to zredukovat do 100 lebo chcem okruhle stoly a tie mozu byt len do toho poctu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak ja som bola dnes šaty pozerať a zadarilo sa mi na prvý šup :-) . Hneď prvé, ktoré som skúšala som si aj rezervovala. Skúsila som ešte jedny obliecť, ale nebolo to ono. Už som ich hodila do albumu :-D sklomyla my budeme mať len malú svadbičku - rodičia, súrodenci a kamaráti, cca. nejakých 30-40 ľudí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jenta tie saty ti vynikajuco sedia ale radsej si vezmi bolerko s dlhym rukavom, pre istotu ak by bolo skarede pocasie. ja som si ties kupila s dlhym rukavom
Odpovedať
Profilova fotka
Keterin ďakujem :-) Cítila som sa v nich fantasticky. No aj mne sa viac páči s dlhým rukávom, ale povedala pani v svadobke, že majú dostať aj niečo nové aj s trojštvrťovým rukávom v januári tak ešte uvidíme čo sa mi zapáči ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky, ja teda osobne mam uz po svadbe, ale musim vas pochvalit, za krasny vyber datumu, v tento den som sa narodila, zasnubila a keby som pred rokom checkla kalendar, ze 24.4. vychadza na sobotu, tak tu nasu svadbu necham az na buduci rok :-D . Aspon by som mala istotu, ze milacik nikdy nezabudne :-) Jenta, satky su nice, budes kocica, apropo nerozmyslala si nad cipkovanym bolerkom? mas jemne satocky, bolo by to pekne... Vesele pripravy
Odpovedať
jenta...ja tiez nemam velku svadbu na slovensku. Len okolo 40-45 ludi. Uplne to staci...a chcem tam mat ludi..na ktorych mi zalezi....:-) Nie som zastankyna toho..pozvat celu rodinu..len aby sa niekto neurazil....hi hi. Satky su fajn, ale suhlasim...s werony..to bolerko...mi moc k tym satam nejde..skus nieco jemnejsie. Ja som si kupila cipkovanu latku...na bolerko..bude to vyzerat skor tak spanielsky.ale bude strasne jemne...dafajme..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nad čipkovaným som veru nerozmýšľala, ale uvidíme čo budú mať, keď pôjdem na skúšku :-) Werony, keby si checkla ten kalendár a mala by si svadbu 24.4. tak by to znamenalo, že by sme sa nevideli. Jedine že by sme urobili jednu spoločnú :-D Takú garden party ako sme mávali v Manchestri, nebolo by to dobré??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, vidím, že ste zase pokročili ;-) ...inak výzdobu miestnosti si robíte sami/resp.váš aranžér, alebo vám ju urobia v hoteli? A z akých kvetov plánujete svad.kyticu a výzdobu? Jenta: šatky ti pekne sadli, ale trochu čipky by ozaj nezaškodilo :-)
Odpovedať
výzdobu miestnosti mi budú robiť moje nadané kamošky, ktoré majú v tom bohatú prax a kvety a kytica je pre mna este záhadou, bo by som chcela aprílové kvety, ale akosi si nevjem poradiť a vybrať ktoré by boli vhpdné. viete poradiť? kytice budete mať ladené do biela alebo farebné? to mám dilemu tiež:)
Odpovedať
tak ja si vyzdobu budem robit sama teda aj s pomocou kamosiek no a co sa tyka kytice tak chcela by som ruze miesane este s niecim a budem ich ladit k vyzdobe takze bielo zelene..
Odpovedať
Profilova fotka
O výzdobu sa nám postará pani, u ktorej sme objednávali sálu. Máme si len vybrať farbu :-) No a ja mám v kytici jasno. Vyhrali to kaly a najradšej v nejakej tmavej farbe (tmavofialová, bordová,...). Čím tmavšie, tým lepšie 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?