Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
keterin to je v pohode na dalsi tyzden robim poobede ak by si potom chcela tak mi daj vediet..
Odpovedať
Profilova fotka
pravdu máte...ani mne sa asi nebude chcieť vyzliecť svadobné šaty :-) a budete mať závoj?
Odpovedať
tak mne tiez nie lebo co som ich skusala tak sa v nich citim super a su uplne lahucke no co uz po redovom to tak byva...ja zavoj nebudem mat lebo budem mat kucery rozpustene len na bokoch trochu zopnute takze zavoj tam nebude aby to nezakryval...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa ešte nerozhodla pre účes, ale závoj mám rezervovaný, tak uvidíme :-) Ale chcela by som ho mať.
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj, tak ja ho určite chcem, uvidím, ak mi bude počas svadby vadiť, tak ho dám možno dole...hm...ktovie, čo ma dovtedy ešte napadne... :-D ;-)
Odpovedať
ahojte...aj ja sa pridávam :-) 24.4.2010 moja svadba... zatial máme vybavenu sálu a kostol, hm ako tak čitam...musíme sa poponáhľať.. Šaty ešte ani len netuším, aké by som chcela... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj, ja som na tom podobne, aj keď už mám aspoň aké také predstavy :-) ...ale poponáhlať by si sa mala aspoň so skupinou/DJ, kameramanom, fotografom, zvyšok sa dá aj neskôr...aspoň myslím 8-)
Odpovedať
jenta: to vies, mne sa je to luto vymenit svadobne saty za polnocne..ked sa clovek vydava len 1x v zivote. ;-) Co sa tyka zavoja chcela by som ho mat...urcite v kostole..ale potom pocas zabavy...ho dat dole..len v kostole sa mi to paci....mozno par fotiek so zavojom par bez zavoja...
Odpovedať
:-) jeej ja budem tiež celý čas vo svadobných --- tesím sa nato... to je výhoda toho, že nebudem mať redovu, lebo tu je taký zvyk, že po redovej sa obliekaju spoločenské šaty...
Odpovedať
no ano a my kedze mame redovy aj ja ho chcem tak budem potom v kroji a tak popolnocne..
Odpovedať
majo Jenka: ďakujem za rady, ale kameramana mat nebudeme, DJ si budeme robiť sami...no som zvedava ako to dopadne... Budeme mať malinku svadbu cca 32 ľudí (kruh najbližších), dúfam, že sa budeme baviť... :-) Drobec934: krásny album, a v dobrom salóne si bola, aj ja ho chcem navštíviť....dúfam, že este nejaké šatky na 24.4. 2010 nájdem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slecna2: tak potom sa nemusíš vôbec ponáhľať 8-) úplná pohoda...my budeme mať asi 100-120 ľudí, a tiež sa s tým voľajako nestresujem...a šatky tiež ešte nemám...veď nejaké sa mi hádam ujdú ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
slecna2:dakujem pekne:-)no maju tam dobry vyber a aj v celku fajn ceny..my by sme malil mat okolo 90 ludi no ja som si zacala postupne vsetko uz dopredu zariadovat aby som mesiac pred tym uz nemusela nic zhanat ani riesit...
Odpovedať
Ahojte, uz som tak rozmyslala...ake šaty by som cchela....daco som popozerala na internete aaaa nasla som ich....SATY AKE CHCEM....pozrite album...uz len také do apríla najsť v Prešove.... x-)
Odpovedať
su krasne a zaujimave:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...včera sme boli v Krakowe, je tam nespočetné množstvo svadobných salónov, šaty všelijakých značiek - francúzske, španielske, americké...no, do výmyslu sveta, kopec krásnych doplnkov...ceny šiat závisia od značky, takže sa pohybujú v rozmedzí od 1000-6000 Zl. Ja som skúšala svad.šaty zn.Pronovias, La Sposa a San Patrick (majú trošku väčší výber modelov ako v SR)...no a teraz mám dilemu, rozhodujem sa medzi dvoma modelmi...hm...a požičať, či kúpiť? Požičala by som ich, samozrejme na Slovensku, s požičaním v PL by to bolo dosť obtiažne ;-) No a kúpila som si svietniky na svad.stôl, takže už mám aj niečo v rukách, nielen v hlave :-D
Odpovedať
no tak to je super,my sa chystame ale na obleky lebo ja uz saty mam:-)tak som zvedava ze ako to tam bude ked pojdeme my..
Odpovedať
Profilova fotka
na svadobný oblek sa chystáme tiež do Krakowa, ale to až začiatkom roka 2010, výber v obchodoch i v galérii mali veľmi dobrý, my uprednostňujeme obchody, lebo na tých trhoch je to hrozné, minule sme boli na trhoch v Nowom Targu a povedala som, že nikdy viac ma tam nikto nedostane...blato, špina, kopec ľudí, každý sa strká ]-( ...nie som zase žiadna fajnovka, ale toto fakt nie je nič pre mňa
Odpovedať
ano presne ja to tiez nemusim takze radsej po obchodoch ako na trh
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme povodne tiez planovali ist na oblek do polska ale nakoéniec sme ho kupili v kosiciach v optime a nelutujeme. mame zaruku ak by nahodou a pomdobu dvoch rokov aj vsetky upravy gratis ako je skratenie predlzenie....
Odpovedať
Profilova fotka
a okrem toho sme si hned vedla v kike rezervovali skrinu :-D takze vyhodny výlet
Odpovedať
joj ani mi nevrav ja tiez chcem ist kvoli tomu tam ze pojdeme do optimy aj do aska a kiky a kupime spalnu lebo nam treba akoze to bude na vianoce..:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no vrelo odporucam kiku, taka skrina ako sme chceli tu v presove stoji o 300€ viac ako tam
Odpovedať
ej no to fakt sak ja co som pocula vraj kika je draha...no ale tak super pojdem urcite popozerat...mne treba aj postel aj skrinu aj nejaku komodu
Odpovedať
Profilova fotka
no ved kika garantuje najnizsie ceny a postel sme si kupili uz minuly rok tu v sume akoze znackovy nabytok ale strasny šit
Odpovedať
no ved ja ani nechcem preto a chcem ist tam pozriet..a aj do aska chcem ist pozriet odtisl mam obyvacku aj stolik..
Odpovedať
Ahoj, ja sa tiez k vam pridam, svadobny den mame 24.4.... ale zatial mame rezervovanu miestnot a fotografa :-|
Odpovedať
Tiež mám akosi stále pocit, že je ešte dosť času... Neviem totižto či živú hudbu alebo DJ a ani žiadneho nepoznám... Som zo Senice a svadba bude tam, takže ak niekoho poznáte z blízkeho okolia, doporučte mi prosím :-)
Odpovedať
Ja som tiez mala možnosť isť do Kiky aj Aska (Košice)....a ked možem povedať za seba kika ma prekvapila, super veci a ani nie drahe....sa mi tam veľmi pacilo..a potom som isla do Aska...a to ma až tak neočarilo..dosť drahe v Asku
Odpovedať
Dnes som oznamila v práci, že mam 24. 4 svadbu....jeeej mile prekvapenie...tesili sa... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?