Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
1
24
25
Ahojte, tak mi sme uz na svete :) Malicka Martinka sa narodila 5.1.2011 o 20.36 hod. vazila 2680 g a merala 49 cm :) Zatial sa nam celkom dari. Drobec a ty sa ako inak citis??? Vsetko o.k.???? Tak vidim, ze sa nam to tu pomalycky rozrasta. Tak zelam nech ti to vyjde a mozno sa zadari aj toho 24.4. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Nikina, srdečne blahoželám k malej Martinke!!! nech ste hlavne zdravé:-) hmhm...nahliadla som tu po dlhšej dobe a tu taká milá správička:-) ešte raz všetko dobré!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikina17 ahoj..tak to je super sprava tak to gratulujem k malinkej :)tak mne sa to zatial posunulo na 13.4 tak uvidime ako sa malemu zachce na svet :D dari sa nam v pohode krasne rastieme a priberame ja sa citim fajn no niekedy uz by som to mala najradsej za sebou :)tak dufam ze potom pridas aj nejake foto malej ..ja vam dam vediet hned ako sa maly vypyta na svet :)tak sa drzkajte a nech sa vam dari a nech ste zdravi :)baby a ozvyte sa velmi malo tu uz chodite :-(
Odpovedať
Ahoj drobec, tak fotky malej si mozes pozriet v mojom svadobnom albume. Mam tam nejake. Tak drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a malicke nech pekne rastie. A uz vies co to bude??? 13.4. hmmmmmm no mozno si to predsa len pretiahne do toho 24 :-) bolo by to mile. Tak sa drzte zatial. A majo.lenka dakujem za prianie :) a ty ako???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá som rada, že ste opäť zavítali :-) u nás všetko v pohode, žiadne bábo na obzore, mám ešte nejaké študijné povinnosti koncom roka, tak toto si urobím, nech mám potom pokoj a môžem sa venovať iným príjemným veciam... o chvíľu máme rok, však? Tak nech sa vám darí, nech detičky rastú a sú zdravé.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky, dlho som tu nebola, ale teraz už nie je toľko toho času sedieť na nete :-D 30.11. sa nám narodil krásny synček Marek. Meral 49cm a vážil 3440g. Moc sa mu nechcelo ísť von, pôrod mi vyvolávali a nakoniec musel malý ísť von sekciou. Ale hlavne, že všetko dobre dopadlo :-) Veľmi sa z neho tešíme, je to naše slniečko. @nikina17 gratulujem vám ku krásnej dcérke :-) Prajem jej aby bola hlavne zdravučká a aby poslúchala maminu a tatina :-) @drobec490 nejako to už vydrž moja :-) Tento posledný mesiac bol aj pre mňa najhorší. Malý sa mi stále tlačil do rebier, nemohla som poriadne spávať, unavená som bola jak kôň, prsty a nohy som mala opuchnuté, že som obula iba rozviazané tenisky...no ale tehotenstvo je super, aj my celkom chýba to bruško :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenta ahojte no ano aj ja si myslim ze mi bude to brusko chybat ale uz sa neviem dockat maleho..dnes som bola na CTg tak uz sa zaciname otvarat tak nakoniec uvidime kedy sa nakoniec vypyta...tak zienky potom dam vediet a aj fotky pridam a vy sa drzte a keby ste mali nieco nove ozvyte sa..:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte, ja som tu prišla len omrknúť ako sa vám darí a pozerám, že viaceré ste už aj s potomkom...:) my sa máme výborne, máme krásny rok za sebou a a ešte krajší pred sebou.. Bábo máme na ceste ( sme akurát v polovici), tak sa z toho tešíme..len nech to takto pokračuje aj naďalej.. všetkým vám prajem to isté.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja vsetkym tisko zavidim, nam sa nedari, chystame sa na vysetrenie tak som zvedava ako to dopadne :-|
Odpovedať
ahojte kocky...tak ja sa hlasim sice neskor ale predsa....jakubko sa narodil 14.4.2011 rano 1:20 mali sme 3400g a 51cm po tazkom boji nakoniec na cisarsky...porod bol dost narocny ale nakoniec sme to nejako zvladli..teraz mame skoro styri mesiace,kojime sa a krasne rastieme a sme zdravi..dufam ze aj vam sa dari :-)
Odpovedať
1
24
25
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?