Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Jenta: no v Manchastri som bola....aj ja...tam stale prsi....:-(((( ja byvam v oblast Essex juh Anglicka len necela hodinka od Londyna....a necela hodinka od mora.....aj pocasie tu je stox lepsie..ako severne Anglicko....Mali sme nadherne 3 tyzdne...uplne hice....teraz sa ochladilo len na nejakych 22 stupnov...co mi celkom vyhovuje...:-) Ja som tu uz 7 rokov. Takti prajem super nakupy urcite toho vela pokupis..aj pre babo...aj pre seba...fakt maju super vypredaje a ako hovoris...tiez vzdy ked pridem na Slovensko pokupim veci nasim a braskovi...a tiez si nemozu vynachvalit...uplne ina kvalita. Ale sama to poznas ked si tu zila.
Odpovedať
Ahojte babenky, tak som tu pekne davno nebola. Musim povedat, ze dovolenka v Egypte dopadla uplne super, vdaka za rady jenta aj majo.lenka. Fakt to dopadlo uplne super, ziadne zaludocne problemy neboli. Prave naopak, dovolenku sme si uz "traja"aj ked bola svadobna uzivali uplne super a myslim, ze to prospelo aj babatku. Uz sme v 16 tyzdni a dari sa nam super, vcera sme drobceka uz prvy krat videli na ultrazvuku a vraj to bude na 99% dievcatko, takze sa obaja velmi tesime, pretoze to bola nasa velka tuzba. Obaja s manzelom sme si priali dievcatko, ale zas najviac sme si zelali, aby boli zdrave. A vy ako???? Nepribudla nejaka nova co caka babatko???? Vsetkym, ktore tuzite a cakate vam drzim palceky nech sa vam zadari, a tym co uz su v radostnom ocakavani zas zelam hlavne vela zdravicka pretoze to je to najdolezitejsie. Majte sa zatial pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nam sa zatial nedari a uz z toho zacinam byt poriadne nervozna, nakolko ja uz jredno "babo" sdkoro 5 rocne mam. snad sa to podari cim skor lebo velmi by som ela koli synovi...nevie sa dockat
Odpovedať
Neboj keterin, urcite sa ti to coskoro podari :) a bude sa tesit nielen syncek, ty, ale vsetci :) drzim palceky
Odpovedať
ahojte baby.tak ja mam novinku kedze sa mi nedostavili,a robila som si testik a visiel pozitivne,tak pravdepodobne uz budeme od aprila traja :-D :-D na buduci tyzden idem k lekarke tak by mi to mala potvrdit :-)) a keterin neboj to pride ja som to prestala tak riesit kupila som ovulacny test a si predstav ze hned to vdaka tomu vyslo co som bola prekvapena a nemyslela som ze to fakt vyjde...
Odpovedať
drobec, srdecne gratulujem a zelam ti teda, nech ti to lekarka so 100% istotou potvrdi :) aby si si mohla ten uzasny pocit naplno uzivat. No a taktiez nech vsetko prebieha tak ako ma :) gratulujem :))))))))))))))))))))))
Odpovedať
teraz ma napadlo :-) vsak tebe to mozno vyjde do roka a do dna :-D ak mas termin na april :)
Odpovedať
no tak to uz aj mne napadlo uvidime ci sa to naozaj takto podari :-))) a dakujem pekne no a dufam ze si to budem uzivat bez nejakych komplikacii:-))a vy sa inac ako mate?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahojte dievčatá, tak ja som tu už tiež dlho nebola...máme sa celkom fajn, dorábame ešte posledné veci v byte... a užívame si čas bez bábätka, ja sa na to zatiaľ necítim 8-) drobec: dúfam, že vám to teda vyjde, držím palce nikina: som rada, že dovolenka dopadla dobre a že sa faraón nedostavil...isto krásne rastiete :-)
Odpovedať
ahoj majo.lenka, no dovolenka bola uplne uzasna. Ziadny faraon nas nezaskocil, len krasne slniecko, more a super oddych. No veru uz sa pekne rozrastame :-) dufam, ze aj nadalej to pojde takto bez komplikacii. Srdecne pozdravujem :-) :-)
Odpovedať
ahojte..tak aj ja dufam ze to pojde takto dalej a postupne sa pridame vsetky :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
drobec gratulujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem kati ale tak az v piatok to budem mat na 100% potvrdene,ale testy mi vysli pozitivne takze...no a gratulujem konecne k tej dovolenke..nasa pravdepodobne asi padne teraz..
Odpovedať
Profilova fotka
aj nasa asi
Odpovedať
a tak nasa padla kvoli praci a teraz aj tehu prislo tak uz ju neriesim.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
drobec934 gratulujem k bábatku :-)
Odpovedať
dakujem jenta..a vy ako sa mate?ako sa dari?
Odpovedať
Profilova fotka
my sa máme dobre :-) už sme začali siedmy mesiac, gulatíme sa stále viac. Nenormálne to letí :-D Zatiaľ máme všetky testy v poriadku, teraz nás čaká sono v septembri, tak dúfam, že aj to bude v poriadku a že sa nám drobček ukáže, či je chlapec alebo dievčatko ;-)
Odpovedať
tak ja momentalne zacinam este len siesty tyzden,no je mi neskutocne nanic a tazko kazdy den...ja idem 7.septembra a mali by sme vidiet uz srdiecko prvykrat..:-)))no tak to teda leti a kedy to mas termin?
Odpovedať
Profilova fotka
No to ti veru nezávidím, že ti nie je dobre :-( Mňa to chválabohu obišlo, do piateho mesiaca som ani poriadne nevedela, že som tehotná, nevolnosti neboli, brucho takmer žiadne :-D Termín mám podľa MS 26.11., tak ale tomu miminu je jedno, čo doktorka vyrátala a aj tak sa vypýta, keď sa jemu bude chcieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, ako sa vám darí?...drobec, srdečne blahoželám :-) u nás nič nové, akurát bytík je zariadený... hm...o chvíľu máme pol roka v manželstve, chystáte polovičkám nejaké prekvapenie?
Odpovedať
ahojte...no tak vam zavidim lenka lebo mi bytik este len budeme riesit po novom roku potom prerabka a tak a v aprili mam termin...no a ja som nad niecim rozmyslala ale este neviem co no nieco by sa hodilo :-)))
Odpovedať
Ahojte, neviem ci sem este niektora chodite, ale skusim. Vsak sem mozno niektora nakuknete. Som tu davno nebola, od svadby sa toho veru riadne pomenilo. Akurat pred tyznom sme sa stahovali do noveho bytu, je krasny, ale dalo to zabrat. Hlavne teraz s bruskom, ved o mesiac rodim :) ak nie aj skor :) a vam sa ako dari???
Odpovedať
Ahoj, obcas nakuknem :) My sme prestahovani od augusta, a teraz sme v prerabani, dumani a pod :) Inak fajn, zatial mi stav manzelsky neskutocne vyhovuje :)
Odpovedať
ahojte :)tak ja sem tam nakuknem ci niekto nepisal ;-) nikina ty mas uz tak skoro termin?ja chvalabohu az v aprili ale uz sa neviem dockat :-D tak vam prajem vsetkym pekne sviatky a dajte vsetky vediet ako sa mate ;-)
Odpovedať
Ahoj drobec, ano mam termin 16.1.2011, ale podla prvych pohybov mi vysiel presne na 31.12. :-) takze radsej pocitam s moznostou, ze to moze byt kazdu chvilu ako by ma to malo zaskocit :) strasne to leti. Ked si predstavim, ze ani nie o tyzden su vianoce, potom novy rok a to uz tu bude nasa malicka cuby dub. Najhorsie je, ze este len vcera nam doviezlli spalnu, v pondelok ju poskladaju a este stale je tu kopa veci co nie su vybalene. Oblecenie mame zatial vo vreciach, po spalni sa namiesto nabytku povaluje kopa skatul :-) a tak. Takze to musime vsetko stihnut, kym malicka pride na svet :-) ale inak je to vsetko uzasne. Manzelstvo si fakt vychutnavam a musim povedat, ze som rovnako stastna ako v svadobny den :-) Tak zatial sa majte pekne, ahojte. Drobec, bolo by inak vtipne keby sa ti to babatko narodilo 24.4. to by bol mily darcek k vyrociu. A uz viete co to bude????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček baby, vy všetky tak bábätkovsky? Ináč, myslím, že jenta už má bábo, aspoň mala mať termín v novembri...nikina, držím prsty, nech ste obe zdravé:-) No a bola by to riadna sranda, keby mal drobec bábätko na výročie svadby :-) My si spokojne nažívame, bytík je OK, z tejto stránky sme bez starostí...ešte si dokončím vzdelanie a snáď aj my budeme bábätkovať...prajem vám príjemné prípravy vianočných sviatkov, hlavne nech je všetko v pohode.
Odpovedať
@majo.lenka aj my sa ešte neradíme medzi rodičov :) zatiaľ len s kocúrom, tiež prajem všetkým pekné vianoce, naše budú prvé spoločné, prvé v novom bývaní, tak sa veľmi teším :)
Odpovedať
Ahojte babulky, tak vsetkym zelam krasne a spokojne vianocne sviatky, prve novomanzelske :) nech sa vam v novom roku len a len dari.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak ako ste sviatkovali?no tak my by sme sa s manzelom velmi potesili keby to bolo toho 24.4 ale bola ty to fakt sranda :-) :-) @nikina17 tak drzim palce a potom daj vediet ako sa mate uz traja:-) no my by sme mali mat chlapceka tak uvidime ;-) a ano jenta uz by mala mat babo tak dufam ze sa ozve a napise nam ako sa im dari ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?