Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no super...ja som to ešte pre istotu nepovedala... ;-) šatky, ktoré máš v albume si už našla?
Odpovedať
Nie nenasla som ich..ale pravdupovediac som ich ešte ani nezačala hladať...si davam nadčas ci? :-( Asi začnem hľadať a vybavovať veci až po novom roku.. No rozmýšľan o pierkach pre mladé družičky...chcela by som niečo formou náramku s kvetinkou...alebo niečo take...hľadám na nete.. :-| ale nic...
Odpovedať
tak ja keby som mala zacat po novom roku tak nejdem ani do roboty,lebo ja mam tolko veci uz ze si neviem predstavit robit to tak kratko pred tym:DD
Odpovedať
Ahojte spolunevesty, úžasná vec sa nám stala! Sálu ktorú sme mali zajednanú idú rušiť a predávať, smutné je že prevádzkovatelia sály nám tvrdia že to tak nie je a termín platí.... to že sa ide sála predávať viem na 100% od budúceho majitela tejto sály, ktorý ju ide rušit a prestavovať na úlne niečo iné. Tak ideme zajtra obehávať sály znova a zajednať niektorú ktorá bude dúfajme že voľná. Toto už je druhá sála ktorá nám takto vypálila:( Nemáme chuť čakať ako nám to s touto sálou nakoniec dopadne nedopadne, zaistíme radšej inú, nech vieme kde vlastne budeme svadbovať.
Odpovedať
ach tak to vam naozaj nezavidim...moja kolegyna sa vydava dva tyzdne predomnou a stale mala casu so vsetkym a teraz ma problem zohnat salu lebo ak nahodou je nieco volna tak az na maj...
Odpovedať
No ved toho sa bojím... zálohy už máme poplatené na všetko možné, termíny nahlásené, viacero svadobčanov má zabookované letenky už na tento dátum, jedny dokonca museli presunúť svadbu aby sa nám to nekrylo..... no pot ma oblieva ked niečo rýchlo nenájdeme.
Odpovedať
ale neboj budem drzat prsty urcite nieco najdete:-)
Odpovedať
dík za podporu, dufam aj ja, čo už mi iné zostáva:) jediné ma utešuje: problémy z organizáciou svadby vraj značia vydarenú svadbu, tak bodaj by:)))
Odpovedať
tak budem drzat prsty idemja off.tak dobru noc a nech to vyjde:-))
Odpovedať
:-) júúj tak to ani ja vám nezávidím, ale vam tiež budem držať prsty nech sa niečo pekne nájde, a aby ste neboli prekvapený, že si najdete niečo este krajšie, a budete este spokojnejsí... :-N Ja som s tým nemala problém, zmysleli sme si akú sálu chceme, a bola voľna...fajne...ostatné mám zatiaľ len v hlave...že co a ako by som chcela...
Odpovedať
Profilova fotka
sklomyla: je to od nich dosť nefér, ale verím tomu, že si nájdete inú krásnu miestnosť na svadbu, držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sklomyla taktiež vám budem držať päste, nech nájdete krásnu sálu. Ja by som sa tiež nespoliehala na to, čo bude s tou sálou, ktorá vám "vybuchla". Veľa trpezlivosti ti prajem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, no nová sála zajednaná, pred tým sme ju vylučovali, resp. mali ako poslednú možnosť ale vyzerá to že to bude tuším asi najlepšia možnosť. Pôvodnú sálu sme ešte nerušili, cakam ako sa to vyvrbí a po novom roku sa rozhodneme co a ako, tie saly su dost podobne takže výzdoba bude sediet aj tam aj tam, zalohy sa neplatia nikde, podmienky skoro orvnake... no uvidíme...... dakujem za podporu a prajem vam nech nemate takéto problemy....
Odpovedať
Profilova fotka
problemy k tomu akosi patria, ja som uz tiez riesila problemy so salou ale nakoniec vsetko dobre dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) ako vám to ide dievčatá? sklomyla: som rada, že si to poriešila... veru, takéto problémy nech nás všetkých obchádzajú keterin: máš peknú fotku, vitaj nanovo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
och dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...ako pokračujete s prípravami? Ja som si už vybrala svadobné šaty :-) a teraz tak trošku stagnujeme, ale po novom roku sa to hádam všetko rozbehne...
Odpovedať
ahoj.a mas ich v albume?ja sa chystam na menovky a pierka...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...nemám a ani mať nebudem, lebo by ich Majko objavil ;-) je zvedavý :-D hm...menovky ešte počkajú, nemám ešte kompletný zoznam hostí..no a pierka asi budú iba pre rodičov a krstných, páčili by sa mi zo živých kvetov..no neviem, to som ešte nepremyslela... drobec, tebe to ide skvelo, do konca roka si s prípravami ready...a budeš oddychovať ;-)
Odpovedať
tak ja tiez nemam este od svokry ale do konca tyzdna to chcem mat vsetko z krku lebo robim rano a vtedy mam cas...no a pierka budu mat tiez len rodicia a druzbovia nikto viac... a ano chcem to mat do konca roka z krku taketo veci lebo nerada robim nieco na posledny chvilu potom chcem sa uz len pripravovat v klude...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) caute baby...tak máme už aj darčeky pre hostí...pomaličky sa to zbiera... a mám rezervovanú aj dekoratérku... inak, máte už rezervé kaderníka a kozmetičku? mna to ani nenapadlo, kým sa ma na to nespýtali =-)
Odpovedať
tak ja mam vyhodu lebo som kadernicka :-D takze mam po probleme a kozmeticku uz mam:-)
Odpovedať
Profilova fotka
super drobec, ty si multifunkčná ;-) ja som si inak vlasy tiež česala väčšinou sama, lebo veď ich mám dlhé celý život, takže som sa medzitým aj niečomu priučila, hm...ale predsa len...nechám to na profesionála, nech som v ten deň tak trošku hýčkaná :-D
Odpovedať
no ja to v ten den tiez nechaj na kolegynu lebo az tak by sa mi to nechcelo a nebolo by to az tak ono...a mam predstavu takze nebude problem a nebude to ani take zlozite.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja predstavu nemam ale kadernicku aj kozmeticku uz mam a priamo do domu
Odpovedať
tak ja mam kadernicku v praci ;-) a kozmeticku este neviem ako sa dohdneme..
Odpovedať
Ahojte dievčata...ako pokračujete s prípravami? S drahým sme boli dnes pochodiť v meste... už mame vybrate obrúčky aj svadobné poháre...juj teším sa :-) a kupila som si aj polovicu krabíc na kolače... Ako sa vam zdaju krabičky s ručkami? ja som ich kupila, ale buduca švagrina vravela, že vraj sa hned rozpadnu... tak dúúúúfam, že vydržia...
Odpovedať
Caute holky, davate na konci svadby kazdemu aj flasu vina???? (hostovi) okrem kolacov?? To uz sa mi zda dost prehnane...ale dajte mi vediet..dik Slecna2 tiez uz budemem mat obrucky v sobotu...nam maju prist doporucene postou uz sa moc tesim.
Odpovedať
aj my budeme mať krabičky s rúčkou, mala ich aj buduca svagrova a bez problemov, hostia boli nadsení, kedže sa im to dobre nieslo! flasa vina sa dáva aj nedáva, ako kde, my uvažujeme že by sme aj dávali, ale flasu vina na rodinu resp. pár, nie každému, to určite nie. obrucky by sme mali objednat tento týžden.
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas sa davaju kolace a pollitrovka flaska, napr vodka alebo nieco ine a nie vino
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?