Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
ahojte babenky, kto mi poradi nejake pekne uvodne pesnicky na svadobne dvd?????????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nikina, práve to tiež riešim, keď niečo pozháňam, tak dám vedieť... ako ináč pokračujete s prípravami? tiež sa vám do príprav snažia inkorporovať rodičia? 8-) ale pohoda, všetko nám vyjde na 1*...
Odpovedať
ahoj majo.lenka, tak mi sme to zda sa uz s tymi piesnami poriesili. Akurat, ze jedna nam este chyba, rozhodnute sice je, ale nemozeme ju zohnat. Uvodnu by sme chceli od Karla Gotta Kde pak ty ptacku hnizdo mas - z Popolusky, pri zaberoch u nas doma - nevesta od skupiny Holki - Ve snu se vdavam, u zenicha doma - Michal David - Kazdy mi te lasko zavidi a posledna pri zaverecnych momentkach tiez z Popolusky od I.Bartosovej - Tri orisky pro Popelku. Jedinu, ktoru sme vsak este nezohnali je prave od Gotta. Akurat len nejaky remix, ale to je o nicom. No rodicia sa snazia pomahat, ale urcite nie nasilu vnucovat. Je to fajn, myslim, ze to zvladneme na 1* no a ako svadobne darceky za podakovanie po polnoci budeme mat male kosicky s prstienkami navrchu a v nich budu nejake cukricky... rozmyslala som nad tymi vrecuskami s organzy, ale toto bude originalnejsie. A vy ako pokracujete??? My uz mame aj toh dj aj kameramana. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my ako darčeky máme anjelikov balených vo vrecúšku z organzy s poďakovaním, myslím, že zároveň by to mohli byť aj menovky, aby zas na tom stole toho nebolo tak veľa...obrúčky ešte stále nemáme, akosi sa nevieme rozhodnúť :-) kameru+foto+skupinu už máme dlho zajednaných, aktuálne sa nám každú chvíľu začnú tlačiť svadobné oznámenia...no a teraz krvopotne zháňam šaty na redový a po redovom...a zháňam ešte nejaké drobnosti do výzdoby stola a tak...myslím, že tie dni teraz nejako rýchlo utekajú, ani sa nenazdáme a bude tu "tá sobota"... :-)
Odpovedať
to teda ano leti to, pozerala si tu na tejto stranke burzu???? Ja som sa tam vcera kukla, a musim povedat, ze sa tam najdu aj celkom pekne kusky...... no my obrucky uz mame, chyba nam vsak este fotograf a este stale nemame urobene oznamka.
Odpovedať
teda nie burza, ale bazar
Odpovedať
tak zienky, uz sa to krati, ze?? Chcem sa opytat, ci sa niektora malujete sama? alebo to nechvate na kozmeticku?? a kedy si davate robit nechty? den dopredu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, manikúra je v pláne v piatok, no a vizáž zatiaľ nechávam na kozmetičku...len určite potrebujem aj skúšku, na tej sa rozhodnem, lebo už mám v tom aj dosť prax... :-)
Odpovedať
majo.lenka: no prave..uz som tiez pocula..ze holky zaplatili za kozmeticku a ta ich zmachlila..nakoniec dali make up dole..a urobili si make up same... Ale kazda je ina...verim, ze su aj super kozmeticky co to zvladnu na jednotku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no už som aj ja počula o takých kozmetičkách. Ja sa chcem objednať k jednej, ktorá maľovala aj kamošku na svadbu a make up bol fantastický a vydržal celú noc. A na nechty sa objednám na piatok, už som sa u svojej manikérky dívala po svadobných nechtoch, ale myslím, že sa rozhodnem až keď tam budem sedieť :-D My sme boli včera u kvetinárky popýtať sa na kyticu. Povedala, že nebude problém, že mi od dodávateľa vypýta vzorky, zavolá mi a ja si prídem vybrať, ktorá farba sa mi bude páčiť :-) A dnes sme boli na 100% potvrdiť sálu. Pozerala som si aj bižutériu, ale nič ma nezaujalo. Musím hľadať ďalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taj ja mam svoju dvornu kozmeticku a som s nou na 100pro spokojna. nechty si budem robit v piatok vecer asi, no urcite az posledna si urobim, najprv urobim vsetkym naokolo. co sa tyka svadby mame uz skoro vsetko, na redovu som nasila vrecka dnes do nich podavam posledne darceky a mam vsetko. v pondelok dokupim kvety na ikebany na koniec stola a na hlavny stol. chystam sa zajtra do kosic tak snad kupim nejake stay po redovom. apropo ak by niekoho zaujali tie kvetinaciky ktore mam v albume viem vam zabezpecit za lepsiu cenu ako maju v obchode. ps. drobec dufam, ze si naozaj spokojna, ak by nahodou nie, daj vediet
Odpovedať
tak ja mam svoju kozmeticku ku ktorej chodim uz par rockov takze nemam problem...a nechty si davam robit uz asi v stredu alebo vo stvrtok aby som si na ne zvykla.. keterin...som velmi spokojna a mamca povedala ze su perfektne...este raz dakujem:-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ak ti mozem poradit nedavaj si nechty tak skoro radsej si daj urobit na skusku uz teraz a potom si daj v piatok. moze sa stat ze sa ti zlomi alebo uz tio bude vyzerat inak
Odpovedať
aha no tak dam si ich vo stvrtok lebo v piatok nebudem mat nato cas ucrite..a ake si davate gelove,akrylove?poradte mi..
Odpovedať
Profilova fotka
drobec: no ja by som chcela mať svoje vlastné, potrebujem len francúzsku manikúru...hm... dúfam, že sa mi nezlomia, lebo veď zákon schválnosti funguje... no a skús pozrieť: http://wanda.atlas.sk/gelove-ci-akryl...
Odpovedať
dakujem:-)len ked neviem ktore vacsinou mi bolo odporucane dat si akrylove ale chcem vediet aky je vas nazor a ake si asi date..ja svoje nebudem mat lebo mne nevydrzia a som kadernicka takze ja velmi dlhe nenosim a ani ich nemam take pevne..
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodím na gélové pravidelne už viac ako rok a som spokojna :-) Teraz si už ani neviem predstaviť, že by som mala zasa len svoje krátke nechty. Len si treba vybrať ozaj dobrú manikérku, lebo ja som chodila zo začiatku k jednej, ktorá tie nechty úplne odflákla. Boli krivé, hrbolaté, vôbec ich neopracovala a stačilo že som narazila s nimi a hneď sa mi zlomili. Teraz mám super manikérku, na ktorú nedám dopustiť. Je síce drahšia, ale omnoho kvalitnejšia :-)
Odpovedať
a kolko tak teraz beru za prve nechty ked si pojdem dat aspon priblizne lebo ja nemam velmi o tom prehlad?
Odpovedať
Profilova fotka
drobec, ja sama nosim gelove nechty asi 5 rokov, a 2 roky mam na ne kurz takze si robim sama. akrylove nechty nie su podla mna take prirodzene a nie su ani take cire. v po sa nechty pohybuju rozne ja som chodila na dva miesta kym som nemala kurz a platila som 30eur. ale najdes aj za 20 no zalezi fakt len na tom kde si najdes. material na nechty je velmi drahy a ked si predstavim ze tie manikerky si musia platit zivnost a priestory ani sa necudujem. ja robim nechty doma ako konicek
Odpovedať
aha no tak to mas super ta segra chodi na jedno miesto no momentalne trosku dlhsie nebola..no ona ma krylove a je velmi spokojna..no neviem sa ja rozhodnut uvidim este,ale dakujem za rady:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Keterin, tak to je celkom dosť 30€. Ja som za prvé platila 25€ a teraz za dopĺňanie platím 15€. Ale na to, aké je Handlová malé mesto, je tu naozaj dosť nechtových štúdií, takže konkurencia je riadna. Ja som si dnes kúpila svadobnú bižutériu, náhrdelník a náušnice :-D Presne také ako som chcela, a dokopy ma to vyšlo na 8,6€ ;-)
Odpovedať
no u nas to asi tiez tak stoji co som sa stihla pytat..
Odpovedať
Profilova fotka
no ako hovorim, viem to pochopit preco tolko pytaju, ja sama som nadavala kym som chodila, ze je to drahe. ja beriem 15 za nove 10 za doplnenie a o 5 viec ak idem ja do niekoho, akoze naklady na benzin
Odpovedať
tak to beries dost malo ked mam pravdu povedat...a robis len gelove?
Odpovedať
baby je toto normalne uz som pisala asi dvom alebo trom ohladom organzy a normalne nic uz asi tyzden..otras na tom bazare...ma totalne nervy z toho.. a inac ako prirpavy?uz sa nam tom krati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobec, ani mi nehovor. Mám pocit, že tie týždne sú stále kratšie a kratšie :-) My sme už začali rozdávať oznámenia a čakám na telefonát od kvetinárky ohľadom kytice.
Odpovedať
tak ja este oznamka nemam az na dalsi tyzden ale uz je to take cim dalej tym menej casu...a uz ste si objednavali kytice?
Odpovedať
Profilova fotka
hej robim len gelove, vcera som robila na sobotu neveste zajtra sa chystam do polska ked tam nekupim dajake popolnocne ta ma klepne, joj odisiel mi doma net tak nestiham citat len ked som u nasich
Odpovedať
Profilova fotka
no takze v polsku som nic nekupila som na pokraji zufalstva
Odpovedať
nic si nekupila?nesranduj tak to ja ani nejdem potom...asi nakoniec kupim tu v PO nejake saty...inac keterin vcera som bola na svadbe v saris parku...bolo super:-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?