Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja uz mam svadobne saty doma a su naozaj nadherne. Nakoniec som si kupila tu na bazere. Takze uz zostava kupit len nejake popolnocne a na tie sa vyberiem do Polska koncom mesiaca.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes kupila popolnocne
Odpovedať
Profilova fotka
keterin: super, hladanie popolnočných šiat dá zabrať -) ja ešte stále nemám, pri mojej vyberavosti to ešte chvíľu potrvá...ani obrúčky ešte nemáme...ale istí to svad.veltrh v BB
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by som neriskovala su to uz len dva mesiace
Odpovedať
Profilova fotka
nuž, čo sme sa pýtali, tak výroba obrúčok trvá od zadania objednávky 2 týždne, takže myslím, že máme na to s prehľadom čas... ;-) len tie šaty na prezlečenie a na redový sú asi problém... koncom týždňa by sme mali mať hotové svadobné oznámenia, takže môžme začať pozývať naostro... vy ste už pozývali?
Odpovedať
keterin a kde si nakoniec kupila?
Odpovedať
Profilova fotka
v sabinove, 74,5
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky? Ako je to s prípravami u vas? Ja uz mam teoreticky všetko okrem topánok...aj som obehala celý prešov..ale bieda :-| uz neviem kde zhánať...
Odpovedať
a kde v sabinove?a akej farby nemas fotku?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm nemam aj ked dnes som vzala fotak ze odfotim. farba neni bars podla predstav ale strih a material ano. su cierno cyklamenove
Odpovedať
a to v nejakom obchode ci cez niekoho ja uz mam nervy ze nemam stale..
Odpovedať
Profilova fotka
v normalnom obchode, na to že je to take male mesto maju celkom fajn vyber
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak super potom...inac dnes sme obsolvovali poslednu nauku..som taka rada...a boli sme dat zrobit oznamka,v pondelok budu hotove..uz sa tesim:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no o tych naukach mi anio nic nehovor bo ja som bola na jednej a dobre ma neporazilo neviem ako absolvujem ostatne
Odpovedať
:Dno ja som tiez nevedela a mame ich za sebou...bolo ich sest a poviem ti len na dvoch ma to naozaj nudilo..inac vpoho..nasla som si dnes jedny saty na bazos-bazareje od po,uz len ich ist vyskusat ci mi vobec sadnu:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no tak drzim palce
Odpovedať
dakujem 8-)
Odpovedať
ja som sa rozhodla, ze si svadobne necham a nebudem sa prezliekat.. ved raz za zivot :) u nas je ale takym zvykom, ze sa rodina stretne na druhy den na obed.. a tam si dam moje akoze popolnocne saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
petra: hm...nie je to zlý nápad...len si neviem predstaviť, či by som zvládla odtancovať redový vo svadobných ;-) ale máš pravdu, svadba je raz za život (dúfam :-D ) tak prečo si tie šaty neužiť čo najdlhšie?
Odpovedať
Profilova fotka
petra.cs aj ja som sa rozhodla, že sa nebudem po polnoci prezliekať z toho istého dôvodu :-) Dúfam, že to zvládnem, celý deň a celú noc v tých šatách. Včera som si objednala organzu a svadobný vejár, tak sa neviem dočkať, kedy to príde :-D Ešte sa chystám objednať pierka, čo sa mi tak veľmi páčili ;-)
Odpovedať
moje su celkom pohodlne, myslim si ze vydrzim.. ale urcite si dam nejaku zalohu.. My ani nemame redovy tanec, len nieco ako tanec s nevestou a zenichom, ktoreho sice podstata je taka aka pri redovom ;-) len cervena byt nemusim :-) my sme tie zvyky velmi zredukovali. Mame velku svadbu, tak dufam, ze to pochopi aj starsia generacia.. :-) jenta a z kadial budes mat pierka? my stale nemame oznamenia, tak to musime dotiahnut buduci tyzden, ale velke plus tohoto tyzdna su obrucky..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja si tiež nechám nejakú rezervu, len tak pre istotu :-) My budeme mať malú svadbu (asi 30 ľudí) ale niektoré zvyky sme tiež vypustili. Nebudeme mať odobierku od rodičov, redový sa u nás nepraktizuje veľmi a odčepčenie asi tiež nebude, lebo neviem ešte či budem mať závoj alebo nie. Pierka si chcem objednať z jednej internetovej stránky, ak chceš pošlem ti do IP. Oznámenia sme tiež objednávali z internetu a do 4 dní sme ich mali doma :-)
Odpovedať
jenta, aj my budeme mat malu svadbu 32 ludi...a teiz sme vypustili tradície ako redova....a aj ja sa pridávam k nevestičkám ktoré budú celú noc v bielych.....tesiiiim sa....
Odpovedať
tak ja nebudem mat to odcepenie lebo zavoj nemam a ani to nehccem ale redovy bude lebo to je u nas taka tradicia a zvyk...
Odpovedať
Baby, ja uz mam popolnocne saty a su nadherneeeeeeeeeeeeee .......... velmi sa tesim lebo su site podobne ako svadobne a aj tak trosku vyzeraju len farba je cervena.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...pekne sa vám darí, ide to ako po masle...hm, ja by som tiež nechcela odčepčenie, lebo to pokladám za dosť trápne, hm...no uvidíme čo sa s tým bude dať urobiť...a na redový nemusia byť červené šaty, ja budem mať magentu, je to voľba každej nevesty, aké šaty si dá na redový... teraz skôr riešim problémy typu koho pozvať a koho nepozvať, mám to totiž trošku komplikované s rodičmi... chystáte sa niektorá zajtra na svad.veľtrh do BB?
Odpovedať
no vcera sme konecne boli objednat obrucky tak som potom na nich zvedava ked uz budu nase :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, včera sme boli na svadobnom veľtrhu v BB...hm...no a veľtrhom by sa to určite nazývať nemalo... bolo to len v jednej malej miestnosti...no čakali sme teda viac...ale účel sme slplnili, boli tam tí najväčší predajcovia svadobných obrúčok, takže sme si zajednali obrúčky...no a kúpili sme svad.ŠPZ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz mam vsetko takye uz len cakat
Odpovedať
Profilova fotka
šikovná si...nám už tiež toho až tak veľa netreba, ostalo pár vecí na výzdobu, oblečenie pre ženícha, no a zoznam hostí, pozývanie a zasadací poriadok...to je asi to najhoršie, čo nás ešte čaká..ale zvládneme všetko...juj, ale akosi rýchlo to už ide, nezdá sa vám?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?