Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, už uba par dni
Odpovedať
cipana sak to uz len trochu a je to tu:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak...a pozývali ste už hostí? a ako ste na tom so svadobnou cestou?
Odpovedať
tak my sme este nepozyvali ale budeme musiet uz o dva tyzdne lebo polovicka pride vtedy domov a potom az niekedy okolo velkej noci takze v polke marca..a svadobnu my netusime lebo sme obaja zivnostnici lenze on robi vonku takze netusime :-D a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
No po svadbe v stredu letíme na pár dní do Ríma a potom niekedy v júni by sme chceli ísť ...asi na Cyprus, uvidíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme pozvali skro vsetkych z mojej strany a z ich neviem, asi az ked zaveli svokra
Odpovedať
no ja som to riesieal s mojou ze pozyvat budeme my a vtedy ked my budeme chciet:-))
Odpovedať
Profilova fotka
drobec, presne tak to má byť, ako hovoríš :-) My sme už dali vedieť všetkým, ktorí sú pozvaní, ale oznámenia sme ešte nerozniesli všetkým. Myslím, že ešte troška času je na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dalsia nauka za nami, ta vcerajsia aspon nebola taka debilna ako minule, celkopm to uslo. už aby bol konec
Odpovedať
Profilova fotka
no, chvalabohu od tohoto som bola ušetrená :-) My sa berieme na úrade. Kolko je vlastne tých náuk? Kamoška mala len asi dve alebo tri.
Odpovedať
Profilova fotka
no je ich 7, 3 s knazom a 4 s takým pnakom
Odpovedať
no my sme mali sest ale bolo to v celku v poho a kazdu sme mali s niekym inym a poslednu siestu s fararom a bola najlepsia a najkratsia:-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, včera nám došli oznámenia, robili sme si vlastný návrh, tak hádam sa budú páčiť:-) už iba povytláčať adresy a mená na obálky a popozývať ľudí...
Odpovedať
my mame len 3, z toho jednu mame za sebou.. :)
Odpovedať
majo.lenka.tak ich potom daj do albumu aby sme aj my videli:-)
Odpovedať
dievcata a ake budete mat kvety na svadbe.. uz ste si niektora aj objednavali..lebo ja som si stale myslela, ze je este cas a zrazu mame na dalsi mesiac svadbu.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat bordove ru6e a biele lalie
Odpovedať
tak.......... a konecne mame oznamenia. Robilli sme si tiez sami navrh a dnes nam ich vytlacili su super, ked oskenujem dam sem nakuknut. Uz len postrihat lebo su v celosti na A4 a podavat do obalok a sups poroznasat :) dnes som si kupila nadhernu organzu bielu so striebornymi srdieckami, je uplne uzasna a taktiez svadobny podvazok, nakoniec ma v galenterke vysiel lacnejsie ako objednavka na nete. Uz nam to pomalycky krati........... a stres stupa a stupa :)))))))))))) ako pokracuju pripravy vam?
Odpovedať
tak ja uz len tie popolnocky stale ich nemam dufam ze sa nieco vobec najde :-D
Odpovedať
ahojte kocky tak my mame svadbu 10.4. a vacsina u je saty,svadobne popolnocne zajednane druzicky vybavene, kvety a topanky tiez pozvanky roznesene sala hudba tiez ista aj obrucky uz mame doma zenich je obleceny uz len nejake male veci na ozdobu aut a tak stale mam ale pocit ze mi toho tolko chyba
Odpovedať
Profilova fotka
drobec: hej, veď už sa dlhšie chystám založiť si album, len akosi nemám čas... veď ako som písala, tak popri svadbe riešime byt,v práci je toho tiež dosť, rodičov mám oboch chorých... ale pevne verím, že to bude dobré... inak, včera som si v Prahe konečne kúpila svad.topánky, dúfam, že som sa trafila aspoň približne do farby šiat, musím ísť pozrieť do salónu ;-) no a kvet...orchidea
Odpovedať
Profilova fotka
drobec uz si vyspekulovala kto ti bude robit vyzdobu???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes nám prišli obrúčky, sú presne podľa predstáv, dúfame, že nám do konca života vydržia stále také krásne :-) no a aktuálne už balím oznámenia, vypisujem adresy a o týžden sa chystáme pozývať...a zháňame ešte veci pre partnera... zdá sa mi, že to uteká každým dňom rýchlejšie... juj...ale najhorším z týchto príprav je aj tak zoznam hostí a zasadací poriadok...trošku je to komplikované s mojimi rozvedenými rodičmi, stojí ma to dosť nervov...ale nesmiem si to nechať znechutiť...bude tak ako poviem ja... ;-) a basta :-D hlavne, že tie operácie im obom dopadli šťastne a vy ako stojíte? Asi už všetko máte, však? ;-) šikulky
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz mam pozývanie mojej strany uspesne za sebou a partnerovu zrejme zvladne aj svokra sama :-p
Odpovedať
keterin tak nakoniec ja aj jedna moja znama a plus kamosky a kamosi to bude take vies no... :-D no a my ideme pozyvat tento vikend lebo teraz bude martin doma a potom pride az na velku noc takze to chceme zmaknut teraz :-D no a moja svokra sa mi tiez snazila vopchat do pozyvania alesmola..pri mne nema sancu lebo keby len naznacila teraz tak ju hned odbijem...ja som totiz taka papula ze hned poviem a bude po mojom:-)))) no co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som papula a vela veci som jej odmietala ale so svojou fajtou nech si robi co chce
Odpovedať
no sak jasne ale tak martin s tym tiez nesuhlasil a ja som mu povedala ze ci on sa zeni alebo ona takze to poriesil aj on a pojdeme su kludne sami a podka...no a samozrejme ze treba povedat nech vedia ze si nemozu dovolovat vela:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
ahojte nevesticky :-) ja este stale namam svadobne topanky a ani topky k popolnocnym............... bojim sa, ze ani ziadne nezozeniem. A k tomu vsetkemu nemame ani fotografa, tu babu co som chcela, nemoze a zatial som nezohnala nikoho ineho :-( a stale mam problem zohnat si nejaky pekny uces ku ktoremu by siel aj zavoj aj korunka :-( boze, bojim sa, ze to nakoniec nezvladnem. Tolko drobnosti a mam pocit, ze tie daju zabrat najviac. A vy ako???? Uz mame oznamka a prevaznu cast aj rozposlanu
Odpovedať
Profilova fotka
no poznam tie stresy a tie sny ale urcite to zvladnes
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?