Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D aaaale ved v robotke sa da travit cas na nete jedine,ked sa nudis... :-D :-D :-D niekedy nestiham nic :-D :-D teraz mam taky klud, vonku aj tak leje, tak som tu... :-D :-D niekedy sem len nakuknem,ale prihlasovat sa mi nechce... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuujda ty si ale lenivec, a kto by to na teba povedal =-) ja sa ani nudit nemusim a som tu nonstop,snorim ze co kto kde s kym a tak :-N x-)
Odpovedať
http://www.topky.sk/cl/11/485120/Zmes... tu je jasny dokaz toho, ze ked ti je sudene, ze mas zomriet, tak proste zomries.... ci sadnes do lietadla, ci mas havarku..... je to strasneee, ale aj tak.....
Odpovedať
:-D :-D aaaale ved hovorim, ze sem aj nakukam,len sa neprihlasim a neozvem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - akurat majka o tom poobede rozpravala
Odpovedať
Profilova fotka
sak preto som to aj napisala :-p
Odpovedať
:-) :-) ste tu este???? kecala som s kolegynkou.... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu, ale uz pomaly odchadzam
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko babule , konecne mame piatok a nasa lucinka ma pred sebou posledny den slobody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hallooooooooooo zase nikde nikto???? :-(
Odpovedať
Ahoj domi, asi všetky pracujú :-D Poctivo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi :-D no neviem, ale sak je piatok dnes sa nemusi tak makat a ty ako? doma sa situacia trosku zlepsila?? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ale jak pozeram cez tyzden, tu sa tusim moc nemaka 8-) Doma som ešte nebola a ani tak skoro nebudem, takže neviem . . . Každopádne už mám nacvičený prejav pre mamu, dúfam, že ho nezabudnem, sú tam fajn argumenty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ale my stihame aj dve veci naraz, my sme velke sikovnice x-) :-p aha, tak to je super, dufam, ze ti to pomoze ;-)
Odpovedať
Ved hej, sikovnice ;-) Dakujem, uvidim ako dopadnem . . . A ty ako? Manžel poslúcha? (blbá otázka, šak musí, nie?) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac, ale vsetko sa poriesi uvidis :-) no ja fajn, uz sa neviem dockat kedy vypadnem z robotky a pak ma caka uz len veget 8-) no presne ako si povedala, poslucha co mu ine ostava :-D
Odpovedať
Ja koncim dnes o tretej, a tesim sa na to od pondelka :-) V piatok vzdy vecer peciem kolace, aj na to sa uz tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuj to mas fajn, ja robim stale do 5-tej :-S .... iha sa normalne pripravujes na rolu zienky domacej :-D :-p , ale sak aj ja rada peciem a co sa chystas upiect dnes???
Odpovedať
Ja som uz nejak aj pripravena, zijeme spolu uz tri roky 8-) Minule som robila muffiny a domácu tribitku, dnes som našla recept na taký tvarohový a banánový koláč, vyskúšam, čo to spraví :-D
Odpovedať
Ale aj tak je najsamsuper krtkova torta z krabice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaj tak potom uz hej ;-) mnaaam muffiny, dala by som si a ta tribitka tiez neznie zle =-) budem drzat palec nech sa podari aj tento dnesny pokus :-)
Odpovedať
Zatial sa nestalo, ze by som musela vyhadzovat ;-) Ake mas plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ty si ozajstna kucharka :-D ... hmmm no a co ja ti viem? asi pojdeme na nakup, pak pojdem krsniatka kuk a mozno vecer zabehne na senecke leto a nedela to bude cisto veget a ty co planujes? v blatnom si uz davno nebola co?
Odpovedať
Uz bude senecke leto? Ani neviem :-. Hej, v Blatnom som nebola dlho, naposledy sme boli Julianu kuknut tusim pred dvomi rokmi . . . Ja Blatnym vacsinou len prechadzam cestou k nasim ;-) My planujeme konecne sa ist previezt do Gabcikova na hradzu, dnes si ideme povinne kupit prilby na bicykel, fuj :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tento vikend, aj ja som sa divila, ze to ako rychlo vsetko prebehlo =-) teda, a ty teraz vlastne kde byvas? jeeej vy si date cykloturu, no sak ale prilbu je treba, tak nepapulovat :-p
Odpovedať
Ja to mam take zaujimave - byvam v Bellovej Vsi, okres DS . . . Ked si budem meniť doklady, určite ma minimálne porazí :-p A ná tú prilbu sa normálne aj teším, konečne budeme chodiť po asfalte, a nie po trmácajúcich lesných a poľných cestičkách :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ejha, to teda bude este riadna sranda :-| to prechadzas z okresu do okresu ze? vy ste taky cykloturisti? no my sme neni nejako extra sportovo naladeni, my sme najradsej pasivni sportovci, cize doma pred telkou s cipsami v ruke :-D
Odpovedať
Ja sa pridávam k čispovým nadčencom - väčšinou sa mi na bicykel nechce, som donútená :-D A ten prechod okres - okres bude bohovsky - as SPZ musim zmenit, brrrrr :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha takto to je, no sak ale sport je celkom v poho, ja by som sa nebranila, nejakym tym vyletikom na bicykloch ale tak, ale sak odo mna to len nezavisi... no my hovor, my mame tiez skusenosti s prechodom auta z okresu do okresu a tie prachy ty kokos des ]-(
Odpovedať
Jezis za to sa aj plati??? ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?