Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej aj ja milujem dominika dana, teraz cakam na tu najnovsiu knizku ma vyjst buduci pondelok uz ju mam rezervovanu, takze ked ju budu mat skladom hned mi ju poslu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a lenti - aku ides citat? lebo ja mam precitane vsetky teda okrem tej najnovsej
Odpovedať
Profilova fotka
vaaaazne???...ja uplne zboznujem jeho styl pisania,ked zacnem citat,neviem sa odtrhnut :-p ....nooo,ja vzdy ked som na SVK nakupim tie,ktore nemam :-D a potom uz len citam
Odpovedať
Profilova fotka
anoooo anooo prosim pekne, presne ako hovoris on je taky lahky na citanie x-) x-) x-) juuuuuuj lenti taku radost si mi teraz sposobila ze dovi dopo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi-to som radaaaaaaaaaa :-) .....vieeees,ked som este chodila do skoly a museli,teda,bolo nam povedane,ze sme chceli citat tie tazke diela,ktore boli niekedy naozaj o nicom,rada som si precitala aj Vasilkovu...viem,ze hodnota toho diela nie je velka,ale na odlahcenie,a relax bola uuuplne ale uuplne super...pri citani jej knih si nemusela nad nicim rozmyslat,uplne si vypla
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - to sme dve ;-) .... hmm tak ako ja som precitala aj kopec veci od danielle stell, ale to len preto ze som mala strasnu citaciu maniu a boli mi fakt jedno co som citala, hlavne ze bolo co citat
Odpovedať
Profilova fotka
domi-podla mna je pri citani hlavne,ze ty sama mas z toho dobry pocit a kniha ta bavi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej jedine, akoze su knihy ktore by som mozno necitala, ale ako sa hovori nikdy nehovor nikdy, ale harry potter musi byt
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda,nikdy nehovor nikdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka ja sa lucim, idem domov, papa a liec si svoju bolavu nozku a hor sa do citania :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domcuricek-pekny zvysok vecera..papaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaves babule x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute. je tu niekto? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, pekne ranko vam zelam :-)
Odpovedať
ahojte dievky ja sa vytešujem, včera sme si boli pre DVD a fotky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - super a pridas fotocky aj na FB?
Odpovedať
Profilova fotka
caute,caute...som tu len na chvilku lebo idem na 11 na skusku siat..ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci , ja sa mam celkom fajn, ale ty sa pochval ;-)
Odpovedať
domika - jasné, nejaké tam už sú a ďalšie pridám. Ty si si dala aj vytlačiť fotky?
Odpovedať
ahoj lucka, tak už svadobná horúčka vrcholí?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - super, tak sa tesim :-) ... nam fotograf spravil album z fotkami z pozovaciek, ostatne nam dal na cd, aj ja sa chystam dat niektore vytlacit a hodit do albumov
Odpovedať
domika: aj album vám dal fotograf?
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj album, my sme to mali vsetko v cene ;-)
Odpovedať
ja sa teraz chystám nejaký kúpiť a neviem aký ani kde
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dostali jeden album ako svadobny dar a je fakt krasny, sak aj kamoska od ktorej sme ho dostali hovorila, ze ho velmi dlho hladala :-) a ten od fotografa je tiez krasny, taky jemny
Odpovedať
Profilova fotka
pravdupovediac ma to este nechyta ale na skuske asi uz pochopim,ze je to tu..dnes cakame hosti z chorvatska,vecer ich berieme na horucu cokoladu a vyzdvihneme darceky pre hosti
Odpovedať
Profilova fotka
luci - tak to je super potom, sak ale nemam mat preco stres, vsetko mate vybavene a zaistene a skusku si riadne uzi, lebo sa ani nenazdas a budes musiet satky vratit spat ;-) ja som si svoje chcela normalne nechat, taka som z nich bola hotova :-D
Odpovedať
Lucka, budeš mať tie Symphony?
Odpovedať
domika: nemáš fotku toho albumu alebo nevieš kde by sa dal nejaký pekný kúpiť?
Odpovedať
Profilova fotka
no,ved sa aj tesim...zajtra si ich zoberiem a budem sa vytesovat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?