Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme platili =-)
Odpovedať
Nejaké kolky a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu to neviem, len za ten prepis myslim, my sme brali auto z okresu ds do okresu sc
Odpovedať
Preco ma to vobec prekvapuje, ved na policii chcu peniaze za vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to hej teda, sak este pockaj vymena dokladov novy op - kolok 4,5 eura a novy pas - 33 eurovy kolok :-S ]-(
Odpovedať
A myslíš, že všetky nové doklady si mám vybavovať už v novom okrese, alebo také veci ako OP, vodičák, pas atď. si môžem vybaviť aj tam kde prvýkrát? Ked mením bydlisko asi nie,čo? Ja si to ešte pozisťujem, len či náhodou nemáš väčší prehľad v tomto jak ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - uz sme sa o tom raz bavili, to ja fakt neviem, ako je to takto, ale myslim si teda mam takeho tusaka, ze uz v tom novom okrese
Odpovedať
Viem, viem, sorry ze ta s tym zas otravujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeee zadny problem, len fakt ti neviem s tymto pomoct ;-)
Odpovedať
Ty si určite rada, že to máš už za sebou, čo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleee ani ne, ja bych si to zopakla este raz :-D :-D :-D a mozem taku sukromnu otazocku? :-N ide na svadbu aj july s rodinou? to ja len kvoli mojej zvedavosti sa pytam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda ja bych si svadbu zopakla, ne tie behacky okolo svadby a po svadbe :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
domi - dufam, ze som ta nejako neurazila s tou mojou otazkou? =-) :-x :-x
Odpovedať
nie, neurazila, dosiel mi chef, musim off :-( My robime len taku strasne malicku svadbu - do 20 ludí, takze July nejde, aj ked rada by som ju tam mala, aj ostatnych, Janku - ta je super zenska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, tak to je na nic, tak sa mi dobre s tebou kecalo :-( , tak ale pekny zvysok dna a prijemny vikend ;-) aha, sak v poho, ja som len tak informacne :-)
Odpovedať
A uz mam aj po chefovi, neska to bolo chvalabohu len na otocku :-D Zasa som sama . . . 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to vlastne robis? aj ja by som brala takeho sefa, ktory nie je casto v robote :-D aj ten nas ma dnes volno
Odpovedať
Ten moj je hodne rozlietany, chvalabohu :-D Robim v BA - asistant manager. Ty pracujes tiez v BA?
Odpovedať
A Julče určite donesieme vínko a koláčiky, tak to musíš vystihnúť a prísť k nej okoštovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, ja iba ten asistent chefa :-D :-D :-D
Odpovedať
Ved aj ja, ale to čo je napisane v PZ znie lepšie ako realita 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj ani nehovor o kolacoch, ja som tam hned :-D aha, no sak jasne, treba trosku prikraslit skutocnost x-) x-)
Odpovedať
A tuším aj tebe sa dneska tak strašne chce jak mne :-D Ale veď netreba sa zas pretrhnúť, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo asi tak, ale sak robim, co treba vybavim a stiham aj ine veci a uplne suhlasim, netreba to prehanat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejako to tu blblo som sa sem nevedela dostat :-S si este tu?
Odpovedať
Mne to nechcelo prihlasit :-S Už som sa prebojovala ;-)
Odpovedať
Idem obedovat, dneska mam plneny syr so sunkou, zas mi bude zle jak konovi ;-)
Odpovedať
A už mi aj je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, som isla aj ja trosku na obed, som mala vyprazany rezen a hranolky a som fuuuuuuull :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,som tu len na sekundu...satky uz mam a ideme sa najest k mamine...este zvysok veci do kastiela a pre torty..a potom vysluzky..a este kupit ovocie..vecer sa este pokusim ozvat,papa uzivajte piatok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?