Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci, tak teda este prijemne behacky, a ked sa nahodou uz nebudeme pocut, tak ti zelam krasny svadobny den, riadne si ho obaja uzite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj luci :-) ....prajem prijemne posledne behacky :-) :-) :-) ....ak by si tu uz dnes nebola,tak vam zelam,aby bol vas svadobny dnik najkrajsim na svete a vsetko vyslo tak,ako ste si predstavovali :-) ...budem na vas mysliet :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj lenti a ty co to zase s tou nozickou? vobec sa ti to nehoji? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucinocka nasa, takze este raz ti zelam krasny svadobny den, nech vsetko vyde podla vasich predstav a uz teraz sa tesim na infosky a fotocky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - neviem, ci tu vecer este budem, tak ti zelam prenadherny svadobny den, plny lasky,smiechu a dobrej nalady, uzite si to strasne moc :-)
Odpovedať
Lucka: prajem ti krásny svadobný deň a nezabudni čo máš zajtra povedať! ÁNO.
Odpovedať
Profilova fotka
halo,halo..konecne sedim tak som vas hned zapla
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooooj lucinecka nasa, sa uz tesis na zajtrajsok???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joooj,tesim,tesim...este musime poviazat pierka a na dnes koncim...som uplne grogy
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj luci to verim, uz si len nozky vylozit a vegeeeeeeet
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj luci-a ako sa citis???...stres sa uz dostavil?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej,hej...ale celkom to bolo fajn...az na mierne stresy mojej maminy...ale v poho :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaj uz sa tak tesim, ze zase pribudne dalsia obet do nasho klubu vydatych :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej,hej....potom uz len pomaly na konika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v nasom pripade pomaly pomalicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm...tak ja zostanem stale len tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj Luci,uz sa neviem dockat foteciek a pocitov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilock - aj jaaaaaaaaaa x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - tiez sa neviem dockat, prsat nema...hoci nema byt nejak brutal teplo ale hlavne,ze nebude prsat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - presne hlavne je aby neprsalo, a zase nie je dobre ani nijake extremne teplo
Odpovedať
Profilova fotka
luci-hlavne,ze nema prsat,a bud rada,ze nema byt brutal teplo...lebo by si sa uvarila v satach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule ja sa lucim, manzelicek sa vracia z cesty, takze sa mu idem venovat ;-) prajem este pekny vecer a luci - zajtra sa drzte a poriadne si uzite vas svadobny den :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne..ved vsetko dobre dopadne a my si to uzijeme...to je jasne :-D papa domi
Odpovedať
Profilova fotka
domi-pekny vecer.papa :-)
Odpovedať
luci - máte cirkevný obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
luci-zajtra budem na vas mysliet...drzim palceky,aby vsetkomdopadlo podla predstav :-) ...budes okuzlujuca nevesticka :-) ...uz sa tesim na fotecky...papa
Odpovedať
Profilova fotka
no,padam aj ja...este sa musim dobalit a dokoncit pierka majte sa a uzite si vikend :-)
Odpovedať
lucinka: pekný svadobný deň ti prajem
Odpovedať
ahojte, lucka je už vydatá....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,asi tu nie ste ale len chcem povedat, ze vcerajsok bol nadherny a uzili sme si ho naplno...som uplne mimo, doteraz sme este odprevadzali hosti a davali aspon trochu do poriadku byt :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?