Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
baby, tak ja sa nemozem absolutne na zivot po svadbe stazovat :-) vsetko super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super bodovka to velmi radi pocujeme :-) a nech to tak zostane do nekonecna... nam uz prisli fotky na platne, vyzera to uzasne a uz sme skraslili domcek x-)
Odpovedať
no u nas sa to pyta kazdy lebo my sme boli uz 8 rokov spolu a niektori nevedia pochopit ze naco sme sa teda brali ked sme to vedeli prezit tak dlho aj bez svadby.. ale taki ludia podla mna este nedospeli v laske dalej aby pochopili o co ide ked sa dvaja rozhodnu "STAT SA OZAJSTNOU RODINOU". Je to ozaj take specatenie nasej lasky. Urcite by nam to klapalo aj keby sme sa nezobrali, lebo da sa povedat ze okrem mena sa nic nemeni, ale mozem povedat ze moj manzel je este milsi a laskavejsi ako pred tym :) takze z mojej strany vrelo odporucam :-p :-D
Odpovedať
a humba.. odfot tie fotky na platne.. ja som strasne zvedava ako to vyzera.. my sme si zatial fotky nedavali robit v nijakej podobe.. mame to stale len na dvd ale chcela by som minimalne album a tiez nejake fotky na stenu.. a vlastne zabudla som.. mame urobenu taku tu "fotoknihu" ale tam je malicko fotiek..
Odpovedať
Profilova fotka
baby musim to trocha ozivit, takze zajta 5 mesiacov :-) :-) :-) :-) mimka, tie fotecky dodam,pokusim sa co najskor, mne sa to paci vyzera to dobre ako obraz ale ram nevidis, este si dame urobit viacej ked pojdeme na Sk. Co mate nove baby? ja sa neviem dockat kedy skonci zima,uz mi to ide na nervy chcem slnko a tepolo x-)
Odpovedať
caute baby :-D nebude to nahodou uz pol roka teraz v piatok? :-D som si na vas spomenula ze ako sa vam dari a vodi a tak :-D my sme stale dvaja, ziadne potomstvo na ceste :-| ale byt uz skoro cely spraveny, tak sa tesime :-D zaobstarali sme si skrecka!! (doteraz sme nemali ziadne zvieratko) ako sa mate vy? :-D
Odpovedať
ahojky zienky :-) tak my sa mame krasne.. sice s pracou je to tazke ale lubime sa stale viac a viac a to nas drzi pri zivote :-) a ano.. v piatok mame prve "vacsie" vyrocie.. uz pol roka.. jojda ale ten cas leti.. akoby to bolo len minuly mesiac a ono je to fakt uz pol rok.. ja sa s drahym tesim lebo uz minuly tyzden sme si tak povedali ze o dva tyzdne to bude pol rok tak si potom pripijeme.. aj na vas zenusky ;-) milujte se a mnozte se :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kuk...fakt...to uz bude polrok...wow
Odpovedať
No jo! Tak vsetko najlepsie a nech sa vam vsetkym dari :-D
Odpovedať
babulky, takze k nasmu vyrociu si zazelajme vsetko najlepsie, nech je to lepsie, ako doteraz a nech pride coskoro nejaka ta mala fazulka x-) my sa mame fajn, sice vela prace, v praci aj doma, ale fajn, zajtra odchadzame na tyzden lyzovat do alp, takze druha svadobna cesta ;-) a zasa zijem svadobnymi pripravami, nakolko sa mi 4.9.2010 vydava sestricka, tak sa moc moc tesim :-) tak sa majte pekne, pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule tak ten cas ale leti... tak vela stastia v tom dalsom pol roku :-p
Odpovedať
ahojte baby, tak veru polroka za nami vsetkymi, my sme par dni pred svadobnym polrokom oslavili spolocne styri roky a xceli sme to vsetko oslavit, ale sme skoncili obaja s crevnou krasnou chripkou :)) tak si to ideme vynahradit asi na dalsi tyzden.. prajem vsetkym vsetko dobreeeeeeeeeeee ;-) juuj a veru isla by som niekomu na svadbu sa "len tak" zabavit, ale mam pocit, ze tento rok vsetci len rodia a nikto sa neberie, teda aspon v mojom okolii :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No tak my ideme oslavovat nasho polroka az dnes, na manzelickove meniny :-D inak sme vobec nemali cas 8-( furt nejake zhony :-S ja sa uz tesim, kamaratka sa zasnubila na nasej svadbe, tak dufam, ze coskoro budeme moct niekde len tak potancovat na inej ako nasej svadbe :-D to uz bude zuzo! :-D
Odpovedať
zuzu aj u nas na svadbe poziadal kamos o ruku svoju milu a mali mat svadbu v auguste ale cakaju mimco tak asi to este pocka.. ale aj tak dalsia kamoska co bola na svadbe tak tiez sa budu svadbit v auguste (ak dovtedy nebude mimco tiez :-p ) tak sa uz neviem dockat.. a budu to mat na smolenickom zamku tak jooooj krasna svadbicka bude.. sa tesim a urcite mi bude luto ked uvidim tu nadheru ze my sme take nemali ;-) :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej caute baby,ja ze to tu uz vymrelo ale ste ma milo prekvapili :-) u nas je status tiez nezmeneni, stale dvaja. teraz sme boli po pol roku na Sk a brali sme si vsetky nase veci zo svadby,tak a uz mam pohare a vsetky pamiatkove veci tu, a pozeram sa na ne kazdy den a vzdy sa len pousmejem ked idem okolo. ja by som si veru tiez isla zatrsat na svadbu ale nic sa v mojom okoli nechysta,zato porodov je neurekom,neskutocny babyboom je okolo mna :-) mimam...my sme boli pred dvomi tyzdnami v smoleniciach na jednej oslave,ako je to tam krasne,ale nebanuj, nevesty tam kmitali uz rano o 9.00 aby sa fotili, aspon 4 pary tam boli. no a ked uz tu pisete o tych zasnubach a tak, tak na nasej svadbe sa dali spolu dokopy moj najlepsi kamarat a manzelova sestra a ficia dodnes, sme z toho trocha v soku,ale svet je maly ;-)
Odpovedať
humba.. tak to je super.. najlepsie je ked vy ste ta "pricina" preco sa niekto da dokopy.. teda keby ste sa nebrali tak by sa oni nedali mozno dokopy :DDD viem ze ten kamos by to spravil ci by sme svadbu mali ci nie ale sa im pacilo ze prave na nasej svadbe sa mu to zdal byt ako dobry napad :))) dnes ako som hovorila, cakaju mimco a namiesto svadby ma termin porodu.. svadba mala byt 13.8. a babatko cakaju 8.8. :DDD dobre nie?? :DD takze svadba sa odklada.. ale dalsi kamosi co nam boli na svadbe maju 28.8. (ak tiez nebude skor mimco) :DDD to su ti co maju mat na smolenickom. mne ani nebude luto tak toho zamku ako to ze ja uz to mam za sebou a nevestickou nebudem :DD ale aspon sa vyblaznim na vyzdobe ich saly.. uz to spolu konzultujeme.. pacilo sa jej ako sme to mali tak riesime.. :)) aspon takto sa mozem akoby nanovo venovat pripravam svadbicky :D akurat ze uz vsetko budem musiet konzultovat ci sa paci ci nie :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
hehe to na smoleniciach bude v den mojich narodenin :-) no veru to mas super ze sa mozes zase vyblaznit na vyzdobe a tak.., a to ten vas kamos to nejako oficialne urobil pred vsetkymi,ci len tak medzi 4 ocami? no a ja som z tych nasich dvoch v soku,lebo to je kamos s ktorym sm cleu vysku presedela na prednaskach a zrazu chodi s mojou svagrovou,a ak im to vyjde tak budeme este aj rodina...haluz nie?
Odpovedať
wow humba! to je supis pribeh :) take romanticke :) inak idem buducu stredu ku gyndosovi, ci mi potvrdi babo :-D lebo mam taky neblahy pocit, ze som v tom :-D juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
humba no urobil to popolnoci uz ked bola zabavicka len a tancovali sme vkruhu a on jej dal pustit pesnicku a zobral ju doprostred kruhu, stisila sa hudba a on si pred nou klakol, zobral jej ruku a poziadal ju x-) ona bola taka zmatena.. chichi.. nevedela co sa robi.. ale povedala nakoniec ano a vsetci zacali tlieskat, viskat a radovat sa :))) a druhy kamos, ktory tam bol tiez sa inspiroval a poziadal svoju na svadbe kamosa v decembri.. :)))))))) sa nam to pekne rozbieha.. mam pocit akoby sme to rozbehli a uz to ide samospadom :DDD a bude urcite fajn ked najlepsieho kamosa budes mat v rodine.. to nema hocikto ;-) :-D zuzumajko tak zelam nech vsetko dobre dopadne a dufam ze buduci tyzden napises radostnu spravicku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam...tak to je jaka romantika...fakt je sila ze sa najdu taki chlapi to takto urobit. U nas tomu veru tak nebolo ale som rada ze to bolo medzi 4 ocami. i ked viem ze moj drahy mal nieco take v plane na svadbe ale stihol sa skor opit ako vytiahnut prsten takze potom prisiel na rad plan B, a nakoniec som aj rada ;-) zuzumajko tak cakame na spravicku...sme nedockave... no a mat najlepsieho kamosa v rodine by bolo fakt super,ale ja sa najviac tesim az ho privedie ku nim prvy krat domov, svagrina mi slubila ze mi to nenecha ujst. viete jak sa na tom pobavim...troska som svina...ale chapete ma nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko ako zijete nevesticky? mi to pripada ako pred sto rokmi :-)
Odpovedať
zuzi, tak ako to dnes u doktora dopadlo? si medzi nami prva tehulka? x-) ja uz netrpezlivo cakam na spravy x-)
Odpovedať
caute babeny :-D tak mame malu zubrienku v brusku :-D ma 3,2 milimetra a sme v 5+6tt :-D zatial sme zdravi a dari sa nam dobre :-D uplne sa vznasam :-D diks ze ste na mna mysleli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko gratulujem a kedy mas termin?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky pridala som fotky zo svadby teda trosku neskoro ale predsa len neviem ako dlho ich tu necham :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko, to je super sprava, BLAHOZELAM, ale ako vidim tak nie si prva takze gratulujem vsetkym 3 kockam z 19.9.2009 ktore budu o chvilu maminy :-) mirka..uz tie fotky nevidim :-|
Odpovedať
zuzu gratulujeeeeeeeeeeem :-) tak maminka dobre citila ze je uz maminka :-D
Odpovedať
mirka ani ja veru nevidim ziadne tvoje svadobne.. pise tam ze nemas svadobny album.. ale mrkla som sa aj do pripravneho a zbadala som tvoje fialove satky.. pises ze po svadbe mozno na predaj.. uz si ich predala, alebo ich este mas? sa mi lubia, tak sa pytam lebo sa chystam na svadbu v auguste ako som pisala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
humba myslim ze mamiciek sa tu postupne nazbiera este viacej...do roka budu mozno skoro vsetky nevesticky tehotne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka budeme sa snazit..ale myslela si do roka od svadby alebo do konca roka 2010 :-) ty si asi prva z nas, kedy bude mimco?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?