Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
minam ved hej to je najlepsie takto mat deti ze si to mozes vyskusat a vratit :-D ja to budem mat na ostro aj kupanie aj prebalovanie vseto...ael tak snad to nejako zvladnem :-) len mam teraz take tie stavy ze sa bojim ako to zvladnem ale ved to je asi normalne mesiac a pol predporodom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj nic Zuzka, budeme Ti drzat palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakuvala :-) a vy baby kedy planujete babenka???
Odpovedať
Profilova fotka
niet zaco....no u nas konkretne sa uz snazikujeme ale zatial neuspesne :-( uvidime kedy to pride...
Odpovedať
zuzi ja myslim ze tym si prejde kazda mamina.. tak ako kazda nevesticka ma stresy pred svadbou a sny ze nema saty a podobne tak je tam aj obava pri babatku ci to tiez dopadne tak ze to zvladneme :) nic sa neboj.. vsetko je raz po prvy raz a vsetko sa naucis.. :) nie je to tazke.. podla mna tazsie ako prebalovat, krmit a kupat je tazsie nespat v noci :DDD to bude urcite vesele :D to je asi jedina vec na ktoru sa netesim ked budeme mat mimco :) a my este babenko neplanujeme.. teda aj by sme uz chceli ale nie su na to este moznosti.. nemame vlastny bytik a treba este popracovat aby bola aj lepsia financna situacia.. nechcem aby mojmu dietatku nieco chybalo.. humba tak drzim palceky nech sa to podari co najskor ;-) ale sa hovori ze ked sa snazis nemusi sa to podarit.. ked nebudete mysliet na to ze sa "snazite" mozno to pride "lahsie".. ak chapes co tym chcem povedat :-) ;-) vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimiam dikes, jasne chapem ved uz sme aj ku tomu zaujali take stanovisko. teraz je na co sa koncentrovat, prerabame kupelne takze mam o zabavu postarane. my tu mame teraz v pondelok volno tak som stastna ako blcha ze nejdem do prace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
minam ved hej naucis sa da starat o babatko...nejako to zvladnem hadam... humba presne ako minam pisala nemysliet na to a vtedy sa to najskor podari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ak mi viete dat radu ako na to nemysliet tak sa jej budem drzat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zacala by som tou kupelnou a myslienkou ako ju budes musiet ked ju doprerabas aj poupratovat ;-) a co takto v lete dovolenka s mm....len vy dvaja niekam vypadnut a uzivat si spolu :-) to by mohlo tiez pomoct
Odpovedať
Profilova fotka
no dik za radu :-) este nie sme na tom tak zle,berieme to v pohode vravi sa ze az po dvoch rokov by to mohol byt nejaky problem. dovca sa chysta na prve vyrocie svadby...ako to rychlo ide co? zajtra mame 8 mesiacov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tiez som pozerala na ten datum ze osem mesiacov...ved mi to pripada ako pred sto rokmi... my sme sa terza po 8mesiacoch konecne dockali svadobneho videa tak sa tesim a kukam stale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kam sa chystate na dovolenku???
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby :-D som si na vas dnes spomenula, lebo mame vyrocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne od teba :-) my zvolime asi turecko,ale to je zatial vo hviezdach.... tak teda pekne vyrocie!!!!
Odpovedať
inak baby my ideme mat kvazisvadobnu cestu do pariza buduci tyzden :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pariz :-) :-) :-) tak to bude romantika...tak si to naplno uzite
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko zavidim...v parizi je strasne pekne humba no to turceko to je dobry napad...slnko, more, plaz, same vylihovanie...idealna prilezitost na splodenie potomka ;-) sice aj pariz je na to ako stovreny :-D
Odpovedať
jeeeeeeee baby.. ja som dosla kuknut a pripomenut vam ze mame 8 mesacne vyrocie a tu jaka debata :D mne to pripada akoby sme svadbu mali minuly mesiac a ono je to uz 8 mesiacov.. strasne ten cas leti.. uz len 4 a mame rok.. a to ubehne ako voda boooooze... ale som dostala taky napad ze kedze sme si nejak nestihli uzit ani svadobnej torty lebo sa krajala pri redovom a nam ostali dva kusky ktore sme nechali na tanieri a oschli tak ze na nase rocne vyrocie objednam presne taku istu tortu a budeme ju mat celu len pre seba :))) drahy sa ako potesil :))) a my sme tiez neboli na svadobnej ceste.. nemame teraz ani najlepsie obdobie na to.. tak dufam ze sa to do septembra zlepsi ze by sme sli na to rocne vyrocie.. a fakt najlepsie na splodenie potomka ako poznamenala zuzka :) a baby.. ste stastne? (myslim ci je to v manzelstve tak ako ste ocakavali)? ja velmi.. este viac ako pred svadbou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam, to je super napad s tou tortou :-) mne sa zda ze nam mama nechala nejaky kusok tej nasej zmrazit, ale ideme domov zaciatkom augusta na jej 50 tak ju asi zbastime vtedy. :-p a u nas je to po svadbe tiez ovela ovela lepsie, byvame v tom istom dome, robime to iste ale aj tak je to ine a skvele :-) jednoducho ten pocit ze niekoho naozaj mas a chces aby ten clovek bol s tebou stastny strasne cloveka naplna. ale este sa stale pousmejem na tom ked ma manzel predstavi niekomu ze :"to je moja manzelka" ;-) nezvykla som si este tak ako aj on sa pousmeje ked sa ja predstavim novym menom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babulky plne musim suhlasim v manzelstve super...a tym ze my uz cakame babo je to este omnoho lepsie a krajsie :-D a zvyknut som si eset nezvykla ani ja ze manzel...dokonca na nove priezvisko este poriadne nereagujem... :-D :-D
Odpovedať
Baby tak ja som sa velmi rychlo stotoznila s mojim novym priezviskom :-D este stale si myslim ze je to len sen, ze cakame babo, ale my sme v takej pohodicke od svadby, ze neskutocne :-D ani sa velmi nehadame, a ak aj ano, rychlo sa udobrime :-) :-N bytik je uz hotovy (uz len kozmeticke upravy) takze nam skutocne zacal manzelsky zivot. A este do toho aj babo...snad bude vsetko v poriadku, este stale sme neskoncili prvy trimester :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko a v kolkatom si tyzdni teraz? a kedy mas termin porodu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko..drzime vsetky paste aj na nohach aby vsetko islo tak ako ma :-) my sme mali vcera volno a mam pocit,ze za tento vikend sa porobilo tolko prace,ze hned som lepsie naladena....babule idem v sobotu na finale eurovizie zamavam vam oki.vlajku mam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
humba prijemnu zabavu.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dikes, i ked bez slovenskej ucasti ale apson trocha vzrusa a dufam ze bude jeden pekny vikend v Osle :-) inak mate daco nove babule?
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne nic nove...akurat kocik a autosedacku pre babo.... a ako si zohnala listky na eurovizii??
Odpovedať
Profilova fotka
mali sme stastie, manzelovi sa podarilo rychlo kupit, este mame jeden volny a nikto ho nechce kupit,tak ak ho nepredame na mieste tak nam prepadne. moc sa mi tam ani nechce ale co uz... vcera som sa dozvedela ze dalsia kamoska je tehotna, ako neskutocny babyboom, uz mam pocit ze som posledna :-)
Odpovedať
humba, urcite nie si posledna, som s tebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj babyboom....strasne vela deti tento rok co sa narodilio/narodi.... a aj na vas dve to baby pride...len vsetko ma svoj cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej bodovka to sme na jednej lodi, uz som sa bala ze som fakt sama ;-) a dnes rano prisla manzelovi sms,ze jeho kamoska porodila dcerku, ja si asi fakt zacnem mysliet,ze deti nosi bocian a tento rok sa premnozili :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?