Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Ahojky. aj my máme svadbu v tento deň :-)
Odpovedať
Adi, ano chodime na kurzy tanca :-D Vcera nas dokonca pochvalili za nadherne tango :-D Polovicka moja zrazu taka vysmiata, pekne sa hrdo vystrel..uplne som bola stastna, ze je stastny a spokojny :-D Ak mam povedat ako to prebieha, tak kazda hodina trva hodinu a pol, stretavame sa kazdy pondelok o pol osmej, a budeme sa takto stretavat este do konca juna (10 hodin - 59 EUR). Uz sme sa naucili Blues, Disco Fox, Tango, Walz, este nejaky tanec a zakl. kroky z Cha-cha. A mame za sebou 4. hodinu (i ked, my s priatelom sme jednu vynechali). Prebieha to asi tak, ze na zaciatku sa vzdy opakuju predchadzajuce tance. Taku 3/4 hodinku sa zopakuje, co uz vieme. Potom sa venujeme tancu, ktory sme sa naucili minule, to je taka pol hodka. A potom sa ucime kroky noveho. Celkom to ide, niekedy mam chut ho (trenera) zabit, lebo napr. vcera sa ucime Walz a on ze: "..okej, takto je to doprava, skuste si to..." A po piatich minutach: "Ideme to iste skusit dolava." Vsetci zmateni... Ked sme to skusili, on ze: "Okej, spojime to v tanci.." No totalny misung :-D Darilo sa to asi len jednemu paru a to preto, ze ten chlapec je profesionalny tanecnik :-D. Ale ak by ste to chceli vyskusat, je to Sundance Academy v Petrzalke v Bratislave. Kusok od Danoveho uradu. Premyslam, ze ak bude kurz este od juna, tak tam behneme este raz. Ze mu to dam ako darcek k 4-rocnemu vyrociu :-D Myslite ze ma zabije? :-D
Odpovedať
a neučí Vas náhodou tancovať Peter Halmo???
Odpovedať
chelonka nie :-D Ale peta halma poznam osobne :-D odkial ho poznas? :-D BTW, v pondelok budeme mat vygravirovane pohare :-)tak ich sem potom hodim, aby ste videli ako to bud dovrzali, alebo pekne urobili :-)
Odpovedať
zuzumajko Peto bol 3roky na výške moj spolužiak :-D
Odpovedať
Simonka18 Vitaj medzi nami :o) Tak co mas vybavene? Baby, ja by som tiez asi rada sla na take tancovacky. U nas som totiz ja to trdlo.. Chichi
Odpovedať
..no tancovacky vybavujem.. ty koskso.. obvolala som asi tri tanecne studia a oni nic.. ze kurzy bud uz prebiehaju alebo budu zacinat az v oktobri.. ]-( ..ale kedze mi sa berieme v septembri..radi by sme to stihli este pre tym.. :-D tak som az potom narazila na jednu tetusku.. ktora nam vysla v ustrety.. a zajtra sa mame dohodnut kedy zaciname s polovickou tanikat.. lebo inak mi moj drahy povedal, ze bude hopkat to svoje.. "Medvedku, daj lapku, krok sum krok tam" x-)
Odpovedať
Chelon no totoooo! On je bratranec nasho suseda :-D ked sme boli pubertaci, dost casto sme sa stretavali na takych tych akciach House a pod :-D No haluz...Chvalabohu ze uz som z tych bubnov a podobnych zvukov vyrastla :-D mozno z toho mam aj migreny :-D Mno baby, skuste (ak ste z BA) tu sundance academy. Ja predpokladam, ze este jeden kurz tam bude. Od juna do augusta. Ale je to len predpoklad. Ak by ste chceli, spytam sa na to :-) Pocujte, mam inak otazku: Ake budete mat topanocky? Ja velmi velmi premyslam nad tym, ze chcem s oblou spicou, aby ma netlacili prstiky..co myslite vy?
Odpovedať
Zuzi, urcite sa spytaj v tej sundance academy na ten kurz jun-august. My by sme mozno sli, pripadne si u nich objedname aspon individualne hodiny :-N Ja chcem tiez topanky s oblou spicou - uzatvorene asi najlepsie... uvidime, ale vyber zatial nic moc co som videla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam dobru stranku ja som si tam objednavala topanky a su super poslem vam ponuku su dovazane z USA
Odpovedať
zuzumajko vidíš zas sa mi potvrdilo aký je ten svet malý :-D oble su pekne(mám také poltopánke 3 kusy), ja síce budem mať svadobne spicate - vid album, ale moje su velmi pohodlne a doma sa vnich pre istotu prechádzam - aby povolil materila, aby sa nestalo, že potom ked ich budem mat celý den tak budem mat otlak, alebo nieco podobne :-D
Odpovedať
mimam no pomaličky sa to zbiera, už mám svadobné šaty a j popolnočné, oblek pre ženícha. Vybavený kostol, sálu, kameramana, DJ-a, fotografa a aj pani čo nám urobí výzdobu.. S tým tancovaním je problém aj u nás. Ale naša susedka s manželom vedia perfektne tancovať, tak nám sľúbili nejaké tie lekcie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
simonka18 to je super, že máte takých dobrých susedov!!
Odpovedať
chelonka Hej, aj krstný rodičia sa ponúkli, takže si ešte môžme aj vyberať :-)
Odpovedať
Verca, daj tip na tu stranku s topankami. ;-) Baby , uz ste riesili darceky pre hosti? Ak ano, co im budete davat? A chcete to dat do krabiciek alebo vrecusok z tylu?
Odpovedať
No ja mam topanky spicate - vid album. Ale tiez som v nich chodila nech sa trosku prisposobia mojim nozkam :o) ale aj tak si budem potom zhanat nejake balerinky, kt si potom prezujem. Simonka tak potom dost toho mas. Sikulka :o) A s tym tancovanim.. Ak aj nepojdeme na kurz, tak verim ze to nejak dobojujeme :o)
Odpovedať
mimam No musím. Podľa môjho drahého sme mali na všetko čas, ale keď sme len tak - tak zohnali kameru, DJ-a a fotografa, hned zmenil názor.
Odpovedať
Baby, s tym tancovanim: Pytala som sa vecera a nebudu otvarat podobne lekcie do septembra :-( len od juna take ze salsa a pod... ale nic zo standardu :-(
Odpovedať
ahojte baby.. mam trosku dilemu.. mam buducu svagrinu, cakatelku.. ktora je svedkom mojej polovicky.. my si rozumieme, vieme pokecat, poklabosit, spolocne uvarit, zabavit sa... vsetko, mame sa radi.... ale.. ona je taka hviezda... velmi sebavedoma a velmi rada na seba puta pozornost.. a tomu by som sa rada vyhla na nasej svadbe.. kedze stredobodom pozornosti mame byt ja s manzelom... tak ako na nu? aj jej priatel ma upozornil, aby som si ju postrazila, lebo ze inak bude mat tendenciu putat na seba pozornost.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee....dneska máme presne 4 mesiace do svadby.... :-D :-D :-D
Odpovedať
rosannar aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka čo aaaaaaaaaaaaaaaaa?
Odpovedať
Panečku už len 4 mesiace?
Odpovedať
Profilova fotka
motylik25 noo už len 4 mesiace...a u mna presnejšie 4 mesiace 2 hodiny a 15 minút :-D
Odpovedať
Ako ten čas beží.... Ani som si to neuvedomila... :-N
Odpovedať
rosannar to len tak že to srašne rýchlo beži ale nenormalne rýchlo
Odpovedať
anniel tuto dilemu som aj ja riesila, ale ta moja "hviezda" :-) mi mala byt hlavnou druzickou..a kedze ju mam strasne rada a chcela som aj nadalej, aby sme sa stretavali, som ju ako hlavnu druzicku nezobrala..porozpravali sme sa o tom aj ked na zaciatku to bolo takze, pochopila to a aj sme sa zasmiali..takze chce to len komunikaciu a odvahu pre teba sa s nou porozpravat ako to cele vnimas a ake to chces mat..
Odpovedať
Baby nech uz je to za nami si hovorim :-D Byt je v dezolatnom stave - to jadro sme radsej mali mat ako podmienku a stale sa nevieme rozhodnut ake oznamko: uz sme nasli dalsie co sa nam paci :-|
Odpovedať
To tu vazne nikto neriesi darceky pre hosti? =-)
Odpovedať
anro: ja dam u nas v cokoladovni urobit coko pralinky s nasou fotkou a datumom svadby, bude to v krabicke a zaroven na tom bude aj menovka.. takze to bude sladky darcek, co mozu aj spapat.. pralinky su fakt super.. mnamky, mnamky.. :-) no a po svadbe by sme chceli dat kazdej rodinke spolocnku fotku na pamiatku.. :-D .. pocas hostiny nas bude fotograf postupne s kazdou rodinkou fotiti.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?