Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babky a poviete mi prosim na co tam mame ist..inac ste tu dlho neboli :-(
Odpovedať
Verci, ty sa snad stavas zavisla na mojasvadba :-D Asi nahlasit ze sa ide vykonat sobasenie. Mozno je to prave koli zmene mena a podobnym somarinam, aby to mal aj matricny urad nejak dopredu upovedomene, ze sa ide diat nieco. A hlavne asi aj koli statistikam. Len neviem co vsetko na to okrem rodneho listu potrebujem a ci je tam daky poplatok. Adi diky za ten typ na Heydukovu..mala som totiz pocit ze je to inde :-D
Odpovedať
baby, na urade potrebujete rodny list a obciansky.. neviem ze ked mate svadbu v kostole ci nie nejake papiere od nich, ale piodla mna skor to co vybavite na urade budete potrebovat v kostole.. a ja som neplatila na matrike nic :-)
Odpovedať
Hej, len obciansky a rodny list tam potrebujete - myslim ze sa nic neplati. To tlacivo na vyplnenie ti daju oni. A musite ist tam, pod ktoru matriku patri kostol. Na Heydukovej maju uradne hodiny tusim len 2 dni v tyzdni do 17stej-toto si zisti. My sa tam chystame koncom maja.
Odpovedať
Achaa, takze to velmi nesuri, hej? Hlavne nech je to tam tie 3 mesiace pred svadbou ako povedal Ondrej? Lebo Adi, my ked sme boli za Ondrejom, tak nam povedal, ze doklady o sviatostiach nemaju byt starsie ako tri mesiace a ze vtedy by sme asi mali sa aj zahlasit na svadbu. To asi myslel tym ZAHLASIT SA NA SVADBU - ist na matriku :-D chaaapem ja bloncka. Dakujeeem
Odpovedať
No neviem Zuzi, lebo mne kazal prist s krsnym listom niekedy okolo Velkej noci zas. To som mu uz odniesla a dal mi terminy tych pouceni, kedy mozme prist a kazal ist na tu matriku si to vybavit. A vy budete mat poucenia tiez v MK a Quo Vadis?
Odpovedať
Adi, aha, vy u neho budete mat aj poucenia. Tak to je ina vec. My tym, ze mame vlastneho knaza, budeme mat poucenia u neho (zhodou okolnosti je to Ondrejov byvaly ucitela rektor teologickej fakulty v BA). Mozno preto to mame inak. :-)
Odpovedať
no co babule.. nejak sme stichli =-)
Odpovedať
čaute baby, ja som tu už vyše mesiaca nebola, absolutne som nemala čas. mám na Vas otazku kedy sa pojdete fotit?? - bo u nas vznikla velka diskusia, lebo sa nechcem ist fotit pred odobierkou, lebo scem aby ma pred odobierkou drahy nevidel v šatach, ale chcem aby bolo fotenie po odobierke pred sobašom čo vy na to???? fotenie bude trvat cca hodinu, hodinu a pol. Vy kedy budete mat fotenie a ako pojdete na sobaš? my sme rozmýšlali nad tým, že spravíme odobierku na ktorej sa bude zucastnovať len najbližšia rodina, potom sa pojdeme pofotit a z tade s drahým rovno na sobaš. a zakial sa budeme fotit, rodicia budu doma vitat a zhromaždovať hosti a potom sa všetci dostavia na miesto sobasu? Čo vy na to?
Odpovedať
zuzumajko ty si náhodou s drahým nehladala bytík?? podarilo sa vám nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my sa idieme fotit pre sobasom len nemame odobierku tak neviem kedy je to lepsie.. ale co som pocula sa chodi fotot po odobierke.. u nas je problem ze kde.. :-(
Odpovedať
verca201 ty mas problem kde? ty mas v BA kopu možnosti, ja v LV nemám kde :-( v BA mas medicku záhradu, botanicku, hrad, zákutia stareho mesta, juj to by som si vedela teda vybrať v Blave.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako ste da dohodli s DJ? že kedy tam ma byt?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no len v zahradach chcu 800sk na hodinu .. akoze to som povedala ze nedam .. a hej v starom meste chceme.. len chceme aj nieco zelene..
Odpovedať
chelonka, no uz len cakame na kataster :-D bude to pekna makacka dostat ho z toho stavu v ktorom je, do obyvatelnej zony :-D Snad sa nam to do svadby podari aspon trosku zutulnit. Ved 4 mesiace pred nami. Prerobit jednu celu izbu, elektrinu a kupelnu so zachodom!! A kupit aspon zakladne veci.. takze mame co robit :-D verca chodte na hrad alebo sad janka krala..myslim ze tam sa to bude hemzit nevestami, ale no co uz :-D Inak, baby, kedy sa chystate na predsvadobny uces a makeup?
Odpovedať
Profilova fotka
ja az v auguste..mne sa pacia ako vsetci hovoria staci 2 tyzdne pred svadbou a uz tolko veci mam 2 tyzdne pred svadbou ze neviem kde sa potom skor pohnem.. musim im raznejsie povedat.. oni maju cas ale my nie....
Odpovedať
verca201 800 to su vtipalcii, ale zuzumajko dobre poznamenala, sad Janka krála, alebo pri dunaji najst pekne miesto.
Odpovedať
Profilova fotka
no pojdeme to omrknut... inac aky alkohol budete mat na svadbe???
Odpovedať
zuzumajko a kde ste si to kupili ten bytik?? a za kolko my sme kupili nakoniec v Pezinku -velky dvojizbovy za 2 250 000, lebo v BA to bola katastrofa s tými realitkami - kedysi dávno som tu niekde písala, že čo sme všetko zazili. My ho máme nastastie komplet prerobeny, len tu jednu veliku izbu si predelime na dve, takže budeme stavať sadrokartonovu priecku s dverami. :-D my už máme všetko vybavene, len sa stahovat budeme až v juny, lebo ty čo sme to od nich kupovali tam ešte bývaju. - teta sa pýtala, či by sme nechceli niečo z jej zariadenia, bo ona ide do holobytu a che tam mat všetko nove a my že ok,pozrieme sa na to . tak sme boli u nej znovu -teda u nas a keby si počula ake ceny trieskala za tie veci, tak za to mám čistonovučke a podla mojich predstav.
Odpovedať
tak ja už kaderníčku maám aj vyzažistku a na skušobny učes a make up sa chystam ist v 7 mesiaci july.
Odpovedať
a baby, o kolkej mate sobaš a o kolkej začínate u kaderníčky??? a alkohol, no vino a z tvrdych fernet, hušku , slivku a vodku a to je asi všetko
Odpovedať
Chelonka, kupili sme v Petrzalke za 2,5 miliona. Je trojizbak, asi 5-8 minut od centra mesta. Takze sme si povedali, ze nam to za tu prerabku stoji. :-D
Odpovedať
zuzumajko no vidíš tak to mate super . aj my sme najprv tak uvazovali, že kupime bo sme mali v ponuke jeden na halovej tiež 3 izbak za 2,4 miliona . tiež ho trebalo prerábať. Ale nakoniec sme sa rozhodli pre Pezinok, mame to v jednej super lokalite :-D
Odpovedať
Chelonka, my sme nechceli tak riesene byty ako na Halovej. Mame to trosku inak dispozicne riesene co sa izieb tyka :) Ale je to kusok od Halovej :-D My sme ani neuvazovali nad tym, ze niekde mimo BA :-) Ale tesim sa, pomaly, ale bude to nas domov.
Odpovedať
zuzumajko , hlavne že sme všetci spokojný stým čo máme, juj už by som sa najradšej prestahovalaaaaa :-D
Odpovedať
Ahojte, to je dost davat tolko peniazkov za dvojizbak v PK. Nie? Viem, ze klesli dost ceny v BA... Ale my sme sa rozhodovali tiez medzi BA a mimo trosku... A rozhodli sme sa spravne :-)
Odpovedať
buba13 ako sa to vezme, je to vela kebyže je to na sidlisku sever(niečo v mensom vidani ako petrzalka), my máme byt na muskate(hmm nemam prirovnanie k BA, ale je tam o mnoho krajsie, viac prirody menej ludi, bo su tam max 5 posch. činžiaky).Ale keby si videla ten byt ako je krasne spraveny a čo všetko je tam urobene tak by si uznala že je ten byt hoden tých penazi. Sme boli asi na milion obhliadkach tak si to viem provnat ;-) Okrem toho sme sa s drahým rozhodli že nechceme zostat v BA, stačilo nám týchto posledných 5 rokov :-D
Odpovedať
no tak to viem asi presne kde mate vas bytik. Je to tam naozaj pekne ;-) Pokial sa clovek citi vo svojom byte dobre, tak nie je co riesit :-D Pracujete ;-) v BA? Nevadia vam zapchy? My ich moc nezazijeme, lebo idem bud rano o 5h :-) alebo o 9h rano a vecer okolo 19 alebo az 21h :-) Ja som rozmyslala aj nad Ivankou, ale ked som videla tie ceny...Aj mne stacilo byvat v BA nejake tie dva roky a stacilo mi. Ja som byvala dva km od BA v rodinnom dome, tak som si vyberala radsej mimo co bol asi fakt fajn napad. My sme kupovali 4i v Šamoríne s dvoma pivnicami a bol uplne prerobeny a podla nasich predstav. Vysiel nas 2mil.
Odpovedať
hej pracujeme v BA, ale do BA nemienim cestovať autom, bo kelega je tiež z Pezinka a niekedy dojde do prace za 20 min a niekedy za hodinu. ja momentalne nochdím do prace tak na 8:30 - 9:00 a ked sa už prestahujeme ja budem chodit lvačikom, rýchlikom som v BA za 15 - 20 podla toho aký rýchlii, osobakom 30 ja mám prácu momentalne kusok od vlakovej stanice Vinohrady, takže ja to mám suuper Momentalne ešte bývame v Petržalne a to pri Inchebe a do práce sa trepem 40 - 50 min lebo su vkuse na moste SNP zápchy!!!! a naozaj je rozdiel o ktorej hodine ideš do prace a je super ked si to možeš prisposobit. no tak to je super že ste spokony, aj my sme spokojný no aby sme sa už stahovaliiiiiiii.
Odpovedať
ahojte babulky tak snazila som sa riesit trosku program, kym pojdeme na sobas a vobec neviem kedy si dohodnut kadernicku a make up- fotit sa pojdeme asi o 10-tej doobeda takze dovtedy musim byt tip top :-) a o 1 uz sa schadzaju hostia, kde musi byt aj moj drahy.. sobas mame o tretej.. cize kadernicke pojdem o 7? :-N fu.. uz vidim ako sa budeme nahanat.. ale fotit sa neskor nestihneme.. a nebude to take uvolnene.. lebo sa budeme musiet ponahlat za hostami.. ked sobas je o 3-kym prideme aj s gratulaciou o 4 a ide sa jest.. pocitam hodku na jedenie a je vecer.. urcite teda pocitam s fotenim doobeda.. hned ako budem nachystana 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?